Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Drakon Studio


ModeKGT

Rekomendowane odpowiedzi

logo_bez_tla.png.441acfd9d21162267ab136ecd5b8bd72.png

 

Maverick Drakon był młodym oraz doświadczonym mechanikiem, który przez długi czas pracował w warsztacie samochodowym. Dobrze radził sobie w swoim zawodzie, jednak w głębi serca zawsze marzył o czymś więcej. Mijał czas, mijały dni, tygodnie, miesiące. Pewnego dnia jego żona Amelia, której pasją i pracą była posada realizatora filmowego, zachęciła go, aby w końcu odważył się wykonać krok w stronę swojej pasji.  Liczne szkolenia, obejrzane tutoriale w Internecie i kilka przeczytanych książek o działaniu i pracy w branży filmowej i fotograficznej, stanowiły spory zapas wiedzy. Maverick z początku nie był przekonany do propozycji swojej żony ale im więcej o tym myślał tym częściej w swojej obecnej pracy pochłaniał się w marzeniach i wizualizował sobie swoje nowe życie zawodowe. Bez smaru, brudu, niewygodnej pracy w wilgotnym warsztacie, odciskach i litrach przelanego dotychczas potu.  Dzięki zaangażowaniu, ciężkiej pracy oraz wsparciu swojej żony, zdołał znaleźć zatrudnienie, a każde kolejne zlecenie, które zostało mu zlecone było oceniane pozytywnie przez przełożonych.  Wraz z jego doświadczeniem i zamkniętymi projektami zyskiwał on nowe kontakty, wielokrotnie słysząc słowa wsparcia i zachęty do działania na własny rachunek. Uważał to za ogromne wyzwanie. Jego życie przyśpieszyło, podjęte decyzje do tej pory nie zapchnęły go na boczny tor, wbrew przeciwnie. Rozwija się i firma która kilka miesięcy wstecz była wizualizacją podczas zmiany w warsztacie, stała się faktem. Zdobyte przez ten czas znajomości i kontakty, idące w parze z rosnącą reputacją w branży zaczęły wzmacniać fundamenty jeszcze do niedawna małej firmy. 

„W chwili w której niewolnik postanawia, że nie będzie dłużej niewolnikiem, jego kajdany opadają. Wolność i niewola to stany umysłu.” 

Mahatma Gandhi

Drakon Studio to studio filmowe i fotograficzne, które jest własnością Mavericka Drakona. Studio zajmuje się produkcją różnego rodzaju filmów, w tym krótkometrażowych i pełnometrażowych filmów fabularnych, dokumentalnych, reklamowych oraz teledysków. Zespół Drakon Studio ma w swoim portfolio wiele nagrodzonych produkcji, które zdobyły uznanie zarówno w USA, jak i na całym świecie. Ponadto, studio oferuje usługi fotograficzne, w tym sesje zdjęciowe, zdjęcia reklamowe oraz reportażowe. Zdjęcia wykonane przez zespół Drakon Studio są pełne emocji i oddają charakter oraz indywidualność fotografowanych osób. Drakon Studio stawia na jakość i innowacyjność swojej pracy. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz doświadczeniu i kreatywności swojego zespołu, studio zawsze daje z siebie wszystko, by ich projekty były wyjątkowe i niezapomniane.

 

Spoiler

Out Of Character

  • Dokładna informacja na temat sposobu kreowania rozgrywki dla siebie, swoich pracowników oraz innych graczy

    Ten typ biznesu jest od strony OOC dziełem jednej osoby, przygotowaniem gotowych materiałów zajmuje się osobiście. Moja gra będzie opierać się więc w dużej mierze na grze mojej postaci z potencjalnymi  klientami. Nowy format reklamy, który może zachęcić oglądających do odwiedzenia reklamowanego miejsca, zakupu pojazdy który został przedstawiony w formie klipu itp. Nie mogę narzekać na brak zleceń, więc uważam że będę miał wystarczająco dużo gry i radości z prowadzenia tego w formie firmy od strony In Game. Sama gra będzie wyglądała jak przygotowanie operatora kamery czy fotografa do wykonania zlecenia we wskazanym miejscu. Czysty quality role play w najlepszej postaci. 

 

  • Dokładna informacja na temat przyciągania pracowników, oraz ich utrzymania przy sobie w danym projekcie

    Zdaje sobie sprawę, że jeśli już zatrudnię kogoś do pomocy w odgrywaniu całego przedsięwzięcia od strony IC to będzie to gra na zasadzie wykonanego questa i oczekiwania na kolejny. Stanie godzinkę dziennie na duty tylko żeby je nabić? Jeśli ktoś będzie chciał pograć w biurze to cool jestem jak najbardziej na tak. Jednak nie wizualizuje sobie kolejki chętnych do pracy w takim studio. 

 

  • Informacje na temat pomysłów związanych z rozgrywką dla całego budowanego przez siebie otoczenia, które projekt ma zbudować

    Podpisywanie umów w studio, prezentacja portfolio, rozmowy z klientami przez lifeinvader, reklama na gębę itd. Mój pomysł na biznes jest unikatowy i do tej pory taka forma prezentacji 'czegoś' lub 'kogoś' nie  była widoczna na serwerze. Myślę, że w miarę szybko dzięki jakości wykonywanych materiałów otrę się o grę z dużymi graczami tj. spółki, korporacje, frakcje porządkowe czy branża rozrywkowa. Nie zapomnę o  zwykłych, szarych twarzach słonecznego Los Santos.

 

  • Zamieścić informację, dlaczego wybrana przez was lokalizacja dobrze wpasowuje się do całokształtu waszego zamysłu.

    Lokalizacja którą wybrałem to Mały Seul, Docker St. To miejsce spodobało mi się ze względu na ciekawe ulokowanie biznesu w miarę ruchliwym miejscu. Do tego dobrze wyglądający budynek i parking blisko przekonał mnie, że mogę tu zbudować wygodne i przyjemne miejsce do gry. Na dobrą sprawę każda lokalizacja dla tego projektu byłaby dobrym miejscem, kwestia indywidualna w jakich kategoriach stawiamy swoją działalność. Ja zaczynam od średniej półki, chcąc tym samym mieć otwartą furtkę do rozwoju i rozbudowy swojego 'imperium'.
     

    Dane rejestracyjne przedsiębiorstwa:

  • Nazwa: Drakon Studio 
  • Adres: Legion Square | Elgin Ave
  • Numer konta grupy: 2884809427
  • Zarząd: Maverick Drakon
  • Kapitał: 200.000$

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin