Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Los Santos Outfit


5element

Rekomendowane odpowiedzi

LSO (DePalma Crew): Chciałbym wszystkim podziękować, z którymi miałem okazję grać na postaci Bobby Mazzotta. Postać kreowana od pierwszej edycji Los Santos Outfit. Nic nie trwa wiecznie, postanowiłem zrobić dłuższą przerwę. Fabularnie postać trafiła na trzy lata do więzienia. Chciałbym tutaj podziękować mocno Czechowi za pamięć o mnie przy starcie obecnej edycji, macie potencjał - tylko musicie o niego zadbać. :) 

Projekt IC: Chociaż ten projekt należał do krótkich epizodów, zaliczam go do udanych. Pozwolił na współpracę z czteroma organizacjami przestępczymi, wymianę gry z dwunastoma innymi projektami IC. Zaangażował on udział organizacji publicznych oraz cywilnych, pozwolił również na kreatywną grę dla Event Teamu. Łącznie przewinęło się około pięćdziesięciu graczy, za którym dziękuje za interakcję. 
Jednak postanowiłem go zamknąć / przekazać, wraz z przerwą gry na postaci Bobby Mazzotta, którą kreuje już trzy lata. Niestety ze względu na lenistwo, nie wszystko trafiała tutaj do tematu. 
Jednocześnie chciałbym podziękować za grę dla mojej organizacji LSO (DePalma Crew) prowadzonej przez Czecha - czas zwinąć zabawki z piaskownicy. 

 

 

**Bobby Mazzotta, niegdyś nazywany portowym królem w końcu został uchwycony. Błędy, które popełnił pod presją budowaną ze strony organizacji przestępczej, dla której działał, doprowadziły mężczyznę do utraty przebiegłości, którą wyróżniał się na tle swych przyjaciół. Mazzotta został skazany na trzy lata więzienia o zaostrzonym rygorze. **

BM0.pngbm00.pngbm1.pngbm11.pngbm2.pngbm22.pngbm3.pngbm4.pngbm44.pngbm5.pngbm55.pngbm6.pngbm66.pngbm7.pngbm77.pngbm8.pngbm88.pngbm9.pngbm99.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin