Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/E/S 84 MAIN STREET MAFIA CRIPS] 92 Pueblo Bishops Bloods/FazikfrmLS


FazikfrmLS

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta92 Pueblo Bishops Bloods https://forum.v-rp.pl/profile/7413-fazikfrmls/
Link do konta oskarżonegoE/S 84 MAIN STREET MAFIA CRIPS
Powód składania skargi: Notoryczne OOC przy rozgrywkach IC, ciągłe wyzwiska od cweli/dziwek itp, ciągły DM, psucie rozgrywki innym organizacjom, bugowanie systemu walki podczas walki aby uzyskać przewage 
Wyjaśnienie sprawy: Zjawiają się po x razy u nas na projekcie, tłumacząc się tym, że nas presują - wporzo, to normalne i też spoko rozgrywka, ale jak robią to 999 razy i kazdy co chwile ma BW, a po tym BW zaraz jak wyjdziemy ze szpitala na Davis robią db albo gb i znow szpital, a potem wychodze i za 10min znow GB, to serio trudno tego nie nazwać DM'em i rozgrywka wtedy traci sens i smak. Jak chcecie moge wam liczyc czas z zegarkiem i zapisywać to co robią, od dzisiaj. Tłumaczenie na to jak ich upomniałem ig było takie, że wbilismy do nich, ostatnio w 20 osob. Tak, w 20 osób - tydzień temu, przyjelismy za to jakims tam odwet i było g, ale zeby robic 999 odwetów i sie ciagle tym tlumaczyc to slabo.  Najlepsze akcje wychodzą najlepiej na spontanie gdzieś na mieście. Wiadomo jak ktoś kogoś wtedy sprzątnął na mieście, można zrobić ten odwet i to ma smak - feeling. A wy Huntujecie 24/7, gry się wam pomyliły. W realnym życiu ktoś odpierdoli kogoś to się potem ukrywa kilka dni, stara się nie wychylać bo pewnie w sprawie jest prowadzone śledztwo. Najlepiej spresujcie se wszystkie gangi w około, bedziecie grali sami na /do ze sobą, bedziecie zadowoleni. Psujecie strasznie tym rozgrywke. U nas gra nie ogranicza się tylko do tego czy wpierdolimy wam BW, czy nie. Mamy swoją rozgrywkę IC, nie jesteśmy w stanie nic pograć bo ciągle ktoś ma BW. Też popracujcie nad tym, nad hg, bo wrzucicie pare ss'ów na zamydlenie oczu, że coś gracie i wracacie do swojego dm'u, a tak to nie powinno działać. Jak chcecie ekipe do DM'u to poszukajcie sobie inny gang, pogadajcie sobie na pw i się napierdalajcie nawet na bazooki i niech oni dadzą opinnie o was. 
Poza tym. Przenosicie beefy ic do ooc, spamujecie ooc praktycnzie cały czas podczas spotkań, wyzywacie na ooc od dziwek i cweli, robicie rapidy podczas walki. Jak sie nie nawidzicie IC, to chociaż spróbuj sie zachować z kulturą na tym ooc i trzymaj poziom, zeby mozna bylo nawet czasem ooc dogadywac sie na spoko akcje by kazdy miał radoche, a jak nie to zmieńcie org albo gry, bo najwidoczniej nie służą głowie bo to tylko gra dzieciaki. Fajnie, macie jakieś pojęcie na temat gangu, my też, ale my nie gramy jak jakieś zwierzęta bez głowy. Czasem wiadomo, pożartujemy sobie, ale to między sobą w swoim gronie. Ogarnijcie się w tym temacie i zastanówcie troche bo gracie strasznie słabo. 

Dowody: Wiadomo, że na większość z tych rzeczy nie da dostarczyć się dowodów, ponieważ nikt nie nagrywa rozgrywki nonstop i nie ss'uje, ale od dzisiaj zacznę to robić. Dlatego można potraktować to też jako zażalenie. Jakie dowody mam, to po prostu podam. Przypnę też coś jeszcze napewno, jak dostanę od moich członków org. Chciałem sprawę wytłumaczyć w ich temacie, ale Sidneyo usunął mój post i kazał przekierować się do odpowiedniego działu, więc przekierowałem się tutaj. 

image.png.be21dcdb622a3e6a5ead562b2bb32d9f.png Tutaj obraza OOC, jedna z wielu

Dwa przyklady rapidowania, czyli bugowanie systemu walki podczas walki aby uzyskać przewage 

image.png.753962b08431c799b8a7c02c4bf8dafc.png

Tutaj parkowanie wozu na terenie naszego projektu 🙂 w razie wu zeby sobie czasem móc uciec jak coś, tutaj nawet mozna sie pokusić o FCK moim zdaniem bo to gruba przesada

Dodam, że od napisania skargi/sobota - do teraz, sporo się pozmieniało i organizacja znacznie się ogarnęła i nie robią podobnych rzeczy jak wcześniej i gra sie w miare przyjemnie. Jednak jak już się tak wypociłem w tym temacie, lepiej dopiąć to do końca i tyle żeby nie było takich sytuacji w innych org itp etc, a opiekunowie mogli wyciągnąć z tego jakieś wnioski. My też nie jesteśmy święci, czasem sie coś zdarzy, ale są rzeczy których kurde no robić się nie powinno.

Edytowane przez FazikfrmLS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo z tego co patrzę to nie ma żadnego łamania regulaminu tutaj ujętego. Filmiki z rzekomym rapid punchem totalnie nim nie są i każdy kto je widział z administracji tez tak uznał. Jeśli nie wiesz czym jest rapid punch to nie posądzaj o niego kogoś kto go nie wykonuje. Rapid punch to przede wszystkim jak sama nazwa z angielskiego mówi jakaś seria uderzeń. Rapid puncha nie da się zrobić mając na kogoś focus gardy, na filmiku jakiś wasz ziomek ucieka a gracz mając na niego lock gardy go hitnal przez co podbiegł automatycznie bliżej uciekającej postaci i nie jest to rapid punch. To jest rapid punch: 

Jeśli przeszkadza wam gra konfliktu, który wy sami wszczeliscie przychodząc w 20 osób na projekt innego gangu ulicznego i pressujac tam ludzi to coś jest zdecydowanie nie tak. Konflikt był przeprowadzony regulaminowo i w zgodzie z obecnymi limitami na db o tak dalej, to ze przegrywacie squabbles i fades, a potem z jakichś dziwnych przyczyn odpowiadacie na przegrana potyczkę na pieści drive by albo inna strzelanina jest tylko eskalacją konfliktu ic z waszej strony i jeśli wy IC sobie z tym konfliktem nie radzicie to drogą IC powinniście coś zrobić aby go zakończyć. Skarga wyglada jakby przeszkadzało wam ze przegrywacie wojnę gangów, która sami wszczeliscie kiedy mieliście przewagę w postaci sojuszniczego gangu, z którym hangowaliscie i  mogliście pressowac swoich wrogów. 
 

Wszczeliscie beef, który sami na własne życzenie eskalowaliscie kiedy MSMC miało mniej osób aktywnych w grze, a gdy poprawiła się aktywność i nie dajecie sobie rady z beefem zarówno przegrywając IC na płaszczyźnie fades czy innych akcji pokroju strzelanin, ale przegrywaliście tez słownie i w sumie wiedzowo nosząc złe fullcapy za co musiał was upominać Doozan czy pytając się co to znaczy w ogóle HK gdzie gang który gracie sam należy do ruchu HK. Skarga nie będzie podstawą do zakończenia beefu, zwłaszcza ze ten opierał się głównie na wallbangingu i squabbles, a większość strzelanin była z waszej strony jak choćby wtedy gdy lider nie zagrał strachu przed 3 kolesiami chcącymi go obrabować i wyciągnął pistolet wszczynając strzelaninę bo miał przy sobie 48k. Odpuściłem ci to bo uznałem, że może faktycznie chcesz z tym nakręcić jakiś wątek i nie będę ci podcinał skrzydeł, ale nie myśl ze nikt nie widzi takich akcji.

Przykład parkowania auta pokazuje który w twojej opinii jest  powodem do FCK pokazuje że ani nie czytałeś publikacji o gangach, ani nie masz o nich żadnego pojęcia traktując osiedle jako azyl dla gangu, w którym nikt inny nie przebywa. Gracz ten auto miał tam zaparkowane już zanim wy zaczęliście grę bo większość ówczesnych gangów grała wasze osiedle jako Community Park i był to hangout dla różnych setow. Poza tym jeśli ty chcesz dawać komuś FCK za zaparkowanie auta i to jeszcze nie wiedząc o tym IC tylko na czacie OOC mówi mi, że mogłem się pomylić co do przyjęcia was do grona organizacji bo wy nie macie elementarnej wiedzy. 
 

W skrócie, nie było złamanego żadnego punktu w regulaminie, posądzacie ludzi o rapid punch nie mając zielonego pojęcia jak on wyglada i każda przegrana walkę zganiać właśnie na rapid puncha i macie problem o to, że przegrywacie IC beef, który sami wszczeliscie. Jeśli chcecie go rozwiązać to zróbcie to grą IC, a nie skargami na forum bo wszystko to wyniknęło z gry IC prowasdzonej przez was. Przerosła was gra konfliktu, okej każdemu się zdarza, ale nie macie żadnego argumentu ku temu, ze jest ona prowadzona nieregulaminowo. W sumie tutaj nie ma ani jednego argumentu, który wskazuje na czyjekolwiek przewinienie tylko jest to prośba o to, aby administracja ukarała gang, z którym nie możecie wygrać. Doszły do mnie tez słuchy, ze podobnie maja się sprawy z Rollin 30s, z którymi tez przegrywacie beef i tez widziałem ze 3 filmiki gdzie posądzacie ich o rapid punch, którego nie ma. Według mnie skarga jest totalnie bezpodstawna bo powinna zawierać podpunkty regulaminu które są złamane albo chociaż wypunktować złe zachowanie, a tak na dobra sprawę jest to jedynie lament o to, aby wrogi gang wam odpuścił po interwencji adminów bo wy nie rozumiecie co oni do was piszą IC i wasze stanie w 7 osób przy cornerze i sprzedawanie narkotyków gadając jednocześnie z ziomkami osiedla jest zakłócone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko jeszcze, że pierwsze co zrobiliście po tym, jak zaczęło was wkurzać, ze przegrywacie beef jest zrobienie spamu w temacie organizacji i pretensjonalne wiadomości do mnie ze mam kogoś ogarnąć bo wy nie będziecie grali z kimś kto was tak często pressuje. Można próbować się dogadać jak ludzie, ale z jakimś poziomem. I tak poszli wam na rękę i unikają z wami gry bo maja beefy z innymi organizacjami, które poziomowo prezentują się znacznie lepiej i nie robią awantury o każdą przegrana interakcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako drugi opiekun podzielam poniekąd zdanie Sidneyo. Filmiki które tutaj wrzuciliście wyjaśniłem już na PW lidera dając mu wiadomość "nie jest to dla nas nieczyste, nie wyglada to podejrzanie po prostu i myslimy w trojke ze na luzie da sie cos takiego zrobic bez bugowania" - stąd też zgodna decyzja, że ciosy z filmów są po prostu czyste i nie są oszustwem. 

Parkowanie na "terenie waszego projektu" nie jest ani powodem do FCK, ani powodem do sprowadzania problemów na organizacje i szczerze mówiąc nie wiem dlaczego znalazło się to w skardze xD Zaparkowanie samochodu obok waszego hangoutu, czy nawet posiadanie tam domu/garażu nie wadzi wam przecież w żaden sposób w grze i nie jest to rzecz, która uniemożliwia wam przykładowo rozwijanie wątków - tym bardziej, że przed powstaniem waszej organizacji, MSMC grało kilkukrotnie w tamtym miejscu. To samo pressowanie was i wywoływanie squabble w większej grupie - wiecie sami, że robiliśmy dokładnie to samo, gdy graliście z nami (92 i 83 hoover) - wtedy nie mieliście żadnych problemów z tym, by w dużej grupie przejść się na hangout wrogiej organizacji.

Wyzywanie się - zamiast zalewać /b płaczem, warto byłoby może napisać do lidera na discord ( @DRAKO2FADED) i spróbować się chociażby dogadać. Strzelam, że ten gracz jako lider potrafi upomnieć swoich graczy i rozwiązać sytuację bez przenoszenia wszystkiego na forum. Z resztą tak jak pisał Sidney, wy również nie jesteście czyści i sami wiecie, że potrafiliście wrzucić kilka postów w temat organizacji MSMC bez większego powodu, organizując tam zwyczajny, masowy spam. 

Zastanówcie się na kolejny raz czy warto jest napisać skargę na forum, wynosząc przy tym "dowody", które nie są aż tak ciężkie, by rzeczywiście zdziałały coś w sprawie (ani nie wadzą wam aż tak podczas rozgrywki). Tworzycie/tworzymy ten sektor razem i warto byłoby się może zwyczajnie dogadywać, by ograniczyć DM, skupić się na beefach personalnych, pograć konflikt ciekawiej niż dm.  

 

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnikowo, jeżeli wchodzimy już w sedno sprawy. Tak naprawdę każdemu, że tak powiem "OG" peublos nie wpadło do głowy, że cały czas prężnie działamy nad tym by uspokajać takich graczy? Przecież oczywistym jest, że działamy by nasi gracze wykonywali akcje czy inne pierdoły z największym smaczkiem i poziomem. W końcu to wychodzi od dobrego szydlu - markowego. Nie uznaje sie za najlepszego gracza vibe. Ale nabyte doświadczenie od mojego przyjaciela, który tak samo pomaga utrzymywać nam ten "interes" dochodzi do konkluzji w mojej głowie i nakazuje się nam tym zajmywać. Szczerze - naprawde nie spodziewałem się, że kiedyś znajdziemy się w wydziale skarg. To dla mnie naprawde przykre i upokarzające. Tak jak mówiłem, pewnym dużym głową, które są pewne swojej świetnej i nieskazitelnej gierki nie da się wytłumaczyć, że coś jest złe. I jeśli nagminnie będą to kontynuować możemy znaleść się w tym własnie wydziale. Nie mówie, że każda ich rozgrywka kończy się na upominaniu, tym bardziej nie kwestionuje, że ich gra na ogół jest poprostu słaba bo jest na bardzo dobrym poziomie. Oczywiscie, może nie jest to tak oczywiste ale spotykałem się z natychmiastowymi odzywkami w moją stronę, że czepiam się jednych i tych samych graczy. Ogólnikowe kazanie mi skleić pizdy. Ale to tylko wyjątki. Staram się stawiać wszystko na to, by kazdy się stosował ale pojawiają się powstania, ogólnikowo gracze raczej nie lubią miec kaganca, co doskonale rozumiem ale moim priorytetem jest oddwanie najwiekszego realizmu i klimatu, przy tym starając się uczyć innych graczy. Nie będe kwestionować gry peublos, bo wszyscy juz na ten temat sie wypowiedzieli, i każdy wie jaką Peublos ma opinie w półswiatku nie ublizajac Taasowi i innym ziomkom z którymi to prowadzi. Głupkowate białko, z którego nic nie wynika pokazuje tylko jak głupio i dobitnie przeszkadza wam nasza obecność na półswiaktu, nic z tego nie wyniknie a tak jak mówił Sidney nie zakończycie tym beefu między naszymi organizacjami. Swoją drogą, męczy mnie codzienny dm od aktualnie źle nastawionych do MSMC organizacji, na przykład Hoovery @doozanświetnie sprawują się w temacie potyczek czy słownych czy nawet tych głupkowatych strzelanin, wiem to z własnego doświadczenia ale także gracze mówili, że chcą na bieżąco wracać do rozgrywek z jego organizacją i to naprawde przyjemne. To samo tyczy się beezy world. A o was nikt nie pierdzieli o waszej rozgrywce na forach tylko na Discordzie czy czacie /b - taka jest prawda. Ziarnko do zianka i zbierze się miarka. Jeśli chcecie, możemy wytoczyc swoje działa i sprawdzimy kto będzie na statnej pozycji.

doozan i 172NERVO lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rapidów to spójrz na 1 filmik i obejrzyj go dokładnie, bo chyba serio nie widziales i porównaj z tym co wyslales. Tylko tam gościu x3 uderzył na twoim filmiku, a Duarte x2. Real? XD Mniejsza - decyzja sądu padła, że czysto, fajnie. Jeszcze ta obraza OOC, której jak moge poszukać znajde więcej. 
Wygrać z wami będzie trudno pod tym względem, bo będziecie się bronić na wzajem i tą organizacje ;d w sumie nawet nie chce w niczym wygrywac, szczerze.  Więc to totalnie normalne, jesteście czyści bez winy, prociutto. Zastanówcie się nad swoją grą i tyle, mimo fajnych pleców. Bo ja nie będę się z wami pierdolił, bo masz opiekuna, cokolwiek, mam to w dupie, pisze jak jest, i że odpierdalacie. Noszenie złych fullcapów itd. super mocne oskarżenie, mamy sporo ogarniętych osób, które grało przy gangach, ale w innym czasie nie na tym serwerze, whateva. Tlumaczymy sobie wszystko na spokojnie i naprawiamy gierke jeżeli najdzie taka potrzeba, mysle ze to chyba normalne. Wy chcecie mieć od razu 20 ogarniętych kotów, fajnie. Jest u nas paru chętnych co nabierają doświadczenia i chcą się pouczyć, tak samo klimatu. Co do parkowania wozu i FCK. Przecież znamy ten wóz, który huntuje nas 24/7. Myslicie ze go nie znamy? Po czym wyjeżdża nim od nas z projektu. Twarze z waszego gangu ic tez mamy prawo kojarzyć. On nie mialby mozliwosci przeżyć, kręcąc się tutaj i jest to w chuj nonrp. Kręcicie się wokol projektu caly dzien tymi czerwoymi musclami, jednym i drugim. W chuj klimatyczne kurwa w chuj ;D Gang kurwa rodem z USA. PD tak nie jeździ jak wy, serio ;D Takie cos sie robi, raz na jakis czas - a nie centralnie cały dzień praktycznie. Wy tam HG nie macie czy jak?  
Co do beefu, nie zależy mi ani nikomu, na jego zakończeniu w sposób OOC, nawet IC, i totalnie mnie to nie rusza, bo to tylko gra. Wasi ludzie tym żyją i przenoszą Ic do OOC wyzywajac od dziwek, takze proponuja ogarnac doborowe towarzystwo prosze pana. Zależy nam tylko na tym żebyście się ogarnęli jak chcecie go prowadzić (beef) i że jak będziecie robić często takie ruchy to wiążcie się z cięższa odpowiedzą jak przyjdziecie, bo staralismy sie grac bez dmu. Lepiej spontatnicznie łapać się na mieście, huntowac na siebie ale też gdzieś głębiej w Davis, bo nie kazdy gra caly czas na projkecie.  A nie polować w gnieździe, bo najłatwiej. 
"by ograniczyć DM, skupić się na beefach personalnych, pograć konflikt ciekawiej niż dm." Niech każdy to sobie zanotuje i będzie super 🙂  Róbmy to ale ze smakiem, nie tak często też, żeby był czas chociaż odegrać IC ewentualny wrogi gb, db, fades. Tak naprawdę nie chciałem się wykłócać, ale ile można i nie będę tolerowal tego ze ktos mnie wyzywał od dziwek i cweli. wole żyć w zgodzie z ludźmi i dogadywac się OOC mimo wrogiego gangu na jakieś spoko akcje, cokolwiek. Jeżeli mniej więcej wszystko sobie wytłumaczylismy, myślę, że temat można zamknąć. 

Edytowane przez FazikfrmLS
qqqqqqq lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jako trzeci opiekun mogę powiedzieć tylko od siebie, że zgadzam się z wypowiedziami @Sidneyooraz @doozan. Sprawy, które przytaczacie są omawiane i ustalane przez naszą trójkę lub minimum dwójkę, jeśli jeden z opiekunów uczestniczy w danym projekcie. Zgodnie we trzech ustaliliśmy, iż nie doszło tam do żadnego umyślnego bugowania walki. Kolejna sprawa, myśląc takim tokiem jakim myślicie, to że ktoś zaparkował auto i powinien dostać za to FCK przypomnijcie sobie o tym, że nie gramy miasta duchów, a na "waszym terenie" byłoby zaparkowanych kilkanaście innych aut, cywili tych aut też byście zabili, bo stoją na "waszym terenie"? I jak wspomniał @doozan warto czasami porozmawiać między sobą, przegadać to co nie pasuję i ustalić jakieś wspólne rozwiązanie dla polepszenia gry i funu z tej gry niż obrzucać się błotem w dziale skarg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin