Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

** Do sieci trafiło nagranie z śmiertelnego potrącenia kobiety **


Matieusz

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Teddy. napisał:

**La Rosa skontaktowal sie z M. Dunlap ( @abierto), opowiedzial jej o sytuacji, do ktorej reagowali**

** Megan odczytała od niego wiadomość, pokręciła przy tym głową. Odpaliła artykuł o całym incydencie na który reagowała podczas duty z Andres, nie jest zadowolona postawą kobiety o czerwonych włosach. **

Edytowane przez abierto
MarceI i Teddy. lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**T. M siedząc w domu z Taya pokazała jej to, finalnie odparła do niej słowami:**

Cool, jutro wpadnie nagranie "HEJ HEJ BITCHES, SLAAAAY QUEEEN TO NIE BYŁAM JA, TYLKO MÓJ SOBOWTÓR, A CAŁY PROCEDER POTRĄCENIA TO TYLKO WSTĘP DO NOWEJ PŁYTY, ALBO KONCERTU W WIGWAM. LASKA UMARLA ALE TO NIE TAK MIALO BYC, JUTRO WYJDE Z WIEZIENIA TO POJADE DO MOJEGO DZIEWIETNASTEGO CHLOPTASIA, PUSZCZE WAM SNIKIPIKI UTWOR I SAMI ZOBACZYCIE, ZE LASKA NIE ZGINELA NA MARNE TYLKO ZA PROMOCJA MOJEJ PLYTY, SLAAAAY.

Spoiler

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Chenille zapoznała się z newsami w zaciszu domowym i stwierdziła, że Kulture i jej otoczenie może wreszcie dopadła karma. Uważa, że dość dziwna decyzja managementu jej dawnej przyjaciółki, którą było zrezygnowanie ze współpracy z Le Foundation jest obecnie jej błogosławieństwem i mocno cieszy się z tego faktu. **

xydhc i Krejzi lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Junod słysząc o głośnej sprawie od razu zapisał wszelkie klipy rozpoczynając sprawę, oddał nagranie do techników w celu sprawdzenia, czy nagrania są prawdziwe, czy widać jakieś doklejenia/dostawki/popularny Deepfake   - czy można potwierdzić autentyczność nagrania? Czy można trafić do osoby, która to nagrała - adres, numery telefonów?

 

Sprawdzając kamery z okolicy z chwili wypadku można zobaczyć na kamerach CCTV pojazd kobiety, czy na CCTV również widać taką samą sytuację? Czy można zobaczyć trasę pojazdu sprzed/po wypadku?**

 

**Czy są inni swiadkowie, tj mieszkańcy domów w okolicy, którzy też mogliby coś wnieść do sprawy? Mogli dać nagrania ze swoich mieszkań? - wszak to droga dzielnica**

 

@Matieusz

Edytowane przez Komandor Tarkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin