Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[10/11/2022] SESJA #1 - NATURE BEAUTY.. ASAMI


gothamcityfinest

Rekomendowane odpowiedzi

**Po osiemnastej na oficjalnej stronie Manroe Letter pojawiły się zdjęcia artystki Asami, które są za cenzurowane oraz została oklejona specjalnymi naklejkami na jej biuście, który wydaje się odkryty, widać, że pozowała dla fotografa Manroe, który postarał się o jej komfort oraz światło, podobno to zapowiedź jej nowej okładki, również na stronie było można ujrzeć krótki tekst powitalny oraz oprowadzający o stronie również o samych zdjęciach.**

SŁOWA WSTĘPU.
SvCmh1s.pngMiło mi, że odwiedziłeś tę stronę, stronę która poprowadzi naszą wspólna historie oraz zbudujemy tutaj razem coś wspaniałego, jak widzisz jestem początkującym, a tak naprawdę dopiero wprowadzający się w ten świat, świat show-biznesu który według niektórych jest fałszywy lub jest tak naprawdę zniszczony, nie znam tak naprawdę tego, ale wierzę, że poznam tę stronę, ten obrazek, który teraz widzisz – pewnie wprowadza cię w dziwną iluzję, iluzję kobiecego ciała mam rację? Dziewczyna, która przedstawiona jest na tym zdjęciu to Asami. Artystka, dziewczyna, istota ludzka. Jej ciało jest magiczne i każdy to może mi przyznać, wiem, że jak zobaczysz tę sesję na swoim ekranie na pewno podnieci cię jej sesja, chociaż, czy powinna? To po prostu dziewczyna, jestem zdania, że każdy ma prześliczne ciało i tak powinno zawsze być, powinniśmy się mniej wstydzić naszego ciała, body-shaming nie ominiemy, moje słowa nie zadziałają na cwaniaków, którzy tylko czekają, aż się potkniesz, ale chcę udowodnić na tej stronie, że każdy jest równy, strona, na której jesteś to moja strona, strona zwykłego nastolatka, który pasję przeradza w marzenie, marzenie amerykańskiego snu – dlatego zapnij pasy i zostań ze mną do końca, bo uwierz mi… Zapamiętam tych, którzy zawsze mi pomagali, chciałbym z tego miejsca serdecznie pozdrowić moich przyjaciół, takich jak – samą Asami. Ronniego. Blake oraz Timo.

ZAMYSŁ SESJI.
Sesja powstała parę dni wcześniej od ogłoszenia jej, bo to nie tylko sesja dla mnie – Asami przygotowała coś naprawdę wielkiego dla swoich fanów, coś, co rozpali wasze serca w całości, chcemy tylko wam pokazać smaczek tego, co się szykuje w przyszłości, przyszłości której nikt nie zna, ale ja już ją poznałem, dzięki niej poznałem, co to jest show-biznes, dzięki niej wiem, że mogę spełnić swoje marzenia, zamysł na sesje był w pełni wykorzystywany przez Asami, a ja jedynie mogłem podziwiać jej kreatywność, została zrobiona w studiu, w którym tak naprawdę odmieniło się moje życie i zaczął się Amerykański Sen i wiem, że jako zwykły dzieciak z Ghetto, który nie musiał się chwalić bronią, mogłem osiągnąć dobry pojazd, dobrych znajomych, mieszkanie… Ty też to możesz osiągnąć, staraj się, a osiągniesz swój cel, dlatego nie patrz w tył, a patrz w górę oraz leć wyżej niż się da, poleć wyżej od gwiazd… A sam zostaniesz planetą.

SŁOWEM KOŃCA...
Dziękuję, że przeczytałeś ten tekst i że postanowiłeś zostać do samego końca, doceniam każdy twój czas poświęcony na przeczytaniu tego, co tutaj zamieściłem i mam nadzieję, że zobaczymy się już niedługo w przyszłości z innymi zdjęciami, jestem w trakcie robienia Art Book pod nazwą /WAKE UP/, gdzie gościnnie wystąpi Blake Railings jako twarz całego Art Book oraz jeszcze jedna osoba, o której nie chcę zdradzać, a to nie wszystko… Kocham was, Manroe.

((Kliknij w obraz aby przejść do sesji))

Edytowane przez YourMercy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Marko zazdrości swojemu znajomemu widoków przy sesjach, nie wie czy by wytrzymał emocjonalnie przy takich gorących ujęciach; wspiera swojego znajomego to co robi i uważa, że to co robi jest świetne.**

تبدو الخنفساء في القصب ، تبا لي أيتها العاهرة !!! تعال إلينا سرقة السيارات الكبرى 2023 rp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Blake Rawlings skontaktował sie z fotografem z zapytaniem czy dostepna jest wersja bez cenzury oraz podlinkował materiał CEO marki Fuzzy której Asami jest ambasadorka Coco Choate.** @mako

Edytowane przez Necro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Coco w odpowiedzi Alice Mooner przesłała jej zdjęcie Kulture De Betances, która ma na sobie naszyjnik z wulgarnym sloganem, zapytała kiedy Chocoa planuje wypuścić czekoladki o smaku nasienia. Jest dumna z ambasadorki Fuzzy, która potrafi pokazać piękno ludzkiego ciała w tak subtelny i niewulgarny sposób. Przesłała Asami gratulacje udanej sesji. **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Carmella B natrafiając na sesję zdjęciową, jest pełna podziwu jak początkujący fotograf ukazał piękno koleżanki z branży, ASAMI. Złożyła jej gratulacje w prywatnym DM, a tym samym również napisała do Marilyn Hatheway wiadomość o treści: **

- Spójrz!! czoko czoko czokapik niby z zasięgami a ASAMI jednym zdjęciem przyćmiła taką wiadomość o awansie na COO Crown Holdings. boze. mam nadzieje, że to się zwróci Lucille BO TO JAK INWESTYCJA W FARMĘ Z WYJAŁOWIONĄ ZIEMIĄ 💀
- Boze ale ASAMI pokazała pazur. SLAY QUEEEEEEEEEEEEEEEEN

@KUBV

Mafio i blacksugar lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin