Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Louis Lacazete


Sesh

Rekomendowane odpowiedzi

TUTAJ.png

 

Louis Lacazete (ur.12.06.2000r). Mężczyzna urodzony w samym sercu Francji, Paryż. Będąc dzieckiem matka targa go za ucho aż po samo USA, San Andreas miasta palm, sławy, pieniędzy, seksu, władzy, Los Santos.  Zawsze mający problemy z prawem. Mimo ciężkiego okresu dorastania ukończył szkołę i spróbował się na studiach jednak historia skończyła się tak szybko jak zaczęła, brak gotówki spowodował rezygnację. Louis chcąc osiągnąć coś więcej niż przeciętny facet z kredytem na całe życie ruszył w internet, spróbował się we wszystkim, jednak największą smykałkę złapał do dziennikarstwa. Jego wywiady cechowały się kontrowersjami. Nie jednemu dziennikarzowi bycie pod wpływem używek podczas wywiadu zrujnowało by karierę, jego to napędza. Biorąc przykład od streamerek z popularnych platform Louis zapoczątkował robienie wywiadów w basenie lub jacuzzi upijając się do nieprzytomności razem z gośćmi. W trakcie wywiadu uczestnik często jest poddawany głupim wyzwaniom min. zażycie jak największej ilości narkotyków, picie alkoholu na czas, ćwiczenia fizyczne, czytanie prywatnych wiadomości czy spalenie blanta w określony czas. Poza wywiadami z obrazem planuję wkroczyć na rynek podcastów aby fani mogli je słuchać podczas codziennych czynności jak: ćwiczenia, nauka, seks. Facet tak zdeterminowany że nie ma dla niego przeszkód, to dodatkowe urozmaicenia, przeprowadzenia kompromitującego wywiadu na wysypisku śmieci upaprany odchodami z była gwiazda Santos? Nie stanowi dla niego problemu, nie ma marzeń, ma cele które musi zrealizować a sława to jedno z nich. 

 

 

 

 

 

social media:

lf LouisLacazete

powiązania;

twórczość;

wywiad z ceo pixel studio/dfc

wywiad z przestępca#1

wywiad z onlyfansiara#2

newsy z tygodnia #1

 

dane;

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Louis Lacazete

Numer konta postaci: - 2411628897

ooc;

Spoiler

Siemano z tej strony Sesh, złapała mnie WIEELKA zajawa na grę dziennikarza obrócona o 180 stopni, wywiady będąc naćpanymi, krzywe akcje na poziomie dziennym, rozwalone bryki po pijaku, nie chcę grać idealnej postaci która biega pod krawatem za X raperem X modelka, generalnie nie chcę grać idealnej postaci które coraz częściej są spotykane. Jakieś tam doświadczenie mam w branży, jednak wszystko z GTA SA, mimo to nie ograniczam się, czuje że tutaj mogę  rozwinąć skrzydła. Pozdrawiam cieplutko z rodzina, yo. 

 

Edytowane przez Sesh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Louis robi małe kroki w przód, większość dzięki Daily Globe, które umożliwia mu interakcje z gwiazdami Santos. Jego umiejętności dziennikarskie się wzmacniają dzięki praktyce. W ostatnim czasie wypuścił na swój kanał 'The Truth and Only Truth' wywiad z kobietą która czynnie działa na onlyfans. Film kontrowersyjnej tematyki rozbił się większym echem, niż poprzednie materiały.  Złożył prośbę z dofinansowaniem, który uzyskał akceptacje, dzięki niemu wykupił własne profesjonalne studio. Finalizacja zakupu profesjonalnych rejestratorów dźwięków, obrazu wiąże się z potężnym postępem jakościowym na jego kanale. Sam dziennikarz aktywnie prowadzi socialmedia, ostatnimi czasem opublikował film rejestrujący pomoc weteranowi wojennemu, darując mu $3.000. Stopniowo nawiązuje kontakt z poważniejszymi graczami show-biznesu.  **

Gazownik lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin