Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Slimetalk] Pablo Escobar


Pablo Escobar

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, aikon napisał:

Ja korzystam z okazji że mogę cię konfidencie jechać i mi jest obojętne czy dostane za to punkty. Odkąd tu jestem starałem się nie wdawać w takie akcje jak tutaj. Hamulce puściły jak zerowcu zobaczyłem, że po takim czasie ty szukasz chuja do dupy. W dupie byłeś i gówno widziałeś 

Piękny argument na osobę, która jest dorosła i prowadziła organizację. Pasmo po prostu sukcesów i linia ambicji skończyła się widzę po utracie organizacji. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo Escobar napisał:

Piękny argument na osobę, która jest dorosła i prowadziła organizację. Pasmo po prostu sukcesów i linia ambicji skończyła się widzę po utracie organizacji. 

Ja nie wiem serio, czy Ciebie za wcześnie z inkubatora wyciągnęli, czy ktoś na ciebie nakładał koszulkę nasączoną MDMA jak mały byłeś, ale przykro się na to patrzy. Możesz przestać pajacować, pisać głupoty i zachować ostatki godności, poważnie XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, depcior napisał:

Pisałeś coś o przerzucie broni przez moją organizację, nie widzę już tego więc chyba usunąłeś, ale i tak odpowiem. NIKT Z NAS nie przerzucił broni, każda broń którą mamy jest magazynowana i wydzielana, nikt nie ma niczego na własność, chyba, że za to zapłaci. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości to może nam przetrzepać logi, nawet podam UID aut, drzwi w których ta broń jest i kto te przedmioty wyciągał i gdzie finalnie lądowały. Jak masz mnie i innych oskarżać o takie coś to zarzuć dowodem. Jedyna sytuacja, która mogła Cię na to nakierować to jak @Kekwzmieniał postać, bo po prostu mieliśmy za mało osób "wyżej" i upchał broń do van'a pod grupę, a i tak finalnie nie dostał jej do łapy, a całkiem inny egzemplarz i inny model broni. Jeżeli coś jeszcze masz do zarzucania to możesz napisać oddzielną skargę, pamiętaj, że odbije każdą twoją piłkę bo masz chuja do gadania i łapiesz się brzytwy teraz.

W swojej apelacji mam chuja do gadania? Chyba pomyliłeś strony nie Ty decydujesz o odwołaniu kary, a na razie nikt w tej apelacji nie przeciwstawił się moim argumentom nawet Slimetalk, który nie udostępnił ss'y tylko rozmowę moją z Eyil. Więc nie wiem do czego pijesz. Idź graj i wyjdź z tego tematu bo ja już też idę pograć In-Game.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, depcior napisał:

Ja nie wiem serio, czy Ciebie za wcześnie z inkubatora wyciągnęli, czy ktoś na ciebie nakładał koszulkę nasączoną MDMA jak mały byłeś, ale przykro się na to patrzy. Możesz przestać pajacować, pisać głupoty i zachować ostatki godności, poważnie XD

Widzę, że lajkujecie sobie posty. Nabijaj i tak ktoś z ekipy je skasuje bo nic nie wnoszą do tematu. Buziaczki kociaku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin