Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Weazel News; zmiana polityki prowadzenia frakcji


Czechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Community Manager
10 godzin temu, Ripper napisał:

Sracie sobie gównem do gardeł a tu chodzi tylko o to, żeby Weazel News rozlozylo swoją działalność na kilka segmentów, gdzie jednym z nich jest radio.

fakt, o dziwo można powiedzieć że WN coś odżyło, może nie z takim butem jak trzeba ale odżywa. Dobrze to widzieć.

Rafalsky lubi to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano do zebranych.

Nie zakładajcie z buta, że Weazel News zajmuje się tylko i wyłącznie poważnymi sprawami z oficjalnym językiem na wizji, bo to trochę ograniczałoby ich działania - szczególnie w kwestii branży rozrywkowej, która sama w sobie jest kontrowersyjna i często skandaliczna. Myślę, że liderzy prędzej uderzają w styl rozwoju "każdy ma znaleźć coś dla siebie". Felietony, które widziałem są faktycznie prowadzone w sposób kulturalny, nie są kontrowersyjne, nikt nie używa prostego czy skandalicznego języka - jeśli ktoś woli taki sposób prowadzenia rozgłośni no to proszę, znajdzie tutaj coś dla siebie. "Wieczorne podmuchy" - czyli audycje, które wywołały ostatnio trochę szumu są dla drugiej publiczności, dla tej co nie lubi słuchać suchych faktów czy wiadomości, zauważyłem, że często są trochę prowadzone w formie roastu co też jest dosyć ciekawym zabiegiem, wspominają ciągle o celebrytach czy skandalach jak ten wczorajszy z panią polityk i imo to jest okej, bo o takich postaciach jak serwerowe gwiazdy powinno się głośno mówić. Są po prostu luźne, prowadzący często robi z siebie błazna na wizji ale to  jest jego target i o to w tym wszystkim chodzi. Przyznam, że niektóre zwroty są trochę przesadzone (np. to o tym pierwszym nosie wczoraj) ale myślę, że prowadzący weźmie to pod uwagę, bo czasem jest cienka granica między śmiechem a cringe'm ale co jak co, to mały mankament, który ZAWSZE można poprawić. Te audycje po prostu powodują poruszenie ludzi, a oni chętnie o sobie słuchają i przyznam, że na na naszej konfie branży rozrywkowej wcześniej żadna audycja nie miała takiego odzewu jak ta wczorajsza, na którą ludzie nie byli obojętni i nie ignorowali tego paska rozgłośni. Dodatkowo, jeśli komuś nie odpowiada osoba Joe Scarpino (sorry jak przekręciłem nazwisko) to może to załatwić IC, ja sam byłem wczoraj świadkiem takiego podejścia i to propsuję. Jedna postać z projektu branży stwierdziła, że audycje są szowinistyczne i seksistowskie w stosunku do niej i zaczęła ubiegać się o oficjalne przeprosiny i to jest też rozgrywka dla obu stron, lepsza, niż afera na forum. 

Co do artykułów, sam jestem fanem artykułów na forum ale nie mam zamiaru zmuszać do tego na siłę liderów, którzy od początku przy swoim zgłoszeniu kandydatury zaznaczali swój nacisk na grę IC. A zaufajcie mi, że w kwestii radiostacji dostaliśmy TYLKO dwie kandydatury, z czego pierwszej nawet nie było można brać pod uwagę. Ludzie często wolą grać coś co daje im jakąś adrenalinę i fun (i to najczęściej org. przestępcze, gdzie fun objawia się nawet w postaci strzelanin) czy jakiś prestiż (np. branża rozrywkowa), niż reporterów nad czym strasznie ubolewam i staram się pomagać liderom boostami pieniężnymi dla swoich pracowników żeby mieli jak najwięcej motywacji do gry. Dodam, że sam staram się zapełnić lukę braku artykułów w postaci portalu West Wild Reporter, więc to nie jest tak, że NIC nie ma.

Co do medialnej konkurencji, to jest sprawa in progress. Ja jako opiekun mam już nawet potencjalnego lidera tylko czekamy na rozwiązania skryptowe, które pozwolą graczom manewrować między stacjami na pasku.

Boncza i Rafalsky lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin