Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #59


MyNick

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, MyNick napisał:

niebieskiego dymka czatu informującego, że admin obecnie jest off-duty i nie wykonuje żadnej czynności typu nadzorowania eventu czy kreowania rozgrywki, więc jest w stanie odpowiedzieć i pomóc w każdej chwili.

Posiadanie niebieskiego dymka nie wymusza pokazania ID administratora na /a. Czyli członek ekipy jest chętny, by pomóc ale domyśl się jakie ma ID. Sądzę, że małe przeoczenie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, vnqu napisał:

Tragedia, ubrania tylko pod jeden typ postaci. 5gb pobierania bo te ubrania to maja wiecej poligonow niz cala mapa z gta.

Dlaczego pod jeden typ postaci? Jaki typ postaci masz na myśli? Pamiętaj ze ludzie w USA a w LA w którym jest ponad 20 stopni praktycznie cały rok ubierają się zupełnie inaczej niż Polacy. Wydaje mi się ze wrzucone jest dużo ciuchów pod każdy rodzaj postaci, dużo t-shirtow, nowe bluzy i spodnie, które zgodnie z prośbami nie są opuszczone. Bazujemy na modyfikacjach które są w internecie dostępne za darmo, a twórcy niestety nie tworzą rzeczy które w Ameryce nie są popularne. I tak dużo retekstur musiałem porobic sam żeby pasowało pod nasze realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Sidneyo napisał:

Dla złego pod jeden typ postaci? Jaki typ postaci masz na myśli? Pamiętaj ze ludzie w USA a w LA w którym jest ponad 20 stopni praktycznie cały rok ubierają się zupełnie inaczej niż Polacy. Wydaje mi się ze wrzucone jest dużo ciuchów pod każdy rodzaj postaci, dużo t-shirtow, nowe bluzy i spodnie, które zgodnie z prośbami nie są opuszczone. Bazujemy na modyfikacjach które są w internecie dostępne za darmo, a twórcy niestety nie tworzą rzeczy które w Ameryce nie są popularne. I tak dużo retekstur musiałem porobic sam żeby pasowało pod nasze realia.

No mam wrażenie, że te ciuchy są zrobione jedynie pod "gangsterów" z getta, a nie zwykłych postaci.

Ksionszkasz lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vnqu napisał:

No mam wrażenie, że te ciuchy są zrobione jedynie pod "gangsterów" z getta, a nie zwykłych postaci.

No co ty, przecież 90% populacji jakiegokolwiek kraju na codzień nosi bluzy czy t shirty, dodałem dużo rzeczy pod przeciętnych cywilów. Nie wydaje mi się ze bluza champion lub sweter polo ralph lauren to jest coś co noszą tylko gangsterzy. Wrzuta ciuchów była celowana we wszystkich ale szczególnie do serca wziąłem sobie prośby branzowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin