Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #58: Noworoczny Vibe


MyNick

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Bad Man napisał:

Wszystko super fajnie ale te bostowane narkole co dodają pancerz to przesada nie róbmy fiveM z serwera.

Pamiętaj, że w prawdziwym życiu niektóre z narkotyków uśmierzają ból lub go stępiają, więc Twoja postać może trochę więcej oberwać. Tak też można traktować "pancerz", który mogą ale nie muszą nadawać - to tylko nazwa statystyki.

Bad Man lubi to

unknown (2).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból.. nie obrazenia xd

3 minuty temu, MyNick napisał:

Pamiętaj, że w prawdziwym życiu niektóre z narkotyków uśmierzają ból lub go stępiają, więc Twoja postać może trochę więcej oberwać. Tak też można traktować "pancerz", który mogą ale nie muszą nadawać - to tylko nazwa statystyki.

 

Bad Man lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze z ta garderoba akurat ułatwi sprawę ale powinno się płacić chociaz coś za jeden outfit albo nwm, czy będzie dodany jakiś system podatków lub czegokolwiek co powstrzyma grindowanie ewentualnie jakaś selekcja osób lub biznesów które maja początkowo małe datki a czasem wysokie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sidneyo napisał:

spokojnie my jako opiekunowie półświatka mamy nad tym pełną kontrolę i będzie to odpowiednio zbalansowane

Z tego co wyczytalem maja to byc osobne narkotyki z innymi efektami niz obecne. Czyli cena bedzie zdecydowanie wyzsza bo daja uzytkowe efekty. Co w tym momencie z klasycznymi narkotykami? Beda odsuwane w zapomnienie czy nastawiacie sie zeby gracze kupywali tylko te narkotyki z bonusami albo na kazdej wymianie ognia biegali z napisem nacpany/pobudzony. Mam nadzieje ze ni bedzie sie to kumulowac albo dodacie zatrucie na narkotyki. Bo wtedy rozpeta sie wojna niczym fivem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Korupnik napisał:

Z tego co wyczytalem maja to byc osobne narkotyki z innymi efektami niz obecne. Czyli cena bedzie zdecydowanie wyzsza bo daja uzytkowe efekty. Co w tym momencie z klasycznymi narkotykami? Beda odsuwane w zapomnienie czy nastawiacie sie zeby gracze kupywali tylko te narkotyki z bonusami albo na kazdej wymianie ognia biegali z napisem nacpany/pobudzony. Mam nadzieje ze ni bedzie sie to kumulowac albo dodacie zatrucie na narkotyki. Bo wtedy rozpeta sie wojna niczym fivem. 

Jeśli dobrze zrozumiałem, to do obecnych narkotyków zostaną dodane bonusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faworka względem porządkowych to nic nowego na klimaciku. Teraz to strach będzie w ogóle wychodzić z mieszkania, bo zaraz będą wszystko wiedzieli. Byli policjancji i złodzieje, to teraz bedziemy mieli państwo policyjne.

Zmiana systemu ciuchów jak najbardziej na plus. ale jeśli to ma być za darmo, to usuńcie zasiłki, bo już na prawdę nie będzie na co kasy wydawać. Siano leci każdemu z nieba, a potem zdziwienie, że zwykły barman jeździ furą za 300-400k.

Błagam was, dodajcie w końcu ciuchy i fryzury dla prawdziwych facetów, a nie bluzy xxxxxl i spodnie opuszczone do kolan z gaciami na wierzchu, czy kolejne dredy i warkoczyki. Kto tak chodzi? Czy to serwer tylko dla czarnych postaci męskich?

Ogólnie update na plus.

Edytowane przez Verenar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Korupnik napisał:

Z tego co wyczytalem maja to byc osobne narkotyki z innymi efektami niz obecne. Czyli cena bedzie zdecydowanie wyzsza bo daja uzytkowe efekty. Co w tym momencie z klasycznymi narkotykami? Beda odsuwane w zapomnienie czy nastawiacie sie zeby gracze kupywali tylko te narkotyki z bonusami albo na kazdej wymianie ognia biegali z napisem nacpany/pobudzony. Mam nadzieje ze ni bedzie sie to kumulowac albo dodacie zatrucie na narkotyki. Bo wtedy rozpeta sie wojna niczym fivem. 

Zdecydowanie nie będziemy robili fivemowskiego podejścia gdzie narkotyki mają być czymś podnoszącym statystki postaci podczas dmów czy innych tego typu rzeczy. Chcemy żeby feeling płynący z użytkowania narkotyków na serwerze był realistyczniejszy i dawały one delikatne acz realne benefity, co do starych narkotyków nie ma się co martwić, wszystkie przejdą na nowy system automatycznie, nie będzie żadnego usuwania ani nic z tych rzeczy - sa one w pełni kompatybilne z nowym systemem. Gdy MyNick pisał ten nowy system był na bieżąco ze mną na łączu więc wszystko jest zrobione zgodnie ze wskazówkami, które płynęły głównie od graczy półświatka. Myślę, ze nie ma co martwić się na zapas, moim zdaniem będzie bardzo dobrze i serio jeszcze zmienisz zdanie odnośnie tego systemu bo usprawnia mocno obecny obieg narkotyków i współgra z nowym systemem cornerów, który jest jak niebo, a ziemia do poprzedniego bo to też było konsultowane przeze mnie z MyNickiem od etapu samego pomysłu na ten system. Wszystko ze sobą fajnie współgra i mocno ożywi branżę narkotykową. Możecie spodziewac się z mojej strony niedługo objaśnienia mniej więcej co i jak z tym systemem będzie tylko musimy poustawiać nowe cornery w nowych miejscach, mogę zdradzić, że każdy corner będzie w pełni konfigurowalny przez nas to znaczy, że corner przy klubie będzie miał popyt znacznie wiekszy na imprezowe dragi jak MDMA czy inne stymulanty, a corner na Davis może mieć przykładowo większy popyt i ceny na crack. Gospodarka narkotykowa rozkwitnie i nie musisz wierzyć mi na słowo bo zobaczysz na własne oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin