Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Fuszerka u Capaniero - Showroom


Capaniero

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Kukoniasty napisał:

Skoro dało się dogadać to się dogadaliśmy, fallen był przy budowie moich ostatnich prac na nowym serwisie i do niczego nie mógł się przyczepić, że jest kopią

 

Nie siedziałem w shw Fallena to raz, a dwa pisałem do chłopaków jak zbudować dany custom obiekt. Faktem jest to, że kopiowałem ale dość szybko wyszedłem z tej opcji

Ale to ze sie dogadaliście i jest już między wami git, to nie znaczy że musisz teraz na siłę stawać po jego stronie nie wiedząc nawet dokładnie o czym mowa kiedy ja akurat zazwyczaj stawałem za tobą. Serio uważasz że w sampie byłem największą kopiarką? Proszę cie xdd

Lufson lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Capaniero napisał:

Ale to ze sie dogadaliście i jest już między wami git, to nie znaczy że musisz teraz na siłę stawać po jego stronie nie wiedząc nawet dokładnie o czym mowa kiedy ja akurat zazwyczaj stawałem za tobą. Serio uważasz że w sampie byłem największą kopiarką? Proszę cie xdd

Stoję po ich stronie bo mają rację, no kurwa. Po zbudowaniu dla was siłowni chyba, 3/4 moich mmatów zostało używane w Twoich nastepnych pracach. Patenty również stamtąd zostały zajebane 

Fallen lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kukoniasty napisał:

Stoję po ich stronie bo mają rację, no kurwa. Po zbudowaniu dla was siłowni chyba, 3/4 moich mmatów zostało używane w Twoich nastepnych pracach. Patenty również stamtąd zostały zajebane 

Ale ty rozumiesz że my nie piszemy o obiektach czy tam mmatach tylko stylistyce prac? Czepianie się tego że ktoś bierze coś co ma pod ręką, bo woli skupić się na pracy kreatywnej niż szukaniu obiektów parę godzin to już zupełna głupota. 

I fajnie że czepiasz się o to że zabrałem ci mmaty teraz, a wcześniej przez rok było to dla ciebie git i jeszcze mnie propsowałeś. Podtrzymuje, nigdy nic w sampie nie skopiowałem, tu się przyznałem do kuchni ale w sampie nigdy nic.

Edytowane przez Capaniero
Lufson lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Fallen napisał:

Nie chodzi tylko o obiekt kuchni

Może chodzić też o to że jesteście zniszczonymi zakompleksionymi jednostkami które powinno się wykluczać ze społeczeństwa. I po tym co teraz zobaczyłem już nigdy nie planuje podjąć z wami równej wymiany zdań bo na to nie zasługujecie. Serio o partnerce i dziecku ooc z powodu gry? Mam do was zero szacunku.
 

 

uvQWOCh.png

 

//Edit, wycofałem jedną osobe z tego oskarżenia. Wypowiedź wyżej kieruje w całości do fallena

Edytowane przez Capaniero
Lufson lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wkrótce będą pozwy na świecie bo ktoś jakiś kolor podłogi podwędził od kogoś innego w swoim projekcie, pewnie Ikea dostanie zaraz pozwy od kogoś bo ktoś inny 100 lat temu użył takiego samego odcienia do klamek w szafce.
@Capaniero Czy tu czy gdzieś indziej, potrafi stworzyć coś z czego on sam jest zadowolony jak i osoba dla której coś zrobił. 
A podpierdalanie czegoś jest wszędzie, jak ktoś ma ból odbytu o to, niech zajmie się czymś innym i tyle, szukanie inspiracji to nic złego, każdy to robi, ale nie każdy będzie miał odwagę się do tego przyznać.

Spider-Man Reaction GIF

Capaniero i Lufson lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nowoczesny Luxury apartament na 1760 obiektów, jest gigantyczny i o dziwo pomimo przestrzeni która oferuje wcale nie wydaje się jakiś mega pusty. Kluczową role odgrywa w tym intku widok i cała konstrukcja jest zrobiona właśnie w taki sposób aby go eksponować. Myśle ze wyszło naprawdę fajnie, jedyna rzecz z której nie jestem do końca zadowolony to basen i gdybym budował to drugi raz, chyba jednak pomimo wszystko zrobiłbym taras na pierwszym piętrze jak wszyscy.

Zostawiłem też parę smaczków dla moich największych "trendsetterskich" fanów ❤️ 

No i czekajcie na następne apartamenty, może teraz jakiś industrialny loft bo tego chyba jeszcze nikt nie zrobił, prawda? 

SSY

 

 m73AUNx.pngWkqOhs0.pngJTzFAp0.pngWaUhErU.pnglf7aJEC.pngiDETTsy.pngFhmpjQ2.pngay3gwFN.pngigJIhvc.pngaiWbezE.pngNS22GgZ.pngOTcGg4R.pngubgyhRv.pngBOwXCXi.pngVuuTJZm.pngPRf7o2n.pngqW3YD6U.pngG1JSLKc.pnguWE9ske.png

FILM

 

 

 

 

Edytowane przez Capaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prototyp nowych mega luksusowych i po części unikatowych apartamentów do maze banku na równo 900 obiektów. Miała to być 1 z 3 klas (najniższa, standard), ale o ile nic się nie zmieni będzie to chyba 2 z 4 (środkowa, medium), a może jeszcze inaczej, no zobaczymy 😬

Konstrukcja inspirowana współczesnym Izraelskim bauhausem bo uznałem że brakuje na serwerze trochę "wschodniej" architektury, piękne apartamentowce to przecież nie tylko europa i USA tak jak się niektórym wydaje. Klasycznie zostawiłem parę niespodzianek dla moich największych "trendsetterskich" fanów.

SSY

 

 

dv6dolF.pngRVhKuaw.pngVLlzDvL.pngCWCs6nJ.pngCfhaP2m.png601e3vP.pngrTGai6Y.pngzzltIuj.pngHiJQqGx.pngHgZdAE9.pngZcJINgu.png 

FILM

 

Edytowane przez Capaniero
mstrk i Mafio lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luksusowy apartament "bronze class" (1 z 4) do maze banku na 550 obiektów. Ten poprzedni "prototyp" finalnie okazał się być "silver class'a" (2 z 4). Jak na 550 jest naprawdę sporawy i dopracowany, niedługo zrobię i wstawie pozostałe dwie klasy. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem 10 marca rusza sprzedaż. 

SSY

 

 

zRh3G6n.pngJSBcebg.pngBV6IwZg.pngYgKGLUn.png3wSyarr.pngepZeMDw.pngVF6VvUD.pngVMSikIx.png3medrAC.png

FILM

 

 

Edytowane przez Capaniero
Mafio lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luksusowy apartament "gold class" (3 z 4) do maze banku na 1370 obiektów. Nadal wszystko utrzymane w stylistyce z poprzednich dwóch klas. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem 10 marca rusza sprzedaż. 

SSY

 

 5JsJ9Up.pngtPq2t1k.png4islj1G.pngNnGoo0a.pngCP25Dvn.pngpabbR2y.pngJe67awa.pngpVEKhqT.pnguy8miJz.pngXI3JJ9C.pngx0orfuF.pngS0O9dR8.pngLSi0srW.png0M37yZB.pngB5r4xwM.pnginivW5d.png

FILM

 

   Edytowane przez Capaniero
Mafio lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy mniejsze interiory do Maze Bank Towera.

Oddzielne wejście (przedsionek/wiatrołap) do apartamentu "gold class" na 210 obiektów. 

 

 

lWaqnkf.pngdv8fepY.pngEkU7XlV.png 


Oddzielne wejście (przedsionek/wiatrołap) do apartamentu "diamond class" na 245 obiektów. 

 

 

SDquXQ5.pngeOv49AZ.pngUhG8q6m.png 


Korytarz/klatka prowadząca do mieszkań "bronze class" na 910 obiektów. Robiony we współpracy z @adiszu, robiliśmy go właściwie pół na pół. 

 

 

40rMA04.pngKXCiSYO.png5sQ5cFo.pngghVhHxK.pnguVFAKbF.png 

Już niedługo premiera nowego Maze Bank Tower!

Edytowane przez Capaniero
mstrk, Mafio i adiszu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin