Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Fuszerka u Capaniero - Showroom


Capaniero

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA
Zainteresowanie moimi projektami trochę mnie przerosło i jestem zmuszony na razie zamknąć możliwość tworzenia nowych ticketów. Wrócę za jakiś miesiąc albo dwa ze zmienioną ceną. 😬


 

 Nowoczesny medium apartament, zbudowany bardzo oszczędnie bo jest poskładany z jedynie 885 obiektów, a wyszedł dosyć spory. 

Tu więcej info jakby ktoś chciał jeden kupić w miarę tanio, 18 takich jest dostępne - https://discord.gg/FK42bnzr6w

SSY

 

 

VzuECcQ.pngukYlktw.pngsbPe1eT.pnghjveOiV.pngrtGAoBx.pngV77fFrx.pngqZ20XWl.pngFQIfZka.pngXj7kIw6.png

FILM

 

 

 

Edytowane przez Capaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nowoczesny high apartament na 1318 obiektów, duży wyszedł, jest dwupiętrowy aż i posiada sporo detali jak na takie rozmiary. Jest w nim wiatrołap, przedpokój, otwarty salon, strefa relaksu, jadalnia, kuchnia, osobna mała łazienka dla gości, wielki taras z basenem, sypialnia z balkonem łazienką i garderobą, druga mniejsza sypialnia z łazienką oraz malutka pracownia. Ta pracownia to trochę patodeweloperka ale kazali to jakoś ją wcisnąłem ;/ 

Tu więcej info jakby ktoś chciał jeden kupić w miarę tanio, 12 takich jest dostępne - 
https://discord.gg/FK42bnzr6w
No i czekajcie na klasę Luxury w moim wykonaniu bo też będzie mocna. 

SSY

 

 

e33vWsm.pngDut3YwD.pngLlHV0Zu.pngEnd7zJx.pngc8ez7Si.png5SoDQLT.pngkf1OJzW.pngC0imE3b.png6KSdLeL.png6PAwHMi.pngNNzVv4h.pngTV5gOkn.pngIRkRPYk.pngSd1MEt3.png8YzoaL4.pngLtjQaCW.png

FILM

 

 

Edytowane przez Capaniero
Mafio i DinoSecurity lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Fallen napisał:

wszystko to jedna wielka kalka i plagiat, uzyskane dzięki dostępowi do interioru który ja zbudowałem

tragedia jak bardzo można być niekreatywnym aby nawet łączyć kwiatek i ścianę za nim, aby były 1:1 jak u mnie xD nie lubię i nie polecam, dramat

Eh, no złamałeś mnie twardzielu, masz mnie. Chyba jestem zmuszony wyjawić wszystkim całą prawdę, a prawda jest taka że nikt nie chciał mieszkać w moich interiorach i nie miałem zleceń dlatego zainspirowałem się twórczością Koguta. 😞 

A apropo tych obiektów kwiatków i ścian to przepraszam, nie wiedziałem że są twoje, ja jeszcze nie umiem wgrywać swoich na serwer dlatego musiałem brać co jest. 😆

Napisałem dla ciebie wiersz na zgode(o nas), myśle ze będziemy jeszcze dobrymi kolegami, pozdro

W białym marmurze kuchnia tętni życiem, To tam spotkała mnie miłość wieczorem. Z marmuru bije ciepło, jak serce z kamienia, A Ty, jak upadły anioł, rozgrzewasz ją dłonią.
Twój uśmiech jak promień słoneczny, Rozświetla każdy kąt tej kuchni, A gdy dotykasz mnie, czuję się jak w niebie, Bo Ty jesteś dla mnie największym darem.
W tej kuchni czuję się bezpiecznie, Bo Ty jesteś przy mnie, jak biały marmur, Twój uśmiech jest dla mnie jak ciepły płomień, I wiem, że nasza miłość jest niezniszczalna.
Tak, w białym marmurze kuchnia tętni życiem, To tam nasza miłość rozkwitła jak kwiat, I choć jesteś upadły, dla mnie jesteś aniołem, Bo Ty jesteś dla mnie najpiękniejszym marzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Fallen napisał:

wszystko to jedna wielka kalka i plagiat, uzyskane dzięki dostępowi do interioru który ja zbudowałem

tragedia jak bardzo można być niekreatywnym aby nawet łączyć kwiatek i ścianę za nim, aby były 1:1 jak u mnie xD nie lubię i nie polecam, dramat

 

Uważaj bo Ci cukier skoczy, kolejna platforma gdzie płaczesz o kradzież obiektów/patentów, podobnie było na wiadomym serwisie gdzie zaczynałeś od kopiowania intków Sevena 😅. To już jest komiczne jaki masz ból tyłka o obniżenie zysków gdzie Ci rośnie jakaś konkurencja na poziomie, za mniejsze pieniądze zagrażająca obniżeniem ilości zleceń. Przenoszenie do gry wygooglowanego modern house to też chyba nie jakaś specjalna kreatywność, ale czego oczekiwać jak nawet swojego ziomka wyrzuciłeś z discorda bo stwierdziłeś, że kopiuje Twoje patenty XD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mistrik napisał:

 

Uważaj bo Ci cukier skoczy, kolejna platforma gdzie płaczesz o kradzież obiektów/patentów, podobnie było na wiadomym serwisie gdzie zaczynałeś od kopiowania intków Sevena 😅. To już jest komiczne jaki masz ból tyłka o obniżenie zysków gdzie Ci rośnie jakaś konkurencja na poziomie, za mniejsze pieniądze zagrażająca obniżeniem ilości zleceń. Przenoszenie do gry wygooglowanego modern house to też chyba nie jakaś specjalna kreatywność, ale czego oczekiwać jak nawet swojego ziomka wyrzuciłeś z discorda bo stwierdziłeś, że kopiuje Twoje patenty XD. 

ty wiesz za co ja lośka wyrzuciłem, pewnie on też ci powie xD 

 

dziękuje ci kapaniero za piekny wierszyk

ps. to ciebie capaniero jak coś mafio wyrzucił z projektu, bo nie potrafiłeś zrobić czegoś innego niż skopiować mój intek 1:1 i lekko go poszerzyć xd

Edytowane przez Fallen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Fallen napisał:

ps. to ciebie capaniero jak coś mafio wyrzucił z projektu, bo nie potrafiłeś zrobić czegoś innego niż skopiować mój intek 1:1 i lekko go poszerzyć xd

Zrezygnował sam bo nie dogadaliśmy się co do wymagań, nie mieszaj mnie w waszą awanture obiektową 

Capaniero i mstrk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A apropo tych obiektów kwiatków i ścian to przepraszam, nie wiedziałem że są twoje, ja jeszcze nie umiem wgrywać swoich na serwer dlatego musiałem brać co jest."

 

FGssnCa.png

O, następny interior, znajdź różnice. Jedna kuchnia jest moja, druga Capaniero.

H1EIKg3.png

F9T9jwh.jpg

Edytowane przez Fallen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Fallen napisał:

"A apropo tych obiektów kwiatków i ścian to przepraszam, nie wiedziałem że są twoje, ja jeszcze nie umiem wgrywać swoich na serwer dlatego musiałem brać co jest."

 

FGssnCa.png

O, następny interior, znajdź różnice. Jedna kuchnia jest moja, druga Capaniero.

H1EIKg3.png

F9T9jwh.jpg

Niech będzie że odpowiem ci bardziej na poważnie.

Na wstępnie, bo nie każdy kto to przeczyta musi znać się na budowaniu interiorów, tak wygląda obiekt gotowej kuchni z gry: 

 

 

YJMGrwz.png

 


I teraz, dlaczego aranżuje ją tak, a nie inaczej? 
-Paskudny dywan który najlepiej zakrywa się lekko podniesioną podłogą, różnice w wysokości podług dobrze maskuję led.
-Obraz z tyłu który jest dziwnie odsunięty od reszty obiektu musi na czymś wisieć albo musi być czymś zakryty, dlatego wypadałoby żeby była tam ściana.
-Ściana przed kuchnią obok zlewu, no wypadałoby żeby ta szafka kuchenna nad wyspą też nie lewitowała w powietrzu xd
-Obudować wyspę i zlew tez wypada żeby nie było dziury.

Dlaczego to samo niebieskie siedziko, te same rośliny i stołki? 
-Dobrze wyglądają i mam do nich prawo.
-"Kopiowanie "trendsetterów"(Fallen Lon3star) stało się w pewnym środowisku jeszcze od sampa sporym memem i można to nazwać pstryczkiem w nos który został chwycony, sorka takie mam poczucie humoru że mnie bawi takie branie czegoś za bardzo na poważnie. 

Czy się inspirowałem? Tak i nie ukrywałem tego, wręcz głośno o tym mówiłem i z tego żartowałem. Ale warto dodać że większość ostatnich projektów "trendsetterów" jest tworzona w najbardziej obecnie popularnym i modnym stylu nowoczesnym, jeśli myślicie że go wymyśliliście to poprzeglądajcie może katalogi wnętrzarskie. 

Dlaczego robię ta kuchnie zamiast poskładać coś swojego co mnie wyróżni? 
Proste, gdy mam na interior wyznaczone tylko 500 mebli, albo robię apartamenty które będą kopiowane "x" razy i muszę zawrzeć w nich jak najwięcej "kontentu" to chyba sensownej jest użyć gotowej kuchni na jeden obiekt niż składać inną na 200. 

Czy wszystko co robię jest kopią? 
Nie, konstrukcja bryły, zawarte pomysły - Praktycznie wszystko jest inne, poza stylem i obiektami których ilość na serwerze jest mocno ograniczona. Jeśli myślicie że wymyśliliście sufity podwieszane, wiatrołapy i tarasy z basenem albo co lepsze cały ten styl to ponownie zachęcam do obejrzenia katalogów albo przynajmniej obrazków w internecie. 

I teraz moja mała dygresja, bo myślę ze obrazków w internecie akurat nie musicie oglądać, wszystko co widziałem w waszych projektach poza roślinami w ścianach i sufitach( sam nie jestem lepszy ), które w normalnych warunkach by zdechły, oraz garażem na samochód w salonie w wieżowcu na 23 piętrze, jest kopią i już powstało. Nawet nie mówię że świadomie siedzicie z obrazkiem na drugim ekranie i kopiujecie(chociaż bym się nie zdziwił) ale tak działa ludzki mózg ze coś zobaczycie i potem macie to w głowie. Ładne prace robicie, nie mówię że nie i w realnych warunkach jeśli założylibyście biuro projektowe w jakimś Słomczynie to faktycznie moglibyście się bardzo wyróżnić na tle konkurencji, ale no jak spojrzymy na wasze prace i porównamy je do bardziej "światowej architektury" to giniecie w szarym tłumie. Więc może już się uspokójcie z tym "trendsettingiem" xd

Ponadto, prowadzicie narracje jakbym się wywyższał i mi się odklejało, a nigdy nie powiedziałem ze jestem lepszy od was i ja biorę 150 za postawiony obiekt projektując se coś 4fun, to wy bierzecie 3 razy więcej i powinniście się pozytywnie wyróżniać, nie ja. 

 

Edytowane przez Capaniero
mstrk lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest problem, że jak sam już przyznałeś inspirując się nami (trochę za mocno, kalka a inspiracja) potrafisz zbudować prace na wysokim poziomie. Biorąc za to $150 za obiekt, gdzie w ogóle wycenianie interiorów od obiektu w GTA V nie ma totalnie sensu i jest głupotą, psujesz rynek bo bierzesz mniej niż większość o wiele gorszych od Ciebie budowlańców.

 

"Dlaczego to samo niebieskie siedziko, te same rośliny i stołki? 
-Dobrze wyglądają i mam do nich prawo.
-"Kopiowanie "trendsetterów"(Fallen Lon3star) stało się w pewnym środowisku jeszcze od sampa sporym memem i można to nazwać pstryczkiem w nos który został chwycony, sorka takie mam poczucie humoru że mnie bawi takie branie czegoś za bardzo na poważnie. "

Robisz kalkę bo "MASZ DO TEGO PRAWO", wiesz co to są prawa autorskie? To świadczy tylko i wyłącznie o Twoim poziomie kreatywności, że musisz brać od innych bo sam nie stworzysz. Może stąd ta niska cena?

"I teraz, dlaczego aranżuje ją tak, a nie inaczej? 
-Paskudny dywan który najlepiej zakrywa się lekko podniesioną podłogą, różnice w wysokości podług dobrze maskuję led.
-Obraz z tyłu który jest dziwnie odsunięty od reszty obiektu musi na czymś wisieć albo musi być czymś zakryty, dlatego wypadałoby żeby była tam ściana.
-Ściana przed kuchnią obok zlewu, no wypadałoby żeby ta szafka kuchenna nad wyspą też nie lewitowała w powietrzu xd
-Obudować wyspę i zlew tez wypada żeby nie było dziury."

Ale ja jestem przykładem że można to samo zrobić na setki sposobów, zrobić to ładnie. To leniwość czy chęć aby nas wkurzyć, że robisz to dokładnie tak samo?

Czy wszystko co robię jest kopią? 
Nie, konstrukcja bryły, zawarte pomysły - Praktycznie wszystko jest inne, poza stylem i obiektami których ilość na serwerze jest mocno ograniczona. Jeśli myślicie że wymyśliliście sufity podwieszane, wiatrołapy i tarasy z basenem albo co lepsze cały ten styl to ponownie zachęcam do obejrzenia katalogów albo przynajmniej obrazków w internecie. 

No tak, przykłady powyżej jak bardzo różnią się Twoje bryły xD

I teraz moja mała dygresja, bo myślę ze obrazków w internecie akurat nie musicie oglądać, wszystko co widziałem w waszych projektach poza roślinami w ścianach i sufitach( sam nie jestem lepszy ), które w normalnych warunkach by zdechły, oraz garażem na samochód w salonie w wieżowcu na 23 piętrze, jest kopią i już powstało. Nawet nie mówię że świadomie siedzicie z obrazkiem na drugim ekranie i kopiujecie(chociaż bym się nie zdziwił) ale tak działa ludzki mózg ze coś zobaczycie i potem macie to w głowie. Ładne prace robicie, nie mówię że nie i w realnych warunkach jeśli założylibyście biuro projektowe w jakimś Słomczynie to faktycznie moglibyście się bardzo wyróżnić na tle konkurencji, ale no jak spojrzymy na wasze prace i porównamy je do bardziej "światowej architektury" to giniecie w szarym tłumie. Więc może już się uspokójcie z tym "trendsettingiem" xd

To jest ta różnica, inspirowania się i poszerzania wiedzy w tym zakresie, aby wykorzystać coś co powstało IRL u siebie w swój sposób, a kiedy ja to zrobię to przychodzi ktoś kto weźmie to ode mnie 1:1. Nie rozumiem jak można porównać budowanie w GTA V do "światowej architektury", renderowanej w blenderze czy unrealu.

 

 

 

Edytowane przez Fallen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Fallen napisał:

To jest problem, że jak sam już przyznałeś inspirując się nami (trochę za mocno, kalka a inspiracja) potrafisz zbudować prace na wysokim poziomie. Biorąc za to $150 za obiekt, gdzie w ogóle wycenianie interiorów od obiektu w GTA V nie ma totalnie sensu i jest głupotą, psujesz rynek bo bierzesz mniej niż większość o wiele gorszych od Ciebie budowlańców.

 

"Dlaczego to samo niebieskie siedziko, te same rośliny i stołki? 
-Dobrze wyglądają i mam do nich prawo.
-"Kopiowanie "trendsetterów"(Fallen Lon3star) stało się w pewnym środowisku jeszcze od sampa sporym memem i można to nazwać pstryczkiem w nos który został chwycony, sorka takie mam poczucie humoru że mnie bawi takie branie czegoś za bardzo na poważnie. "

 

Robisz kalkę bo "MASZ DO TEGO PRAWO", wiesz co to są prawa autorskie? To świadczy tylko i wyłącznie o Twoim poziomie kreatywności, że musisz brać od innych bo sam nie stworzysz. Może stąd ta niska cena?

Dokładnie dlatego niska cena, bo nie mam "ego top" i wcale nigdy nie uważałem że tworzę coś wyjątkowego. Ale spokojnie, zreflektowałem się i podniosę trochę cenę - Tylko nie róbcie też z siebie wielkich ofiar tej praktyki bo macie na kontach w grze sumy o których "szary gracz" może co najwyżej pomarzyć. 

Do tego wnętrza to nie muzyka gdzie można podjebać sample, nie będę ci tego tłumaczył ale nie naruszyłem praw autorskich. 

Lufson i mstrk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Capaniero napisał:

Dokładnie dlatego niska cena, bo nie mam "ego top" i wcale nigdy nie uważałem że tworzę coś wyjątkowego. Ale spokojnie, zreflektowałem się i podniosę trochę cenę - Tylko nie róbcie też z siebie wielkich ofiar tej praktyki bo macie na kontach w grze sumy o których "szary gracz" może co najwyżej pomarzyć. 

Do tego wnętrza to nie muzyka gdzie można podjebać sample, nie będę ci tego tłumaczył ale nie naruszyłem praw autorskich. 

Masz rację, bo nie tworzysz nic wyjątkowego, ja to stworzyłem przed Tobą, w sumie fajnie że możesz z tego korzytać. Życzę sukcesów, a ja zbieram dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin