Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/amniilka, houston, ritelka] greygods


ADVGierki

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4374-greygods/
Rodzaj kary: ostrzezenia
Powód nałożenia kary: (screenshot)

Spoiler

image.png

(screenshot)
Członek ekipy nakładający karę: amnilka, houston, ritelka
Wyjaśnienie sytuacji: 

Kolejno do kazdego z warnow:
1) najstarszy od amnezja
Nakrecalem dyma w dyskusjach celowo aby nabic sobie 20 postow aby moc zmienic nick - stare dzieje, nie wyzywam juz nikogo na forum i nie robie takich rzeczy bo nie mam po co. Warn ma dwa lata przez ktore nie zrobilem podobnej rzeczy, wiec IMO mozna go smialo zdjac.

2) drugi najstarszy od houstona
Nie pamietam sytuacji, ale z tego co pamietam to w poscie tlumaczylem gosciowi ze jego podejscie ktore zaprezentowal w poradniku jest bledne i nieefektywne, za co dostalem warna (pomimo ze nie bylo tam nawet ofensywnego slownictwa). Ale moge sie mylic, nie pamietam juz sytuacji.

3) najnowszy od ritelki
 "po raz kolejny wrzucasz tę samą błędną narrację z łączeniem wątków postaci"
Wskazcie mi co tu jest blednego i gdzie tu jest laczenie watkow postaci - przypomne, ze laczenie watkow postaci to okreslenie na akt przenoszenia informacji badz rzeczy "materialnych" takich jak kasa czy auta miedzy swoimi postaciami, a tutaj nie przenioslem zadnej informacji czy czegokolwiek innego. Jedyne laczenie watkow postaci jakiego sie doszukalem to to ze strony KUBV ktory zalozyl taka sama postac jak swoja poprzednia i gra dokladnie to samo. Dla mnie to zwykly bol dupy KUBV ktory nakazal swojej kolezance usunac moja narracje bo zabolala go.

Edytowane przez ADVGierki
jedrekk, teti, Ksunix i 17 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.43333dc3d1505a39f4b2f863384c2b5c.png
 

Powyższe nie jest przykładem poprawnej narracji. Narracja nie jest miejscem do sugerowania łączenia postaci czy prowokacji drugiego gracza. Ponadto skąd Twoja postać może wiedzieć jakie relacje prywatne łączą IC Marilyn i Belcalis skoro ich nie zna a postaci te nie publikowały publicznie niczego co mogłoby taką relację sugerować? Pierwszy post został tylko ukryty, jednak skoro ponownie wrzuciłeś błędną narrację został nadany punkt. Mogłeś wyrazić niechęć do tej postaci w poprawny sposób, tak jak zrobiła to część graczy w tym wątku. Więc jak widać nie jest to "reakcja koleżanki na płacz KUBV", bo poprawnie napisane negatywne narracje w jego kierunku widnieją nieruszone na forum.

W kwestii łączenia postaci KUBV, jeśli faktycznie miało ono miejsce i masz na to dowody to dział skarg na forum stoi otworem, bo narracja nie jest miejscem do takich przepychanek.

bunia lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, piszac swoja wypowiedz w temacie czerpalem inspiracje z narracji Community Managera ktory rowniez sugerowal to, ze dwie postacie tego samego uzytkownika sa powiazane. Mowa tutaj o tym poscie.

image.png


Moja postac nie zna zadnej z postaci wymienionych w narracji osobiscie, ale widzi ze zachowanie, wypowiedzi czy sposob prowadzenia sie obu postaci (albo w sumie czterech, bo mowa tutaj o powiazaniach na linii Marilyn Hatheway - Rosemary Ponds oraz Kulture de Betances - Belcalis Del Cavallero czy tam Caballero) czy nawet ich wyglada jest identyczny (bo lecieli na tych samych XML i twarze sa identyczne xD). Chociazby obie postacie Marcela w ten sam sposob komentowaly fotki mojej postaci na Lifeinvaderze, majac przy tym identyczne twarze, ciala czy sam sposob wypowiedzi badz styl zdjec - kazda osoba zauwazylaby miedzy nimi podobienstwo, bo sa praktycznie identyczne. Podobnie jest z Marilyn i Rosemary, bo obie pelnily wysokie stanowiska w Daily Globe, wrzucaly podobne zdjecia, wygladaly tak samo i po prostu ich sposob wypowiedzi jest zajebiscie podobny do siebie, z czego kazdy rozsadny czlowiek wytworzylby jakies powiazania miedzy nimi w glowie. Co wiecej, popiera to wyzej pokazana narracja postaci Memphis Tavares nalezacej do Community Managera ktory odniosl identyczne wrazenie o tym, ze Belcalis i Kulture sa ze soba powiazane.

Mozesz miec problemy do swoich podopiecznych z branzy ktorzy tworza lustrzane kopie swoich poprzednich postaci, a nie do mnie dlatego ze jest to zauwazalne nawet nie w sposob OOC, ale IC rowniez - stad tez wziela sie moja narracja, ktora moim zdaniem jest poprawna bo jak wspomnialem kilkukrotnie wyzej nie tylko ja mam taka opinie, bo podziela ja spora czesc spolecznosci serwera i drugi Community Manager od strefy w ktorej ci gracze graja.

 

Dzieki Waldek za zdjecie tamtych warnow, chcialbym tez prosic o zdjecie blokad na forum ktore mi wrzucilo z automatu po osiagnieciu osmiu punktow ostrzezen - bo z jakiegos powodu przy logowaniu do panelu na stronie lub do gry wyrzuca mi komunikat o blednym hasle, co raczej jest powiazane z ta blokada i nie moge wejsc do gry, mimo tego ze to kara na forum a nie na gre.

Edytowane przez ADVGierki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin