Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

EL NUEVAS MC


Gtamix

Rekomendowane odpowiedzi

ezgif.com gif maker (3)

Sandy Shores xx-xx-xxxx

Moja Anne.

Dawno nie pisałem... I tak tego nie przeczytasz, ale tak mi łatwiej, tylko tak czuję się jakbym mógł z Tobą porozmawiać. Może nawet z Tobą rozmawiam, jeżeli patrzysz gdzieś z góry... Chryste nie wiem nawet czy w ogóle coś tam istnieje, z dnia na dzień zaczynam coraz bardziej w to wątpić. Mam nadzieję, że dobrze się tam bawisz i jesteś szczęśliwa, sam też staram się wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć miejsce dla siebie tu na dole.

Nie miałem jak pisać, długimi miesiącami byłem zajęty sprawami klubowymi. Zaraz po tym jak przyjęli mnie na pełnoprawnego brata zaczęły się zgrzyty, może po prostu w końcu zauważyłem jak to wszystko na prawdę wygląda, to co reszta próbuje ukryć przed ludźmi z zewnątrz. Zawziąłem się, żeby to wszystko naprawić. Nie chciałem, żeby ta cała gadka o rodzinie, o braterstwie była tylko jakimś romantycznym spojrzeniem na to wszystko.

Mijały miesiące, pokazałem na co mnie stać i zacząłem sprowadzać moich braci na właściwe ścieżki - tak doszedłem do momentu, że przy stole wytypowali mnie na sierżanta. Nawet się nie łudziłem, że reszta się zgodzi po tak krótkim czasie w klubie, ludzie tam na prawdę spędzili połowę swojego życia. To był tak niewyobrażalny zaszczyt, że przez myśl im to przeszło. Wiesz co to znaczy... Oni potrzebują przewodnika, a ja nim jestem. Dostałem naszywkę Enforcer, obrońca klubu. Jestem jego mieczem i tarczą, gdzie diabeł nie może tam enforcera pośle - tak się przynajmniej u nas mówi.

Już nie wiem czy te listy to rozmowa z Tobą, moja spowiedź czy pamiętnik. Kocham Cię, ale to było tyle lat temu... Najbardziej boję się, że zapomnę.

Na zawsze Twój.

J.N.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8uC24eT.png

 

Kolejna oderwana kartka z notesu napisana po półtora roku odsiadki, po ślubie. 

Za kilka godzin opuszczam oficjalnie ten kurwidołek, jestem zadowolony, że wytrzymałem tak długi czas.. Czas to pojebane słowo, wiesz te godziny, dni, tygodnie to była tylko nieodłączna część bólu, która przyswajała mi się w głowie do tego stopnia, że poznałem trzeciego Macho, którego nigdy nie było mi dane poznać, nawet po stracie własnego Ojca, zapewne zapytacie, kim jest ten nowy macho? A właściwie czym jest.. Jest przeogromnym bólem, cząstkami agresywnego i spokojnego mnie, odczuwam, jakbym wewnętrznie umarł.. Bądź.. jakby moje serce zamieniło się w Kamień i żadna rzecz nie mogłaby mi sprawić żadnego szczęścia i smutku, nie wiem zbytnio jak to określić.. To coś takiego chłodnego, obojętnego na rzeczywistość. Postaram się dotrzymać własnych słów.. i bez względu na ból, cierpienie, trudne wybory, nie pozwolić, by ktokolwiek mógł mnie zniszczyć i mógł mi odebrać "radość" z życia. Zamierzam kontynuować swoją dalszą drogę w Klubie, nie będę tchórzem, Camacho nigdy nie uciekają od tego, co nas otacza, nas mogą zakończyć tylko strzały z broni lub starość.. Ough, rozpisałem się znowu i znowu będę niepotrzebnie rozmyślał o dniu mojego ślubu, przepraszam Kochanie, przepraszam.. Kocham cię, będę nosił obrączkę na palcu do końca swoich dni jako znak mojej miłości.


Tey3RBI.png

Kurwa. Makler wypierdalasz mi bana za gówno jakiego nie zrobiłem, nawet kurwa nie możesz mi odpisać widze że polubiłeś odp kuzyna która jest na ten temat - Doopan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy wszystkich do gry z nami. Dziś oficjalnie otworzyliśmy drugi oddział w Los Santos. 

Gramy teraz na dwa: Sandy Shores - oddział matka i Los Santos. Oba te oddziały również graja dwa różne style: old i modern.

Chcemy wyjść z inicjatywą do graczy, którzy szukają miejsca dla siebie a niekoniecznie podchodzi im jeden styl gry. Link do HP w pierwszym poście.

 

unknown.png

1.png

Zrzut_ekranu_2022-08-14_212725.png?width=1440&height=540

Zrzut_ekranu_2022-08-14_212849.png?width=1440&height=620

Zrzut_ekranu_2022-08-14_213045.png

Zrzut_ekranu_2022-08-14_213513.png

Zrzut_ekranu_2022-08-13_181050.png

Zrzut_ekranu_2022-08-13_180625.png

Zrzut_ekranu_2022-08-14_213637.png

 

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin