Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[11.01]α†r⊕pα - adrenaline (official visualiser)


Verevi

Rekomendowane odpowiedzi

**W dniu 11 stycznia w godzinach wieczornych na kanale oraz profilu streamingowym Atropy ukazał się utwór "adrenaline" z ognistą wizualizacją. Wizualizacja nie jest najwyższej jakości ze względu na mały budżet, ogień jest efektem specjalnym. W porównaniu do debiutanckiego utworu "the gunshow", tenże kawałek jest w nieco innym stylu. Spokojniejszy, tajemniczy, obdarowany większą ilością śpiewu niż screamingu, jednak wciąż nacechowany mocnymi brzmieniami i zaczepnym tekstem.
Jak wskazuje tytuł - utwór opowiada o adrenalinie jako narkotycznym bodźcu dającym chęć do życia i działania. Jednocześnie, jak przystało na styl Atropy, jest pstryczkiem dla osób, które uważają wokalistkę za ekscentrycznego dziwaka (wskazują na to takie słowa jak "wytykają mnie palcami, to tylko nijakie istoty bez własnego stylu") oraz podobnie jak w "The GunShow", uderza w zmanipulowane przez koncerny osobistości ("jesteś nijaką duszą wykreowaną przez marne społeczeństwo; jesteś ich marionetką, a Ty myślisz, że to Twoje prywatne zwycięstwo").

** Pod utworem widnieją podziękowania dla Kane Saleh za pomoc w studio nagraniowym.
 

 

 

images?q=tbn:ANd9GcTL2O7-rFzDa7rwAvXTbIg

 

Cytat

 

chodź tutaj bliżej
musisz mnie dokładnie słyszeć
odpowiem teraz na wszystkie pytania światu
choć wy i tak uważacie nas za wariatów
jestem tutaj tylko dla jednego leku
dla was adrenalina to tylko dodatek i szczegół
więc teraz Ty mi odpowiesz
czułeś kiedyś, że latasz i jesteś wolny?
jeśli nie wiesz co to znaczy to nie mów zbyt wiele i bądź pokorny

będą krążyć za mną legendy niczym z Athens Lunatic Asylum <-- Athens Lunatic Asylum jest opuszczonym szpitalem dla obłąkanych założonym w XIX wieku. Obiekt zasłynął z legend o nawiedzających duchach.
wytykają mnie palcami, to tylko nijakie istoty bez własnego stylu
zaraz usłyszysz tajemnicze głosy jak w Monte Cristo <-- dom w Monte Cristo nazywany jest "najbardziej nawiedzonym domem w Australii".
mogę być Twoim wybawieniem, nie słuchaj tych istot (adrenalina lekiem)
ja tego potrzebuję, muszę się wyszaleć
jesteś zbyt prosty, ja swą wyobraźnię doskonalę
widzę magiczne kolory, Ty się wyginasz
moim jedynym lekiem adrenalina

jestem ponad tym, kreuję własną rzeczywistość
dla Ciebie to zło, dla nas oczywistość
jesteś nijaką duszą wykreowaną przez marne społeczeństwo
jesteś ich marionetką, a Ty myślisz, że to Twoje prywatne zwycięstwo
jesteś gotów by poczuć adrenalinę?
bo ja jej chcę
pragnę jej

będą krążyć za mną legendy niczym z Athens Lunatic Asylum
wytykają mnie palcami, to tylko nijakie istoty bez własnego stylu
zaraz usłyszysz tajemnicze głosy jak w Monte Cristo
mogę być Twoim wybawieniem, nie słuchaj tych istot
ja tego potrzebuję, muszę się wyszaleć
jesteś zbyt prosty, ja swą wyobraźnię doskonalę
widzę magiczne kolory, Ty się wyginasz
moim jedynym lekiem adrenalina


CIESZ SIĘ ŻYCIEM NIM UMRZESZ!
przestań zwracać uwagę na resztę
nie chcesz cieszyć się życiem nim umrzesz?
W TAKIM RAZIE JUŻ JESTEŚ MARTWY

TU I TERAZ! (adrenalina) x4

 

 

Promocja:

  • Publikacja na lifeinvader z dopiskiem: A Ty kochasz adrenalinę? Czułeś kiedyś, że jesteś wolny i latasz? Nie chcesz cieszyć się życiem nim umrzesz? W takim razie już jesteś martwy.
  • Celebrity Preview udostępniło zdjęcie z podpisem "Kane Saleh goni prostytutkę po śmietnikach". Po przejrzeniu sekcji komentarzy, można było zidentyfikować, że wspomnianą "prostytutką" jest Atropa, która w satyryczny sposób nabija się z tego określenia.
  • Atropa na lifeinvader udostępniła ogłoszenie, w którym poszukuje aktorów. Co ciekawsze, Kane Saleh to udostępnił z własnym dopiskiem, a więc można się domyślać, iż Saleha i Jill łączy nie tylko gonienie jej przez niego po śmietnikach o prawie 4 w nocy - co ostatnio pokazało CP. Zapewne szykuje się wspólny projekt.
  • Margoth wspomniała o Atropie w wywiadzie, zapowiadając wspólny kawałek i koncert w Total Explode 18-ego stycznia o godz. 21:00.
  • Kane Saleh w dniu 13.01.2022 na swoim lifeinvader udostępnił nagranie ze studio session, podczas którego Combo nagrywała utwór "KDB". Na nagraniu widać Atropę w towarzystwie modelki Teagan Thorne oraz wokalistki Mikaila Lozano. 
  • Udostępniła na lifeinvader post dotyczący koncertu 18/01/2023 w Total Explode. Jest to jej debiutancki występ w solowej karierze.
  • Atropa umieściła zdjęcie z intrygującym opisem. Zawiera w nim hasło "Prolog - 2023/01/18", które może świadczyć iż 18ego stycznia nastąpić może pewien przełom bądź coś, co można interpretować jako wstęp do dzieła. Tego samego dnia ma zagrać debiutancki koncert w solowej karierze.  Ponadto, Atropa oprócz daty zawarła w poście myśl filozoficzną. Tego typu posty są wizytówką jej social mediów. 
  • Profil WAV udostępnił reklamę koncertu w TOTAL EXPLODE, a samą Atropę opisano słowami "Jill Skjeggestad możecie kojarzyć ze wspaniałych przemyśleń, którymi dzieli się na swoim LifeInvader, ale przede wszystkim z jej muzycznej strony - kiedyś członkini zespołu Helvegen, teraz występująca solo wokalistka." To pokazuje, iż wokalistka jest znana nie tylko z muzyki ale jako osobowość internetowa.
  • Wokalistka Mikaila Lozano udostępniła krótki film, w którym pojawiają się słowa "Atropa, czy nadchodzi sztorm?" , po czym widnieje napis "coming soon". Taka treść może sugerować wspólny projekt.
  •  Atropa umieściła post zatytułowany "Prologue. Part II. Fuck Altruism", w którym  dzieli się swoimi poglądami i przemyśleniami dotyczącymi altruizmu i bezkresnej miłości. Wygląda na to, że wpis stanowi element filozoficznego cyklu. 
  • Na popularność artystki mogło wpłynąć bardzo interesujące zdjęcie i wyczerpująca wypowiedź udostępniona przez Kane Saleh, na którym widać sporą ilość osób w nietypowej stylizacji. Post stanowi zapowiedź projektu, który jest "nie dla forsy, nie dla sławy, to jest właśnie sztuka."
Imię i nazwisko postaci: Jill Skjeggestad
Numer konta postaci: 3365521501
Przynależność: ---
Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz):
Edytowane przez Verevi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Misty McComb wrzuca swoje IG stories w bardzo dobrej jakości, oznacza Jill S.(@Verevi) i prezentuje na nim unikalne wykonanie deski rozdzielczej w swoim slammed Gallivanter Baller i wrzuca urywek tej nuty, nie kończąc na tym nagrywki.**

"będą krążyć za mną legendy niczym z Athens Lunatic Asylum
wytykają mnie palcami, to tylko nijakie istoty bez własnego stylu
zaraz usłyszysz tajemnicze głosy jak w Monte Cristo
mogę być Twoim wybawieniem, nie słuchaj tych istot"

**Zostawia swój komentarz na stories, gdy zatrzymała i odwróciła kamerę - nawija do szerokiej gamy swoich fanów, których wciąż przybywa. A na prawym fotelu jej facet B-Mack (@NaZeL) rozmawia w ścisłym slangu Madd Swan Bloods przez telefon, nie interesując się co robi właściwie jego suka McComb**

Sprawdźcie tą ździre, bo to moja ździra, czujecie mnie? Nie zamykajcie się na jednym gatunku muzyki, słowo. Ona jest pozytywnie pierdolnięta, bez jebania. Wrzucam to do swojej playlist, więc pewnie dużo osób też to zrobi, bo mnie kręci taki rozpierdol na głośnikach, widzimy się - YO.

 

 

Spoiler

 

 

 

 

 

Edytowane przez szponto
Verevi lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin