Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

021. Blake Rawlings: "Memphis powinien posadzić na czele wytwórni kogoś, kto zna się na biznesie, a nie artystę."


Ozianin

Rekomendowane odpowiedzi

nad.png

Gościem Luisa Chorosteckiego był Blake Rawlings, znany biznesmen i założyciel grupy 101 inc. Mężczyźni rozmawiali o niedawnym ataku nożownika, rywalizacji o artystów z Generation A, a także o tym, kto zaprząta głowę Rawlingsowi w wolnym czasie.

unknown.png

Blake Rawlings, 101 inc., 101 records. Menadżer, biznesmen, celebryta, influencer... a może model? *zaśmiał się* Jakbyś sam siebie określił, Blake?
Oh wow to już zaczynamy tak z grubej rury, beż żadnego powitania.. *zaśmiał się* Dobry wieczór Los Santos.. A wracając do Twojego pytania Luis, myśle, że w głównej mierze jako biznesman. Reszta określeń to wypadowe jednego wielkiego biznesu jakim jest 101.

Miło mi jest tutaj ciebie dzisiaj gościć, Blake. Śmiechy śmiechami, ale chyba musimy zacząć trochę poważniej, od tragedii, która cię ostatnio spotkała. Podczas spotkania z Marilyn Hatheway zostałeś zaatakowany przez "fotoreportera", co zakończyło się śmiercią człowieka. Paparazzi bywają irytujący, ale dawno nie słyszałem, żeby doszło do takiej eskalacji, Blake.
Taa... nie chce mówić źle o zmarłym, ale niestety niektórzy nie mają totalnie żadnych hamulców. Ten mężczyzna zadręczał nas mimo naszych usilnych starań, aby dał nam spokój. Kompletnie nie uszanował naszej prywatności... to co wydarzyło się tamtego wieczoru można określić w jeden sposób - jako tragiczny wypadek. On wyciągnął nóż, ona zadziałała instynktownie broniąc się i wypadek mamy gotowy.

Jak się czujesz po tym zdarzeniu? Wróciłeś już do pracy? Zakładam, że mieliście nieprzyjemność długich przesłuchań na policji.
Po całym wydarzeniu musiałem się odciąć kompletnie od tego miasta, poleciałem odwiedzić córkę w LC, po tym jak już odbyłem wszystkie przesłuchania. Wiesz, ciężko powiedzieć jednoznacznie jak się czuje, kompletnie nie znałem tego faceta, nie był mi nikim bliskim. Ale jednak zginął na moich oczach, to nie jest coś, wobec czego można przejść obojętnie. Myślę, że jeszcze przez jakiś czas ten wieczór będzie w zestawieniu nocnych koszmarów. Ale tak, wróciłem już całkowicie do pracy. Zbyt wiele ludzi na mnie polega, abym mógł sobie pozwolić na jakieś dłuższe przerwy.

W jednej z ostatnich publikacji powiedziałeś, że w showbiznesie prędzej czy później trafia się na ścianę, której nie przejdziesz bez czyjejś pomocy. Kto za tobą stoi na co dzień, na kim możesz polegać w sytuacjach takich jak ta?
W tej chwili zdecydowanie moi najbliżsi przyjaciele. Mój brat Kazu, Nemesia która jest dla mnie jak siostra i jeszcze jedna osoba, której danych nie zdradzę, bo obiecałem trzymać ją z dala od błysków fleszy i zainteresowania mediów.

Studio tuningowe, wytwórnia muzyczna, mieliście okazję wypuszczać nawet napoje bezalkoholowe oraz obuwie. Sięgasz do wielu, wielu branż. Na swojej drodze z pewnością miałeś wiele różnych przeszkód, czy też wcześniej wspomnianych "ścian".
Tak, zdecydowanie mogę stwierdzić, że w swojej karierze napotkałem na wiele ścian. Ale jestem tu gdzie jestem dzięki dwóm specjalnym osobom za co dozgonnie jestem im wdzięczny.

Jakiś czas temu z Generation A odeszły Kulture De Betances oraz Asami. Kulture przeszła do 101 records, wyjątkowo głośny transfer, a Asami... no właśnie, Asami pozostaje niezrzeszona. Przyjaciółka Kulture, wówczas partnerka Baby Raya - wszystkie drogi kierują do twojej wytwórni, Blake. Zakładam, że były prowadzone jakieś negocjacje - co się stało?
Jest tak powiedzenie, że wszystkie ścieżki prędzej, czy później doprowadzą Cię do 101... *zaśmiał się* .. a co do Asami, żadnych negocjacji nie było. Mieliśmy już wtedy ukształtowaną grupę artystów i raczej planowaliśmy się skupiać na ich rozwoju, a nie dobierać kolejnych artystów. To prawda, Asami pozostaje w kręgu artystów którymi zainteresowane jest 101 Records ale póki co, żadna oferta nie wyszła od żadnej ze stron.

 

image.png

Mówimy tutaj o kuluarach, Blake. 101 records z pewnością zyskałoby na artystce, jaką jest Asami. Ma to coś wspólnego z konfliktem w związku Asami i Baby Raya? Zdaje się, że Ray nie był zbyt zadowolony z publikacji roznegliżowanych fotek swojej partnerki... i para zrobiła sobie "przerwę".
Konflikt między Rayem a Asami to ich prywatna sprawa i uważam, że nie powinniśmy w to wnikać.

Wymowna odpowiedź. Ktoś przychodzi, ktoś odchodzi. Rozstanie z Tori Ramirez było bolesne?
Może tak, może nie, szkoda tylko, że jeden z imprezowiczów pokusił się o zrobienie zdjęcia i wysłania go redakcji Celebrity Preview żeby rozdmuchać to medialnie, bo to zdjęcie na pewno nie zostało zrobione przez paparazzi, a przez osobę wewnątrz. A co do Tori, tak jak powiedziała na swoim live, nasza współpraca nie układała się od jakiegoś czasu - koniec końców, musiało się to tak skończyć. Rozstaliśmy się w pełni pokojowo.

Głośne transfery, odejścia. Masz okazję siedzieć w branży muzycznej już jakiś czas, jak się w niej czujesz? W związku z tymi przejściami pojawiały się jakieś starcia z prezesem Gen A, Tavaresem?
Branża muzyczna to ciągle dla mnie nowość. Zaczynałem jako HM w Flair Records, potem padła decyzja o powstaniu 101 Records. Póki co, udawało mi się skutecznie unikać zatarć z Memphisem, chociaż wiem, że po części to mnie obwinia o to co stało się z GEN A. Jakby nie patrzeć, praktycznie cały skład wytwórni wylądował w 101 Records. Myślę, że określiłbym swoją relacje z Memphisem jako neutralną. Czarnuch lubi mi czasem podesłać fotkę jakiejś nowej fury, którą kupuje.

No jeszcze nie cały, musisz chyba dokończyć robotę, Blake. Co według ciebie skłania artystów do odejść z Generation A? Masz jakieś rady dla Memphisa, a może prognozy co do jego wytwórni?
Myślę, że to raczej pytanie do artystów, którzy grupowo zdecydowali się na zmianę wytwórni. Co mógłbym poradzić, to żeby posadzić na czele wytwórni kogoś, kto zna się na biznesie, a nie artystę. Nie można zapomnieć, że taka wytwórnia to przede wszystkim duży biznes i potrzeba na jej czele osobę mającą pojęcie o biznesie, będącą w pełni obiektywna, która zapewni równomierny rozwój wszystkim artystom.

Niezbyt pochlebna ocena przedsiębiorczości Tavaresa. Nannie Larocque to twoja bliska współpracowniczka. Dwa lata na elektronicznym dozorze z pewnością nie służą dobrze biznesowi? Na swoim profilu napisałeś, że była burmistrz skompromituje się, gdy wszyscy się dowiedzą, jaki był powód tego zamieszania. Pani Avrahami co prawda została skompromitowana, ale z trochę innego powodu.
Przypomnij mi, za co poszła siedzieć Avrahami? To było tak dawno, że już nie do końca pamiętam pod jakim zarzutem zamknęli ją do więzienia.

Pani Avrahami została skazana za atak na tle seksualnym. Co prawda nie znamy danych ofiary, ale chyba nie ma to żadnego związku z Nannie Lacrocque?
W takim razie miałem w pełną rację w swoim poście. Miało to więcej związku z Nannie, niż możecie się spodziewać, ale pozwolę o tym wszystkim opowiedzieć jej, kiedy ta się na to zdecyduje.

 

Może odejdźmy w takim razie od trudnych pytań. Współpraca goni za współpracą - Chocoa, Le Foundation. Chciałbyś się podzielić z widzami tym, czym obecnie zaprzątasz swój wolny czas, Blake?
Wolny czas? Co to? *zaśmiał się, nachylił się do stolika i popił trochę wody* W tej chwili skupiam się całkowicie na działaniach wytwórni i wspieraniu artystów. Będziemy mieć bardzo napięty przełom listopada i grudnia zaczynając od krążka Baby Prince, który ma premierę już w ten piątek. A potem jeszcze parę innych premier których póki co, nie będę spoilerował, aż nasi artyści sami je ogłoszą.

No właśnie, brak wolnego czasu. Jeszcze do czasu portale plotkarskie prześcigały się w raportowaniu o twoich nowych podbojach miłosnych, a ostatnio to jakoś ucichło. Pozwól, że spytam cię na koniec Blake, znalazłeś w końcu swój obiekt westchnień?
Pamiętasz jak dzisiaj wspominałem o jeszcze jednej osobie której danych nie ujawnię bo obiecałem jej trzymać ją z dala od błysków fleszy i mediów?

Czyżby Blake Rawlings zakładał rodzinę?
Aż tak daleko w przód nie wybiegajmy.. ale mogę odpowiedzieć, że ta osoba jest odpowiedzią na Twoje poprzednie pytanie.

Słyszałyście drogie panie, Blake Rawlings nie przyjmuje więcej anonsów. *zaśmiał się pod nosem* Pozostaje mi jedynie życzyć wam szczęścia, Blake. Dzięki za przyjęcie zaproszenia.

Mogę dodać jeszcze jedną rzecz?
Nie krępuj się, Blake. Kamera jest cała dla ciebie. 

Wiele gówna się na mnie wylało w związku z "rozstaniem" z Tori. Nie chcę o niej źle mówić, więc podsumuje całość jednym zdaniem. Życzę Tori, aby w końcu dojrzała do bycia taką gwiazdą, za jaką ona się uważa. To wszystko, dziękuje za zaproszenie!

1gKJ9xj.png

(Blake Rawlings, Luis Chorostecki)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Torcia przeglądnęła sobie luźno wywiad leżąc sobie na tarasie, popijając wode kokosową. Sama nie ukrywa faktu że nie uważa się za wielką gwiazdę i cieszy się że zrozumiała jak funkcjonuje branża, wysłała miłą wiadomość do B.Rawlingsa.

Necro i blacksugar lubią to

Dua Lipa Break My Heart GIF - Dua Lipa Break My Heart Future Nostalgia -  Discover & Share GIFs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** chenille niekoniecznie rozumie sens sadzania w zarządach wielkich spółek artystów takich jak Kulture, którzy zupełnie nie znają się na biznesie. Ma wrażenie, ze gen-a (ponownie) nie widzi różnicy miedzy udziałowcami, a zarządem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Tiara co jakiś czas sama gugluje zawartości związane z B. Rawlings. Nie jest w stanie nadążyć za różnymi nagonkami, nowościami w jego życiu czy niuansami. Kobieta narzeka cały czas na brak wolnego czasu, jednocześnie zastanawiając się czy Blake nie ma go dużo mniej.**

Edytowane przez Don Daniel
Necro lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin