Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Juzi] Mafio


Mafio

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Mafio napisał:

Moim celem było nie doprowadzenia mediów do sprawy co się udało, czemu nie mogę takiej narracji dać? Poniosłem konsekwencje swojej postaci

No jakby nie patrzeć, to konsekwencji nie poniosłeś patrząc na to, że IOU które miało dostać archiwum oddałeś w ręce zarządu (w którym byłem tylko ja), czyli to by mi sie oberwało za np. dopuszczenie do bankructwa

katae lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, to pozostała moja wypowiedź w tej kwestii.... będzie krótka, bo aktualnie zostałem ściągnięty z przerwy od rozgrywki o której szczegółowo wie @Juzi... Mniejsza, przechodzę do tematu...

Nie bardzo wiem, co mogę dodać do tematu po tym co tutaj przeczytałem.

Jednak warto zwrócić uwagę, że cały problem w zasadzie zaczął się od niedopowiedzeń w kwestii losów IOU. Opiekunowie nie sprecyzowali jak będzie miało to wyglądać, a Mafio nie dopytał. No i od tego zaczęła się lawina.

Śledząc wszystko co się wokół @Mafio działo przeczuwałem, że sprawa może mieć drugie dno...

Nie będę komentował przeszłych działań, bo w nich nie uczestniczyłem, ale zgadzam się, że komentarz z "xd" był nie na miejscu (nie cytuję, bo był wrzucony, a nie mam głowy do tego w tym momencie). Jeżeli chodzi o zarzut: "Przekręty majątkowe; Z pełną świadomością oddajesz drugiemu graczowi usuwaną korporacje aby uniknąć konsekwencji IC, oszukując go zarówno IC jaki OOC.", pozostanę przy zdaniu, że treść ugody nie wskazywała nowego CEO, więc nie zostawiła nikogo ze stanowiskiem w zamykanej korpo: "Pani Moner zrzeka się funkcji CEO korporacji International Online Unlimited w ciągu trzech dni od daty podpisania niniejszej ugody. W momencie jej odejścia, cała decyzyjność w korporacji zostanie przekazana na cały zarząd z podmiotami zrzeszonymi, aż do wyboru nowego CEO przez zarządców i podmioty zrzeszone."

Wziąłem tą sprawę w zasadzie z uwagi na fakt, że akurat nie miałem zbytnio gierki IC. Myślę, że z @anti odegraliśmy najlepsze możliwości według wiedzy IC. 

Z tego co widzę było zbyt wiele niedomówień OOC, co ukształtowało nam grę IC tak a nie inaczej i osobiście tutaj upatrywałbym podłoża całej sprawy.

Widziałem zarzuty o niewykonanie postanowień ugody, co nie było możliwe ze względu na blokadę postaci przed upływem terminów, które zostały określone w ugodzie. 

 

Mafio lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mafio napisał:

Moim celem było nie doprowadzenia mediów do sprawy co się udało, czemu nie mogę takiej narracji dać? Poniosłem konsekwencje swojej postaci


Bo narracja którą dałeś - jest fałszywa. I jest to łamanie regulaminu za które powinieneś otrzymać odrębną karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ława przysięgłych w składzie; @Spectre @houstonfornication oraz reszta ekipy.

f23760d0-7135-4b81-ba4c-ce6a37ce91c0?fbc


Przedyskutowaliśmy wewnątrz ekipy całą sytuacje i to co tutaj napisaliście. Ze @Spectre zapoznaliśmy się dokładnie z wszystkimi materiałami dowodowymi i przedstawiamy co następuje;

- Postać nie zostanie odblokowana. Cała sytuacja wygląda po prostu idiotycznie z naszej perspektywy i nie będziemy pozwalać na takie zachowanie na serwerze. Doskonale wiedziałeś o tym, że całe przedsiębiorstwo IOU będzie usunięte a ty idąc dalej tokiem spraw IC przekazałeś firmę która została doprowadzona do bankructwa dla @mafineeek po to aby ochronić swoją postać przed konsekwencjami.

- Pojazdy które zostały odpisane spod grupy zostaną usunięte. Nie będziemy przyzwalać na taki ruch tylko po to aby przepalić sobie postać i nafarmić kolejne e-dolarki w grze. Pojazdy zostaną usunięte z dniem dzisiejszym całkowicie.

- Budynki które były pod twoją postacią zostaną przekazane do opiekunów strefy cywilnej tak aby nie zaburzyć na aktualny moment gry IC dla osób które mają tam rzeczy wykupione.

Adnotacja jeszcze jedna - POSTACI NIE MOZESZ PRZEPALIC. Jeżeli to zrobisz z jakimkolwiek majątkiem czy to 10$ czy 2137$ zostaniesz ukarany banem i to nie miesięcznym a permamentnym bo nie będziemy przyzwalać na robienie z innych debili.

Apelacja odrzucona, pozdrawiam.

4WB, hpvenjoyer, Jackal i 33 innych lubią to

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin