Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Czas oczekiwania na tuning pojazdu


Warsztaty  

159 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za tym, aby wyeliminować potrzebe czekania realnego czasu na odbiór auta po tuningu?



Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Makler napisał:

Dlatego napisałem, najlepiej by było znaleźć jakiś kompromis który zadowoli obie strony.

Ale ja sie nie wypowiadam tutaj jako gracz LEA, tylko jako gracz strefy cywilnej. Nie trzeba tu zadowalać nikogo z LEA, bo w LEA nikt nie ma problemu z tym że odegra komuś booking na /do.
Ba, często jest spotykany z krytyką za zatrzymanie kogoś i zabieranie mu czasu.

Tito Toscani lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, WVC Advisor napisał:

Ale ja sie nie wypowiadam tutaj jako gracz LEA, tylko jako gracz strefy cywilnej. Nie trzeba tu zadowalać nikogo z LEA, bo w LEA nikt nie ma problemu z tym że odegra komuś booking na /do.
Ba, często jest spotykany z krytyką za zatrzymanie kogoś i zabieranie mu czasu.

Ale nie wiem co ci się wzięło żeby ten booking ciągle porównywać do znalezienia kompromisu. Przecież kompromis to całokształt, nie tylko dla graczy lea i mechaników xd.

voody i cmazborucki lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w takim razie patrząc na ZGP, możemy ich nie grać bo na do sobie określiliśmy że mamy zajebistą ochronę i przy okazji nie wchodzić w ogóle w interakcję z ZGP, bo dla mnie granie z nimi jest jak dla innych 12godzinny okres tuningowania. Jeżeli takie rozwiązanie zostanie wprowadzone tzn zdjęcie czasu oczekiwania na tuning, to ja w takim razie apeluję o możliwość nie grania z ZGP. Bo dla mnie bez sensu jest to, żebyśmy płacili po kilkanaście tysięcy za ochronę, nie mając w ogóle interakcji z tymi graczami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Makler napisał:

Ale nie wiem co ci się wzięło żeby ten booking ciągle porównywać do znalezienia kompromisu. Przecież kompromis to całokształt, nie tylko dla graczy lea i mechaników xd.

Nie porównuje bookingu do znalezienia kompromisu, bo nie wiem o jakim kompromisie tutaj mowa. To po prostu przykład, odniosłem się do Twojego komentarza i tego, że jeśli czas w więzieniu nie musi "mieć sensu" to czemu czekanie na auto musi?

greygods lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, XAngel2K napisał:

Czy w takim razie patrząc na ZGP, możemy ich nie grać bo na do sobie określiliśmy że mamy zajebistą ochronę i przy okazji nie wchodzić w ogóle w interakcję z ZGP, bo dla mnie granie z nimi jest jak dla innych 12godzinny okres tuningowania. Jeżeli takie rozwiązanie zostanie wprowadzone tzn zdjęcie czasu oczekiwania na tuning, to ja w takim razie apeluję o możliwość nie grania z ZGP. Bo dla mnie bez sensu jest to, żebyśmy płacili po kilkanaście tysięcy za ochronę, nie mając w ogóle interakcji z tymi graczami. 

Przecież to co napisałaś zupełnie nie ma sensu, gdzie haracze a gdzie 12h czekania na auto?
 

greygods lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, WVC Advisor napisał:

Przecież to co napisałaś zupełnie nie ma sensu, gdzie haracze a gdzie 12h czekania na auto?
 

A co ma booking do tuningu auta, człowieku, wytykasz komuś dziwny argument samemu go używając - nikt nie każe Ci siedzieć i patrzeć jak mechanik gra, możesz zająć się swoją gierką. Chyba, że bez swojego super duper full tune sultan nie umiesz grać. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w takim przypadku proponował przy zakładaniu konta do gry pytanie "Chcesz grać RP?" i przy wybraniu opcji "Nie" umożliwić ludziom odebrania auta od razu. Umożliwmy taką opcje wszystkim, którzy wolą grać easy mode i od razu odjechać na wyjebce zamiast brać taksówki czy prosić znajomków o podwózke. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, puvtxr napisał:

A co ma booking do tuningu auta, człowieku, wytykasz komuś dziwny argument samemu go używając - nikt nie każe Ci siedzieć i patrzeć jak mechanik gra, możesz zająć się swoją gierką. Chyba, że bez swojego super duper full tune sultan nie umiesz grać. xD

Booking jest grany na /do, natychmiast. Mógłby być grany w pełni, trwać kilka godzin. Nie jest. Nikomu to nie przeszkadza.
Tuning jest grany kilka godzin. Mógłby być grany na /do. Nie jest. 

Użyłem tego przykładu zainspirowany któryms komentarzem, w którym ktoś napisał, że czekanie na tuning jest konieczne bo inaczej byłoby to dziwne tak samo jak granie kilku lat w więzieniu, a faktycznie siedzenie tam kilka godzin.
Widzisz już pewną zależność? Jeśli nie to przykro mi, ale lepiej nie da się tego wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, XAngel2K napisał:

Czy w takim razie patrząc na ZGP, możemy ich nie grać bo na do sobie określiliśmy że mamy zajebistą ochronę i przy okazji nie wchodzić w ogóle w interakcję z ZGP, bo dla mnie granie z nimi jest jak dla innych 12godzinny okres tuningowania. Jeżeli takie rozwiązanie zostanie wprowadzone tzn zdjęcie czasu oczekiwania na tuning, to ja w takim razie apeluję o możliwość nie grania z ZGP. Bo dla mnie bez sensu jest to, żebyśmy płacili po kilkanaście tysięcy za ochronę, nie mając w ogóle interakcji z tymi graczami. 

co ty porownujesz kobieto xD

dwustronna interakcje z innym graczem, gdzie rzeczywiscie napedzacie sobie rozgrywke obustronnie do pozostawienia auta na 12h z ktorym nawet nie wejdziesz w zadna interakcje przeczytaj jeszcze raz to co napisalas i sie zastanow nad tym dwa razy 

 

Edytowane przez ADVGierki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponapinaliscie sie o to, ze ktos w kontu wytknal zbedne ograniczenie czasowe w oczekiwaniu na mozliwosc odebrania auta z warsztatu i wielce tego bronicie zaslaniajac sie realistyka gry i innym gownem, ale jak przychodzi do interakcji z zalozmy lea o nielegalne komponenty auta i zabieranie wozow to przychodzi wielki ryk ALE JAK TO, PRZECIEZ TO TYLKO GRA

to w koncu sztywna immersja czy luzna guma ?

greygods, wlk, fransis i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie a z mojego punktu widzenia wypada to slabo bo spotkalem sie dwukrotnie z sytuacja gdzie na auto musialem czekac tydzien bo albo nie bylo mechanika konkretnego ktory moglby wydac zrobione auto albo w ogole warsztat byl zamkniety w godzinach wieczornych, zreszta, widze jak wszystkie madre glowy w takim wypadku ktore pisaly o jezdzie taksowkami czy pozyczaniu aut od znajomych robia tak przez tydzien bo im warsztat tyle czasu auto trzyma gdzie mechanik odegral swoja role w godzine, moze dwie xD przeciez to jest absurd i patologia, nie powinniscie tego bronic BO GRA IC - czy rzeczywiscie to co gracie to jest zajebista frajda i musicie to grac przez 6h? jesli tak to spoko, LEA pewnie tez ma frajde z zamykania ludzi w wiezieniach i zamiast na godzine za wyscigi posiedzicie szesc BO GRA IC

studzac emocje i chcac tez pogodzic jedna i druga strone proponuje wprowadzic luzniejsze restrykcje co do tego tuningu by jedni i drudzy byli zadowoleni - wszystko zostaloby tak jak jest, to znaczy, mechanik dalej majstrowalby sobie przy aucie ale na przyklad po godzinie czy 45 minutach (co uwazam za czas w ktorym na spokojnie mozna rozegrac zlozona akcje na wiekszosc rzeczy odnosnie tuningow/wymian czegokolwiek) auto byloby dostepne i w zaleznosci od woli wlasciciela moglby sobie po nie przyjsc i byloby gotowe do odbioru albo mechanik moglby powiadomic wlasciciela o tym ze jeszcze cos zostalo do roboty bo chcialby sobie pograc dluzej, kwestia dogadania sie, nie robcie kurwy z logiki i nie wprowadzajcie sztucznych ograniczen 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

bronicie zaslaniajac sie realistyka gry i innym gownem, ale jak przychodzi do interakcji z zalozmy lea o nielegalne komponenty auta i zabieranie wozow to przychodzi wielki ryk ALE JAK TO, PRZECIEZ TO TYLKO GRA

Cytat

LEA pewnie tez ma frajde z zamykania ludzi w wiezieniach i zamiast na godzine za wyscigi posiedzicie szesc BO GRA IC

Co ma jedno do drugiego, skoro to temat ogólnie warsztatów a nie ścigantów? Co ma zamykanie ściganta za tuning, do tego czy są ograniczenia czasowe na zabieranie tuningu? Jeżeli immersja, czy luźna guma i temat ściganci vs. lea to równie dobrze można powiedzieć że taką samą blokadą czasową jest jail, w którym nic nie można robić w przeciwieństwie do oczekiwania na auto. Dodatkowo, jeżeli są warsztaty, które grają z własnej woli bo chyba nikt ich do tego nie zmusza, to z jakiej paki w ogóle wy macie decydować o tym, żeby zabraniać komuś gierki.  Sześć godzin was aż tak strasznie boli, o jeny - taki trud oddać auto wieczorem i odebrać je rano.

Interakcje przy aucie klienta są takimi samymi interakcjami jak każde inne, okno tuningu jest po to żeby taki warsztat mógł sobie odegrać, w jedną osobe, w pare osób.  Jeżeli idziemy tą logiką, ze to niepotrzebne ramy czasowe to równie dobrze można by zdjąć całkowicie Jail system i całkowicie odegrać go na /do w każdym przypadku, bo podkreślam W JAILU NIE MOŻNA ROBIĆ NIC. 

Oczekując na własne auto możecie robić wszystko to co robiliście wcześniej, nie próbujcie mi wcisnąć ze macie jedno i jednym się poruszacie, bo każdy wie że jest inaczej xd. Jeżeli nie chcecie żadnych interakcji z mechanikami i najlepiej jakby wszystko było zautomatyzowane, to w ogóle zacznijmy odgrywać wszystkie interakcje na /do a zamiast duty w biznesach wprowadźmy minigierki noszenia kartonów i sprzedawania NPC produktów 

Konkluzja jest taka, że się czepiacie a jakoś chyba wam trudno ten czas IC spożytkować, skoro nawet nie umiecie konstruktywnie zagrać tego że coś się opóźniło, jeżeli taka akcja miała miejsce, albo tego że wasze auto jest u mechanika, chociażby grając z taksówkarzami i tak dalej. Więc podsumowując to wasze argumenty prowadzą tylko do "Chce auto teraz, bo tak musi być"

Dont @ me :) 

Edytowane przez onimane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, onimane napisał:

Konkluzja jest taka, że się czepiacie a jakoś chyba wam trudno ten czas IC spożytkować, skoro nawet nie umiecie konstruktywnie zagrać tego że coś się opóźniło, jeżeli taka akcja miała miejsce, albo tego że wasze auto jest u mechanika, chociażby grając z taksówkarzami i tak dalej. Więc podsumowując to wasze argumenty prowadzą tylko do "Chce auto teraz, bo tak musi być"

Spozytkuj sobie tydzien czasu bez samochodu (mowa o moim przypadku) i konstruktywnie zagraj sobie opoznienie jesli chcesz, ja nie bardzo mam ochote czekac na cos tyle czasu co dzieje sie w max 1/2h, nie wiem kogo jest argument „chce auto teraz, bo tak musi byc” bo na pewno nie ludzi chcacych zmiany patologicznego systemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

bo na pewno nie ludzi chcacych zmiany patologicznego systemu 

Gdybyście przedstawili jakieś inne argumenty, to może bym uwierzył, ale nie ma w tej dyskusji nic wartego uwagi z waszej strony i nic nie przekonuje, żeby ten system zmienić, dodatkowo sama dyskusja nic nie w nosi jeżeli chodzi o jakiekolwiek rozwiązanie, więc no trudno powiedzieć cokolwiek innego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin