Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Gastronomia] ROCK & ROGUE


dixoniak1

Rekomendowane odpowiedzi

 

kogopub.png?ex=65402af3&is=652db5f3&hm=c157f22dfbc0ce5d4564f8ab073541c426d072f2e83cd2c2c9c0288676dd1854&

Mirror Park, dzielnica zamieszkiwana praktycznie przez każdą możliwą grupę społeczną. Znajdziesz w niej ćpunów, gliniarzy, biznesmenów, zwykłych cywili i przede wszystkim motocyklistów na ogromnych motocyklach. Jednym z coraz bardziej popularnych miejsc jest pub ROCK & ROGUE w którym możesz odpocząć po ciężkim dniu w pracy, dorobić się jako pomocnik w kuchni, a także wpaść w tarapaty z okolicznymi bandziorami. Jakiś czas temu ikoną tej dzielnicy był bar o nazwie VALHALLA założony przez członków klubu motocyklowego Nordheim Warriors. Po ich nagłym zniknięciu lokalni mieszkańcy narzekali na brak taniej knajpy, przez co kobieta o ksywce Rogue postanowiła wziąć sprawę w swoje ręce.

ROCK & ROGUE, knajpa formalnie założona przez Justice Perious, kobietę która od lat współpracuje z klubem motocyklowym Demised Riders. Niestety powrót Justice do więzienia wywrócił knajpę do góry nogami. Całą inicjatywę i lokal przejął prezes klubu Demised Riders, który chce zbudować tam idealną knajpę kojarzoną z wspomnianym klubem. Pub posiada sporą ilość różnych trunków w swojej ofercie, oraz ciepłe przekąski w niskich cenach ze względu na marną jakość. Dla typowego mieszkańca Los Santos jest to idealne miejsce, żeby się najeść i nachlać za dobrą cenę. W lokalu znajdziesz członków klubu, bandziorów, a także punków i miłośników heavy-metalu. Wizytówką tego miejsca jest ogromna scena na której przeróżne kapele grają swoje głośne koncerty. Weekendami zobaczysz tam multum pijanych kolesi, poczujesz woń dymu tytoniowego, oraz usłyszysz głośną muzykę i przez którą nie da się tam nawet normalnie porozmawiać. Nieoficjalnie mówi się, że w biurze ubijesz każdy szemrany interes, kupisz od kilku kolesi dobrej jakości kokę, oraz ugadasz jakikolwiek przestępczy temat. Cały zamysł pubu oparty jest jako maszynka do prania brudnej forsy, która w większości pochodzi ze sprzedaży narkotyków.

 

 

 

OOC: Cześć, chcę wystawić drugi spot mojej organizacji Demised Riders Motorcycle Club, tym razem wybraliśmy PUB w którym chcemy stworzyć klimat heavy-metal i dać możliwość innym na złapanie interakcji z nami. Chcemy organizować co jakiś czas głośne imprezy na które z chęcią zaproszę projekt jakiejś kapeli. Głównie będzie to podobny spot jak Raphie’s Pub, który prowadziłem rok temu. Aplikacja nie jest zbyt piękna, ale myślę że pod spot organizacji takie coś wystarczy. Do zobaczenia w gierce!

 

Spoiler

image.png?ex=6548e8f9&is=653673f9&hm=32b

(Lokal Mirror Park Tavern)

Link do tematu organizacji: 

 

 

Edytowane przez dixoniak_p2ws

MQnV8Xm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I90kb8a.png

 

Cześć, Twoja aplikacja została przyjęta.

Zgłoś się po odbiór w grze udając się w miejsce wskazane przez Ciebie w aplikacji i wpisz /biznes zakup. Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

dixoniak1 i PoZyTyWnY lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzieki wszystkim, ktorzy tutaj non-stop przychodzili i grali. Niestety biznes musi trafic do archiwum, moze w przyszlosci otworzymy jeszcze cos podobnego.

Podziekowania razy dwa dla wszystkich, ktorzy przyczynili sie do rozwoju tego wspanialego lokalu;

@Shadee, @dzikqu, @Maltretacja, @oskarish, @Raven_, @SmoQ, @jasiek., @Nomad, @sce, @TheRealKubin, @nvr forgive, @Ryder z patelni @kawasaki @Ruczol

Rowniez chcialbym tutaj podziekowac za fajna gierke kazdemu graczowi organizacji Tsuru Sedai, ktory wpadal tutaj krecic luzna gierke przy piwku i mega muzyce 😉

@Rezus @Pearce @kleszczu @Oberschutze eugen @Dalmian + inni

Do tego rowniez dochodzi organizacja Peckerwoods, ktora rowniez od czasu do czasu byla aktywna w pubie. 🙂 @4B3L @Saren666 @Sava @Adiren @eseKocurr



Pozdro i do nastepnego!

szkoda intka jak huj !!

Edytowane przez dixoniak1

MQnV8Xm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimat lokalu top, nawet skośnik jeżdżący plastikiem tam się czuł jak brat Cleve :<

 

10 minut temu, Dalmian napisał:

Dzięki Ci Dixoniak za każdy raz kiedy przyjeżdżałem w odwiedziny i respiłeś na mnie pierdolo** TIRA! I ZA KAŻDE BW KTÓRE MI WBIŁEŚ BO BYŁEŚ PIJANY

a tobie się akurat należało pzdr

dixoniak1 i 4B3L lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin