Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[14.07] PANDORA - Dancing in Hell


Sava

Rekomendowane odpowiedzi

**Po aktywnym uczestnictwie Fehu Skarsgard w wojenkach na LI, gdzie stronami zdały się być pierwotnie członkinie Sugar Spice oraz Stormi Baldwin wraz z Ruby del Mar @ElderGoose , członkini Soul Evisceration postanowiła wydać kawałek, który zdaje się mieć sporo przytyków do różnych osób/sytuacji z branży. Co ciekawe, w całości jedyne imię jakie pada wprost dotyczy Nannie Larocque ( @rajan )**

**Do tekstu utworu na Genius załączono nieoficjalne wyjaśnienia poszczególnych wersów. **

**Całość utworu jest w tonie wyśmiewającym obecne zajścia na scenę, z prowizorycznym nawoływaniem do strzelenia sobie w łeb na otrzeźwienie i spojrzenie sensowniej na działania jakie się wykonuje. Jednocześnie, sama autorka podkreśla w utworze, że zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest również najlepszym wzorcem do naśladowania**

 

 

TEKST

Spoiler

Jest tak jak jest
Polej mi bracie bo czuję dym

Boże czy to widzisz?
Kolejna draka trwa
Posty płyną jak szambo
A radość moja trwa

Laski co dupą trą drzwi nocą
I tym szczycą się
 <- nawiązanie do postu Wayne Breedlove @rebelski , gdzie dwie piosenkarki ubrudziły mu drzwi w ramach porachunków z jego narzeczoną Stormi Baldwin @NaZeL
Potem raperzy sobie strzelają
Krew na ulicach wrze 
<- dość oczywiste nawiązanie do postrzelonych/zabitych raperów podczas wzajemnego rozliczania się z wersetów i innych sytuacji między nimi


Jest tak jest…

Za te lajki puste
Strzelcie sobie w łeb
Za te dramy durne
Strzelcie sobie w łeb


Nagle wszyscy tacy święci
Pieprzę wasz medialny syf

 

Boże czy to widzisz?
Romanse, narkotyki  <- branża wypełniona informacjami o narkotykach, czy romansach, z czego nowinki chętnie dostarczają portale takie jak Mask Off czy Celebrity Previev
Ja wiem, ja wiem,
Niezbyt święta,
By oceniać ich <- Skarsgard wprost nakreśla, że nie jest święta. Dobrze obrazują to chociażby pogłoski o jej narkotykowych przygodach, czy innego typu specyficzne akcje (chodzenie w stroju grabarza, czy kosmity po mieście, mocno zakrapiane imprezy, udział w bójkach)

Czemu tak bawi mnie ten zgiełk
Pokazujący ich głupotę?
Może pójdę dalej ćpać?
Może nauczyć tego Cię? <
- Nawiązanie prawdopodobnie do postu Mask Off na temat naćpanej Skarsgard przypalającej czoło fana. Dla niektórych może być to też przytyk w stronę zachowania Prince, który chwilę po wyjściu ze szpitala udał się na huczną imprezę, co pośrednio przypłacił śmiercią.

 
Jest tak jest…

Za te więzi puste <- odniesienie do ciągłego dodawania się/usuwania ze znajomych oraz publicznego wyjaśniania spraw prywatnych między ludźmi, którzy nazywali się "przyjaciółmi." Przykładem może być tutaj chociażby Hoodstar i Cha$e, którzy od marca do lipca nie mieli siebie w listach na socialach.
Strzelcie sobie w łeb
Za te akcje durne
Strzelcie sobie w łeb


Nannie daj mi lekcje znów
Przypilnuję moich słów 
<- jedyna personalna wzmianka w całym tekście. Nawiązuje zapewne do komentarzy jak i postów kobiety. Jednym z takowych przedstawia swoje zdanie na temat tego jak chociażby powinno się prowadzić "kreację" w przypadku bycia raperem w dyskusji pod postem na LI.
Pobawię się tą grą
Obstawiając ile spadnie głów 
<- dziewczyna dość otwarcie obstawiała ile osób zginie podczas dram, jakie wybuchły w ostatnim czasie, śledząc je z wypiekami na twarzy. Jednym z przejawów tego był chociażby jej post na LI.

 

Za te wpisy moralne <- kolejny przytyk do pseudomoralnych według Skarsgard wywodów, które można było zauważyć przykładowo w poście Nannie, czy też Chanel C.
Strzelcie sobie w łeb

 

Nagle wszyscy tacy święci
Pieprzę wasz medialny syf

 

Znów się dobrze bawię
Mocno bawi mnie wasz ból
Chaosem wciąż się karmię
Pudła nie muszę otwierać znów 
<- Nawiązanie do pseudonimu "Pandora." W mitologii, Pandora otworzyła pudło, zsyłając na świat plagi i nieszczęścia. W przypadku branży, dziewczyna nic nie musi robić, ponieważ celebryci sami dostarczają wystarczająco zepsucia.

 

Za te głowy puste
Strzelcie sobie w łeb
Za te teksty durne
Strzelcie sobie w łeb

 

Za te morały puste
Strzelcie sobie w łeb
Za te ruchy durne
Strzelcie sobie w łeb

 

Kiedy piszę sobie tekst
Motyle widzę w poście 
 <nawiązanie do ankiety u Asami, gdzie do wyboru były dwie okładki. Jedna z nich nawiązuje do tworu jej eks partnera.
Czy to kontynuacja eks-akcji
od desperatek?
 <- dotyczy to akcji Chanel C, którą Skarsgard komentowała niezbyt przychylnie. Dotyczy publicznego prania brudów z eks partnerem piosenkarki Sugar Spice, jak i nakłanianie innych do podobnego "rozliczenia" swoich byłych partnerów, co mogło być mieczem obusiecznym i powodować pomówienia niewinnych osób.

 

Za te akcje durne
Strzelcie sobie w łeb 

Nagle wszyscy tacy święci
Pieprzę wasz medialny syf



MUZYCY BIORĄCY UDZIAŁ W NAGRANIU:
Eelis Forsberg -  gitara prowadząca

Cecilla Morgan - gitara basowa

Turner Fjeldstad - gitara wspierająca

Noah Alexander - perkusja

PROMOCJA:



 

OOC:

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Fehu Pandora Skarsgard

Numer konta postaci: 1917130154

 

 

 

Edytowane przez Sava

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin