Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] Golden Ranch


Hondziarz

Rekomendowane odpowiedzi

Y4miFIq.png

 



Golden Ranch - to gospodarstwo powstałe  w latach dwudziestych gdy kryzys gospodarczy Stanów Zjednoczonych był bliski swojego końca. Od samego początku farmą zajmują się pokolenia Mortimer'ow, wszyscy w rodzinie to prawdziwi patrioci dbający o dobro Ameryki, stawiający  na rozwój farmy i rozpowszechnianie własnych rodowitych produktów na terenie całego stanu San Andreas oraz kraju, od kilkunastu lat dzięki rozwojowi rodzinnego interesu, rodzina rozpoczęła również eksport swoich zbiorów i przetworów poza granice kraju. Najmłodsze pokolenie ciężko pracuję nad automatyzacją i ułatwieniem prac w rolnictwie, ciągle rozwijając zakres swoich możliwości jak i poszerzając areały. Farma nie ogranicza się do podstawowych prac rolniczych, swoich sił próbują też w leśnictwie oraz sadownictwie. Mortimer's starają się również rozwinąć przetwórnictwo i możliwości produkcyjne ich gospodarstwa, dużą uwagę przywiązują do jakości swoich produktów. Dokładność i dbałość o szczegóły to jedne z głównych cech Golden Ranch, pragną oni zostać czołowym lokalnym producentem dóbr powstałych w rolnictwie. Mortimer's swoim rozwojem tworzą również nowe miejsca pracy, są chętni do angażowania się w życie społeczne lokalnych grup, oraz nie boją się udzielić pomocy i podać komuś pomocnej dłoni.
 


Przyszłość farmy



Ranczo5.png.adfcce0263c624f589562bef44d45104.png

 Z powodu mocnego nacisku na rozwój, produkcje i automatyzacje gospodarstwa, aktualnie sprawujący         
pieczę nad farmą Ronald chce poszerzyć horyzonty, tworząc swoją własną markę, otwierając nowe linie
produkcyjne oraz rozwijając inne dziedziny rolnictwa niż dotychczas rozwijali jego poprzednicy z rodziny.

Mortimer to rozsądny facet który potrafi zarządzać ludźmi oraz prowadzić podstawowe przedsiębiorstwa.
Ma też pojęcie o handlu i o rynku zbytu, wie w jaki sposób powinien kierować farmą aby ta zyskała na

znaczeniu w lokalnym otoczeniu. Obecny rozwój technologii poszerza możliwości prowadzenia roli na coraz
to nowe sposoby z których Ron chętnie korzysta, wie że z czasem wszystkie godziny ciężkiej pracy się zwrócą.   

 


Ronald Mortimer


 

Ronald Mortimer syn John'a aktualnego prawnego właściciela farmy Golden Ranch. Ron to 44-letni mężczyzna z lekką nadwagą, jednak siły mu nie brakuję, miły z niego facet, chętny do pomocy i przekazywania wiedzy, bardzo ambitny zawsze wysoko stawia swoje cele, jednak momentami przez aktualny stan rodziny facetowi ciężko jest myśleć przedsiębiorczo i kreatywnie. Ze względu na zdrowie Ojca to Ron prowadzi gospodarstwo przed siebie próbując nowych rozwiązań. Między mężczyznami często dochodzi do sporów, stary John tłumaczy Ron'owi jak powinna działać prawdziwa farma, jednak ojciec nie chcę rozwoju farmy, sądzi iż ciągle trzymając się starych rozwiązań i nie korzystając z zaawansowanej technologii da się rozwijać farmę i zarabiać na życie. Ronowi nie podoba się to myślenie, chcę on zadbać o przyszłe pokolenie i pozostawić coś po sobie, mężczyzna codziennie myśli jak wybić swoje produkty i uprawy na sam szczyt rynku, ciągle planuje usprawnienie roli i rozwiązanie problemów. Od kiedy to Ronald sprawuję władzę nad farmą, odbiła się ona od dna tworząc szanse na duży rozwój. Przez 5 lat młody Mortimer rozplanowywał swoje działania i sprawdzał możliwości rolnictwa poznając jego tajniki, mężczyzna w końcu czuję się gotowy rozwijać lokalne marki i społeczeństwo.

 


OOC


Spoiler

Hej, po dłuższej przerwie od RolePlay postanowiłem wrócić i wraz z nowymi chęciami oraz motywacją postanowiłem stworzyć ten oto projekt technologicznie rozwijającej się amerykańskiej farmy stwierdziłem, że aktualny rozwój gospodarstw w USA jest na tyle duży, że spora większość automatyzuje swoje rolnictwo oraz stawia na jak największy rozwój, to samo chciałbym zaprezentować w tym projekcie, farmę która duży nacisk kładzie na rozwój swojego otoczenia, postaci i lokalnej rozgrywki, jestem mocno otwarty na współprace z innymi graczami, głównie na tym mi zależy, żeby nieść dobre imię farmy poprzez innych graczy, z czasem rozwoju projektu pojawiałyby się również własne produkcje czy biznesy z tłem farmy "Golden Ranch". Farma będzie próbować  swoich sił w każdej z dziedzin rolnictwa, sadownictwa, leśnictwa, rybołówstwa czy kłusownictwa. Nie chcę rozpoczynać rozgrywki od wielkich kapitałów oraz areału, do wszystkiego chcę dojść rozwijając swoją postać, pokazując w ten sposób możliwości rozgrywki na serwisie Vibe. Nie opisałem wszystkich pomysłów na grę, wiele z nich wymaga jeszcze dopracowania i czasu ale kiedy wejdą w życie z pewnością rozwiną rozgrywkę. Gra z innymi projektami, grupami czy frakcjami jest dla mnie priorytetem, chcę głównie umilić czas sobie jak i innym, przede wszystkim dobrze się przy tym bawiąc 😉
 


 

Edytowane przez Hondziarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I4VtV8F.png



**Na farmie Golden Ranch rozpoczął się cosezonowy zbiór świeżych owoców oraz sama ich sprzedaż w okolicznych miejscowościach bliskich Grapeseed, sprzedaż również
odbywa się w ścisłym centrum Los Santos w wyznaczonych miejscach z rozstawionymi stoiskami.**


8viI52N.png
JwbTlVk.png
Zfdo6fG.png
iacisFL.png
0xscBlG.png

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oT3VRHi.png


**Jakiś czas temu aktualnie dbający o dobro farmy jednak nie prawny właściciel Golden Ranch rozpoczął negocjacje ze spółką Healife w celach podjęcia
współpracy i zyskania obupólnych korzyści. To pierwszy krok Mortimera w kierunku osiągnięcia swoich celów**


 

Spoiler

ZZVKh29.png
vE0rDVW.png

WoXWw2B.png

R7f0F54.png

vTQdjxn.png

irpXjWK.png

ITiQ8Uw.png

yOQJQhW.png

PtTamoy.png

 



**Po pewnym czasie na służbową pocztę firmy Healife przyszedł mail oznakowany logiem Golden Ranch oraz dokument z pięczątką i podpisami.**

 


Spoiler

66HLAgy.png


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ptHJxkX.png


**Dnia 10 października Ronald Mortimer rozpoczął kolejne rozszerzanie swojego interesu oraz szukania nowych rynków zbytu, w związku z tym przeprowadził rozmowę z przedstawicielem Chihuahua Hotdogs odnośnie obopólnych korzyści**


Spoiler

l1ofvkK.png

PfY4XNJ.png

bplooGc.png

fQuwvve.png

bcKi4HB.png

kRzORgr.png

FuOvg37.png


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m2hk6M8.png

 


**Następnego dnia farmer spotkał się z Liam'em, przedstawicielem Chihuahua Hotdogs w celach biznesowych rozmawiając o planach i zbiorach mężczyźni doszli do porozumienia.**

 


Spoiler

PqMzKZL.png

n0ZZz9o.png

guBKFn7.png

183zMk4.png

cqMHxNU.png

xnLzpLQ.png

aRpAO7N.png

zxsgclp.png

6LZiEpO.png

UPCU9qt.png

HNPDmgu.png

l4jGZiW.png

 

 


**Odwiedzając restaurację Chihuahua Hot Dogs można natrafić na komunikaty dot. darmowych owoców, a także liczne skrzynki sygnowane logiem GOLDEN RANCH. Produkty dostępne są bezpłatnie dla wszystkich klientów.**

 


Spoiler

kwNOMMj.png

 


Edytowane przez Seaven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

rN3ty0T.png



 


**W związku z rozwojem infrastruktury drogowej w miasteczku Grapeseed, właścicielowi farmy zaproponowano sprzedaż posiadłości oraz areałów na których powstanie nowa droga.
Mortimer skorzystał z okazji, przeniósł swój cały dobytek do miasteczka Paleto w którym wykupił nowe areały oraz budynki. Przeprowadzka zbliża się ku końcowi a Ronald powoli staję się nowym członkiem społeczności w Paleto.**


Spoiler

 

Uzkrdtt.png

9e5sw16.png

fp85Kpz.png

gRTiKMN.png

QTeKKaL.png

KhtiENT.png

71ISYeg.png

 

LIJawsC.png


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

spacer.png



**Jakiś czas temu na terenie Golden Ranch pojawiła się 23-letnia brunetka o imieniu Lucy, jak szybko rozeszło się po okolicy jest ona siostrzenicą Ronalda która przyjechała z rodzinnego Dallas i pomaga starszemu mężczyźnie w prężnym prowadzeniu gospodarstwa, po podpisaniu odpowiednich dokumentów stała się ona również współwłaścicielką nieruchomości **



spacer.png

Seaven, Pavlo i xd shaller lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin