Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GEN-A] Memphis6 & Carmella B & Finnes3 God - Runnin 🎥 by Petrov Productions (prod. by Mont2k)


igvs

Rekomendowane odpowiedzi

**Dnia 30 grudnia, na kanale wytwórni Gen-A, ze względu na współprace studia Petrov Productions oraz Gen-A, (Nie jest to informacja nigdzie podana, całość na pierwszy rzut oka wygląda jak kolejny projekt wytwórni Gen-A, a nie jako klip promocyjny filmu spod szyldu Petrov Productions) bez żadnej zapowiedzi ukazuje się wspólny kawałek Memphis6, Carmella B oraz Finess3 God, wraz z produkcją od Mont2k. Teledysk pojawia się na kanale kompletnie losowo, bez żadnej głębszej zapowiedzi. Internautów oraz fanów podanych artystów może zastanawiać fakt stylu piosenki, każdy wers związany jest bardzo mocno z aktywnością fizyczną, a przede wszystkim sportami walki. W jeszcze większe zagwozdkę wprowadza fakt, że nawet Carmella B dostosowała się do tematyki projektu. **

Spoiler

[Hook: Memphis6]
Znowu wychodze do ringu, stres już nie zjada mnie
Wiem że zniszcze przeciwnika, zrobie to jak Ronnie West
Pieprze wszystkie wojny, kończę przeciwnika nokautem
Ciągle flesz na mojej twarzy, jestem numerem jeden
Przygotowany mentalnie, wygrywam tą rywalizacje
Biegne, biegne, biegne przygotowując się do walki
Wygrałem wszystko co mogłem, niose ciężar na barkach
Pas mnie zdobi niczym McGregor Conor
Lewy sierpowy, znasz to
Przygotowany jak nigdy dotąd
Układam plan niczym klocki lego
Walka wieczoru musiałem toczyć ją przez całe życie
Puchar z pierwszym miejscem, od roku na topie w mistrzostwach


[Verse 1: Carmella B]
Wbiegam, wbiegam, wbiegam, idę po kolejne zwycięstwo
Kolejny puchar, kolejny medal, szyję zdobi maleństwo
Nikt nie wierzył w sukces, sędzia podnosi mą rękę, to posłuszeństwo
Plus jeden do wyniku, skaczę niczym kot na cztery łapy
Kilka treningów tygodniowo, dzięki temu seria zwycięstw
Jestem coraz wyżej, jestem w największej formie życia
Yeah, bóg jest kobietą, zbijam każdy pionek na szachownicy
Yeah, nigdy się nie mylę, zwycięstwo w każdej kategorii
Yeah, fanfary i confetti na me wejście, kończę to z K. O.
Pokonałam samą siebie - słyszę ding, dong
Oni ciągle hejtują, ale wszyscy obserwują
Spójrzcie na tablicę, jestem chodzącą królową
Jestem chodzącą inspiracją, ale nie równaj się z mą pozycją

 

[Hook: Memphis6]
Znowu wychodze do ringu, stres już nie zjada mnie
Wiem że zniszcze przeciwnika, zrobie to jak Ronnie West
Pieprze wszystkie wojny, kończę przeciwnika nokautem
Ciągle flesz na mojej twarzy, jestem numerem jeden
Przygotowany mentalnie, wygrywam tą rywalizacje
Biegne, biegne, biegne przygotowując się do walki
Wygrałem wszystko co mogłem, niose ciężar na barkach
Pas mnie zdobi niczym McGregor Conor

[Verse 2: Finesse3 God]
Mówią mr. Flex, yeah jestem najlepszy, jestem świeży (Yeah)
Na mnie Rolex, yeah żółte złoto na szyi (Woo)
Na głowe, w twarz i mamy fades (Fades)
Idę po swoje, na wygraną, lewy prawy, tak sie robi pieniądz (Yeah)
Na ulicy nie ma pieprzonych szans, nie daje ciała
Uderz go, bang zrobie z niego opozycje, nigdy nie spocznę (Durrrr)
Człowieku jestem bogiem, jestem mistrzem nie mogę jej w tym zawieść (Woo-woo)
Money talk na językach ludzi, mam cholerny fart (Durrrr)
Pieprzyć ich, przeciwkia położe na macie
Mój drip to Patek, kładę go na mapie (Yeah)
Mocny slap, gdy jej ciasto się kręci, daj mi spróbować
Moja pięść złamie mu cała czaszke, schowaj się mała suko
Flexując się, wygram wszystko
Zobacz, jak łapią problem

Spoiler

Wydatki:
- Podpisanie umowy marketingowej z Kaneism - 40.000$ co dwa tygodnie
- Podpisanie umowy z Montez Flynn co do wyprodukowania czterech kawałków albumowych - 120.000$

 

Spoiler


* Montez Flynn zakańcza podobnym intrem co na starcie, zabiera się za mix.
* Montez Flynn użył lekki tape stop w celu przejścia do wokalu finess3 god, następnie miesza wokale MEMPHIS6 z FINESS3 GOD wstapiając wers za wers mieszając ich głosy.
* Montez Flynn dodał kilka 808's, które jeszcze bardziej nadają "grozy" dla utworu.
* Montez Flynn podobny sampel który występuje między przejściem z MEMPHIS6 do CARMELLA B postanowił dodać na początku jako intro.
* Montez Flynn dodał wokal jednego z artystów, pomyślał o czymś fajnym, zmieszał sampel z drugim po czym następuje wejście wokalu CARMELLA B.
* Montez Flynn zaczął wczuwać się w to co tworzy, szuka odpowiedniego bassu do celów uzyskania mega dobrego brzmienia i zgrania z samplem.
* Montez Flynn po kilku minutach męczenia się ze słuchaniem początków sampli zainteresował go jeden jedyny, wrzucił go do programu i zapętlił nadając przy tym spoko efekt przejścia między końcem a początkiem.
* Montez Flynn zaczyna tworzyć beat pod nutke, szuka odpowiedniego sampla, który się wpasuje idealnie.
* Montez Flynn odsłuchuje po kolei wokale kolejnych artystów którzy mają być na tracku, kuma powoli zamysł polecony przez filmowca, dodatkowo narzuca swój styl.
* Montez Flynn odsłuchuje poszczególne wokale, odpala nagrywkę CARMELLA B.
image.png


* Montez Flynn skupia się na wokalu MEMPHIS6, próbuję dorównać efektami do jego stylu oraz wpasować idealnie jego głos do tracka.
* Montez Flynn nakłada między innymi typowe efekty pod agresywne brzmienie, między innymi ustawia kompresor dostosowując go do wokalu i nakłada reverb z equalizerem, dokłada kilka innych pluginów.
* Montez Flynn krótko po hooku rapera, następuje wejście zwrotki CARMELLA B, mixuje jej wokal podobnie jak przy jej poprzednich nieco agresywniejszych brzmieniach.
* Montez Flynn gdy znów następuje hook od MEMPHIS6 przenosi zapisany już preset poprzedniego mixu i zastosowuje go tutaj.
* Montez Flynn przechodząc do finess3 god, mixuje podobnie jak do MEMPHIS6, zmienia ustawienia wtyczek dostosowując je pod głos artysty.

(Sory za logi ale vintage miał problemy z komputerem)

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Valentin Petrov

Numer konta postaci: 9828458849

Numer konta grupy (Za udostępnienie materiału na kanale Gen-A, 20%): 9814272257

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** RONNIE polubił twórczość i dodał do playlisty, słucha go przemierzając ulice Cesenatico znajdującego się we Włoszech. Ma zamiar złożyć solidne gratulacje Valentinowi oraz całej ekipie w wyprodukowaniu tak dobrego kawałka. **

Edytowane przez naughty
igvs i MarceI lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Carmella B zauważając na telefonie informację, że kolaboracja oficjalnie wyszła na światło dzienne - rozpoczęła promocję na social mediach tym samym umieszczając w opisie sam link do najnowszego teledysku. Umieściła post promujący oznaczając i dziękując za owocną współpracę ze wszystkimi, którzy byli zaangażowani (link → https://li.v-rp.pl/posts/89236). Wewnętrznie jest dumna z przemiany artystycznej, jaką przechodzi. Zamierza kontynuować spokojniejsze, mainstreamowe materiały odczuwając przytłoczenie w związku z ciągłą kontrowersją. **

Edytowane przez MarceI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Spoetyweezy z rollin 40s wyśmiewa w komentarzach i na social mediach finnes3 god, wyzywa go za kolaborację z kulture, którą weezy uważa za zwykłą dziwkę i nieudacznika wśród celebrytów (mówi to otwarcie na ig stories) - screeny z relacji instagramowych latają po stronach pokroju calibanging, etc. **

katae, igvs i rajan lubią to

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Utwór mimo, że wypuszczony bez zapowiedzi, to uzyskał swój pierwszy milion odsłuchań wciągu 5H. Przez ostatnie sytuacje związane z Kulture De Betances, padła również rekordowa liczba łapek w dół, przeważając również tym samym 60:40 przy pozytywnych opiniach na temat utworu.**

ODSŁUCHANIA/WYŚWIETLENIA: 8 454 351

igvs lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin