Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[BIZNES/KLUB] UNDERGROUND LOUNGE NIGHTCLUB


og loc

Rekomendowane odpowiedzi


4xwg94u.png


KXUx6Zm.pngZe względu na wygląd zewnętrzny ludzie, którzy nie znają historii tego miejsca mogą czuć różne emocje dotyczące tego miejsca, po prostu wygląda to jak zwykła speluna. Dla niektórych też może być to abstrakcyjne miejsce na bardzo udaną zabawę w sobotni wieczór.

UNDERGROUND LOUNGE CLUB to miejsce owiane legendą po poprzednim biznesie prowadzonym w tym miejscu. Był to również klub nocny o brudnym klimacie, gdzie kreskę można było dostać łatwiej niż drinka. HANGOUT NIGHTCLUB należał do członków jednej z żydowskiej rodziny mafijnej wywodzącej się z Nowego Jorku. Poprzedni klub nocny miał bardzo krótki staż na rynku ze względu na liczne problemy nieaktywnej już grupy, niektórzy pamiętają nawet o morderstwie w lokalu, którego dokonał jeden z bouncerów pracujących tam.

Było to pewne miejsce szemranych interesów, przewijał się tam każdy - cywile, departament po służbie i spora część półświatka przestępczego. Od ciężkiego techno boli głowa, panuje ogólne zaniedbanie i można zaobserwować największy stopień upadku społecznego, gdzie na podłodze tarzają się nastolatkowie, którzy 'przypadkowo' popili ekstazę, czy inną pigułkę gwałtu zbyt dużą ilością wódki. A to wszystko na oczach również zrobionych po kilku głębszych funkcjonariuszy departamentu. Mimo to każdy w lokalu nie czuł się odosobniony czy zagrożony, obsługa i bouncerzy doskonale dbali o to, aby nikomu nie stała się krzywda, a zapracowani cywile, którzy chcieli odreagować po stresującym dniu w pracy łykali to, że można tam się bezpiecznie bawić i narkotyki, które były ogólnodostępne są bezpieczne w użyciu.

Po dłuższym czasie stania budynku jako opuszczony pojawia się Eddie MEEDIE O'connell, który już od kilku tygodni planuje otwarcie kolejnego biznesu, który przyniesie mu zyski a przy okazji będzie w stanie uprać trochę gotówki pozyskanej z nielegalnych procederów. Wszystko zadziało się natychmiastowo - pewny wizji ożywienia miejsca Eddie odrazu udał się tam gdzie trzeba aby zakupić piwnicę, oczywiście jest świadomy tego, że wymaga ona remontu, jednak ma już na to swoją wizję, gdy obejrzał zdjęcia poprzedniego wystroju lokalu odrazu znalazł pewne niedopatrzenia, które od razu ma zamiar naprostować i zrobić lepiej przy pomocy gruntownego remontu. 

Meedie ma zamiar ożywić to miejsce i wprowadzić tam dosłownie nieznaczne zmiany, praktycznie jedyne co się zmieni to wygląd i właściciel na papierze. Lokal znów działa tak jak działał, a może nawet lepiej. Łatwe źródło narkotyków, tani alkohol i ciężka muzyka techno, od której aż dzwoni w uszach to dalej motyw przewodni klubu. A liczne powiązania z półświatkiem przestępczym dalej tam trwają ze względu na podwójne życie które prowadzi właściciel.

Na miejscu przewija się też sporo twarzy kojarzonych z mafią rodziną z San Fierro. Co odrazu nasuwa wniosek, że właściciel musi być nieźle ustawiony w świecie nielegalnych interesów, skoro sami przedstawiciele bezpośrednio go supportują i wspierają (może nawet finansowo) całe przedsięwzięcie.

Klub zazwyczaj jest otwarty codziennie w godzinach wieczornych, co tylko przyciąga imprezowiczów, którzy nie zważają na kaca dzień po melanżu. Doposażony został w pierwszej jakości sprzęty audio-wizualne co również jedynie może tylko i wyłącznie zachęcać do odwiedzin.

Mimo brudnego, pełnego naginania prawa klimatu lokal okazuje się być zupełnie legalny, został zakupiony z opodatkowanych pieniędzy, które Eddie O'connell zgromadził przy okazji prowadzenia sali DAVIS SPORTS CENTER, która aktualnie cieszy się dobrą renomą i popularnością.


LOKALIZACJA:

uASTiKM.png


DtJIKp0.png


Spoiler

Elo, elo z tej strony znowu og loc aka Sergio. Tym razem ruszam z kolejnym biznesem, którego wcześniej miałem (no prawie XD) zaszczyt prowadzić, bo nie ma co się oszukiwać, ale wcześniejszy projekt HANGOUT NIGHTCLUB był jednym wielkim niewypałem, może przez to, że ja pograłem tam z tydzień a potem FCK a ten drugi to szkoda gadać - wystarczy zobaczyć na temat XD. Szkoda bo podstawa była mega. Tak czy siak wybrałem to samo miejsce ze względu na obecny przesyt biznesów w każdej innej lokalizacji. Aktualnie nie ma na serwerze takiego miejsca jakie opisałem wyżej i brakuje biznesów o tak nieczystym klimacie, co bardzo mnie dziwi, bo sam klimat rozgrywki jest pierwsza klasa, ale to tylko moje zdanie. Będzie to już chyba trzeci biznes spod szyldu mojej organizacji, tego wstawiamy na slot bo takie miejsce ma największy potencjał i przyciąga najwięcej osób. Planuję już większość wątków na mojej postaci opierać o ten klub do końca jej trwania. Zamysł jest właśnie taki, żeby istniało coś takiego i to faktycznie istniało, będę bardzo się starać o ciągłą aktywność i będę gonić kelnerów, żeby wieczorami powbijali bić duty. Jakby były jakieś pytania, albo rzeczy do sprostowania, których tutaj nie uwzględniłem to zapraszam na discord. Pozdrawiam.

Postać lidera: Eddie O'connell @og loc kierownik zmiany

UID postaci lidera z panelu gracza: 42094

Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu: https://imgur.com/a/uoxdQUr

Typ biznesu: Klub

Link do tematu organizacji: 

P.S Warto dodać, że wszystko co było związane z poprzednim projektem już dawno jest zamknięte i nieaktywne, więc myślę, że nie zalicza się to w absolutnie żadnym stopniu do łączenia wątków postaci.

 

Edytowane przez og loc kierownik zmiany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I90kb8a.png

 

Cześć, Twoja aplikacja została przyjęta.

Zgłoś się po odbiór w grze udając się w miejsce wskazane przez Ciebie w aplikacji i wpisz /biznes zakup. Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Jeśli Twój biznes nie widnieje na mapie w swoim tickecie zawrzyj prośbę o stworzenie dla Ciebie skryptu kopiując w treść ticketa formatkę uzupełnioną zgodnie ze wzorem (UID postaci, typ biznesu, mapa).

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

wiechu_00 i og loc lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I90kb8a.png

 

Cześć, Twoja aplikacja została przyjęta.

Zgłoś się po odbiór w grze udając się w miejsce wskazane przez Ciebie w aplikacji i wpisz /biznes zakup. Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

og loc i ghostt lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dnia 14.01.2024 odbyła się przesunięta impreza otwierająca dyskotekę, mimo beznadziejnego marketingu i słabej ilości ogłoszeń w sieci o nadchodzącym wydarzeniu na imprezie zjawiło się stosunkowo sporo osób, podobno większość była zadowolona ze względu na pewnego rodzaju 'świeżość', którą oferuje lokal w piwnicy. Za DJ'ką stanęła DJ MOLLY, a za ochronę całego obiektu odpowiadała firma ochroniarska SecureSense, dzięki temu całość odbyła się bez większych problemów.**

6dW448p.png

h7xO2QN.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin