Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

6-7's crime numbers


skibidi Wiktor

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, deptak napisał:

Simki z karabinkami rodem z cs:go, niepoważne i denne podejście do swoich postaci. Współczuję swoim oczom.

Dennie to Ty potraktowałeś naszą organizację i nasze postacie, skoro bez znajomości backgroundu i fabuły nazywasz nas simkami XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wroniec napisał:

Dennie to Ty potraktowałeś naszą organizację i nasze postacie, skoro bez znajomości backgroundu i fabuły nazywasz nas simkami XD

Oceniłem to co widziałem na własne oczy. Wyglądało to tragicznie i mieliście 10000 innych sposób na ładne zejście ze sceny, to odjebaliście tarło rodem z gta 5 online napad na jubilera xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej. Starczy tego, nie wiem po co się zaczynamy wyzywać, gra była naprawdę mocna przez kilka miesięcy, chłopaki zagrali akcje odwetową, bo IC byli bardzo blisko mojej postaci, od samego początku.

Nikt z nas nie ma problemu do Chrzana czy Dawida, bo gra była zajebista, a morderstwo mojej postaci to idealne zamknięcie. Bo moim zdaniem takie właśnie zakończenie powinien mieć każdy większy bandzior.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin