Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/malibudreams]


0mercy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wypowiem się krótko. Od dawna prosiłam o aktualizację tematu chociażby narracyjnie, gdyż ja nie mam obowiązku przesiadywać na wszystkich discordach biznesów, które są w strefie. Wręcz jest to niemożliwe.

image.png.410962325e7fde985a64f04b470300af.png

Zgodnie z umową dostałeś szansę, dalej czekałam i czekałam i czekałam na aktualizację i nic.

Tutaj celowo zakrywam innych graczy, którzy jak Ty byli upominani:

405544512_Beztytuu.png.03e70f4a1004fd8b0c4b18b51d72fff1.png1346018307_Beztytuu.png.750f963a2d558b9956df01718899e9dd.png

image.png.841d3b5041a80a631758a8f287142811.png

Cytat

Biznes jest cały czas czynny i obsługuje graczy kiedy tego potrzebują. To że moja gra na postaci prowadzącej biznes miała miejsce ostatni raz miesiąc czy dwa temu - nie jest zależne ode mnie, ale od graczy którzy potrzebują prawników - a jak wiadomo, nie zawsze i nie wszędzie są dymy które mogę obsługiwać.

I tu tkwi problem, ja sprawdzając panel nawet nie widzę, byś grał na postaci z biznesu.

Akcja z komisem nie miała nic wspólnego. Od jakiegoś czasu są czystki nieaktywnych biznesów, co wielokrotnie również było ogłaszane na discordzie. Pomijam fakt, że wiele osób skarży się na Twoje udupianie ich, ale nie o tym skarga i nie będę tego tutaj wyciągać. Ostrzeżeń było wiele (zarówno były na forum jak i na discord), miałam prawo zamknąć biznes. Pozdrawiam, spokojnej nocy.

Mafio i Barru lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga nie została zamknięta i zamieciona pod dywan. Zamknąłem ją wczoraj, bo musiałem uciekać z komputera. Rozmawiałem o tym z osobą piszącą skargę. Teraz otwieram ją, ale proszę o wypowiedzi tylko @nvr forgivei @malibudreams. Jeśli ktoś również ma jakieś zarzuty do malibu (bo takie słyszałem głosy, że ludzie chcą sie udzielać) to proszę otworzyć osobny temat, a to z tego względu, że jak tutaj później każdy pisze o czym innym to nie jest to łatwe do rozpatrywania, bo robi sie chaos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam to, czego nie zdążyłam napisać w poprzednim poście. Jak już próbujesz zarzucić jakieś mszczenie się, to nie zapominaj wrzucać również screenów swoich wypowiedzi, bo poniekąd została spełniona Twoja prośba żeby biznes usunąć.

s1.png

Byliśmy umówieni na narracyjne aktualizacje, a nie screeny. Nawet z tego nie zamierzałeś się wywiązać. Co więcej 15 października byłeś upomniany kolejny raz i nawet nie próbowałeś się ze mną skontaktować i tego wyjaśnić. Zignorowałeś to kompletnie, a przed zamknięciem biznesu napisałeś to, co wyżej. Skoro dla Ciebie danie jakiejkolwiek narracji w temacie biznesu jest problemem, a Ty go nie potrzebujesz, to został zamknięty. Uzasadniłam już w pełni dlaczego temat trafił do archiwum. Jeśli ktoś nie potrafi wywiązać się z ustalonych warunków, to już nie jest moja wina. Więcej nie mam zamiaru tego wałkować, bo nie chcę teraz wypominać Ci sytuacji, gdy grając swojego adwokata nawet nie potrafiłeś zagrać akcji na swoją niekorzyść i sami gracze LEA mieli wtedy dość tej interakcji, dobrze wiesz o czym mówię. Wystarczyło napisać na moje PW i uzgodnić na nowo wszystko, ale jak widać nie potrafiłeś. Jakoś inni liderzy nie mieli problemu z tym, by uzasadnić problemy z aktywnością biznesu. Panel jak i budynek wciąż istnieją, miałeś na to czas. Co więcej w tematach SAHP oraz LSPD jakoś aktywnie udzielasz się pokazując swoją grę, czy też dając notki o tym co grasz, ale w temacie od sierpnia doprosić się o to nie mogliśmy. Tyle ode mnie w tym temacie, czekam na decyzję @Karach.

Spoiler

 

 

 

Barru i Vesa lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin