Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[29.03][101] Baby Ray & UymiN - shooting stars (Official Audio)


bajtek

Rekomendowane odpowiedzi

 Zgodnie z postem poprzedzającym premierę singla, 29 marca o 15:00 do sieci trafia "shooting stars" - kawałek zapowiedziany pierwotnie na początku miesiąca, przełożony jednak przez pobicie Baby Ray w jednym z lokalnych klubów i jego późniejszy stan.  To jednocześnie pierwsza od października solowa działalność muzyka, odbierając tym samym tytuł najnowszej piosenki poprzednikowi "DREAMS". Sam kawałek opowiada o spadających gwiazdach jako odniesienie do upadających sław na rynku, tekst skupia się na problemach życia "celebryty" i czekaniem na każde jego potknięcie.

Za produkcję utworu odpowiada UymiN - DJ'ka i producentka związana z wytwórnią 101 Records, podobnie jak Baby Ray. W przeszłości miała okazję prowadzić jeden z koncertów promujących album BABY PRINCE w Neon Sky Club; jej obecność w etapie produkcyjnym utworu zapewne oznacza, że to właśnie w jej ręcę powędrowała rola głównego producenta albumu BUTTERFLY EFFECT.

SHOOTING STARS na swoim wideo posiada numer 11, co może wskazywać na miejscę utworu na trackliście albumu.

Baby Ray w swoim powrotnym kawałku używa naturalnego głosu, w przeciwieństwie do poprzednich, w których często jego głos był znacznie wyższy. Może to być jednoznaczne z tym, że "shooting stars" jest bliższe jego osobie, wyszło prosto z jego serca i w porównaniu do poprzednich numerów, na ten przelał więcej siebie.

 

lyrics (+ wyjaśnienia)

Spoiler

**Wyjaśnienia są dodane przez fanów, nie zostały zweryfikowane ani potwierdzone przez artystę.**

[Chorus]
Zobacz tylko gdzie już doszliśmy, uh
Zobacz czego dokonaliśmy, uh
Myśle o tym znów, sam w to nie wierze
Oddałem całego siebie, całe serce
Ale to jednak nie jak film, wokół masa fałszywych ludzi
Zwykłe dziwki, które czekają tylko na to, aż sie zgubisz
Nie dam im sie złamac, chociaż chcieli pogrążyć
To tylko pare spadających gwiazd, do których ja nie chce dołączyć

[Refrain]
Nie mów jak mam prowadzić własne życie, ja pociągam za sznurki
Przez to podjąłem kilka decyzji, które chciały mnie zgubić
Nie zależy mi na sławie, to przelewanie łez na marne
Prawie za to umarłem, to poszerzyło rane, ey

[Verse]
Kto mnie zastąpi kiedy myśli będą silniejsze?
Zabili moje nadzieje, teraz na pewno jest lepiej

Wróciłem z piekła, na bluzie zostały dziury i moja własna krew
Przeszedłem więcej stanów niż USA, więc skończ gadać że jest źle

Bliscy to pierwsze miejsce, stoje za tym murem
Dla nich nie dam się złamać, bo wiem co może być później
Złe myśli i strach, ciągła panika i stres
W tej walce jestem swoim największym wrogiem
Pieprzyć to życie, ty upadasz, dla nich to zabawne
Ciekawe czy będzie tak samo, kiedy Cie zabraknie
Zero-dwa i mały świat, teraz już go nie chce
Bo padło tyle strzałów, że nie moge go znieść

[Refrain]
Nie mów jak mam prowadzić własne życie, ja pociągam za sznurki
Przez to podjąłem kilka decyzji, które chciały mnie zgubić
Nie zależy mi na sławie, to przelewanie łez na marne
Prawie za to umarłem, to poszerzyło rane, ey

[Bridge: MOB Prince] (głosówka)
Czarnuchu, pieprzyć to co napiszą o nas w mediach, pieprzyć to co powiedzą inni
Zrobiliśmy projekt tego roku i nikt nam tego nie zabierze ani nie odmówi
Powtórzymy to jeszcze kilka razy, a wszystkie psy, które się od nas odwróciły będą nam zaśmiecać dm o feat czy zaproszenie na imprezę
Pieprzyć ich, ziomuś

[Chorus: Baby Ray, MOB Prince]
Zobacz tylko gdzie już doszliśmy, uh
(Zobaczcie kto jest teraz na topie)
Zobacz czego dokonaliśmy, uh
(Pieprzyć was)
Myśle o tym znów, sam w to nie wierze
(Cała prawda, czarnuchy)
Oddałem całego siebie, całe serce
Ale to jednak nie jak film, wokół masa fałszywych ludzi
Zwykłe dziwki, które czekają tylko na to, aż sie zgubisz
Nie dam im sie złamac, chociaż chcieli pogrążyć
To tylko pare spadających gwiazd, do których ja nie chce dołączyć

[Outro]
DTB cały czas, stary
Pieprzyć to wszystko, serio

 

promotion;

Spoiler
  • Hype związany z powrotem Baby Ray do solowej działalności, generalnie do muzyki
  • Sukces albumu BABY PRINCE i wersji DELUXE;
  • Tragedia na jednym z przystanków trasy BABY PRINCE TOUR - postrzelenie w San Francisco, późniejsza śpiączka i krytyczny stan zdrowia muzyka, wsparcie ze strony lokalnych gwiazd
  • Internetowa drama z byłą partnerką Asami Kiyoko, która zarzuciła raperowi zdrade; późniejsze wymiany komentarzowe z "obrońcami" dziewczyny, w tym m.in. głównym nemesis Baby Ray, Martinem Faye
  • Wygrana w trzech kategoriach podczas tegorocznego Celebrity Awards, największa ilość statuetek na równi z Marilyn Hatheway
  • Wywiad w Night American Discussions u Luisa Chorosteckiego; nazwanie Martin Faye banerem reklamowym, plotki dotyczące ich bójki, co sądzi o całej aferze z byłą partnerką - link
  • Nominacja do akcji #help_orphanage i wydanie dzięki temu wspólnego singla z CHA$E, wspierając całą akcję charytatywną - link
  • Zmiany w zapowiedzianym jakiś czas temu albumie NOWADAYS; nowy tytuł i przybliżona data premiery - marzec
  • Występ otwierający galę Celebrity Awards u boku MOB Prince, później drugi występ między nominacjami; wręczenie kilku statuetek wygranym w różnych nominacjach (m.in. wydarzenie roku)
  • Wygrana w trzech kategoriach podczas gali (debiut roku, album roku i kolaboracja roku)
  • Zapowiedź kolaboracji między memphis6 a Baby Ray na profilu tego pierwszego - link
  • Gościnna zwrotka na debiutanckim albumie Hoodstar w kawałku "DEAD INSIDE" - link
  • Pojawienie się na albumie producenckim mont2k jako pierwsze muzyczne ruchy rapera po wyjściu ze szpitala - link
  • Podpisanie kontraktu menedżerskiego z Blake Rawlings po długim czasie działania bez opieki po zerwaniu kontraktu z Lexie Tavares
  • Pobicie na backstage Neon Sky Club na początku marca, które było powodem przełożenia premiery "shooting stars"
  • Wypłynięcie informacji odnośnie kolejnego zlecenia pobicia Baby Ray wydanego przez DJ ASTRO
  • "shooting stars" pojawiło się rano na antenie Self Radio - link
  • Post z udostępnieniem na profilu 101 Records - link
  • Live Ronnie'go, na którym ten opisał jego aktualny "konflikt" z byłą partnerką Baby Ray, Asami - przy okazji dodając troche prywatnych szczegołów - link

 

dane

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Braylon Higgins (90%)

Numer konta postaci: 7362091045

Przynależność: 101 Records (10%)

Numer konta wytwórni: 7062440565

Imię i nazwisko menadżera: Blake Rawlings

Numer konta menadżera: ---

 

Edytowane przez bajtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Carmella B Belladonna Succubus Aphrodite Whore IV wspiera Baby Ray w najnowszym materiale, który dropnął na oficjalnym kanale rapera. Udostępniła na swoich socialach, tym samym udostępniając relację jak smaży coochie na prywatnej, Meksykańskiej plaży słuchając "SHOOTING STARS".

* Kulture De Betances wysłała na adres zamieszkania BRAYLON HIGGINS pocztą kwiatową przepiękny bukiet, w którym były pozdrowienia i gratulacje z okazji wydania nowego materiału - wejścia na nową drogę życia Baby Ray - zwycięstwa w CELEBRITY AWARDS 2022, a dodatkowo znalazła się muszelka .

image.png.c4d4ceb53a9f2c38d015b8915d8f0c88.png

image.png.9972280295a7c8996ef3b1b214ebd4ae.png

Edytowane przez MarceI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin