Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss] bulkaaa


bulkaa

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego:

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Michael Markham
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada Postaci
Powód nałożenia kary:
image.png?ex=6589f36f&is=65777e6f&hm=ad38e23b9dae668072b9afbbbff5455d0d8c985804815ebc68a409394dbda45d&
Członek ekipy nakładający karę: Brtms
Wyjaśnienie sytuacji:


Niepoprawna kreacja postaci – Nie wiem, o co chodzi z tym powodem. Postać kreuje od ponad ROKU jako właściciela agencji nieruchomości Dynasty8 i od CZERWCA prowadzę z właścicielka Covgari oddział hotelów tej spółki – IC narzeczona, a hotelarstwo i nieruchomości się łączą i nie widze tutaj nic niepoprawnego w kreaowaniu postaci. Skupiam się głównie na tym by organizować eventy dla GRACZY chętnie je odwiedzają. Kreuje postać jako biznesmen, brat T. Markhama, który także gra dość bogatego gościa tak samo jak ja, dorabiając się majątku od prawie 0.

Niezdrowe podjeście do rozgrywki – Nie wiem, co mam przez to rozumieć, gram sobie, kiedy mam ochotę i czas. Nie uważam, że mam niezdrowe podjeście do rozgrywki, a wręcz odwortnie i sporo osób to potwierdzi, że gram na luzie. A jeśli pojawiają się jakeś spięcia, to są wyjaśniane, jestem osobą bez kofilktową.

Mustwin – nie wiem zbytnio o co z tym chodzi.

Przenoszenie OOC  – nie mam pojęcia o sytuacji, gdzie wyniosłem coś OOC do IC, pisze tę aplację by się dowiedzieć, jeśli to w karze, to są na to jakieś dowody ze strony administracji.

Niepoprawne wykorzystane usługi zmiany tożsamości – Tożsamość zmieniłem ponad roku temu z postaci, która nie miała prawie nic. Czemu ktoś uważa, że usługa została niepoprawanie wykorzystana? „Straciłeś pomysł na grę wybraną postacią albo chciałbyś powrócić po przerwie? Dobrze trafiłeś! Ta usługa pozwala na jednorazową zmianę całości danych (płeć, data urodzenia, itd.) dowolnej postaci, a także jej odblokowanie i całkowitą zmianę wizerunku poprzez ponowną możliwość skorzystania z kreatora. Zacznij na nowo w pięknym stylu!” Dokładnie tak zrobiłem, jak jest napisane w panelu gracza, wykorzystując 2100 VRP za 66 zł (rok temu) I nie uważam, że źle to wykorzystałem. Zmieniłem postać, nie grałem tego samego ani nic z tych rzeczy , kreaowałem postać od początku od początkujacego bizesmensa po dziś gdzie posiadałem jakiś większy majątek i podłoże do tego by je posiadać - czyli czystą gre agencji nieruchomosci i hotel covgari.

Całokształt gry – też tego nie rozumiem. Gram sobie spokojnie, organizuje eventy z ET i graczmi z innych biznesów. Robię sporo by coś się ciekawego działo na tym serwerze przez sektor cywliny.  A jeśłi robie coś innego to gram głównie z Wiki i resztą znajomych luźna gierkę która nikomu nie przeszkadza. 



Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez bulkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey. Wezmę na siebie wypowiedź w tej apelacji i mam nadzieję, że jedna konkretna odpowiedź poparta dowodami w tej kwestii wystarczy. Od siebie na wstępie mogę dodać, że ciężko mi zrozumieć to kiedy daje się komuś szanse i idzie mocno na rękę a ten ktoś po chwili robi dokładnie to samo, naprawdę nieprawdopodobne. 

Zacznę może od końca. Czyli od kwestii wykorzystania usługi zmiany tożsamości. Według logów zmiana tożsamości odbyła się dokładnie 15.10.2022 21:30. Zgodnie z tym twoja postać opuściła wszystkie grupy poza ewentualną grupą rodziny. Co zrobiłeś? Tego samego dnia dołączyłeś do tego samego biznesu na tą samą posadę kierowniczą. 

image.png?ex=658a0a44&is=65779544&hm=0fb
image_11.png?ex=6589fced&is=657787ed&hm=

 

A teraz przejdźmy do tego od czego to wszystko się zaczęło. Wspólnie z użytkowniczką Toria zablokowaliście drugiemu graczowi rozgrywkę IC przez swoją niechęć do niego OOC. Wrzuciliście kilka osób drogą OOC na czarną listę eventu, która wylądowała u ochrony zajmującej się eventem. I to może potwierdzić członek ekipy Saboorek jako lider, ale myślę że screeny wystarczą.

image_4.png?ex=6589fce3&is=657787e3&hm=1
Screenshot_2.png?ex=6589fced&is=657787ed

 

Kiedy już doszło do rozgrywki przed drzwiami Covgari, Lou oczywiście nie została wpuszczona. Stało się to co się miało stać, czyli wspólnie z Torią przełożyłeś sprawy OOC na rozgrywkę IC. Dodatkowo w trakcie gry porozumiewałeś się w kierunku ochroniarza na czacie OOC mówiac o tym, że Lou nie wchodzi. Nie pozwoliłeś grze na to by ochroniarz się pomylił. Wtedy musiałbyś osobiście zareagować i wyprosić postać styfixa co wiązałoby się z tym, że każdy wiedziałby już wtedy doskonale, że po pierwsze bierzesz czynny udział przy Covgari branżowym i bierzesz czynny udział w wykluczeniu innych graczy z rozgrywki IC przez powody OOC. Po prostu twoja gra OOC zamknęła możliwości na inne wątki. Aż tak bardzo go nie lubisz i tak bardzo nie możesz dopuścić do swojej gry jakiejkolwiek pomyłki i porażki, że nawet wejście innej osoby też musiałeś konsultować na czacie OOC? A jeśli ochroniarz nie miał krótkofalówki to jej nie miał, zdarza się. Tak wygląda gra IC, ale ty nie możesz dopuścić czegoś co nie jest po twojej myśli. Kierujesz się zgodnie z zasadą mustwin, twoja postać i twoje projekty muszą być idealne. Nie potrafisz grać w żaden sposób na swoja niekorzyść.

image_3.png?ex=6589fce3&is=657787e3&hm=802165d69e51b2d2ab6045eee33de4bbc5ddb1b1b8582fe2e18b01459f61c626&

Bez_nazwy-3.png?ex=6589fce3&is=657787e3&hm=e2e674eda3bbba241633a52db79bb386d1350af8cba4b93ed356a84841d4bc18&

Bez_nazwy-4.png?ex=6589fce3&is=657787e3&hm=5bbf050d048a9e961629c5561a36c6c4931eecb638834ab56508b60a88bd36ce&

 

Stwierdziłeś, że nie masz nic wspólnego z Covgari branżowym. Otóż na lifeinvaderze jakoś zmienili tobie administratora, żebyś mógł nagle się wypowiadać w komentarzach jako Michael Markham a nie Covgari. Dodatkowo miałeś wpływ na to kto wchodzi, a kto nie. Ochroniarz otrzymał listę od ciebie, więc to kolejny fakt na twój udział w tym wydarzeniu czy projekcie. Wyciaganie kamer też jest ciekawym zjawiskiem. Osoba, która w żaden sposób przy tym nie działa nagle zyskuje dostęp do kamer, nawet jeśli jesteś w jakiejkolwiek relacji z CEO. Nick osoby z discorda zamazany ze względu by nie spotkał się potem z toksycznością od kogokolwiek bo do tego tematu za chwile przejdziemy, tez jest ciekawy biorąc pod uwagę treść apelacji.

image.png?ex=658a0890&is=65779390&hm=3f2
image_5.png?ex=6589fce3&is=657787e3&hm=b
image.png?ex=658a029b&is=65778d9b&hm=8bd
Screenshot_3.png?ex=6589fcee&is=657787ee
Screenshot_4.png?ex=6589fcee&is=657787ee

I tutaj w komentarzach pojawia się kolejne zmienianie swojej gry i narracji przez sytuacje OOC. Użytkownik napisał ci jakąś głupotę na discordzie, że kamery są nielegalne a ty od razu w obawie o swoją postać, która mogłaby ucierpieć poleciałeś i próbowałeś się wybronić w kolejnym komentarzu, że nagranie jednak jest z dyktafonu. A co jest przerażające, ty dopiero po tym weryfikujesz to co on napisał i pytasz go jeszcze by pokazał ci ten przepis bo nie możesz go znaleźć. I ty naprawdę piszesz, że nie masz o niczym pojęcia? Absurd.

 

Screenshot_5.png?ex=6589fcee&is=657787ee&hm=cbbca864fee654630ef6015ddd82dbf5b9bfeb89c8870e546674310e942c96b9&
image.png?ex=658a04a4&is=65778fa4&hm=26d

 

A teraz przechodzimy do twojego pięknego zachowania. Napisałeś "A jeśli pojawiają się jakeś spięcia, to są wyjaśniane, jestem osobą bez kofilktową." Naprawdę tak uważasz? Naprawdę zdecydowałeś się na kłamstwa w apelacji? Mogłeś tego sobie oszczędzić. Po prostu zostawie screeny z logów. To kolejne potwierdzenie twojej niechęci OOC do styfixa, na dodatek go pomawiasz przed innymi graczami, że kogoś na ciebie nasyłał. Nie, to nie jest zdrowe podejście do rozgrywki.

image_1.png?ex=6589fce3&is=657787e3&hm=8fcf3d8ae91e7b7ea044df6518037bab7163e5bd530a531eaa2c000aca9407af&
image_2.png?ex=6589fce3&is=657787e3&hm=2440b96d9372c04bf0342033a8991443690336a720464c063cea7bda603757d9&
Screenshot_6.png?ex=6589fced&is=657787ed

image.png?ex=6589fced&is=657787ed&hm=01a78a7f888b7c71b7a8cd07192aee08ba1235675d6c86971ab2a786a8b413df&

 

A teraz na koniec kwestia kreacji twojej postaci i grup. Zaczynając od tego, że na samym początku była pracownikiem w warsztacie. Dochodzi do tego agent nieruchomości, próba stworzenia aplikacji dowożącej jedzenie na wzór ubereats, prowadzenie resortu Covgari, grupa ścigancka, działanie przy Covgari branżowym, działanie przy Adventure, które było biurem podróży. Dodatkowo miałeś grupę firmy związanej z budownictwem. Naturalnie jak się tworzy dany charakter i background postaci to ustala się kierunek czy branże, przy której będzie prowadzona rozgrywka. Jesteś biznesmenem, ale też warto mieć pojęcie na temat branży skoro bierzesz przy tym czynny udział a twoje troche odbiegają od siebie. Motoryzacja, hotelarstwo, imprezy, agent nieruchomości, biuro podróży, pozostałych już nie wymienie. To nie na zdobywaniu pieniędzy chodzi tylko na zdrowej i przemyślanej rozgrywce i kreacji charakteru, żeby wszystko się ze sobą łączyło. Bo jest taka bardzo fajna opcja jak stworzenie nowej postaci.

Całokształt tego wszystkiego spowodowało nałożenie na ciebie blokady postaci a każdy z wymienionych powodów został potwierdzony w postaci screenów. Swoim przekładaniem OOC do IC sprawiłeś zamieszanie w rozgrywce, którą próbowałeś w ten sposób ukierunkować na swoją korzyść. Roleplay to nie tylko idealne wątki, które stawiają twój charakter na piedestale. Niestety musisz się mierzyć też z negatywnymi skutkami w świecie gry, niestety jak widać u ciebie to ogromny problem. To nie polega tylko na wygrywaniu, każdy powinien potrafić cieszyć się też graniem konsekwencji swoich błędów. Zawsze uważałem, że idealna gra jest nudna, ale jak widać wciąż znajdują się osoby, które preferują ten typ rozgrywki i na dodatek prezentują przejawy toksyczności, które też w dużym stopniu miały w tym przypadku wpływ na to jak pokierowałeś wątek IC, przez co ucierpieli inni gracze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quatre cent sept napisał:

Blokowanie postaci, które wprowadzają rozgrywki i eventy, których nasza wspaniała ekipa nie robi macie już zaliczone na 5. Można odblokować Bułkę 

W czym jest gorszy inny, zwykły gracz, który nijaczy postać (powiedzmy) w mniejszym stopniu (grając np. taksówkarza i restauratora i coś tam jednocześnie) od takiego bułki, który gra wszystko na jednej postaci? W dodatku Administracja wykazała chyba bardzo porządnie toksyczność płynącą z Jego strony w sprawie zachowania do konkretnego gracza- co za samo to powinien chłop odsiedzieć swoje na banie a nie blokadzie postaci. Przejawianie tego typu zachowań jest po prostu brzydkie.

 

 

Ale jak już tu można pisać, to zostawię coś od siebie- screen pokazujący cyniczność tego gracza. Gracz musiał uzyskać zgodę na jakiś tam biznes od nas (jakiś opiekun go do nas skierował)- okej dostał ją, bo myśleliśmy że będą super współprace i gra- jak sam zapowiadał. Jak się okazało już przy pierwszej wymianie zdań gracz nie wytrzymał ciążącej na nim "presji". 

gracz bułka chce tylko dobrze się bawić na serwerze Vibe-RP nie czytać Vehicle Code czy Penal Code- dajcie mu tego unbloka 🙂

to, że niszczy grę innym jest mało ważne, bo przecież robi eventy 🙂

RX2ltQU.png

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Jesus napisał:

W czym jest gorszy inny, zwykły gracz, który nijaczy postać (powiedzmy) w mniejszym stopniu (grając np. taksówkarza i restauratora i coś tam jednocześnie) od takiego bułki, który gra wszystko na jednej postaci? W dodatku Administracja wykazała chyba bardzo porządnie toksyczność płynącą z Jego strony w sprawie zachowania do konkretnego gracza- co za samo to powinien chłop odsiedzieć swoje na banie a nie blokadzie postaci. Przejawianie tego typu zachowań jest po prostu brzydkie.

 

 

Ale jak już tu można pisać, to zostawię coś od siebie- screen pokazujący cyniczność tego gracza. Gracz musiał uzyskać zgodę na jakiś tam biznes od nas (jakiś opiekun go do nas skierował)- okej dostał ją, bo myśleliśmy że będą super współprace i gra- jak sam zapowiadał. Jak się okazało już przy pierwszej wymianie zdań gracz nie wytrzymał ciążącej na nim "presji". 

gracz bułka chce tylko dobrze się bawić na serwerze Vibe-RP nie czytać Vehicle Code czy Penal Code- dajcie mu tego unbloka 🙂

to, że niszczy grę innym jest mało ważne, bo przecież robi eventy 🙂

RX2ltQU.png

Rozumiem że możesz do mnie mieć żal o to ale to jest dział apelacji i nikt Ci nie bronił w lutym napisać skargi za moje zachowanie. Zresztą wtedy zostało wszystko wytłumaczone i mi o Tobie przez administrację więc nie rozumiem po co kręcisz aferke w tej apelacji gdy od tamtej sytuacji nie miałem z Tobą nic wspólnego ,a jedynie z sasp podczas trwania adventute gdzie z wami grało się miło i kupowało IC bileciki. To jest moja apelacja od kary , a Ty nie jesteś administratorem by dokładać cegiełkę od tego jest dział skarg. Tak samo powinna być usunięta ta wypowiedź jak wypowiedź użytkownika którą sam zacytowałes.

 

Do oskarżeń odniose się dzisiaj wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Cytat 1: 
 

Cytat

 

Hey. Wezmę na siebie wypowiedź w tej apelacji i mam nadzieję, że jedna konkretna odpowiedź poparta dowodami w tej kwestii wystarczy. Od siebie na wstępie mogę dodać, że ciężko mi zrozumieć to kiedy daje się komuś szanse i idzie mocno na rękę a ten ktoś po chwili robi dokładnie to samo, naprawdę nieprawdopodobne. 

Zacznę może od końca. Czyli od kwestii wykorzystania usługi zmiany tożsamości. Według logów zmiana tożsamości odbyła się dokładnie 15.10.2022 21:30. Zgodnie z tym twoja postać opuściła wszystkie grupy poza ewentualną grupą rodziny. Co zrobiłeś? Tego samego dnia dołączyłeś do tego samego biznesu na tą samą posadę kierowniczą. `

 


image.png?ex=658a0a44&is=65779544&hm=0fb
image_11.png?ex=6589fced&is=657787ed&hm=


Na postaci Jesse Wester prowadziłem swój warsztat ( Link poniżej ) od 25 lipca do 25 września 2022 roku. Zapewne po tym okresie ( bo nie jestem w stanie wszystkiego pamiętać) przeszedłem do warsztatu Ukasza gdzie próbowałem go postawić na nogi na stanowisku kierownika i MECHANIKA. W tamtym okresie doszła usługa zmiana tożsamośći z której skorzystałem by kreaować nową postać Michael Markham który z góry był ustalony bratem IC Thomasa Markhama który zajmował się warsztatem wraz z I3uLwers. IC narracyjnie przyleciałem do miasta by spotkać brata który pomoże mi rozkręcić się w mieście i pozwolić na ciekawe kreowanie postaci. I właśnie wtedy w okresie 15.10.2022 - 18.11.2022 grałem TYLKO KIEROWNIKA który ogarniał pracowników by ROZKRĘCIĆ BIZNES. Ale po miesiącu gry ustaliśmy że nic z tego nie będzie i 17.11.2022 biznes trafił do archiwum na co dowody są w linku biznesu poniżej (Pole Position)  Więc by nie zmarnować drugiej szansy za którą zapłaciłem i wykupiłem zmiane tożsamości postawiłem pociagnąć wątek handlu "żydków Marhamów" i zrobić coś podobnego jak prowadził Wtedy Ukasz Thomas Markham. On prowadził komis (prowadzi do dziś) A ja postawiłem pójść w nieruchomości otwierając  pierwsza na serwerze agencje nieruchomości Dynasty8 która działa do teraz czyli ponad rok. 

Więc nie uważam że źle wykorzystałem usługe a wręcz przeciwnie, zrobiłem to doskonale prawidłowo.

Nie chce pisać kto i jak używa ten usługi - ale jest mnóstwo przykładów gdzie pozwalane jest na zmiane tożsamości i prowadzenie tego samego biznesu lub pod inna nazwą na nowej postaci czego ja nie zrobiłem jako właściciel biznesu. To są świeże przypadki i dzieją się ciągle , a wyciąganie sprawy sprzed roku i to jeszcze bez większych podstaw jest troche słabe i wygląda to na typowe udupienie.

 

 

Cytat

A teraz przejdźmy do tego od czego to wszystko się zaczęło. Wspólnie z użytkowniczką Toria zablokowaliście drugiemu graczowi rozgrywkę IC przez swoją niechęć do niego OOC. Wrzuciliście kilka osób drogą OOC na czarną listę eventu, która wylądowała u ochrony zajmującej się eventem. I to może potwierdzić członek ekipy Saboorek jako lider, ale myślę że screeny wystarczą.


Miałem nadzieje że zostało to wyjaśnione na prywatnych naszym rozmowach. Ja pomagałem Wiki tylko zrobić listę osób zaproszonych korzystając z swojej którą stworzyłem pod bankiet Wenger Luxury. 
Jak wiemy, Wiki została za to ukarana banem o treści " 
Przenoszenie spraw OOC do świata IC i blokowanie rozgrywki drugiej osobie. Dodatkowo próba oszukania członków ekipy. "   
I nie rozumiem faktu czemu ja po takim czasie ponoszę karę za to gdy jasno napisalem mi na konferencji że 

image.png (1301×146)


 

Cytat

Kiedy już doszło do rozgrywki przed drzwiami Covgari, Lou oczywiście nie została wpuszczona. Stało się to co się miało stać, czyli wspólnie z Torią przełożyłeś sprawy OOC na rozgrywkę IC. Dodatkowo w trakcie gry porozumiewałeś się w kierunku ochroniarza na czacie OOC mówiac o tym, że Lou nie wchodzi. Nie pozwoliłeś grze na to by ochroniarz się pomylił. Wtedy musiałbyś osobiście zareagować i wyprosić postać styfixa co wiązałoby się z tym, że każdy wiedziałby już wtedy doskonale, że po pierwsze bierzesz czynny udział przy Covgari branżowym i bierzesz czynny udział w wykluczeniu innych graczy z rozgrywki IC przez powody OOC. Po prostu twoja gra OOC zamknęła możliwości na inne wątki. Aż tak bardzo go nie lubisz i tak bardzo nie możesz dopuścić do swojej gry jakiejkolwiek pomyłki i porażki, że nawet wejście innej osoby też musiałeś konsultować na czacie OOC? A jeśli ochroniarz nie miał krótkofalówki to jej nie miał, zdarza się. Tak wygląda gra IC, ale ty nie możesz dopuścić czegoś co nie jest po twojej myśli. Kierujesz się zgodnie z zasadą mustwin, twoja postać i twoje projekty muszą być idealne. Nie potrafisz grać w żaden sposób na swoja niekorzyść.


 

Tak i pisalem mu także czy inne osoby wchodzą czy nie wchodzą pomagajac mu ogarnąc chaos bo miałem liste przed sobą na telefonie. Chciałem tylko pomóc nie majac przy tym złych zamiarów bo i tak tą liste dostali IC więc nie miało by to znaczenia skąd ją czyta. I rozumiem swoj błąd że " nie dałem szansy mu się pomylić " nie myślałem wtedy w taki sposób, że ochroniarz który został wynajęty miałby się losowo pomylić dla kogoś korzyści czy niekorzyści. Stałem tak by pomóc Wiki w orgarnięciu takiej dużej ilości osób gdy organizowała to tylko we dwójki z młodyblaszki? (?) 



 

Cytat

Stwierdziłeś, że nie masz nic wspólnego z Covgari branżowym. Otóż na lifeinvaderze jakoś zmienili tobie administratora, żebyś mógł nagle się wypowiadać w komentarzach jako Michael Markham a nie Covgari. Dodatkowo miałeś wpływ na to kto wchodzi, a kto nie. Ochroniarz otrzymał listę od ciebie, więc to kolejny fakt na twój udział w tym wydarzeniu czy projekcie. Wyciaganie kamer też jest ciekawym zjawiskiem. Osoba, która w żaden sposób przy tym nie działa nagle zyskuje dostęp do kamer, nawet jeśli jesteś w jakiejkolwiek relacji z CEO. Nick osoby z discorda zamazany ze względu by nie spotkał się potem z toksycznością od kogokolwiek bo do tego tematu za chwile przejdziemy, tez jest ciekawy biorąc pod uwagę treść apelacji.


Tak, nadal utrzymuje że IC do działań Covgari nie miałem nic wspólnego. A to że napisałem komentarz " t " potwierdza że zauważyłem wtedy ze pisze jako admin fanpage - bo został on nadany bo mieliśmy plan by Hotele i Covgari dom mody miał jeden fanpage z czego zrezygonwaliśmy i Wiki zapomniała mi go zabrać. Gdy to zauważyłem od razu napisałem do niej bo chciałem tam napisać komentarz z postaci Michael Markham.

 

Cytat

Dodatkowo miałeś wpływ na to kto wchodzi, a kto nie. Ochroniarz otrzymał listę od ciebie, więc to kolejny fakt na twój udział w tym wydarzeniu czy projekcie.

Jest to nie prawda bo ja IC nikomu nic nie przykazywałem - tak samo screen który to potwierdza jest kompletną bajka. Jedyne co miałem wspólnego z ochrona to jest to że czekałem na nich przed budynkiem i powiedziałem gdzie mają iść i gdzie sprawdzać listę oraz sytuacja którą wyżej opisalem .

 

Cytat

Wyciaganie kamer też jest ciekawym zjawiskiem. Osoba, która w żaden sposób przy tym nie działa nagle zyskuje dostęp do kamer, nawet jeśli jesteś w jakiejkolwiek relacji z CEO.

Myśle że w świecie gry CEO Kayaneh - narzeczona MICHAELA nie ma nic przeciwko by Michael wszedł i za jej zgodą odpalił kamery i je sprawdził bo jest jej NARZECZONYM oraz osoba która PROWADZI z NIĄ oddział HOTELOWY w biznesie o tej samej NAZWIE.

 

Cytat

I tutaj w komentarzach pojawia się kolejne zmienianie swojej gry i narracji przez sytuacje OOC. Użytkownik napisał ci jakąś głupotę na discordzie, że kamery są nielegalne a ty od razu w obawie o swoją postać, która mogłaby ucierpieć poleciałeś i próbowałeś się wybronić w kolejnym komentarzu, że nagranie jednak jest z dyktafonu. A co jest przerażające, ty dopiero po tym weryfikujesz to co on napisał i pytasz go jeszcze by pokazał ci ten przepis bo nie możesz go znaleźć. I ty naprawdę piszesz, że nie masz o niczym pojęcia? Absurd.


Użytkownik czyli Anti który zajmuje się IC tą sprawą jako adwokat stał się adwokatem także ooc robiąc takie prowacje na mnie. I szczerze? Jak widać udało mu się to doskonale, nie zweryfikowałem tego lecz w świecie gry IC na Li napisałem tylko inny komentarz nie zmieniając treści narracyjnej "nagranie głosowe" i nie zmieniłem przez to  że moja postać ucierpi bo komenatrz nadal był, a nawet dwa. A dzisiaj? Nie ma żadnego - nagle znikły.
 

Cytat

A teraz przechodzimy do twojego pięknego zachowania. Napisałeś "A jeśli pojawiają się jakeś spięcia, to są wyjaśniane, jestem osobą bez kofilktową." Naprawdę tak uważasz? Naprawdę zdecydowałeś się na kłamstwa w apelacji? Mogłeś tego sobie oszczędzić. Po prostu zostawie screeny z logów. To kolejne potwierdzenie twojej niechęci OOC do styfixa, na dodatek go pomawiasz przed innymi graczami, że kogoś na ciebie nasyłał. Nie, to nie jest zdrowe podejście do rozgrywki.


Wyciąganie prywatnej rozmowy z znajomym z czatu rodzinki (chyba to była rodzinka) jest dość słabe bo to nadal prywatne rozmowy jakby nie patrzeć. Moge sobie pisac co chce z kim chce na prywatnych rozmowach i nie powinno Cię to zbytnio interesować czy to robie w czacie prywatnym ooc gry czy na discordzie. Dodam że z osoba z którą pisałem to TheProdiger z którą znam się dobre kilkanaście lat z sceny RolePlay.

 

Cytat

A teraz na koniec kwestia kreacji twojej postaci i grup. Zaczynając od tego, że na samym początku była pracownikiem w warsztacie. Dochodzi do tego agent nieruchomości, próba stworzenia aplikacji dowożącej jedzenie na wzór ubereats, prowadzenie resortu Covgari, grupa ścigancka, działanie przy Covgari branżowym, działanie przy Adventure, które było biurem podróży. Dodatkowo miałeś grupę firmy związanej z budownictwem. Naturalnie jak się tworzy dany charakter i background postaci to ustala się kierunek czy branże, przy której będzie prowadzona rozgrywka. Jesteś biznesmenem, ale też warto mieć pojęcie na temat branży skoro bierzesz przy tym czynny udział a twoje troche odbiegają od siebie. Motoryzacja, hotelarstwo, imprezy, agent nieruchomości, biuro podróży, pozostałych już nie wymienie. To nie na zdobywaniu pieniędzy chodzi tylko na zdrowej i przemyślanej rozgrywce i kreacji charakteru, żeby wszystko się ze sobą łączyło. Bo jest taka bardzo fajna opcja jak stworzenie nowej postaci.

Tak jak napisałem wyżej napiszcie tu w skrócie

15.10.2022- 18.11.2022 Michael Markham brat Thomasa Markhama przyjeźdza do miasta i zostaje kierownikiem warsztatu (czyt. nie mechanikiem) odpowiedzialnym za zatrudnienie pracowników (czyt. Cytat 1) 

24.10.2022 Michael Markham postanawia działać w handlu biorąć przyklad z "żyda" Brata Thomasa Markhama robiac "żdydowskie" Interesy handlu - pada na nieruchomości.
czas leci leci leci ... Michael sprzedaje kupuje nieruchomości

 x czas ( nie wiem kiedy to było) chce zrobić coś innego - aplikacja nie przechodzi, nie było tego w świecie gry więc nie nijacze. Nie było rozmów IC o powstaniu tego.

10.01.2023 - powstaje Adventure które jest od góry kierowane tym, że znajduje się w BIURZE  Dynasty8.

x czas - powstaje PROJEKT budowalny działajacy pod dynasty8 ( jak najbardziej tematycznie pod agencje nieruchomości) Działa - tydzień około dwóch, maks trzy. 

czas leci... Michael poznaje Kayaneh i postanawia z nią otworzyć hotel

29.05.2023 - powstaje pierwszy oddział Hotelu i RESORTU plażowegoo Covgari.

19.09.2023 - powstaje oddział Paleto Bay HOTEL i RESORT górski

 

Cytat

Motoryzacja, hotelarstwo, imprezy, agent nieruchomości, biuro podróży, pozostałych już nie wymienie

Motoryzacja? Grupę ścigancką MeetApp może mieć każdy. Jest traktowana jako grupa rodzinki. I do dzisiaj niektórzy "biznesmeni" mają tą grupe by upalić swoją tempeste na /v drift bo ta grupa na to pozwala. Więc ten argument z grupą "ścigancka" jest słaby, albo najwidoczniej nie wiesz jako supporter jak działa "grupa ścigancka" Powiem krótko. To nie gang, to nie mafia, to samochodziki i spotkania z znajomymi IC Michela. Ale jak już się tego czepiasz to powiem Ci tak i potwierdzi to dużo osób z tamtego środkowiska - nie brałem nigdy biernego udziału w wyścigach. Wpadałem tam by obstawić kase na znajomych bo IIC znałem te środowisko od samego początku postaci. Pierwsze spotkanie Thomasa i Michaela miało miejsce na tym spocie MeetApp czyli DAWNO. Dodaj od kiedy nie mam tej grupy bo to jest jak widać dla Ciebie mocno istotne. 

Warsztat Pole Position - jak już wspomniałem. Grałem tam równy miesiąc by pomóc bratu IC w rozkręceniu jako KIEROWNIk ( czyt. nie mechanik) Nie udało sie to , biznes archiwum więc kreowałem postać dalej. I tu powtórze swoja wypowiedź : 
Michael Markham który z góry był ustalony bratem IC Thomasa Markhama który zajmował się warsztatem wraz z I3uLwers. IC narracyjnie przyleciałem do miasta by spotkać brata który pomoże mi rozkręcić się w mieście i pozwolić na ciekawe kreowanie postaci. I właśnie wtedy w okresie 15.10.2022 - 18.11.2022 grałem TYLKO KIEROWNIKA który ogarniał pracowników by ROZKRĘCIĆ BIZNES. Ale po miesiącu gry ustaliśmy że nic z tego nie będzie i 17.11.2022 biznes trafił do archiwum na co dowody są w linku biznesu poniżej (Pole Position)  

Dynasty8 Więc by nie zmarnować drugiej szansy za którą zapłaciłem i wykupiłem zmiane tożsamości postawiłem pociagnąć wątek handlu "żydków Marhamów" i zrobić coś podobnego jak prowadził Wtedy Ukasz Thomas Markham. On prowadził komis (prowadzi do dziś) A ja postawiłem pójść w nieruchomości otwierając  pierwsza na serwerze agencje nieruchomości Dynasty8 która działa do teraz czyli ponad rok. 

Projekt IC firmy budowalenej - projekt miał być prowadzony przez Mateusza , lecz nie bylo środków ( graczy chętnych) do grania tego projektu. Został napisany w celu rozszerzenia dzialaności Dynasty8 pod remonty mieszkan kupowanych u nas lecz to nie wyszło z wyżej wymienionego powodu.

stworzenia aplikacji dowożącej jedzenie na wzór ubereats - szczerze? Nie wiem co miałem wtedy w głowie robiąc tą aplikacje, może tak z głupa ją napisalem sprawdzić czy się przyjmie. Nie wiem. Ale nie weszło to do świata gry bo nie zostało zaakceptowane więc grupa nie istnianiała, a postać nie została znijaczona ( jak coś nie miałem zamiaru jeździć rowerem z jedzeniem od Wigwama )

Adventure - odłam Dynasty8 (biuro znajdowało się w budynku dynasty8 także), stworzenie fajnej rozgrywki dla graczy , projekt nie był stworzony dla korzyści bo prawie żadnych z tego nie miałem. Organizowałem eventy z warsztatami i innymi biznesami - każdy był zadowolony tylko nie administracja więc temat został zamkniety i nigdy nie poruszony.
 

Cytat

, hotelarstwo, imprezy,

A to jest ciekawe co napisałeś. Bo nie wiem w czym Ci przeszkadza to że w plażowym resrocie Covgari gdzie jest hotel i gramy główne imprezowy resort na miare LA by zabawiać turystów , mieszkańców itp. Myślisz że samo wynajmowanie pokoi by mi starczyło zaspokoić moją potrzebe prowadzenia unikalnego  , nietypowego biznesu którego tu nie miał... nikt? Nie.  Bo gracze nie chcą zbytnio chęni wynajmować pokoje, a bardziej wpadają by się pobawić podczas organizowanej przez nas imprezie. A było tego sporo - były imprezy zamknięte, otwarte, wesela , urodziny - i czemu mialbym tego nie grać w biznesie plażowego resortu na słonecznym wybrzeżu?? 


 

Cytat

Hey. Wezmę na siebie wypowiedź w tej apelacji i mam nadzieję, że jedna konkretna odpowiedź poparta dowodami w tej kwestii wystarczy. Od siebie na wstępie mogę dodać, że ciężko mi zrozumieć to kiedy daje się komuś szanse i idzie mocno na rękę a ten ktoś po chwili robi dokładnie to samo, naprawdę nieprawdopodobne. 

Jak pamiętasz dałeś mi drugą szanse podczas rozmowy na DC na której była także madeline.  Czym zawniłem ? Nie wiem co robie " dokładnie tak samo" Nie mam pojecia o czym piszesz w tej wypowiedzi. Jesli chodzi Ci o pisma prawnika Covgari to powiem jedno - ja ich nawet nie widziałem, ja Ic nawet nie jeźdze na te spotkania bo IC się tym w ogole nie zajmuje.

Wygląda to tak, że próbujecie mnie uwalić na siłe za coś czego nie zrobiłem. Czyli za to pismo którego nawet nie widziałem IC i OOC XD  btw, nawet nie wiem jak się ta kancerlaria nazywa XD Ale mniejsza, ważniejsze jest uwalenie mnie bo osoba które ja dostała nie spodobało się to pismo i poleciała do administracji zamiast grać dalej. Jakby nie patrzeć to jest blokowanie gry dla biznesu prawnika... bo przecież on to gra Ic a nie jest nim ooc..

Edytowane przez bulkaa
Furix, Vesa, Toria i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Użytkownik czyli Anti który zajmuje się IC tą sprawą jako adwokat stał się adwokatem także ooc robiąc takie prowacje na mnie. I szczerze? Jak widać udało mu się to doskonale, nie zweryfikowałem tego lecz w świecie gry IC na Li napisałem tylko inny komentarz nie zmieniając treści narracyjnej "nagranie głosowe" i nie zmieniłem przez to  że moja postać ucierpi bo komenatrz nadal był, a nawet dwa. A dzisiaj? Nie ma żadnego - nagle znikły.

Jak już mnie wyciągasz na tablice i przede wszystkim wrzucasz mój nick mimo, że jak sama Administracja podkreśliła, nie chciałem, by tutaj trafiał - to Ci odpowiem.

Sprowokowałem Cie tylko dlatego, bo nie chciałeś dać narracji, gdzie "ochrona" odgrywa kamery przemysłowe z ultra zajebistym przechwytywaczem dźwięku, co ściąga z daleka głosy postaci. Zwyczajnie mając na obawie, że znowu coś odwalicie krzywego, wiedząc, jak czasami zainaczacie tą gre z kamerami, po prostu chciałem od Ciebie nagrań, których nie chciałeś dać mimo, że pytając członka ekipy sektora branży rozrywkowej, jasno podkreślił, że musisz mieć na to odegranie.
Dopiero po mojej prowokacji, która była czystym już żartem z twoją stronę, bo zwyczajnie już miałem po dziurki w nosie rozmowe z tobą, nagle załapałeś to bez żadnego prześledzenia i na LI zmieniłeś narracje, chcąc uciec od wyimaginowanej odpowiedzialności, która mogła być, gdyby faktycznie temat był prawdziwy. To jest zwykly metagaming i próba ucieczki od odpowiedzialności, gdyby była, to tylko pokazało, że jak bardzo próbujecie iść w zaparte na swoje i szukacie na siłę możliwości, by uciec całej akcji. I to widać, po tym, co właściwie wysłał tutaj miliondollarbaby, w jaki sposób podchodziliście do tematu gry IC z postacia Styfixa i jakie mieliście zamiary, dlatego też nie rozumiem, dlaczego dostaliście tyle razy na rękę swobodę w grze, biorąc pod uwagę, jak podchodziliście do tematu gry z ziomeczkiem, który na prywatnym discordzie zwyczajnie skrytykował wasze podejście do rozgrywki. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wygląda to tak, że próbujecie mnie uwalić na siłe za coś czego nie zrobiłem. Czyli za to pismo którego nawet nie widziałem IC i OOC XD  btw, nawet nie wiem jak się ta kancerlaria nazywa XD Ale mniejsza, ważniejsze jest uwalenie mnie bo osoba które ja dostała nie spodobało się to pismo i poleciała do administracji zamiast grać dalej. Jakby nie patrzeć to jest blokowanie gry dla biznesu prawnika... bo przecież on to gra Ic a nie jest nim ooc..

I weź, ogarnij swój pusty łeb, bo z miejsca mi coś zarzucasz, a zwyczajnie jedynie, kiedy poleciałem do ekipy, to jak zrobiłeś mg i wczoraj po narracje i informacje co dalej, która miała być po twoim mg jako rekompesanta (narracja, ktora miala uderzyc w dwie strony) oraz potwierdzenie tego, ile mogę od Was rościć w sądzie zadośćuczynienie do postaci Lou Coulibaly, by nie było sytuacji, ze nagle jest płacz, że za dużo przez opiekunów sektora.

image.png.b2993c3e1d25a2eb1ef67b13c9ada5e7.png

image.png.64c27551300c82d7211f6c03cc85a714.png

 

Orzeł, Karolinaz i abierto lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja gdzieś napisałem o Tobie w tej wypowiedzi? Ja nie wiem kto poleciał, ale ktoś poleciał zaraz po tym jak ktoś od was dostal to pismo i je przeczytał. I prosze mnie nie obrażać tekstem "pusty łeb" bo to nie jest na miejscu i czuje się w tej chwili obrażany przez Ciebie. Zachowaj emocje dla siebie. 

edit. I nie mów mi o tej sytuacji i nie mieszaj mnie w to bo mój udzial w tym skończył się w dniu rozmowy konfer na discordzie z ekipą ( madeline miliondolar i ktos tam jeszcze) i od tamtej pory ja NIC NIE ROBIŁEM W TYM KIERUNKU GRALEM SOBIE W COVGARI W PALETO GŁÓWNIE

Edytowane przez bulkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bulkaa napisał:

a czy ja gdzieś napisałem o Tobie w tej wypowiedzi? Ja nie wiem kto poleciał, ale ktoś poleciał zaraz po tym jak ktoś od was dostal to pismo i je przeczytał. I prosze mnie nie obrażać tekstem "pusty łeb" bo to nie jest na miejscu i czuje się w tej chwili obrażany przez Ciebie. Zachowaj emocje dla siebie. 

 

Cytat

btw, nawet nie wiem jak się ta kancerlaria nazywa XD Ale mniejsza, ważniejsze jest uwalenie mnie bo osoba które ja dostała nie spodobało się to pismo i poleciała do administracji zamiast grać dalej.

^ Chłopie, nie rób z siebie idioty. Wcześniej wspomniałeś o mnie i zasugerowałeś, że za bardzo bawie się w adwokata OOC, później sugerujesz, ze ktoś poleciał z płaczem po otrzymania pismie, mimo, że nawet nic nie wiesz i w sumie to swoją insuacje. Logiczne, że jeżeli tak piszesz, to piszesz w moją strone, bo tylko ja się zajmuje tą sprawą IC. A, jak nie wiesz, kto, co, jak - to po co się wypowiadasz i rzucasz oszczerstwami bez pokładu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o kancelarii od Covagari , nie twojej

A pismo jak rozumiem dostała osoba o o nicku postaci Lou, wiec sugeruje że tak było bo kare otrzymałem po tym piśme z którym nie mam nic wspólnego i nie mam zamiaru się z niego tłumaczyć bo jak wspomniałem ja go nawet nie widziałem i nie grałem nic dalej od tamtej pory w waszym kierunku. 

Edytowane przez bulkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bulkaa napisał:

Pisałem o kancelarii od Covagari , nie twojej

Cytat

Ale mniejsza, ważniejsze jest uwalenie mnie bo osoba które ja dostała nie spodobało się to pismo i poleciała do administracji zamiast grać dalej.

Cytat

ale ktoś poleciał zaraz po tym jak ktoś od was dostal to pismo i je przeczytał.

Ja już serio, nie wiem co mam Ci odpisać, bo zmieniasz co chwile swoją narracje i jakąkolwiek nie odnosisz się do niczego, potem się dziwisz, że moja opinia na twój temat jest taka, jaka jest. Zwyczajnie albo zacznij pisać z sensem i oskarżaj kogoś o coś na podstawie czegoś lub po prostu przemilcz temat i nie ciągnij czegoś, o czym nie masz w ogóle informacji, bo próbowałeś zabłysnąć, a teraz szukasz tylko wyjścia z opresji, po tym jak zaznaczyłem, że gadasz w ogóle od rzeczy i insuujesz na czyjeś tematy, a później się dziwisz, że ktoś Cie może sprowokować tekstem, jak sam zacząłeś pisać w sposób, który mógł mnie urazić, pozdro.

 

Cytat

A pismo jak rozumiem dostała osoba o o nicku postaci Lou, wiec sugeruje że tak było bo kare otrzymałem po tym piśme z którym nie mam nic wspólnego i nie mam zamiaru się z niego tłumaczyć bo jak wspomniałem ja go nawet nie widziałem i nie grałem nic dalej od tamtej pory w waszym kierunku. 

No to udowodnij, że Styfix nasłał ekipe na Ciebie bo mu się coś nie spodobało. No nie udowodnisz, bo zwyczajnie pismami cały czas ja się zajmowałem ziomeczku ja, a on miał tylko wgląd i w żaden sposób do ekipy nie pisał, co pewnie nawet oni - to potwierdzą. Zarzucasz komuś coś, bez podania faktycznych dowodów na tą sprawę. Zaraz napiszesz, że ktoś jeszcze inny nasłała na Ciebie ekipe, bo nie będziesz miał czego się już finalnie złapać.

Edytowane przez anti
abierto lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bulkaa napisał:

Na postaci Jesse Wester prowadziłem swój warsztat ( Link poniżej ) od 25 lipca do 25 września 2022 roku. Zapewne po tym okresie ( bo nie jestem w stanie wszystkiego pamiętać) przeszedłem do warsztatu Ukasza gdzie próbowałem go postawić na nogi na stanowisku kierownika i MECHANIKA. W tamtym okresie doszła usługa zmiana tożsamośći z której skorzystałem by kreaować nową postać Michael Markham który z góry był ustalony bratem IC Thomasa Markhama który zajmował się warsztatem wraz z I3uLwers. IC narracyjnie przyleciałem do miasta by spotkać brata który pomoże mi rozkręcić się w mieście i pozwolić na ciekawe kreowanie postaci. I właśnie wtedy w okresie 15.10.2022 - 18.11.2022 grałem TYLKO KIEROWNIKA który ogarniał pracowników by ROZKRĘCIĆ BIZNES. Ale po miesiącu gry ustaliśmy że nic z tego nie będzie i 17.11.2022 biznes trafił do archiwum na co dowody są w linku biznesu poniżej (Pole Position)  Więc by nie zmarnować drugiej szansy za którą zapłaciłem i wykupiłem zmiane tożsamości postawiłem pociagnąć wątek handlu "żydków Marhamów" i zrobić coś podobnego jak prowadził Wtedy Ukasz Thomas Markham. On prowadził komis (prowadzi do dziś) A ja postawiłem pójść w nieruchomości otwierając  pierwsza na serwerze agencje nieruchomości Dynasty8 która działa do teraz czyli ponad rok. 

Nie chce pisać kto i jak używa ten usługi - ale jest mnóstwo przykładów gdzie pozwalane jest na zmiane tożsamości i prowadzenie tego samego biznesu lub pod inna nazwą na nowej postaci czego ja nie zrobiłem jako właściciel biznesu. To są świeże przypadki i dzieją się ciągle , a wyciąganie sprawy sprzed roku i to jeszcze bez większych podstaw jest troche słabe i wygląda to na typowe udupienie.

Napisałeś prawie to samo co ja. Grałeś daną rzecz przed zmianą tożsamości i grałeś od razu to samo po zmianie tożsamości. W tym samym projekcie, na tym samym stanowisku. Nie wiem co ma do tego wyciąganie sprawy sprzed ponad roku, to nic nie zmienia. Ona po prostu wyszła sama przy przeglądaniu grup. A słabe to jest to, że to wszystko wychodzi dopiero teraz i przez tyle czasu na serwerze utrzymuje się błędnie prowadzony charakter.

a typowe udupianie? Gdyby komuś na tym tak bardzo zależało to mógłbyś zostać pociągnięty do odpowiedzialności w momencie kiedy kare otrzymała wiki. A jednak ona sama nie dostała aż tak dużej kary, jej projekt nie ucierpiał więc nie na miejscu jest pisanie o typowym udupianiu bo nikt by nawet się nie zdziwił gdyby w tamtym momencie trafił do archiwum

 

20 minut temu, bulkaa napisał:

Miałem nadzieje że zostało to wyjaśnione na prywatnych naszym rozmowach. Ja pomagałem Wiki tylko zrobić listę osób zaproszonych korzystając z swojej którą stworzyłem pod bankiet Wenger Luxury. 
Jak wiemy, Wiki została za to ukarana banem o treści " 
Przenoszenie spraw OOC do świata IC i blokowanie rozgrywki drugiej osobie. Dodatkowo próba oszukania członków ekipy. "   
I nie rozumiem faktu czemu ja po takim czasie ponoszę karę za to gdy jasno napisalem mi na konferencji że 

image.png (1301×146)

To jest rozmowa z wiki. Jak już wcześniej pisałem, poszliśmy wam po prostu na rękę. Ale ty chwile po tym co odstawiła wiki zacząłeś zachowywać się w ten sam sposób na lifeinvaderze, dodatkowo przejawiając toksyczność w kierunku innego gracza i wykorzystując czat OOC do gry IC, co też pomogło ci w wykluczeniu ewentualnych konsekwencji na postaci.

 

25 minut temu, bulkaa napisał:

Tak i pisalem mu także czy inne osoby wchodzą czy nie wchodzą pomagajac mu ogarnąc hałos bo miałem liste przed sobą na telefonie. Chciałem tylko pomóc nie majac przy tym złych zamiarów bo i tak tą liste dostali IC więc nie miało by to znaczenia skąd ją czyta. I rozumiem swoj błąd że " nie dałem szansy mu się pomylić " nie myślałem wtedy w taki sposób, że ochroniarz który został wynajęty miałby się losowo pomylić dla kogoś korzyści czy niekorzyści. Stałem tak by pomóc Wiki w orgarnięciu takiej dużej ilości osób gdy organizowała to tylko we dwójki z młodyblaszki? (?) 

Nie no, ma znaczenie. I to ogromne, o którym wspomniałem wcześniej. I to żadne tłumaczenie, że chciałeś pomóc ogarnąć chaos. To oni zostali do tego wynajęci i to oni mieli się tym zajmować. Tak zwana gra IC, która nie zawsze jest idealna. Ale no, nie każdy jak widać potrafi grać na swoją niekorzyść i zmierzyć się z trudnymi sytuacjami IC, lepiej od nich uciekać zamiast grać według zasad bez krzywdzenia innych graczy.

 

30 minut temu, bulkaa napisał:

Tak, nadal utrzymuje że IC do działań Covgari nie miałem nic wspólnego. A to że napisałem komentarz " t " potwierdza że zauważyłem wtedy ze pisze jako admin fanpage - bo został on nadany bo mieliśmy plan by Hotele i Covgari dom mody miał jeden fanpage z czego zrezygonwaliśmy i Wiki zapomniała mi go zabrać. Gdy to zauważyłem od razu napisałem do niej bo chciałem tam napisać komentarz z postaci Michael Markham.

Przecież grupy stoją już dobre kilka miesięcy a co wspólnego ma ze sobą wynajmowanie pokoju i organizacja plażowych imprez z domem mody, że miałoby to mieć wspólny fanpage, poza tą samą nazwą, którą sobie po prostu wrzuciliście. 

 

38 minut temu, bulkaa napisał:

Jest to nie prawda bo ja IC nikomu nic nie przykazywałem - tak samo screen który to potwierdza jest kompletną bajka. Jedyne co miałem wspólnego z ochrona to jest to że czekałem na nich przed budynkiem i powiedziałem gdzie mają iść i gdzie sprawdzać listę oraz sytuacja którą wyżej opisalem .


Myśle że w świecie gry CEO Kayaneh - narzeczona MICHAELA nie ma nic przeciwko by Michael wszedł i za jej zgodą odpalił kamery i je sprawdził bo jest jej NARZECZONYM oraz osoba która PROWADZI z NIĄ oddział HOTELOWY w biznesie o tej samej NAZWIE.


Użytkownik czyli Anti który zajmuje się IC tą sprawą jako adwokat stał się adwokatem także ooc robiąc takie prowacje na mnie. I szczerze? Jak widać udało mu się to doskonale, nie zweryfikowałem tego lecz w świecie gry IC na Li napisałem tylko inny komentarz nie zmieniając treści narracyjnej "nagranie głosowe" i nie zmieniłem przez to  że moja postać ucierpi bo komenatrz nadal był, a nawet dwa. A dzisiaj? Nie ma żadnego - nagle znikły.

I co z tego, że nadal był komentarz. Zrozum. Gdyby kamery faktycznie były nielegalne to grałbyś, że nagranie jest z dyktafonu (tak jak napisałeś w drugim komentarzu) a nie z tych kamer, dzięki czemu uniknąłbyś konsekwencji IC. Przestań już zmyślać bo doskonale wiedziałeś co robisz i chciałeś zabezpieczyć się przed ewentualnymi konsekwencjami dla swojej postaci (tak samo jak w sytuacji wyżej odnośnie gry na czacie ooc). I tak, na pewno małżonkowie przedsiębiorstw i korporacji wchodzą sobie wyciągać nagranie z kamer gdzie nagrywana jest pracownica (w momencie nagrania Lou była objęta kontraktem z wami) i ty jako osoba (według ciebie) niezwiązana z Covgari udostępniasz to publicznie. Jeszcze się tym chwalisz, że osoba w żaden sposób prawnie niezwiązana z domem mody ma dostęp do nagrań z kamer.

 

46 minut temu, bulkaa napisał:

Wyciąganie prywatnej rozmowy z znajomym z czatu rodzinki (chyba to była rodzinka) jest dość słabe bo to nadal prywatne rozmowy jakby nie patrzeć. Moge sobie pisac co chce z kim chce na prywatnych rozmowach i nie powinno Cię to zbytnio interesować czy to robie w czacie prywatnym ooc gry czy na discordzie. Dodam że z osoba z którą pisałem to TheProdiger z którą znam się dobre kilkanaście lat z sceny RolePlay.

Niestety, właśnie nas jako administracje interesują czaty OOC, szczególnie te w grze. Bo staramy się dbać o komfort graczy a takie rzeczy są nam w stanie dużo pokazać o intencjach i motywacji graczy. Piszesz, że jest to słabe a to nie przypadkiem wy przez wyciągane rozmowy discordowe zmieniliście nagle wątek IC kierując się nienawiścią bo wam się opinia jakiegoś gracza nie spodobała? To się może zastanów ale już zdaje sobie sprawę, że po prostu piszesz aby pisać i łapiesz się czegokolwiek, żeby wyjść obronną ręką. I słabe to jest akurat blokowanie komuś gry IC z powodów OOC i przejawianie toksyczności w jego kierunku. Gdzie jak sam napisałeś, podobno jesteś osobą bezkonfliktową. Pełno tu kłamstwa ale niedaleko pada jabłko od jabłoni. 

 

51 minut temu, bulkaa napisał:

Tak jak napisałem wyżej napiszcie tu w skrócie

15.10.2022- 18.11.2022 Michael Markham brat Thomasa Markhama przyjeźdza do miasta i zostaje kierownikiem warsztatu (czyt. nie mechanikiem) odpowiedzialnym za zatrudnienie pracowników (czyt. Cytat 1) 

24.10.2022 Michael Markham postanawia działać w handlu biorąć przyklad z "żyda" Brata Thomasa Markhama robiac "żdydowskie" Interesy handlu - pada na nieruchomości.
czas leci leci leci ... Michael sprzedaje kupuje nieruchomości

 x czas ( nie wiem kiedy to było) chce zrobić coś innego - aplikacja nie przechodzi, nie było tego w świecie gry więc nie nijacze. Nie było rozmów IC o powstaniu tego.

10.01.2023 - powstaje Adventure które jest od góry kierowane tym, że znajduje się w BIURZE  Dynasty8.

x czas - powstaje PROJEKT budowalny działajacy pod covgari ( jak najbardziej tematycznie pod agencje nieruchomości) Działa - tydzień około dwóch, maks trzy. 

czas leci... Michael poznaje Kayaneh i postanawia z nią otworzyć hotel

29.05.2023 - powstaje pierwszy oddział Hotelu i RESORTU plażowegoo Covgari.

19.09.2023 - powstaje oddział Paleto Bay HOTEL i RESORT górski
 

Motoryzacja? Grupę ścigancką MeetApp może mieć każdy. Jest traktowana jako grupa rodzinki. I do dzisiaj niektórzy "biznesmeni" mają tą grupe by upalić swoją tempeste na /v drift bo ta grupa na to pozwala. Więc ten argument z grupą "ścigancka" jest słaby, albo najwidoczniej nie wiesz jako supporter jak działa "grupa ścigancka" Powiem krótko. To nie gang, to nie mafia, to samochodziki i spotkania z znajomymi IC Michela. Ale jak już się tego czepiasz to powiem Ci tak i potwierdzi to dużo osób z tamtego środkowiska - nie brałem nigdy biernego udziału w wyścigach. Wpadałem tam by obstawić kase na znajomych bo IIC znałem te środowisko od samego początku postaci. Pierwsze spotkanie Thomasa i Michaela miało miejsce na tym spocie MeetApp czyli DAWNO. Dodaj od kiedy nie mam tej grupy bo to jest jak widać dla Ciebie mocno istotne. 

Warsztat Pole Position - jak już wspomniałem. Grałem tam równy miesiąc by pomóc bratu IC w rozkręceniu jako KIEROWNIk ( czyt. nie mechanik) Nie udało sie to , biznes archiwum więc kreowałem postać dalej. I tu powtórze swoja wypowiedź : 
Michael Markham który z góry był ustalony bratem IC Thomasa Markhama który zajmował się warsztatem wraz z I3uLwers. IC narracyjnie przyleciałem do miasta by spotkać brata który pomoże mi rozkręcić się w mieście i pozwolić na ciekawe kreowanie postaci. I właśnie wtedy w okresie 15.10.2022 - 18.11.2022 grałem TYLKO KIEROWNIKA który ogarniał pracowników by ROZKRĘCIĆ BIZNES. Ale po miesiącu gry ustaliśmy że nic z tego nie będzie i 17.11.2022 biznes trafił do archiwum na co dowody są w linku biznesu poniżej (Pole Position)  

Dynasty8 Więc by nie zmarnować drugiej szansy za którą zapłaciłem i wykupiłem zmiane tożsamości postawiłem pociagnąć wątek handlu "żydków Marhamów" i zrobić coś podobnego jak prowadził Wtedy Ukasz Thomas Markham. On prowadził komis (prowadzi do dziś) A ja postawiłem pójść w nieruchomości otwierając  pierwsza na serwerze agencje nieruchomości Dynasty8 która działa do teraz czyli ponad rok. 

Projekt IC firmy budowalenej - projekt miał być prowadzony przez Mateusza , lecz nie bylo środków ( graczy chętnych) do grania tego projektu. Został napisany w celu rozszerzenia dzialaności Dynasty8 pod remonty mieszkan kupowanych u nas lecz to nie wyszło z wyżej wymienionego powodu.

stworzenia aplikacji dowożącej jedzenie na wzór ubereats - szczerze? Nie wiem co miałem wtedy w głowie robiąc tą aplikacje, może tak z głupa ją napisalem sprawdzić czy się przyjmie. Nie wiem. Ale nie weszło to do świata gry bo nie zostało zaakceptowane więc grupa nie istnianiała, a postać nie została znijaczona ( jak coś nie miałem zamiaru jeździć rowerem z jedzeniem od Wigwama )

Adventure - odłam Dynasty8 (biuro znajdowało się w budynku dynasty8 także), stworzenie fajnej rozgrywki dla graczy , projekt nie był stworzony dla korzyści bo prawie żadnych z tego nie miałem. Organizowałem eventy z warsztatami i innymi biznesami - każdy był zadowolony tylko nie administracja więc temat został zamkniety i nigdy nie poruszony.
 

A to jest ciekawe co napisałeś. Bo nie wiem w czym Ci przeszkadza to że w plażowym resrocie Covgari gdzie jest hotel i gramy główne imprezowy resort na miare LA by zabawiać turystów , mieszkańców itp. Myślisz że samo wynajmowanie pokoi by mi starczyło zaspokoić moją potrzebe prowadzenia unikalnego  , nietypowego biznesu którego tu nie miał... nikt? Nie.  Bo gracze nie chcą zbytnio chęni wynajmować pokoje, a bardziej wpadają by się pobawić podczas organizowanej przez nas imprezie. A było tego sporo - były imprezy zamknięte, otwarte, wesela , urodziny - i czemu mialbym tego nie grać w biznesie plażowego resortu na słonecznym wybrzeżu?? 

Ale jeśli jesteś kierownikiem warsztatu i zajmujesz się zatrudnianiem pracowników to musisz mieć wiedze na temat tej branży, żeby odpowiednio ocenić kwalifikacje pracowników. Co z tego, że aplikacja nie przechodzi. To po prostu przykład na to, że twoja postać nie trzyma się kupy i robi wszystko i nic. Nie jest w żaden sposób przemyślana ani też prawidłowo prowadzona. Co z tego, ze Adventure znajduje się w jakimś biurze Dynasty. Granie biura podróży, to granie biura podróży. Mówisz, że nie brałeś czynnego udziału w wyścigach, ale użytkownik Jesus udowodnił, że takie wyścigi organizowałeś. Czyli co, kierownik warsztatu, agent nieruchomości, organizator wycieczek, wynajmowanie hotelu, organizator imprez a po godzinach jeszcze organizator wyścigów. Dorzucać do tego jeszcze projekt budowalny. 

 

Godzinę temu, bulkaa napisał:

Jak pamiętasz dałeś mi drugą szanse podczas rozmowy na DC na której była także madeline.  Czym zawniłem ? Nie wiem co robie " dokładnie tak samo" Nie mam pojecia o czym piszesz w tej wypowiedzi. Jesli chodzi Ci o pisma prawnika Covgari to powiem jedno - ja ich nawet nie widziałem, ja Ic nawet nie jeźdze na te spotkania bo IC się tym w ogole nie zajmuje.

Wygląda to tak, że próbujecie mnie uwalić na siłe za coś czego nie zrobiłem. Czyli za to pismo którego nawet nie widziałem IC i OOC XD  btw, nawet nie wiem jak się ta kancerlaria nazywa XD Ale mniejsza, ważniejsze jest uwalenie mnie bo osoba które ja dostała nie spodobało się to pismo i poleciała do administracji zamiast grać dalej. Jakby nie patrzeć to jest blokowanie gry dla biznesu prawnika... bo przecież on to gra Ic a nie jest nim ooc..

Ty naprawdę pytasz czym zawiniłeś? To może przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy post bo chyba dalej do ciebie nie dotarły pewne rzeczy. Albo ty ich po prostu nie rozumiesz bo jak wynika z screena Jesusa "To jest gra, a my się nią bawimy a nie czytamy regulaminy"

Idealne podsumowanie twojej dotychczasowej kariery, podejścia, gry oraz całej tej apelacji. Ciebie jak widać nie obchodzą regulaminy, regulacje czy wytyczne odnośnie rozgrywki co potwierdzają fakty, które przedstawiłem w pierwszym poście i twoja późniejsza odpowiedź. Co tam, że przekładam nienawiść OOC do gry IC, co tam że korzystam z czatu OOC by uniknąć konsekwencji IC, co tam że robie to praktycznie ponownie tylko tym razem z discorda na lifeinvader, co tam że moja postać jest zbiorem kilku postaci w jednej. Ważne, że się dobrze bawie i w dupie mam regulaminy. Jak już zostało wystosowane w powodzie kary i w moim poprzednim poście, nie prowadzisz zdrowej rozgrywki ani nie prezentujesz zdrowego podejścia. Dążysz do tego by za wszelką cenę twoja postać nie ponosiła konsekwencji i wychodziła na tą idealną, nawet kosztem łamania zasad gry. 

Moim zdaniem i najpewniej nie tylko moim to zabrnęło już za daleko. Przenosiłeś konflikty OOC do gry IC, wpływałeś drogą OOC na rozgrywkę IC, unikałeś w ten sposób konsekwencji dla swojej postaci, grasz wyidealizowany charakter i nie możesz dopuścić do siebie nadszarpnięcia tego. Wciąż uważam, ze wykorzystanie usługi zmiany tożsamości było niepoprawne, tak samo jak niepoprawny jest całokształt kreacji twojej postaci, która tak naprawdę nie wiadomo kim w końcu jest. 

Zaczynacie się tutaj przerzucać, raczej zostawiam już temat dla @Spectre oraz @wuuu bo nie widzę sensu dokładania im więcej roboty w postaci czytania czegoś co już raz napisałem. Chyba że @Brtmss bądź @Madeleine chcą zabrać głos. I teraz ponownie musiałem powtórzyć. A kolejne posty najpewniej znowu będą o tym samym. Przedstawiłem wszystkie fakty i screeny, które to potwierdzają i nie kupuje głupiego tłumaczenia w stylu /bo chciałem ogarnąć chaos/ /bo to grupa rodziny to moge pisać co chce/ /bo miał być jeden fanpage ale zapomniała mi zabrać admina/. Nie kupuje tego w żaden sposób, nie brzmi to racjonalnie i naprawdę nie wiem kto mógłby uznać twoje podejście do rozgrywki i twoją grę za poprawną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Napisałeś prawie to samo co ja. Grałeś daną rzecz przed zmianą tożsamości i grałeś od razu to samo po zmianie tożsamości. W tym samym projekcie, na tym samym stanowisku. Nie wiem co ma do tego wyciąganie sprawy sprzed ponad roku, to nic nie zmienia. Ona po prostu wyszła sama przy przeglądaniu grup. A słabe to jest to, że to wszystko wychodzi dopiero teraz i przez tyle czasu na serwerze utrzymuje się błędnie prowadzony charakter.

 


 


A jak ktoś teraz robi tak to jest okej? Bo nie rozumiem? Mam Ci na pw wyslać przykłady taki osób? Robią to jawnie i nikomu to nie przeszkadza, ale Tobie po roku czasu to nagle przeszkadza. Ja objaśniłem sytuacje jak wyglądała dokładnie ją Ci OPISALEM na czym to polegało. Na poprzedniej postaci prowadziłem swój warsztat Ubermacht Service o czym już wspomniałem.

Czemu mam byc w tej sytuacji gorszy gdy pozwalacie innym na takie czyny? I to nawet po CK postaci niektóre biznesy są kondytuowane na nowych postaciach pod tym samym wątkiem. 

 

Cytat

To jest rozmowa z wiki. Jak już wcześniej pisałem, poszliśmy wam po prostu na rękę. Ale ty chwile po tym co odstawiła wiki zacząłeś zachowywać się w ten sam sposób na lifeinvaderze, dodatkowo przejawiając toksyczność w kierunku innego gracza i wykorzystując czat OOC do gry IC, co też pomogło ci w wykluczeniu ewentualnych konsekwencji na postaci.

Ale my to wyjaśniliśmy i dałeś mi drugą szanse - od tamtej pory nie miałem nic wspólnego z działaniem Wiki i reszty osób które zajmuje się sprawą prawna czy ogólna sprawą domu mody.


 

Cytat

Nie no, ma znaczenie. I to ogromne, o którym wspomniałem wcześniej. I to żadne tłumaczenie, że chciałeś pomóc ogarnąć chaos. To oni zostali do tego wynajęci i to oni mieli się tym zajmować. Tak zwana gra IC, która nie zawsze jest idealna. Ale no, nie każdy jak widać potrafi grać na swoją niekorzyść i zmierzyć się z trudnymi sytuacjami IC, lepiej od nich uciekać zamiast grać według zasad bez krzywdzenia innych graczy.

Nie miałem zamiaru w ten sposób grać na swoją korzyść bo nie miałem ku temu powodów. Chciałem tylko pomóc w organizacji. Przyznaje, popełniłem błąd robiąc to przez /w.

 

Cytat

Przecież grupy stoją już dobre kilka miesięcy a co wspólnego ma ze sobą wynajmowanie pokoju i organizacja plażowych imprez z domem mody, że miałoby to mieć wspólny fanpage, poza tą samą nazwą, którą sobie po prostu wrzuciliście. 

Bo był to nietrafny mój pomysł by robić posty hotelowe na fanpage covgari głównego i razem z Wiki postanowiliśmy zrobić drugi fanpage.   Ma tyle wspólnego że to ta sama marka tylko inna branża. 

 

Cytat

I co z tego, że nadal był komentarz. Zrozum. Gdyby kamery faktycznie były nielegalne to grałbyś, że nagranie jest z dyktafonu (tak jak napisałeś w drugim komentarzu) a nie z tych kamer, dzięki czemu uniknąłbyś konsekwencji IC. Przestań już zmyślać bo doskonale wiedziałeś co robisz i chciałeś zabezpieczyć się przed ewentualnymi konsekwencjami dla swojej postaci (tak samo jak w sytuacji wyżej odnośnie gry na czacie ooc). I tak, na pewno małżonkowie przedsiębiorstw i korporacji wchodzą sobie wyciągać nagranie z kamer gdzie nagrywana jest pracownica (w momencie nagrania Lou była objęta kontraktem z wami) i ty jako osoba (według ciebie) niezwiązana z Covgari udostępniasz to publicznie. Jeszcze się tym chwalisz, że osoba w żaden sposób prawnie niezwiązana z domem mody ma dostęp do nagrań z kamer.

Nagranie z dyktafonu nie jest od początku - jest screen z datą który potwierdza od kiedy jest nagrywane dyktafonem. 
Więc powinienem zostać pociągnięy prawnie w grze za to że wyniosłem takie nagranie publicznie a nie OOC.


 

Cytat

Niestety, właśnie nas jako administracje interesują czaty OOC, szczególnie te w grze. Bo staramy się dbać o komfort graczy a takie rzeczy są nam w stanie dużo pokazać o intencjach i motywacji graczy. Piszesz, że jest to słabe a to nie przypadkiem wy przez wyciągane rozmowy discordowe zmieniliście nagle wątek IC kierując się nienawiścią bo wam się opinia jakiegoś gracza nie spodobała? To się może zastanów ale już zdaje sobie sprawę, że po prostu piszesz aby pisać i łapiesz się czegokolwiek, żeby wyjść obronną ręką. I słabe to jest akurat blokowanie komuś gry IC z powodów OOC i przejawianie toksyczności w jego kierunku. Gdzie jak sam napisałeś, podobno jesteś osobą bezkonfliktową. Pełno tu kłamstwa ale niedaleko pada jabłko od jabłoni. 

Dodaj, że te rozmowy był po całej sytuacji gdy madeline się pojawiła i zrobiła afere przed eventem. Wcześniej ja wgl nie wiedziałem kto to jest Lou i że odpierdala takie rzeczy. Wiec nie dziwi się, że pisalem z kolegą w taki sposób na prywatnym czacie. 

 

Cytat

Ale jeśli jesteś kierownikiem warsztatu i zajmujesz się zatrudnianiem pracowników to musisz mieć wiedze na temat tej branży, żeby odpowiednio ocenić kwalifikacje pracowników. Co z tego, że aplikacja nie przechodzi. To po prostu przykład na to, że twoja postać nie trzyma się kupy i robi wszystko i nic. Nie jest w żaden sposób przemyślana ani też prawidłowo prowadzona. Co z tego, ze Adventure znajduje się w jakimś biurze Dynasty. Granie biura podróży, to granie biura podróży. Mówisz, że nie brałeś czynnego udziału w wyścigach, ale użytkownik Jesus udowodnił, że takie wyścigi organizowałeś. Czyli co, kierownik warsztatu, agent nieruchomości, organizator wycieczek, wynajmowanie hotelu, organizator imprez a po godzinach jeszcze organizator wyścigów. Dorzucać do tego jeszcze projekt budowalny. 


Akurat Twój argument jest dość słaby, bo nie musze się znać by być kierownikiem warsztatu. Może po prostu nie sprwadzałem ich kwalifkacji i zatrudniałem kogokolwiek? Czemu nie.

Bierz pod uwage pierwszy miesiąc mojej gry na tej postaci nie patrzac na reszte gdzie sztywno trzymalem się swoich założeń. 

Człowieku , Jesus mówi o organizowanym evencie rajdu samochodwego w pełni zabepziecznego przez służby FD a nie nielegalne XD Zweryfikuj to co Ci pisze pierwsze a potem to pisz.  Adventure się tym zajmowało - zajmowało się organizacją eventów ciekawych bo wtedy miałem zajawke by zrobić coś dla graczy. Jak Ci tak bardzo przeszkadza - spoko. 

 

Cytat


Ty naprawdę pytasz czym zawiniłeś? To może przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy post bo chyba dalej do ciebie nie dotarły pewne rzeczy. Albo ty ich po prostu nie rozumiesz bo jak wynika z screena Jesusa "To jest gra, a my się nią bawimy a nie czytamy regulaminy"

I to jest właśnie celowe udupianie mnie i łapanie za słówka. Napisałem do niego to żartobliwie, widocznie zbyt bardzo bierze chłopak i Ty gre na poważnie.

adiszu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin