Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #72 - Sylwestrowy update 🥳


mafineeek

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Verenar napisał:

Ja nie wiem, czemu wy macie pretensje, że zwierzaki są usługą płatną. Przecież ten skrypt jest na pewno tak niestabilny, że gdyby dać to każdemu do użytku bez płacenia, to byście sobie na klimaciku już nie pograli

bardziej chodzi o to, że powinna być to jednorazowa platna usługa - a nie co miesiąc dajesz 54zł by mieć trzy zwierzaczki.  A na jednego 33zł.

 

Dlatego ludzie mają ból dupy

 

Jednorazowo: Większość weźmie, każdy zadowolony

Subskrybcja jak Netflix/Disney+ i te inne: Ciulowy skok na kasę @Toyer zmień to

WujekEddy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, quatre cent sept napisał:

bardziej chodzi o to, że powinna być to jednorazowa platna usługa - a nie co miesiąc dajesz 54zł by mieć trzy zwierzaczki.  A na jednego 33zł.

 

Dlatego ludzie mają ból dupy

 

Jednorazowo: Większość weźmie, każdy zadowolony

Subskrybcja jak Netflix/Disney+ i te inne: Ciulowy skok na kasę @Toyer zmień to

Może w ten sposób chcieli jeszcze bardziej się zabezpieczyć i jeszcze bardziej pokazać, jak bardzo mają nas w chuju i liczą na nasze pieniążki. Mam nadzieję, że w tym nowym roku przestaną nas ruchać w dupę i przestaną traktować graczy jak śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jesus napisał:

Pytanie z innej beczki.

Co z obiektami, od pewnego czasu tworzone obiekty zmieniają swoją pozycję względem tej pierwotnej.

Kiedy zostanie to naprawione?

wystarczy, że kupisz za 2000vpoints pakiet działających prawidłowo obiektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, zapasuweczka napisał:

wystarczy, że kupisz za 2000vpoints pakiet działających prawidłowo obiektów.

tylko pamiętaj, że po upływie 30 dni musisz wykupić usługę jeszcze raz, bo inaczej twoje obiekty znikną bezpowrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mlody lukasz napisał:

Zawsze mnie rozpierdalaja te komentarze pod aktualizacjami xD, polowa ludzi propsuje, druga polowa najezdza. 

na tym to polega. ale to git, bo dzięki temu napędza się wyświetlenia postów (a tym samym reklamy) i serwerek zarabia

 

jedna połowa to gracze, którzy mają jakąś sympatię do tego serwera (np. ja) i nie koniecznie musi to być love4eveeer, po prostu sentyment do fajnego miejsca.

a druga połowa to ludzie, którzy zostali wyjebani ze swoich funkcji, stanowisk, pozycji. poobrażani pretensjonaliści (ciekawe czy jest takie słowo), którzy zaszli za skórę innym.

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jesus napisał:

a druga połowa to ludzie, którzy zostali wyjebani ze swoich funkcji, stanowisk, pozycji. poobrażani pretensjonaliści (ciekawe czy jest takie słowo), którzy zaszli za skórę innym.

wiesz co, nie do konca jesus, ludzie spodziewaja sie czegos innego, wiekszego, czegos co ich zadziwi i moze nawet przywroci chec do ponownego spedzania na serwie kilku godzin. tym bardziej ze duzo osob gdyba ze wzgledu na powstajace konkurencyjne serwery ktore badz co badz moga obciazyc nieco zarzad serwera oraz sam licznik aktywnych graczy. tacy ludzie po prostu moga czuc sie rozczarowani widzac w "sylwestrowym update" dwie wieksze zmiany (mdt ktorego nie widzialem na wlasne oczy wiec pomine, choc to tez zmiana do pewnej grupy serwa (lea) i zwierzaki o ktore wylalo sie gowno glownie za subskrypcje na psa xD) i kilka mniejszych poprawek, ktore pewnie powinny byc wprowadzone juz dawno

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, doozan napisał:

wiesz co, nie do konca jesus, ludzie spodziewaja sie czegos innego, wiekszego, czegos co ich zadziwi i moze nawet przywroci chec do ponownego spedzania na serwie kilku godzin. tym bardziej ze duzo osob gdyba ze wzgledu na powstajace konkurencyjne serwery ktore badz co badz moga obciazyc nieco zarzad serwera oraz sam licznik aktywnych graczy. tacy ludzie po prostu moga czuc sie rozczarowani widzac w "sylwestrowym update" dwie wieksze zmiany (mdt ktorego nie widzialem na wlasne oczy wiec pomine, choc to tez zmiana do pewnej grupy serwa (lea) i zwierzaki o ktore wylalo sie gowno glownie za subskrypcje na psa xD) i kilka mniejszych poprawek, ktore pewnie powinny byc wprowadzone juz dawno

no masz w uj racje, trzeba przyznać dozanek.

a co wg Ciebie przywróciłoby chęć do ponownego spędzenia czasu przez niektórych graczy? kilka rzeczy, ale takich kluczowych, no bo wiadomo, że każdy ma swoje "powody" (ja osobiście chciałbym zwierzęta dzikie xD)

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jesus napisał:

no masz w uj racje, trzeba przyznać dozanek.

a co wg Ciebie przywróciłoby chęć do ponownego spędzenia czasu przez niektórych graczy? kilka rzeczy, ale takich kluczowych, no bo wiadomo, że każdy ma swoje "powody" (ja osobiście chciałbym zwierzęta dzikie xD)

nie mam pojecia, nie jestem graczami serwera. pewnie jakas ankieta czy dyskusja na forum dalaby tutaj rade, nawet glupie przystosowanie niektorych skryptow tak by byly bardziej przyjazne dla graczy i nie tworzyly lancucha problemow ciagnacego sie za soba : p

katae, Warszawiak, kamn i 2 innych lubią to

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, doozan napisał:

nie mam pojecia, nie jestem graczami serwera. pewnie jakas ankieta czy dyskusja na forum dalaby tutaj rade, nawet glupie przystosowanie niektorych skryptow tak by byly bardziej przyjazne dla graczy i nie tworzyly lancucha problemow ciagnacego sie za soba : p

wiesz jak się kończą dyskusje. gracze zamiast zgłosić jakiś błąd to zaczynają się obrzucać gównem xD

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jesus napisał:

wiesz jak się kończą dyskusje. gracze zamiast zgłosić jakiś błąd to zaczynają się obrzucać gównem xD

sa przyzwyczajeni do takiej kolei rzeczy. Ekipa w ich oczach jest wyksztaltowana tak zle w wiekszosci przypadkow, ze beda robic dyskusje w taki sposob i tego az tak szybko nie zmienisz. Ankieta moglaby wypalic, ale jest juz pewnie na to za pozno i pojawialyby sie posty, w ktorych gracze pisaliby "ooo zmiany robicie bo grunt pod nogami sie wali przez xyz". Tez zwroc uwage na to, ze publicznych dyskusji nt skryptow nie bylo chyba w ogole? albo bylo malo i ja ich po prostu nie pamietam? Jak robilismy dyskusje wsrod liderow przestepczych, to albo propozycje graczy/nasze nie przechodzily juz u samego zarzadu/adminow bo cos tam, albo byla to zmiana pokroju zmiany cen broni, za co odpowiadalismy tylko i wylacznie my jako opiekunowie. Glownie brakuje tu pewnie wyjscia do graczy i otworzenie sie na nich, bo na serwerze graja szaraki, zwykli gracze, a nie czlonkowie ekipy serwa

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, doozan napisał:

sa przyzwyczajeni do takiej kolei rzeczy. Ekipa w ich oczach jest wyksztaltowana tak zle w wiekszosci przypadkow, ze beda robic dyskusje w taki sposob i tego az tak szybko nie zmienisz. Ankieta moglaby wypalic, ale jest juz pewnie na to za pozno i pojawialyby sie posty, w ktorych gracze pisaliby "ooo zmiany robicie bo grunt pod nogami sie wali przez xyz". Tez zwroc uwage na to, ze publicznych dyskusji nt skryptow nie bylo chyba w ogole? albo bylo malo i ja ich po prostu nie pamietam? Jak robilismy dyskusje wsrod liderow przestepczych, to albo propozycje graczy/nasze nie przechodzily juz u samego zarzadu/adminow bo cos tam, albo byla to zmiana pokroju zmiany cen broni, za co odpowiadalismy tylko i wylacznie my jako opiekunowie. Glownie brakuje tu pewnie wyjscia do graczy i otworzenie sie na nich, bo na serwerze graja szaraki, zwykli gracze, a nie czlonkowie ekipy serwa

zrobiłem taki topik, zobaczymy kiedy ktoś zaakceptuje.

tak zeby ktoś tylko wpisał to co go wkurwia (skryptowo co pasuje naprawić, nie że dodać...) + ew rozwiązanie, bez personalnych wjazdów. zobaczymy moze to wypali, bo kiedys stworzyłem taką dyskusje ludzie powrzucali swoje pierdolniki i popoprawiali te błedy

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tryb powstał 18 lat temu i wychował pare pokoleń graczy, którzy grali znacznie lepiej niż ogół z oczywistymi wyjątkami dzisiejszych graczy i oni połowy tych rzeczy co teraz są nie mieli a ty jesus cos gadasz o jakichs zmianach ciagle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin