Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Slimetalk] Pablo Escobar


Pablo Escobar

Rekomendowane odpowiedzi

Jak on rodziny nie ma, to jaką ty rodzinę chciałeś chronić chłopie. Przegrany jesteś w życiu i się w RP chcesz wybić, a tu cię kurwa e-ludzie zweryfikowali. Napisałeś na mnie skargę, dostałem za to po łbie niesamowicie i elo. Sprzedawałem biznes, dojebałeś się 'kto ci dał zgodę'. Teraz się dowiaduje, że po 3 tygodniach (?) ty z ucha się chciałeś wyjebać na nas i na depciorów. Co za zerem trzeba być, Pablo? Wybieraj, plata o plomo pajacu.

 

Punkty zamieniam na świeżaki z biedronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Pisałem to i podtrzymuję wszystkie inwektywy. Pozdrawiam czytelników i życzę miłego wieczoru. 
Odblokuj mnie na discordzie, to dam ci więcej materiału, który możesz umieścić na forum. 
Przecież pisałeś do mnie, że pójdziesz na Olegu "rozjebać się" na Depciora, bo wyrzucił cię z organizacji. Dziwisz się, że w mobsterce byłeś trzymany krótko i skończyła się cierpliwość wobec ciebie. Pisałeś tak, zrobiłeś tak dlatego cię wyzywałem i mogę to robić w nieskończoność, bo to prywatny discord. 
Ale widzę, że musi ostro pękać bania i kakał, że zaczynasz screenować wyzwiska w twoją stronę, bo pozostałe argumenty się skończyły (o ile to w ogóle stanowi jakikolwiek argument). Dobrze wiesz, że byłem wobec ciebie cierpliwy i najbardziej wyrozumiały i za czasów gry u @aikon i za czasów gry u @depcior. Po prostu nie da się z tobą rozmawiać inaczej, niż cię obrażając. 
 

Edytowane przez Eyil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bipolarność
11.png.f08f2c19d6fb1f224fba5c32a1d1b518.png12.png.1c88092c0bf215b809985b54e5f4e2e2.png



Przebłyski intelektu

13.png.08406698f464cbf1e6360cf2309966c0.png

Nie chciałem tego wrzucać i nie chciałem się właściwie mieszać, ale skoro udostępniasz nasze prywatne rozmowy, to ja dorzucę tutaj coś dla podkręcenia humorku. Cała sprawa jest śmieszna, ty tez jesteś w sumie śmieszny. Może ktoś się uśmiechnie jak zobaczy, że bardzo szybko i łatwo zmieniasz zdanie i zmieniałeś dotychczas. Wracałeś do nas z podkulonym ogonem i tysiąc razy podkreślałeś, że szanujesz moją grę i to jak potrafię prowadzić rozgrywkę, a w "skardze" atakujesz całą organizację tylko dlatego, że @depcior słusznie ustosunkował się do ciebie in-character, a ty nie potrafiłeś tego zaakceptować. Nie nadajesz się do grania w strefie przestępczej, zakładam że potwierdzi to każdy lider organizacji przy której grałeś. 

Edytowane przez Eyil
SilveR lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eyil napisał:

Potwierdzam. Pisałem to i podtrzymuję wszystkie inwektywy. Pozdrawiam czytelników i życzę miłego wieczoru. 
Odblokuj mnie na discordzie, to dam ci więcej materiału, który możesz umieścić na forum. 
Przecież pisałeś do mnie, że pójdziesz na Olegu "rozjebać się" na Depciora, bo wyrzucił cię z organizacji. Dziwisz się, że w mobsterce byłeś trzymany krótko i skończyła się cierpliwość wobec ciebie. Pisałeś tak, zrobiłeś tak dlatego cię wyzywałem i mogę to robić w nieskończoność, bo to prywatny discord. 
Ale widzę, że musi ostro pękać bania i kakał, że zaczynasz screenować wyzwiska w twoją stronę, bo pozostałe argumenty się skończyły (o ile to w ogóle stanowi jakikolwiek argument). Dobrze wiesz, że byłem wobec cierpliwy i najbardziej wyrozumiały i za czasów gry u @aikon i za czasów gry u @depcior. Po prostu nie da się z tobą rozmawiać inaczej, niż cię obrażając. 
 

Do Ciebie nic nie mam. Byłeś fair wobec wszystkiego nazywasz to jak chcesz, ale po prostu nie lubię jak ktoś mnie wyzywa w internecie. Grało mi się z Tobą dobrze i nie miałem na co narzekać dobrze o tym wiesz. Aikon, depcior - to inna para kaloszy nie wiem co oni mają tutaj w ogóle jeszcze ciekawego, ale widzę, że cała armia Aikona i Depciora się zleciała. Dobrze. Wyzywajcie, a ja pośmieję się z debili, którzy spinają się w Internecie o grę komputerową. Piję kawkę i pękam ze śmiechu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aikon napisał:

Zrzut_ekranu_1474.png

 

To jest wyciągnięte z rozmowy. Wstawianie urywek rozmów to jest żal, a nie dowód. Po drugie na discordzie Depciora była informacja, że jak gramy pod nich to mamy soldiera. Więc nie wpierdalaj się bo Ty grasz takie gówno, że nawet nie masz o czym się wypowiadać. Boisz się swoją postacią stanąć oczy w oczy z Depciorem i robisz nowe postacie, aby go ujebać. Propsy za grę. 

Jackal lubi to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo Escobar napisał:

Do Ciebie nic nie mam. Byłeś fair wobec wszystkiego nazywasz to jak chcesz, ale po prostu nie lubię jak ktoś mnie wyzywa w internecie. Grało mi się z Tobą dobrze i nie miałem na co narzekać dobrze o tym wiesz. Aikon, depcior - to inna para kaloszy nie wiem co oni mają tutaj w ogóle jeszcze ciekawego, ale widzę, że cała armia Aikona i Depciora się zleciała. Dobrze. Wyzywajcie, a ja pośmieję się z debili, którzy spinają się w Internecie o grę komputerową. Piję kawkę i pękam ze śmiechu.

To w takim razie skoro 
>byłem wobec wszystkiego fair
>grało ci się ze mną dobrze i nie miałeś co narzekać


to dlaczego wrzucasz screeny z naszej rozmowy prywatnej, które wynikają z tego że po prostu skończyła mi się do ciebie cierpliwość i uważam, że odwaliłeś grube tarło, które może pozbawić gry kilkunastu osób i zrobiłeś to czysto z pobudek OOC, bo nic się tutaj nie trzyma kupy?
Jasne, granie snitcha to też element rp, ale widać na logach że dorobiłeś sobie multum powodów, które nie mają przełożenia na rozgrywkę i przecież pisałeś mi prywatnie na discordzie (co zdążyłeś usunąć sprytny lisku), że "rozjebiesz się" na Olegu, bo depcior cię zdenerwował. 

 

Edytowane przez Eyil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Eyil napisał:

To w takim razie skoro 
>byłem wobec wszystkiego fair
>grało ci się ze mną dobrze i nie miałeś co narzekać


to dlaczego wrzucasz screeny z naszej rozmowy prywatnej, które wynikają z tego że po prostu skończyła mi się do ciebie cierpliwość i uważam, że odwaliłeś grube tarło, które może pozbawić gry kilkunastu osób? 
 

Bo to nie jest skarga na Ciebie, a wrzucając te screeny udowadniam Depciorowi, że nie wyciągam z dupy argumentów tylko je potwierdzam. Pierwszy zaczął wyciągać. To ja dorzuciłem swoje do linii obrony. Wiedziałem, że któregoś dnia wszyscy od Aikona i Depciora przypierdolą się do mnie bo armia idzie jednym tempem, a jak już chcieli upierdalać Aikona wiedząc co zrobił to nikt wtedy na mnie nie naciskał. Jesteście jak debile, którzy zapierdalają za tym co powie Depcior, aby mu dupę podlizać i grać w jego "organizacji". To nie jest temat stworzony do dyskusji zrobiliście z tego 4hate temat na moją osobę. Wszystkie obelgi i inne rzeczy nie ruszają mnie bo po prostu jestem dorosłą osobą i nie przejmuje się tym. Uczciwie podchodzę do wszystkiego i nie ma w tym wytłumaczenia. Jak łamiesz regulamin i psujesz mi grę to po prostu lądujesz na forum i piszę skargę od tego ten temat jest. Gdyby nie kolesiostwo w tej organizacji jednej i drugiej to bym nie musiał pisać skargi, a teraz nagle 20 osób od niego z discorda nie cisnęło by mnie. To chore co Wy robicie. Czekam na decyzję Administracji. Wy nic nie wnosicie do mojej kary, a do naszej "znajomości". Mi się grało dobrze, a że Aikon zaczął domino i skończyło się gdzie skończyło bo Depcior to niewychowany człowiek bez kultury no to co ja mogę powiedzieć cwelem nie jestem, a jak Wy mnie porównujecie z forum do życia realnego jakieś konteksty o kredycie. Jak się po prostu z Was śmieję. To tyle. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eyil napisał:

To w takim razie skoro 
>byłem wobec wszystkiego fair
>grało ci się ze mną dobrze i nie miałeś co narzekać


to dlaczego wrzucasz screeny z naszej rozmowy prywatnej, które wynikają z tego że po prostu skończyła mi się do ciebie cierpliwość i uważam, że odwaliłeś grube tarło, które może pozbawić gry kilkunastu osób? 
 

Dlaczego pozbawić? Będzie okazja mnie IC odjebać i wtedy znika świadek, a Wy gracie dalej swoje. W końcu jesteście i tak poszukiwani przez policję z tego co odgrywacie. A chodzicie z MP5 do klubu. Sami pokazujecie jak bardzo robicie wszystko OOC, aby nie ruszono Waszych postaci IC. Pionę zbijcie z Aikonem. Nie mam nic do dodania. Obrażanie było modne w podstawówce, albo na czaterii. Robicie z siebie pajacy mając 25+ lat. To tylko świadczy o niskim ilorazie inteligencji, bo ktoś myślący nie pozwoli się zachowywać jak dziecko w przedszkolu wyzywając kogoś na forum. Mówię tu ogólnie o Waszej armii, która przyszła mi podbić temat na TOP TEMAT FORUM 1 w 2021. Dziękuje miśki. ;* 

Edytowane przez Pablo Escobar
Suma sumaru to hate poszedł fajny na mnie, ale okej. Tylko, że nic nie wnosicie do skargi, która została mi narzucona za rzekome MG z OOC do gry IC. Żaden screen, ani post nie udowadnia tego. Jedyne, że wyzywacie mnie jak dzieci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo Escobar napisał:

Dlaczego pozbawić? Będzie okazja mnie IC odjebać i wtedy znika świadek, a Wy gracie dalej swoje. W końcu jesteście i tak poszukiwani przez policję z tego co odgrywacie. A chodzicie z MP5 do klubu.

Ty bierzesz jakieś psychotropy i kawa niweluje ich działanie (pisałeś że popijasz teraz kawusie)? Zaczynam się poważnie martwić, czy odpowiednio  rozumujesz rzeczywistość. Nikt nie mówi tu o aspekcie IC. To po prostu śmierdzi. Sam pisałeś mi na discordzie, że jesteś tak wkurwiony, że idziesz się rozjebać na Olegu. Flowa wrzucił logi, które wskazują że kręcisz i zagrałeś w bambuko. To nie jest spisek ugrupowania #AIKONDEPCIOR, który ma na celu zniszczyć biednego Pablo tylko po prostu ludzie cisną z ciebie bekę, bo to jest śmieszne. Nie wypowiedziałbym się, gdybyś nie zaczął wrzucać screenów na których cię obrażam, a które do apelacji chyba nic nie wnoszą.
Ode mnie tyle. Na każdym kroku podkreślasz, że cenisz mnie za grę, grało ci się dobrze i jestem fair, dlatego może zamiast przywoływać kogokolwiek i atakować za zachowanie na discordzie, po prostu skup się na tym żeby wybronić się w apelacji.

Edytowane przez Eyil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Eyil napisał:

Ty bierzesz jakieś psychotropy i kawa niweluje ich działanie (pisałeś że popijasz teraz kawusie)? Zaczynam się poważnie martwić, czy odpowiednoi rozumujesz rzeczywistość. 
Nikt nie mówi tu o aspekcie IC. To po prostu śmierdzi. Sam pisałeś mi na discordzie, że jesteś tak wkurwiony, że idziesz się rozjebać na Olegu. 
Flowa wrzucił logi, które wskazują że kręcisz i zagrałeś w bambuko. To nie jest spisek ugrupowania #AIKONDEPCIOR, który ma na celu zniszczyć biednego Pablo tylko po prostu ludzie cisną z ciebie bekę, bo to jest śmieszne. Nie wypowiedziałbym się, gdybyś nie zaczął wrzucać screenów na których cię obrażam, a które do apelacji chyba nic nie wnoszą.
Ode mnie tyle. Na każdym kroku podkreślasz, że cenisz mnie za grę, grało ci się dobrze i jestem fair, dlatego może zamiast przywoływać kogokolwiek i atakować za zachowanie na discordzie, po prostu skup się na tym żeby wybronić się w apelacji.

Daj ss'y, że tak pisałem. Wnoszą bo Depcior wcześniej pisał o Tobie też. Ja nie muszę się bronić. Żadne logi nie przedstawiają, że zrobiłem MG. Wszystko co mówiłem IC wczoraj @slimetalk moja postać wiedziała to IC, a jak to sprawdzić można? Logi z dialogiem, jeśli takie istnieją. To już robota dla Administracji, a jak Wy mnie obrzucacie gównem to się bronie, ale jak widzę, że wysyłacie ludzi, aby mnie obrażali to ja już blokuje Was na discordzie nie odpisuje Wam i po prostu gram swoje nie mieszając OOC z grą IC. Tak dobrze mi się grało z Tobą i to jest prawda, a to niech skarga na Twoją osobę, a apelacja od mojej kary, gdzie to Depcior zaczął z Aikonem rzucać na mnie gównem nie wnoszącym nic do apelacji. Nie biorę psychotropów one już nie pomagają 😛 Flowa nie wiem kto to. Slimetalk? Wrzucił screeny z rozmowy IC, a jak sprawdzi IC logi to zobaczy, że te sytuacje miały miejsce więc żadnego MG nie było po prostu zbyt szybko nadał karę, a Depcior czując zemstę OOC i Aikon wjebali się w temat jak Rambo w drzwi i zaczęli na mnie najeżdżać. Za każdym razem tak jest, ale jakoś nie gram gówna po prostu nie liże nikomu dupy nie podoba się to idę gdzie indziej. Tak to działa. Nie trzeba lizać dupy i nigdy tego nie robiłem i nie będę robił.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty możesz mówić, że gówna nie grasz jak twoj nick w grze migał w karach jak lampki na choince. Do tego ta apelacja pokazała, że nie nadajesz się do gry w zgp. Kolejna organizacja zamyka za tobą swoje drzwi. U nas to możesz sobie powspominać jakim zerem byłeś, u Karasia też długo nie pograłeś, depcior, Czechu? Kto takiej osobie jak ty zaufa ten się może syfu spodziewać. 

Odbijając zarzuty, że uciekam na inne postacie. Osoby odpowiedzialne za opiekę nad strefą przestępczą są o wszystkim poinformowane. Więc pudło Pablo.

Notoryczny lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, aikon napisał:

Jak ty możesz mówić, że gówna nie grasz jak twoj nick w grze migał w karach jak lampki na choince. Do tego ta apelacja pokazała, że nie nadajesz się do gry w zgp. Kolejna organizacja zamyka za tobą swoje drzwi. U nas to możesz sobie powspominać jakim zerem byłeś, u Karasia też długo nie pograłeś, depcior, Czechu? Kto takiej osobie jak ty zaufa ten się może syfu spodziewać. 

Odbijając zarzuty, że uciekam na inne postacie. Osoby odpowiedzialne za opiekę nad strefą przestępczą są o wszystkim poinformowane. Więc pudło Pablo.

Misiaczku. Nieźle migał jak nie mam żadnej aktywnej kary w logach. Coś słaby argument. Sam mnie chwaliłeś za grę dopóki Cię nie wyjawiłem na światło dzienne co odpierdalasz prowadząc organizację i bardzo dobrze przynajmniej inni ludzie mogą prowadzić organizację z poziomem. U Depciora nie grałem w sumie nic konkretnego bo nie dogadaliśmy się, a jego zachowanie OOC nie kusiło mnie do współpracy z jego organizacją. U Czecha nie odegrałem nic bo Decz miał opiekować się mną, ale po pierwsze nie miał czasu w weekend grać, a ja od poniedziałku pracuje na rano więc spadam zaraz spać. A po drugie odnosił się do odwołanej kary więc po prostu żeby nie kłócić się, ani nie psuć chłopakom gry wyszedłem z discorda i napisałem do Czecha. Jak nic nie odpierdolisz to się syfu nie spodziewasz. Miałeś zgodę na jedną postać, a nie dziesiątki i celowanie w Depciora na nowej postaci, ale to jakie gówno grasz to już wiedzą ci co wiedzą. Odsunęli się od Ciebie tak jak teraz ode mnie. Prosta sprawa, ale różnimy się tym, że ja mam życie poza forum, a Ty przeżywasz to jak sraczkę, albo ciąże. Gram z tym kto chce, a jak mu się nie podoba to nie gram. Na razie nie miałem okazji z nikim innym pograć jak Twoja organizacja gdzie spędziłem fajne 60h ale nie grając z Tobą tylko u boku Twoich ludzi, a jak odjebałeś MG to odechciało mi się grać i do tej pory borykam się gdzie pograć i przy kim, ale to już nie Twój interes.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś coś o przerzucie broni przez moją organizację, nie widzę już tego więc chyba usunąłeś, ale i tak odpowiem. NIKT Z NAS nie przerzucił broni, każda broń którą mamy jest magazynowana i wydzielana, nikt nie ma niczego na własność, chyba, że za to zapłaci. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości to może nam przetrzepać logi, nawet podam UID aut, drzwi w których ta broń jest i kto te przedmioty wyciągał i gdzie finalnie lądowały. Jak masz mnie i innych oskarżać o takie coś to zarzuć dowodem. Jedyna sytuacja, która mogła Cię na to nakierować to jak @Kekwzmieniał postać, bo po prostu mieliśmy za mało osób "wyżej" i upchał broń do van'a pod grupę, a i tak finalnie nie dostał jej do łapy, a całkiem inny egzemplarz i inny model broni. Jeżeli coś jeszcze masz do zarzucania to możesz napisać oddzielną skargę, pamiętaj, że odbije każdą twoją piłkę bo masz chuja do gadania i łapiesz się brzytwy teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z okazji że mogę cię konfidencie jechać i mi jest obojętne czy dostane za to punkty. Odkąd tu jestem starałem się nie wdawać w takie akcje jak tutaj. Hamulce puściły jak zerowcu zobaczyłem, że po takim czasie ty szukasz chuja do dupy. W dupie byłeś i gówno widziałeś 

Notoryczny lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin