Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #58: Noworoczny Vibe


MyNick

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Verenar napisał:

Faworka względem porządkowych to nic nowego na klimaciku. Teraz to strach będzie w ogóle wychodzić z mieszkania, bo zaraz będą wszystko wiedzieli. Byli policjancji i złodzieje, to teraz bedziemy mieli państwo policyjne.

Zmiana systemu ciuchów jak najbardziej na plus. ale jeśli to ma być za darmo, to usuńcie zasiłki, bo już na prawdę nie będzie na co kasy wydawać. Siano leci każdemu z nieba, a potem zdziwienie, że zwykły barman jeździ furą za 300-400k.

Błagam was, dodajcie w końcu ciuchy i fryzury dla prawdziwych facetów, a nie bluzy xxxxxl i spodnie opuszczone do kolan z gaciami na wierzchu, czy kolejne dredy i warkoczyki. Kto tak chodzi? Czy to serwer tylko dla czarnych postaci męskich?

Ogólnie update na plus.


Ty tak na serio teraz, czy trollujesz? O porządkowych jest dosłownie jedno zdanie, w dodatku to o EUPie. Z tego co mi wiadomo, to Ty grasz głównie simkami, więc masz teraz nowe ubrania, fryzury. Z resztą, cała reszta tej aktualizacji jest praktycznie pod każdą strefę, więc nie wiem skąd Twój zarzut, że porządkowe są faworyzowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero co pochwaliłem, a teraz to przeklinam tego update - nie dość, że sie zjebała optymalizacja, animacje hudu, ms'y licznika i nie tylko, to jeszcze obiekty się ładują jakbym grał w GTA:SA, dopóki podjedziesz blisko gdzie jest obiekt to sie załaduje - jednym słowem tragedia, jak macie nam - graczom coś takiego wypuszczać do użytku to po prostu nic nie róbcie, wydaje mi się że testerzy są tylko po to żeby mieć kolorek na forum, weird flex. 

تبدو الخنفساء في القصب ، تبا لي أيتها العاهرة !!! تعال إلينا سرقة السيارات الكبرى 2023 rp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, przelot napisał:

dopiero co pochwaliłem, a teraz to przeklinam tego update - nie dość, że sie zjebała optymalizacja, animacje hudu, ms'y licznika i nie tylko, to jeszcze obiekty się ładują jakbym grał w GTA:SA, dopóki podjedziesz blisko gdzie jest obiekt to sie załaduje - jednym słowem tragedia, jak macie nam - graczom coś takiego wypuszczać do użytku to po prostu nic nie róbcie, wydaje mi się że testerzy są tylko po to żeby mieć kolorek na forum, weird flex. 

nooo bo wiadomo ze aktualka dospermiona, ale zeby nie bylo tak ze co update odpada pewna grupka graczy ze wzgledu na tego z jakiej polki maja kompy (a nie mowimy tu o jakichs kompach z drewna, tylko takich normalnych ale nie z nasa)

cutedoge lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, przelot napisał:

dopiero co pochwaliłem, a teraz to przeklinam tego update - nie dość, że sie zjebała optymalizacja, animacje hudu, ms'y licznika i nie tylko, to jeszcze obiekty się ładują jakbym grał w GTA:SA, dopóki podjedziesz blisko gdzie jest obiekt to sie załaduje - jednym słowem tragedia, jak macie nam - graczom coś takiego wypuszczać do użytku to po prostu nic nie róbcie, wydaje mi się że testerzy są tylko po to żeby mieć kolorek na forum, weird flex. 

90% testerów działa bez kolorku na forum, a bez odpowiedniego zaangażowania nikt takiej rangi raczej nie dostaje. Co do aktualizacji to zawsze tak było, że jeszcze parę błędów znajdują stricte gracze - myślę że warto dać temu kilka dni, aby wszystko wróciło do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Teddy. napisał:


Ty tak na serio teraz, czy trollujesz? O porządkowych jest dosłownie jedno zdanie, w dodatku to o EUPie. Z tego co mi wiadomo, to Ty grasz głównie simkami, więc masz teraz nowe ubrania, fryzury. Z resztą, cała reszta tej aktualizacji jest praktycznie pod każdą strefę, więc nie wiem skąd Twój zarzut, że porządkowe są faworyzowane.

Chodzi o monitoring misiu kolorowy.

Cała reszta aktualizacji mi się podoba, jednak kilka spraw przydałoby się dopracować.

Teddy. lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lancewwa napisał:

Wszystko fajnie, ale kolejny update który drastycznie zjebał performance (jakby już wcześniej nie był tragiczny) i brakuje nawet tak podstawowej i prostej funkcji jak zmienianie nazw setów ubrań pod chociażby /g 1 ubranie - gratulacje XD

Możesz to na ten czas zrobić przez panel gracza.

Jesus lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin