Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[19/07] [GEN A] Heat - The Monster We Made


Madeleine

Rekomendowane odpowiedzi

**Późnym wieczorem, niewiele po godzinie dwudziestej na oficjalne kanały HeatOfficial oraz wytwórni GEN A wleciał singiel The Monster We Made. Cała grafika nawiązuje do potwora, który opisany jest w tekście, dlatego wszystko wygląda na spójne i przemyślane. Jakość audio jest zadowalająca, studyjna. Za produkcję beatu oraz późniejsze nagranie, obróbkę materiału audio odpowiada Zari Rutledge.

Sama otoczka opisywanego tekstu, co najbardziej bezpośrednie jest w drugiej zwrotce, mocno nawiązuje, o dziwo, do głośnej medialnie sytuacji na linii Heather Baxter versus Velvet Bangtail. Heather, wówczas gitarzystka zespołu, została wymazana ze wspólnego zdjęcia, przez co w social mediach wybuchła drama pomiędzy liderem, Brentem Aubree a dziewczyną. Oboje udzielili wywiadów na ten temat, przedstawiając swoją perspektywy, własny punkt widzenia i dzieląc się doświadczeniem z tym związanym. Do całej sprawy dołączyli się różni ludzie, w tym członkowie Souls Evisceration, którzy wspierali Heat' i zapoczątkowali falę memów o Brencie Aubree jako klauna. Po niedługim czasie napięcie opadło, temat ucichł. Sytuacja sprzed kilku dobrych tygodni zdaje się powróciła, kiedy członkowie Soul Evisceration @Meph @Sava zaczęli przywoływać sprawę w wywiadach udzielanych w różnych radiostacjach. Dlatego Heather, korzystając z ponownego rozgłosu dramy, wypuściła do sieci kolejny singiel. **

Lyrics @ Genius

Spoiler

Patrzysz na mnie, na mnie
Wpadłeś w pułapkę, pułapkę
Musisz stawić temu czoła
Szybko zbudź się

Już wiesz że stworzyłeś potwora
Grzeczne dziewczynki idą do nieba
Możesz być pewien, ze mną tam dotrzesz
Nie wytrzymasz więcej samotnie
Pragniesz ciągle, to drug abuse
Diabelskie spojrzenie i daddy issues

Pojebany świat
Stworzyliśmy potwora który nas pożera
To nie jest frankenstein
Ten atakuje gdy się tego nie spodziewasz

Mój głos
Zwalił cię z nóg
Nie złapiesz tchu
Czujesz bezruch
Dłużej tego pewnie nie wytrzymasz
Bo stworzyliśmy potwora który nas pożera
Stworzyliśmy potwora który nas pożera

Kamera, akcja, z dramy robisz widowisko
Wyciąłeś twarz i myślisz że grasz czysto
Dzisiaj tylko jedno przegra
Nie ja, czuję jak narasta we mnie siła
Nie wiesz nawet kiedy przestać grać, jadem plujesz wciąż
W skrzydłach nóż ociekający krwią
Niespodziewany atak, żyletek garść
To wszystko co Cię czeka, Twój pojebany świat

Zbudź się
Musisz stawić temu czoła
Zbudź się
Stworzyliśmy potwora
Zbudź się

Pojebany świat
Stworzyliśmy potwora który nas pożera
To nie jest frankenstein
Ten atakuje gdy się tego nie spodziewasz

Mój głos
Zwalił cię z nóg
Nie złapiesz tchu
Czujesz bezruch
Dłużej tego pewnie nie wytrzymasz
Bo stworzyliśmy potwora który nas pożera
Stworzyliśmy potwora który nas pożera
Hey!
Zbudź się

Pojebany świat
Stworzyliśmy potwora który nas pożera
To nie jest frankenstein
Ten atakuje gdy się tego nie spodziewasz

Mój głos
Zwalił cię z nóg
Nie złapiesz tchu
Czujesz bezruch
Dłużej tego pewnie nie wytrzymasz
Bo stworzyliśmy potwora który nas pożera

Promocja

Spoiler

Główne: sprawa stara jak świat, ale zacznijmy od początku.

Poboczne:

 

Giercowanie

Spoiler

brak skrinów z gry z zespołem za czasów gitarzystki Heather, ale sprawa ciągnie się jak stara guma

036.png 

image.png

image.png

 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Heather Baxter
Numer konta postaci: 4682415943
Przynależność: GEN A (10%)
Imię i nazwisko menadżera: n/a
Numer konta menadżera: n/a
Kontrakt zawarty z menadżerem: n/a

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Fehu Skarsgard przesłuchała kawałek. Na początku była dość zszokowana, interpretując, że tekst jest skierowany do Wayne Breedlove. Nakierowały ją głównie słowa o samotności, pójściu z Heat do nieba jak i Daddy Issues (puzzelek zaklikał względem wspólnego "dziecka" jakie duet miał wydać). Zrobienie z dramy widowiska też podpasowało siwowłosej pod narrację, patrząc chociażby na marketing wspólnego kawałka Heat i Breedlove. Zastanowił ją dopiero wers o wyciętej twarzy ze zdjęcia. Uznała, że może być to zmyłka, by przeciętny zjadacz chleba pomyślał, że treść jest jednak o Brent Aubree z Velvet Bangtail. Skonsternowana zostawiła like i poszła sprawdzać dostawę mięsa w Hakael, czując, że dramy za mocno wyżerają jej pozostałości przećpanego mózgu**

rebelski i Madeleine lubią to

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin