Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[04.04] [LIVE, Paulo Rodrigues] - Wypowiedź dot. ostatnich wydarzeń z nim związanych...


Supra

Rekomendowane odpowiedzi

PRISION.png

*We wtorek (4.04) po godzinie 16:00 w sieci zaroiło się od zdjęcia, przedstawiającego zatrzymanego Paulo Rodrigues'a, w siedzibie FIB; ta fotografia po LIVE została podpisana jako zwykła scenografia pod całą sytuacje. Paulo ostatni raz miał z kimś kontakt o godzinie pierwszej w nocy, z poniedziałku na wtorek; od momentu opublikowania materiału związanego z popełnionym przez niego morderstwie nie było z nim żadnego kontaktu - nawet bliscy nie mogli się z nim skontaktować. We wtorek o godzinie 18:30 na jego oficjalnym profilu rozpoczęła się transmisja LIVE; był ubrany tak samo jak na zdjęciu, które obiegło internet - siedział przy biurku, a w tle był odpalony telewizor, na którym widniało zdjęcie przedstawiające biuro FIB. Rozpoczynając transmisje zjawiło się ponad 20.000 ludzi na żywo, a na chacie zadawano mu pytania związane z opublikowanym materiałem, dotyczący jego rzekomego morderstwa*
 

                                                                                                                                                                            
*Chwilę po rozpoczęciu transmisji, Paulo machnął dłonią w kierunku kamery w geście przywitania; chwilę po tym jego wzrok pokierował się na chat, który był zapełniony pytaniami związanymi z ostatnim artykułem o jego rzekomym "zamordowaniu człowieka" - przez ponad minutę śmiał się z pytań, zadawanych na chacie*
 

Cześć, ha-ha! Przestańcie już wypytywać mnie o takie pierdoły, eyy... Zamordowałem jakiegoś gościa swoją prawą pięścią; przecież dzisiejszy artykuł wam wszystko przedstawił, nie? *parsknął śmiechem, kręcąc głową na boki* Słuchajcie! Odpaliłem transmisje po to, aby przedstawić swój punkt widzenia na tą całą sytuacje - dostałem pełno wiadomości co ze mną, czy to prawda, ba! Nawet pytaliście mnie w jakiej celi będę siedział, ha-ha! Pojebani jesteście...

*Przerzucił swój wzrok ponownie na chat, który ciągle zadawał pytania związane z sytuacją na Paradise Island; śmiejąc się pod nosem, sięgnął po szklankę z wodą, upijając powolnie zawartość - w pewnym momencie przybrał dosyć poważną minę, spoglądając prosto w kamerę*

Nie zamierzam nikomu nic udowadniać, bo po co? Nie byłem sam i to mnie broni - oprócz mojej grupy znajomych znajdywało się również te kółko wzajemnej adoracji, GEN-A! Mam się ciągać po sądach, aby coś na tym zyskać? Przestańcie! Muszę przyznać, że ta cała szajka GEN-A ma pod sobą dobrego marketingowca, nie? Wiedzą jak odwrócić całą sytuacje na swoją korzyść... Gdyby nie wyciek nagrania dotyczącego tej całej gwiazdeczki z Daily Globe, emmm... Jak jej było? Marilyn? Chyba tak, no! Wracając... Przez ten wyciek musieli wypuścić coś, co przegoni czytelników na mnie, tym samym zapominając o sytuacji z tą manipulatorką.

*Spojrzał chwilowo ponownie na chat, krzywiąc głowę do boku - po chwili zacytował wiadomość z chatu*


"Paulo! Jak odniesiesz się do zachowania federacji Worldwide po tej całej sytuacji oraz nagrania, które wyszło na światło dzienne; podobno chciałeś uderzyć kobietę" No i na co mam Ci tutaj odpowiadać, co? Przecież media wiedzą wszystko najlepiej; musicie się ich słuchać, nie? Ehhh... Uderzyłem tą kobietę? Nie! Wykrzyczałem lub zainicjowałem coś, co stwierdzi, że chciałem ją uderzyć? Nie! Zrozumcie, że te portale na tym zarabiają; spójrzcie jaki ten artykuł osiągnął wyświetlenia i rozgłos zaledwie kilka godzin po jego publikacji - gdzie są jakieś dowody potwierdzające próbę uderzenia kobiety, co? Nie ma! Ta cała zgraja z GEN-A myślała, że wszystko co się dzieje na Paradise Island pozostanie w ukryciu, a tak niestety to nie działa. Daje se rękę uciąć, że ten artykuł powstał wyłącznie po to, aby oczyścić tą dziewczynę z zarzutów, które jej przedstawiono w ostatnim artykule i nic więcej! Co do federacji to nie mam zamiaru na ich temat się wypowiadać - jeżeli wierzą pierwszemu, lepszemu portalowi i wydają takie oświadczenia bez wyjaśniania tej sytuacji ze mną chociażby przez telefon to niech nie oczekują od mojej osoby zrozumienia i szacunku; nikt nie będzie mnie w ten sposób pomawiał i i ukazywał jako jakiegoś kurwa mordercę... Jeżeli im zależy na dalszej współpracy ze mną to czekam na oficjalne przeprosiny, bo nikt ze mnie psa nie będzie robił.

*Westchnął głośniej do telefonu, rozejrzał się po lokum w którym siedział; sięgnął dłonią ponownie po szklankę z wodą - upił większy łyk, wracając do czytania chatu*

O! Jest i moje ulubione pytanie... "Dlaczego uderzyłeś ochroniarza GEN-A; czy on rzeczywiście zmarł?" Ha-ha! Przejrzyjcie na oczy! Podszedłem do wozu, gdzie siedziała ta rasistka, Marilyn i jej fałszywe koleżanki, bo wykrzykiwały coś w moim kierunku, więc chciałem, aby powiedziały mi to w oczy, nie? Takie domysły, że chciałem kogoś uderzyć to jest zwykłe oszczerstwo. Podczas, gdy podszedłem do ich samochodu to ten cały ich cieć zaczął mi ubliżać mówiąc mi ciszej, że chuj nie zawodnik ze mnie i takie inne pierdoły - zwykły atencjusz, który chciał mnie tylko i wyłącznie sprowokować i udało mu się! Brawo... Wiedział, że to wszystko się nagrywa i specjalnie do tego doprowadził. Szanuje swoje wartości i bliskie mi osoby; sam zaczął kontakt fizyczny z moją osobą poprzez odepchnięcie mnie, więc ukarałem go za to, nie? Podejrzewam, że każdy facet by podobnie zareagował, gdyby ktoś Ci obrażał bliskie osoby, czy samego ciebie w takich słowach. Uderzyłem go w szczękę i puściła mu krew jak u każdego po takim uderzeniu, a on po tym rzucił się na mnie sam! Skoro nie spokorniał i ego przejęło górę to postanowił się odegrać; uderzył mnie, gdy kierowałem się w kierunku swojego jachtu - czując jego muśnięcie na swojej głowie z tyłu od razu włączyłem się do wymiany. Drasnął mnie parę razy po gardzie, a ja posłałem w jego kierunku dwa, soczyste proste w twarz, aleeee autor tego artykułu wolał dodać parę bajek do swojego materiału pisząc, że znokautowałem go po pierwszym ciosie, ha-ha! Problem jest w tym, że to ochroniarz Enrique uderzył go w skroń podczas naszej bójki, a nie ja! Jak on zmarł, skoro po kilku minutach uniósł się z piasku i zaczął gawędzić z tymi pieskami GEN-A, co? Nie wiem co to za ochroniarze, ale podobno jakiś Lucious Rollins się tym zajmuje, więc powiem Ci kilka słów; ukartowaliście śmierć tego gościa za pieniądze GEN-A? Masz jaja żeby się przyznać, czy nie? Jeżeli to słuchasz to uwierz mi, że zyskasz o wiele więcej, gdy się do tego przyznasz - przemyśl to...

*Po ostatnich słowach kierowanych do szefa ochrony GEN-A, Paulo uśmiechnął się szyderczo w kierunku kamery*

Jeżeli bym był winny to dawno ktoś by mnie zawinął; na Paradise Island, czy nawet w Los Santos - wiedzą gdzie mieszkam... Cały ten artykuł jest przekłamany i ukartowany przez GEN-A; dlaczego? Wyciek nagrań na ich PR Directora, którą jest Marilyn Hathaway stawiał ich w złym świetle, ba! Ostatnio wylewa się na nich spora ilość krytyki i takich sytuacji, nie? Przynależał do nich producent ASTRO, który zlecił pobicie Baby Ray'a nagle znikł z ich wytwórni, potem ASAMI, która również zniknęła, a teraz PR Director... Nie mówcie, że to ja jestem mordercą, bo to GEN-A ostatnimi czasami kreuje takich ludzi i promuje w show-businessie; to mi nie przypomina wytwórni, a grupę przestępczą... Pamiętajcie jedną rzecz! Nie ufajcie ludziom z show-businessu, nikomu! Każdy tutaj dba o swój PR, a nie czyjś. Nie chce mi się już wypowiadać na temat tej całej sytuacji, bo nie jestem niczego winien, wręcz to ja jestem ofiarą! Dziękuje wszystkim tym, którzy martwią się o moją obecną sytuacje, a tym którzy się odwrócili to śle wam pozdrowienia! Rodrigues ma swoje zasady, których się trzyma, a o wybaczenie jest ciężko. Kończąc tą transmisje chciałbym was zaprosić na coś, czym obecnie żyje, czyli premierę kolejnego singla mojej partnerki, Maxine Koci! Na chacie wam przesyłam właśnie odnośnik do intro, a w piątek usłyszycie cały utwór na żywo! See ya...

 

Spoiler

Jest to materiał promocyjny, nie podlega wycenie

Odniesienie do ostatnich wydarzeń związanych z moją postacią;

 

 

 

 

 

Edytowane przez Speaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Max spędzając popołudnie w domowym zaciszu, automatycznie dołączyła do live'a partnera, oglądając go z zaciekawieniem od początku do końca - mając tylko nadzieję, że cała farsa w jaką został zamieszany Paulo zakończy się tak szybko, jak się rozpoczęła.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Supervisory Special Agent Mitchell Gray przesłał link do współpracowników z biura terenowego FBI w Los Santos, zastanawia się kto podjął się zatrzymania Paulo Rodrigues, skoro w żadnym momencie nie złamał prawa federalnego.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Roześmiała się podczas oglądania live'a, widząc Paulo w tym dziwnym wdzianku, jednocześnie ma nadzieję, że szybko rozwiąże się cała sytuacja i wróci spokojnie do domu i do przyjaciół.**

Edytowane przez XAngel2K
sleepwalker i Supra lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**J.Blackburn odpalił transmisje na żywo  popijając sobie jak co wieczór whisky na tarasie oraz wsłuchując się uważnie w słowa Paulo pokiwał głową zadowolony słysząc w jego głosie nutę szczerości po czym to momentalnie rozwiał w głowie wszelkie wątpliwości co do winy mężczyzny jak i podjął decyzję o zachowaniu filmu na kanale z Rodriguesem w roli głównej oraz zaczął rozmyślać z jeszcze większym zainteresowaniem nad możliwa przyszła współpracą z Paulo **

Edytowane przez TheSamurai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin