Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[16/08][101] Baby Ray - GOD BLESS ME (prod. mont2k) [Official Audio]


all american

Rekomendowane odpowiedzi

 Po południu, na wszelkich portalach streamingowych pojawił się pierwszy od dłuższego czasu singiel spod skrzydeł Baby Ray, nazwany "GOD BLESS ME". Tematyka utworu to w głównej mierze odniesienia do wszystkich przykrych sytuacji, które wydarzyły się w życiu rapera w ciągu bieżącego roku. Pobicia, wypadki, problemy psychiczne, terapie lekowe - wszystko to krąży nad Baby Ray od początku roku, zaczynając od postrzelenia i śpiączki podczas trasy BABY PRINCE. Standarodow, raper wspomina tutaj takżę fałszywe osoby z jego otoczenia, które nie pomogły mu kiedy tego potrzebował mimo tego, że on sam był na ich każde zawołanie. W tekście przewijają się też nawiązania do zmarłych bliskich rapera - w głównej mierze zmarłego niedawno przyjaciela i muzycznego brata Braylona, MOB Prince. Raper wspomina o nagrodach i wygranych, co jest oczywistym nawiązaniem do sukcesu odniesionego podczas tegorocznej gali Celebrity Awards, którą opuścił z trzema statuetkami, z czego dwie dotyczyły wspólnego projektu z księciem.

Za produkcję kawałka pod względem beatu odpowiedzialny jest wygasły od jakiegoś czasu mont2k - producent będący jednym z najbliższych przyjaciół Baby Ray, z którym wielokrotnie kolaborował w przeszłości. GOD BLESS ME to kawałek w typowym dla Baby Ray stylu - pierwsze miejsce w warstwie dźwiękowej zajmuje gitara, a sam raper stara się balansować między rapem i śpiewem. Kawałek jest też najpewniej jednym z singli z nadchodzącego albumu Baby Ray nazwanego "21", który według zapowiedzi w mediach ma być nieco mroczniejszy niż dotychczasowa twórczość.

napisy sa na filmiku

lyrics;

Spoiler

[Chorus]
Diamenty na szyi pozwalają mi mocniej świecić
Kiedyś szare życie, za którym zacząłem tęsknić
Tyle już za mną, że przestałem bać sie śmierci
Ludzie są wokół Ciebie tylko kiedy widzą cyferki
Robie sie coraz większy, mam większe problemy
Staram sie chować łzy, żeby inni nie widzieli
Nie chce sie ukrywać, chociaż czasem potrzebuje przerwy
Nie chce więcej strachu, nie chce stresu, GOD BLESS ME

[Verse 1]
Chociaz zapada noc, nie zamykają mi sie powieki
Xan' zasąpił fałszywe dziwki, nie chce skończyć jak imiennik
Jest fatalnie a nie źle, nie dziw sie że jestem zraniony
Bo najlepszy rok życia okazał sie być najgorszym
Pochowałem paru bliskich, więcej razy prawie sam umarłem
Widze jak bardzo ich boli to, że jednak dałem rade
Teraz wstrzymuje łzy nawet kiedy patrze na nagrode
Wiem, że dalej jesteś obok, nigdy nie zapomne o Tobie
Innych nie było przy mnie, ja dla nich robiłem co mogłem
Dlatego Boże, prosze nie zsyłaj ich więcej na moją droge
Dlatego Boże, mam do Ciebie jeszcze jedną prośbe
Zadbaj o mnie, prosze, dopóki jestem tu na dole

[Chorus]
Diamenty na szyi pozwalają mi mocniej świecić
Kiedyś szare życie, za którym zacząłem tęsknić
Tyle już za mną, że przestałem bać sie śmierci
Ludzie są wokół Ciebie tylko kiedy widzą cyferki
Robie sie coraz większy, mam większe problemy
Staram sie chować łzy, żeby inni nie widzieli
Nie chce sie ukrywać, chociaż czasem potrzebuje przerwy
Nie chce więcej strachu, nie chce stresu, GOD BLESS ME

[Verse 2]
Mam dwadzieścia-jeden lat, dopiero zaczynam swój czas
Wstałem z popiołu kolejny raz, pora znowu wziąć sie w garść
Nie graj ze mną i pokaż prawdziwą twarz
Nie ma Cie gdy trace blask,  nie dzwoń kiedy zabłysne kolejny raz
No stress w głowie przez cały czas, sukces zakrywa mój strach
Jeśli zapytają o wygranych, to wiedz że mówią o nas
Widze wszystko o czym marzyłem jedynie w snach
Tyle pokus, jeden ja, tyle złego, jeden ja
Poznałem już piekło, nie moge tam znowu spaść
Patrzą na mnie z góry, wiem że dla nich musze wstać
Otoczony liczbami, to mój największy koszmar
Teraz wszyscy są mili, ja nie zamierzam wybaczać

[Chorus]
Diamenty na szyi pozwalają mi mocniej świecić
Kiedyś szare życie, za którym zacząłem tęsknić
Tyle już za mną, że przestałem bać sie śmierci
Ludzie są wokół Ciebie tylko kiedy widzą cyferki
Robie sie coraz większy, mam większe problemy
Staram sie chować łzy, żeby inni nie widzieli
Nie chce sie ukrywać, chociaż czasem potrzebuje przerwy
Nie chce więcej strachu, nie chce stresu, GOD BLESS ME

 

promotion;

Spoiler

Wokół singla / konkretnie muzyki

  1. Promowanie kawałka jak i całego, nadchodzącego albumu "21" w mediach i wywiadach
  2. GOD BLESS ME pierwszym singlem z nadchodzącego albumu, możliwie zbliżająca się premiera całego krążka
  3. Ogłoszenie o poszukiwanych beatach w stylu Baby Ray w celu podjęcia współpracy z ich twórcami, możliwość dołożenia cegiełki przez fanów do tworzenia nadchodzącego albumu - link
  4. Zapostowanie na socialach snippetu GOD BLESS ME na kilka dni przed oficjalną premierą - link
  5. Występ Baby Ray i CHA$E podczas eventu Neurofunk na plaży - wciągnięcie początkującej modelki Lou Coulibaly na scene przez CHA$E
  6. Występ Baby Ray podczas 101 Charity Run gdzie zagrał kawałek "HIGH STAKES" z wersji deluxe albumu BABY PRINCE + kawałek CHROME HEARTS z ostatniego albumu BUTTERFLY EFFECT zagrany na scenie razem z obecną partnerką, w/w Lou Coulibaly
  7. Uchylenie rąbka tajemnicy w postaci tytułu jakiegoś z przyszłych singli, wrzucając go w aktywność dodaną do postu na socialach - link
  8. Baby Ray razem z CHA$E i pierwotnie memphis6, później Hoodstar zasiedli w jury podczas eventu freestyle organizowanego przez Palais Royale
  9. W sobote 19/08 odbył się wspólny koncert BABY RAY & CHA$E, na którym raper zagrał swój najnowszy utwór "GOD BLESS ME" + zaprezentowal publice niewydany jeszcze kawałek w letnim stylu, który na dodatek wyśpiewał wprost w oczy swojej aktualnej partnerki, modelki Lou Coulibaly

Wokół postaci:

  1. Spoiler
    1. Udział Baby Ray w rozmowie z Jocelyn Gugliemetti w Night American Discussions gdzie wypowiedział się na temat swojej relacji z UymiN, nadchodzącym albumie, plotkach wokół jego osoby, śmierci MOB Prince etc. - link
    2. Tragedia na Vinewood Hills w villi rapera Hoodstar - Baby Ray jedną z ofiar - link + link2
    3. Udział Asami Kiyoko w Night American Discussions, poruszony temat kontrowersji wokol okladki i tytulu "butterflies are dead" etc. - link
    4. Porwanie Baby Ray po imprezie w Palais Royale, wiele nieścisłości wokół tego wydarzenia - link
    5. Wywiad, oficjalnie, partnerki Baby Ray - Lou Coulibaly w Night American Discussions, pare tematów związanych z raperem - link
    6. Zakończenie półrocznej relacji z DJką i producentką, Miyu Nishigaki
    7. Plotki dotyczące kwitnącej relacji między raperem a modelką Lou Coulibaly, potwierdzone później w wywiadzie
    8. Wspólne zdjęcie ze swoją nową partnerką na LifeInvader
    9. Wzmianki w mediach pokroju ATOMIC czy MASK OFF:
      - MASK OFF: Heat leczy złamane serce Baby Raya... Breedlove poszedł w odstawkę. - link
      - MASK OFF: UymiN szwęda się po krzakach z klonem Baby Raya! - link
      - MASK OFF: Asami, myliłaś się. Jednak motyle NIE SĄ martwe! - link
      - CELEBRITY PREVIEW: Baby Ray bierze na kolanko dziewczę, której Chase na koncercie wyznawał miłość?! - link
      - MASK OFF: [HOT]  BREEDLOVE DO HEAT: ja dla ciebie chciałem rzucić wszystko - link
      - NORM 100: Portal udostępnia post Baby Ray z jego okładką albumu - link
      - DAILY NEWS → Kolejne ofiary tajemniczego nożownika! Celebryci w obawie o własne bezpieczeństwo - link
      - MASK OFF: Baby Ray i Lou Coulibaly zbliżyli się do siebie przez masakrę w willi u Hoodstara! - link
Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Braylon Higgins (90%)
Numer konta postaci: 7362091045
Przynależność: 101 Records (10%)
Numer konta wytwórni: 7062440565
Imię i nazwisko menadżera: Blake Rawlings
Numer konta menadżera: ---

screeny: https://imgur.com/a/qKlfsIY

 

Edytowane przez bajtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Lou przesłuchała utwór od razu po premierze, oczekując go przez ostatnie dni. Dodała singiel do playlisty ulubionych, w celu katowania utworu w swoim samochodzie w towarzystwie Baby Ray. Sharuje kawałek na swoich socialach, chcąc pomóc swojemu partnerowi w dalszej promocji singla oraz zbliżającego się albumu**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Armand Beauvilliers oczywiście przesłuchał, rozpromował na swoich Socials Media kawałek oraz osobiście przywitał ich jak się spotkali drogim usmiechem i dla Baby Ray dał prezent z naszyjnikiem Jezusa posypanego w kryształ.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin