Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #69: Autumn Update


csskrouble

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, RoomCays napisał:

Defacto egzekwowanie czegos takiego nie jest takie proste jak ci sie wydaje. Specujac kogos 5 minut, przegladajac grupy do ktorych nalezy i sprawdzajac jakie ma furki pod /v l tak naprawde gowno wiesz o char devie i backgroundzie postaci, a blokowanie postaci tylko ze wzgledu na to ze np. ma supercara a nie jest pod zadnym biznesem to raczej kiepska droga. Nie bronie tych mitycznych barmanek jezdzacych tempesta, ale to zjawisko to mam wrazenie naprawde wyjatki i jak zwykle zmiana taka zabolalaby raczej wiekszosc uzytkownikow, ktorzy kreuja swoje chary z glowa, niz rzeczywiscie te winne jednostki.

mam ogolnie wrazenie ze barmanki w supercarach to kolejny mit na ktory kazdy sie uwzial mimo tego, ze nie ma to przelozenia na rzeczywistosc, tak samo jak to ze kazda simka ktora da ci kosza to egoistyczna lesba a kazdy scigant to debil



Jak to nie jest proste?
Poradnik:

/ato 37
*jedzie supercarem*
/astats 37
*moca cafe i jakis warek*
/av usun uid
*bentrum placze*
Supporter mówi: sorY MorDo, KreUjeSz NiEpopraWniE postać
/ablock 37 niepoprawna KreaCja PostaCi
🙂


 

 

12 minut temu, baryyy napisał:

supercary którymi jeżdżą postacie bez odpowiedniego podłoża IC są usuwane, kiedy to zauważymy albo kiedy zostanie nam to zgłoszone, więc jeżeli coś takiego widzisz to moje pw, brtmss czy osterskyego stoi otworem na takie zgłoszenia


Będziesz miał spam na pw dc przyjacielu bareuszu

Edytowane przez nvr forgive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie czysto teoretyczne, co w sytuacji jak ktoś sobie wpłaci do tej kasetki podatkowej dajmy na to pol milliona, starczy mu to np na 2 miesiace podatkow wprzód i po tych 2 miesiącach zapomni uzupełnić kasetki zeby pobierało za dalsze podatki, 10 dni nie płacenia przeleci i intek puff znika? Jest jakieś powiadomienie w grze o tym, że skończył sie hajs w kasetce albo ostrzeżenie, że zaraz Ci zniknie intek? 

(Sory jak bylo poruszane ale nie chce mi sie przelatywać 9 stron i szukać)

ixenen i Nexisten lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Necro napisał:

A ja mam takie pytanie czysto teoretyczne, co w sytuacji jak ktoś sobie wpłaci do tej kasetki podatkowej dajmy na to pol milliona, starczy mu to np na 2 miesiace podatkow wprzód i po tych 2 miesiącach zapomni uzupełnić kasetki zeby pobierało za dalsze podatki, 10 dni nie płacenia przeleci i intek puff znika? Jest jakieś powiadomienie w grze o tym, że skończył sie hajs w kasetce albo ostrzeżenie, że zaraz Ci zniknie intek? 

(Sory jak bylo poruszane ale nie chce mi sie przelatywać 9 stron i szukać)

System cię informuje w przypadku gdy nie opłaciłeś podatku, czyli jak pieniądze na saldzie podatkowym się skończą

Necro lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kogucik napisał:

Niech podatki będą same ściągane z konta, po co system gdzie ręcznie należy wpłacać nadwyżkę? Dajcie możliwość ustawienia płatności cyklicznej za posiadanie posiadłości

po co? Ludzie siedzą 10h dziennie na Vibe, nie rozumiem... 

Vesa lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje aby interiory będące w interiorze i podpisane pod jedną grupę (czyli przykładowo mamy dom i w nim sypialnie i wszystko jest pod grupką rodzinki) niech będą pod jednym kontem podatkowym (o ile to techniczne możliwe) bo z jednego konta robi się pięć lub więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaguar napisał:

Jeśli się nie mylę to jest opcja aby takie przejście podpisać pod ID głównego interioru domku. Zagadaj do gma/cma i pewnie Ci to ogarnie.
image.png.28fb28a1bc9ead32c2ebe1a5747c1242.png

Jeżeli nic pod tym względem nie zmienili, to przejścia to nic inaczej a stworzone drzwi pod dany interior. Jeżeli ktoś ma oddzielnie interiory w danym budynku, to raczej nie da się ich podpisać pod jeden interior bo są to dwa oddzielne interiory. 

miami, bulkaa i Mafio lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin