Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga] VASINOV MOVEMENT


Bisun

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: - https://forum.v-rp.pl/profile/735-bisun/

- Link do konta oskarżonego: - Osoby uczestniczące zostały ujęte na screenie, również lider brał w tym udział więc skarga jest pisana na organizacje.

- Powód składania skargi: -  Niedostosowanie się do regulaminu organizacji przestępczych, brak tematu po dokonaniu przestępstwa

- Wyjaśnienie sprawy: -  

 W godzinach nocnych trwała impreza w klubie należącym do organizacji VASINOV MOVMENT, jako gracz nie byłem świadomy że budynek jest spotem tej organizacji a tym bardziej moja postać nie miała prawa tego wiedzieć In Character. Postać którą kreuję "Daryll Pershing" została wyrzucona z lokalu przez nieodpowiednie zachowanie czego wynikiem był jej powrót z siekierą w ręku, pragnę tylko zaznaczyć że kreowałem postać kompletnie pijaną, zataczającą się i nie miałem ŻADNEGO zamiaru aby wywołać z tego jakiś DM, moim celem była interakcja aby zostać z tego klubu wyrzuconym w obecności departamentu policji i na tym miałem zakończyć sprawę. Po wejściu do środka wyskoczyło do mnie kilku chłopów, stojąc w wąskim korytarzu doszło do sprzeczki słownej a ja nie rozpocząłem pojedynku tylko ktoś z ich grupy, wykonałem jeden cios którym właściwie raniłem tylko mojego towarzysza i nikogo więcej, dostałem BW z powodu posiadania niskiego stanu zdrowia a w ruch na mnie poszła również broń palna, ale ktoś niechybnie trafiał tylko w ściany.

 

Chwilę później moją postać zaciągnięto do toalety w której zostałem ograbiony ze wszystkich fantów, koledzy postanowili postatsic zabierając na /p również drogi garnitur który dostałem, nie zważając na to że gram w opisie zdefekowane, przemoczone szczynami ubranie... Akcja bardzo nie na miejscu, nie stawiałem oporu zniesmaczony kontynuuowałem rozgrywkę. Marlin Pershing (pejt) napisał na czacie OOC, że chce z tej akcji temat w dziale przestępstw lecz koledzy stwierdzili że nie poczuwając się do tego aby temat napisać i, że to my ich napadliśmy a w lokalu nie ma świadków więc nie mają obowiązku aby zainicjować temat. Do akcji wkroczył suppoter, lider reprezentujący VASINOV MOVMENT dostał ostrzeżenie za wulgarne zachowanie a potem Admin Jaila pisząc cytuje "pluje wam na mordy - możesz mnie nawet ukarać", mimo upłynięcia dwunastu godzin tematu nadal nie ma nawet gdy zajęły się tym już odpowiednie służby departamentu i taki byłby potrzebny do prowadzenia śledztwa.

Dowody: Screen z końca akcji udowadniający że takie przestępstwo było, więcej nie mam bo przyszedłem tutaj grać a nie robić screeny żeby udupiać innych graczy, tak jak w przypadku Depciora i jego kolegów, którzy ewidentie byli prowodyrami toksycznej rozgrywki a teraz próbują się wybielić 🙂 niech wstawią film ponoć nagrywali 1Mn7LCM.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo Escobar napisał:

Bez kitu. Ja też ostatnio pijany wróciłem z siekierą do klubu w centrum Warszawie bo ochrona mnie wyrzuciła. Proszę Cię nie pogrążaj się. Chłopaki dobrze prowadzą ten klub.

Nie brałeś udziału w akcji więc się nie wypowiadaj, powodem skargi jest brak dostosowania się do regulaminu organizacji przestępczej a nie sprawa In Character. Możecie pisać dalej nie wypowiadam się więcej na wasze zaczepki.

Cytat
  • napady w miejscach publicznych, bądź biznesach muszą być dokładnie opisane w dziale przestępstw.        

 

Pablo Escobar lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc napisz temat skoro nam wbiegłeś do klubu z siekierą, tak to jest pewnego rodzaju napaść. Nie dostałeś z broni palnej, tylko z kolby. Nie moja wina, że tak działa mechanika i czasami jak puszczę "R" to sie strzeli z broni. Nie truj mi dupy, możesz pisać co chcesz i ile chcesz. Nadal napisze to tu co na /b - pluje ci w ryj.

 

+ jak znów was zobacze w moim rejonie, że na siłę chcecie robić tarło to wam będę wbijał BW od rana do wieczora, żebyście złapali kilka rumienców na twarzy. Dosyć mam takich impotentów umysłowych i nie mam zamiaru się z wami przepychać.

 

 

Edytowane przez depcior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Bisun napisał:

 

Dowody: Screen z końca akcji udowadniający że takie przestępstwo było, więcej nie mam bo przyszedłem tutaj grać a nie robić screeny żeby udupiać innych graczy, tak jak w przypadku Depciora i jego kolegów, którzy ewidentie byli prowodyrami toksycznej rozgrywki a teraz próbują się wybielić 🙂 niech wstawią film ponoć nagrywali 

 

Wyrenderujemy i wstawimy, co by Cię jeszcze bardziej upokorzyć i jak piszesz skargi to pamiętaj, że nie każdy ma takie wodogłowie i jednak może zeskrinować ten cały cyrk, czy nagrać film z sytuacji. Możesz już zacząć pisać przestępstwo z napadu na klub W CENTRUM VESPUCCI z siekierą i łomem. Jedynym winnym jesteś Ty i twój kumpel, po zamknięciu klubu walicie do drzwi z siekierami w łapach, pytasz się nas czy chcemy nią dostać i oczekujesz, że banda chłopaków nie spacyfikuje takiego klienta. Wprost zostało Ci napisane, że przestępstwo pisze inicjator akcji (czyli Ty).

spacer.png

Na skrinie widać w jakiej pozycji stoisz i że przymierasz się do strzału z siekierą w ręku. Nie wiem, czy ja naprawdę muszę się tłuamczyć dlaczego typ dostał wpierdol w zamkniętym klubie? i w ogóle ta skarga to jest jakiś żart.

Później zostałeś przeniosiony wraz z drugim koleżkom do toalety, gdzie nie ma kamer. Zaczęliście się pultać to zawołałem shogun'a, który okazał się botem na randze i przez 20 minut nie potrafił was wywalić do wieży.

Edytowane przez depcior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goście wpadają z siekierami do klubu nocnego w centrum Vespucci. Zostają spacyfikowani przez ochronę po tym, jak nam grożą. Reakcja całkowicie normalna i realna, ale ciężko żeby wiedział o tym ktoś, kto nie podrywa się od komputera. W klubie jest tylko ochrona, bo właśnie zamykaliśmy. Zostaliście spacyfikowani w walce wręcz - jeden z was uderzony kolbą pistoletu w tył głowy, drugi zaatakowany frontalnie za pomocą pięści. Napisałem na discordzie, na czacie jakieś sto razy, że jako inicjatorzy przestępstwa powinniście umieścić temat w odpowiednim dziale. Wkroczenie na teren klubu z siekierą, to nie jest szukanie rozgrywki, a jawny atak i stwarzanie zagrożenia. Jako że wygenerowaliście zagrożenie życia lub zdrowia, dodając do tego wasze odzywki IC i wcześniejsze zachowanie, podjęliśmy OBRONĘ (konieczną). Zabraliśmy wam pieniądze i dokumenty, a potem wyrzuciliśmy na kopach z klubu. Nawet supporter Shogun napisał wam wprost, że przestępstwo umieszcza strona inicjująca, którą byliście.

Teraz kwestia OOC.
Wszystko zaczęło się od waszej zaczepki w postaci "wstyd żeby okradać menela"; ktoś odpowiedział - "wstydem jest wpaść z siekierą do klubu w centrum miasta". 
Zaczęliście wymuszać na nas przestępstwo, pojawiły się wyzwiska z obu stron, ale to wy byliście inicjatorami konfliktu OOC. 
Jeden z was wyszedł w trakcie akcji i zaczął spamować na discordzie.
Drugi stwierdził że nie gra IC, jeśli nie zobaczy tematu przestępstwa (ciekawa sprawa, że masz jakiekolwiek prawo decyzji odnośnie tego kiedy i co ty odgrywasz). 
Kilka screenów, które pokazują co dzieje się na czacie. Było tego więcej, ale nie wyszystko udało mi się zapisać. Screeny nie odnoszą się stricte do wyzwisk, ale raczej do rozumowania rozgrywki i podejścia do całej akcji.


4.jpg.fa9a04ea7e8ee08efeff848614b5ad94.jpg

8.jpg.0ca04920df5972eb2566ef977fc9219e.jpg
11.jpg.15233cf9888404f40ac61bed0335645e.jpg
10.jpg.26bebb21807596b4bbe1d37efd2949df.jpg
9.jpg.2692dd0f6dcc3fb6c752434fa5cbbaf8.jpg
7.jpg.97afd3a75e5b7457a8aacaa1b957b2c6.jpg
5.jpg.64e725db173874966cbff09cee67868f.jpg
1.jpg.07bb17c64958412d353a76e392e745fe.jpg

2.jpg.8de8a3601639821802d3f3cf67dcd3a5.jpg
3.jpg.8ed62e17613f53231d7c0ccbb41ed829.jpg

Screeny nie są po kolei i za to sorówka, ale nie chce mi się tego układać i screenowałem to w różnej kolejności. Widać mniej więcej zachowanie odpierdalaczy, widać też decyzję shoguna - mają napisać przestępstwo. W logach jest na pewno sekwencja na czacie, że to inicjatorzy mają pisać przestępstwo i odnosiła się do nich.

Granie głupa na zasadzie - wejście z siekierą do klubu i grożenie ludziom w klubie nie jest przestępstwem, bo gram od 2009 roku i nigdy nie wyszedłem z piwnicy, jest argumentem przedszkolnym, więc raczej nie ma sensu o tym dyskutować. 

Na samo zakończenie dodam, że inicjatorzy akcji jakieś 30 minut przed wjechaniem nam do klubu mieli starcie z inną grupą graczy i w wyniku tego starcia zostali pocięci maczetą (dlatego szybko dostali od nas BW). Jak rozumiem, nie trzeba odgrywać na tym serwerze obrażeń, a wy jesteście stalowe gity które nic nie zatrzyma.
Link do przestępstwa zamieszczam niżej: 


 

6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.jpg.b0a87bb3e397496f9b55752656be05b9.jpg13.jpg.1eb3496b0c12d6d9f4d484fc5f0f05bf.jpg

Jeszcze screeny z discorda odnośnie przestępstwa, które jasno wskazują, że chętnie wrzuciłbym komentarz gdby temat pojawił się ze strony INICJATORÓW.
Jeśli się pojawi, na pewno coś dopiszemy i umoczymy organizację w jakiś sposób.

+ mam nieodparte wrażenie, że stanowimy jakiś magnes na idiotów. Jestem zmęczony wiecznym użeraniem się z ludźmi którzy nie mają życia i postanawiają poprzeszkadzać w gierce, żeby się dowartościować. Kolejna skarga, która jest jakimś jebanym idiotyzmem, bo supporter nie potrafi załatwić sprawy od buta i zmusza nas do użerania się z gniotami przez kolejne 2h w nocy.

Edytowane przez Eyil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

"pragnę tylko zaznaczyć że kreowałem postać kompletnie pijaną, zataczającą się i nie miałem ŻADNEGO zamiaru aby wywołać z tego jakiś DM"



 Przeoczyłem że ten chłopek to z siebie wyrzucił, więc na koniec jeszcze szybka weryfikacja farmazona 
- któryś z nich pisał na czacie (będzie w logach) że nie pił tego dnia i jego postać jest czysta (niestety nie wiem który to był który możliwe że we dwóch przyjęli taką narrację, ale to była ich odpowiedź na to, że mogą niewiele pamiętać z tej nocy i nikt nie posłucha typów przetrzepanych z ID i śpiących po naprutce w krzakach). 
-nie miał Ż A D N E G O zamiaru wywołać DM, ale prowokował do niego 30 minut wcześniej (i go otrzymał od innej ekipy), a potem wszedł z siekierą do klubu i spytał ' zajebać ci siekierą? ' no tak, to nie była prowokacja do DM. Oczywiście chciał jedynie porozmawiać z przedstawicielami organizacji przestępczej.  Może u ciebie w bani tak wygląda interakcja międzyludzka i dlatego masz takie problemy, które wyładowujesz w grze komputerowej.

Edytowane przez Eyil
SilveR lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w półświatku przestępczym na serwerach roleplay naprawdę już szmat czasu i od siebie dodam (mimo że nie jestem z tym powiązany), że sama akcja ze strony gracza sterującego postacią D.Pershing wygląda mega krzywo, ze względu na to, że w zatłoczonym miejscu na mapie, do klubu nocnego Twoja postać wchodzi z siekierą, cwaniakuje do person znajdujących się w tamtym miejscu, a na końcu akcji zamierza stawiać czoła kilku osobom wokół siebie, stojąc w dosłownie ciasnym korytarzyku, poprzedzając to słowami "A zajebać Ci siekierą?". Tak działa roleplay, gdybym był na miejscu tamtej organizacji przestępczej pewnie starałbym się o Twoje FCK tamtej postaci, bądź po prostu wbiłbym Ci BW przy pierwszej okazji, gdy tylko wyciągnąłeś siekierę z /p. Nie mam naprawdę zielonego pojęcia dlaczego nastawiałeś się na to, że Twoja postać zostanie wyprowadzona z klubu w rękach departamentu policji - ochrona klubów nocnych w stanach jest przeważnie dość mocno skuteczna, ze względu na ludzi, którzy przychodzą do takich miejsc.

Co do przestępstwa - jeśli ugadaliście się z członkiem ekipy, że to Ty masz napisać przestępstwo, to nie do końca rozumiem powód pisania tej skargi.

Armenian Power lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, 713waldemar napisał:

Siedzę w półświatku przestępczym na serwerach roleplay naprawdę już szmat czasu i od siebie dodam (mimo że nie jestem z tym powiązany), że sama akcja ze strony gracza sterującego postacią D.Pershing wygląda mega krzywo, ze względu na to, że w zatłoczonym miejscu na mapie, do klubu nocnego Twoja postać wchodzi z siekierą, cwaniakuje do person znajdujących się w tamtym miejscu, a na końcu akcji zamierza stawiać czoła kilku osobom wokół siebie, stojąc w dosłownie ciasnym korytarzyku, poprzedzając to słowami "A zajebać Ci siekierą?". Tak działa roleplay, gdybym był na miejscu tamtej organizacji przestępczej pewnie starałbym się o Twoje FCK tamtej postaci, bądź po prostu wbiłbym Ci BW przy pierwszej okazji, gdy tylko wyciągnąłeś siekierę z /p. Nie mam naprawdę zielonego pojęcia dlaczego nastawiałeś się na to, że Twoja postać zostanie wyprowadzona z klubu w rękach departamentu policji - ochrona klubów nocnych w stanach jest przeważnie dość mocno skuteczna, ze względu na ludzi, którzy przychodzą do takich miejsc.

Co do przestępstwa - jeśli ugadaliście się z członkiem ekipy, że to Ty masz napisać przestępstwo, to nie do końca rozumiem powód pisania tej skargi.

https://www.reddit.com/r/NobodyAsked/

ollie, runner i Szym00n lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu postać tego, który utworzył skargę - Deryll Pershing jeszcze chodzi po ulicach? Gość ma na postaci zaledwie 19 godzin a przez ten czas zagrał tyle gówna, że ja pierdolę. Tak jak ostatnio gdzie się wjebał z falusem na wierzchu do innego klubu z ochroniarzami na wejściu i zadzwonił na 911, że coś tam mu zrobili przez co innych wpierdolił na minę. Ten gość powinien zniknąć z tego serwisu albo zacząć grać normalne postacie chyba, że jest też niedorozwinięty ooc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin