Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #75 Tatuaże i fryzury


avepy

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, rajan napisał:

macieju grasz na rp tyle lat i nadal nie wiesz, że tego nie zmienisz. Mental ludzki jest jaki jest, co zrobisz, nic

no tak bo przeciez jak masz 499k to trzeba od kolegi pozyczyc 500 dolarow bo ci brakuje na samochodzik za 499.5 i czekac na zasilek godzinny zeby zatankowac, bo nie mozna jezdzic samochodzikiem za 50 tysiecy trzeba miec za 500. masz racje rajan nie zmienimy tego przynajmniej kilka osob sie ostalo co tak nie robia

rajan lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie słaba zmiana z usunięciem grup rodzin. Wszyscy na tym cierpią, przez kilku idiotów, którzy nie potrafili z tego korzystać. Bo wiele razy zdarzyło się, że ludzie spawnowali 42713642736 pojazdów pod domem/apartamentem, jeden na drugim - by się flexować (bo nie do końca rozumiem fenomen)? A mam wrażenie, że teraz nikt nie spojrzał na osoby, które trzymały wszystko w prywatnych garażach, które grają rodzeństwo, rodziny, czy nawet parę, gdzie brak jakiejkolwiek grupy rodzinki jest niesamowitym utrudnieniem. Jeśli kilka osób nie potrafiło się obsłużyć panelem rodziny, to dlaczego nikt nie wyegzekwował żadnych konsekwencji w ich stronę? Myślę, że lepszą opcją byłoby wprowadzenie regulaminu do panelu rodzin, który mówiłby o nazewnictwie, czy innych podpunktach które byłyby podpowiedzią, by trzymać to w granicach rozsądku niż usuwanie grup. Myślę, że potrzeba więcej kontroli/opieki nad takimi grupami niż nieprzemyślanych decyzji, które jak widać dość znacząco wpływają na zadowolenie graczy. Jeśli psuje to gospodarkę, to trzeba zastanowić się nad wieloma innymi rzeczami serwera. Pozdrawiam cieplutko!

Edytowane przez Hopely
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można usuwać rodzinki, kiedy skrypt pozwala na zrespienie max 1 pojazdów bez premium?

Większość graczy miała rodzinki właśnie po to aby móc zrespić więcej pojazdów i nie musieć głupio wydawać ciągle kasy na najdroższe premium bo to za 280vp nie daje możliwości zrespienia nawet 2 pojazdów. Tak można zdobyć vp w grze, ale to jest 267godzin na serwerze miesięcznie bez afk.
Usuwa się rodzinki bo ktoś robił sobie rodzinki milionerów, robił z tego nie raz "biznes". Zamiast zrobić ograniczenie na rodzince xx pojazdów xx domów podpisanych pod nią oraz xx członków jednocześnie którzy mogą w niej być, czyli 5/6osób, woli się usunąć ją całkowicie zmuszając graczy do kupna premium, czemu? 
Wyjazd innym pojazdem = potrzeba odspawnienia obecnego (mamy 1 slot bez konta premium) zmieniamy pojazd na np łódź, później wracamy i nagle auta nie mamy bo musieliśmy go odspawnić. Możemy niby dać /v parkuj, ale co Nam to da? Jeżeli coś się stanie będziemy musieli wyjść nagle z gry, auto zostaje na wcześniejszym /v parkuj i nie mamy auta przy /spawn.

Bardziej mi to wygląda na chęć zwiększenia dochodów za serwer poprzez wymuszenie kupowania premium by mieć więcej slotów na pojazdy do normalnej gry, bo minimum raz dziennie 1 pojazd to za mało podczas akcji. Jeszcze rozumiem gryby premium za 280vp dawało więcej slotów na pojazdy, rekompensując brak rodzinki, a tak... 

 

Kto będzie chciał udostępniać pojazdy? Udostępni je przez /v udostępnij, kto będzie chciał udostępnić wille, zrobi to przez /dom wynajmij. Jedynie co to zapłaci troche wyższy podatek. 

 

Edytowane przez Nana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem po co wam te panele rodziny jak rownie dobre mozna to rozwiazac przez udostepnienie pojazdu na zawsze i spawn w domku. te osoby co sie zjebaly najbardziej o to to napewno wlasnie po to im kurwa byly te rodzinki zeby podpisac 10 samochodow i szukac brata do gry w szukam zagram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, szeryfuwa napisał:



Siema, decyzja iście chujowa ale jak zawsze nie zawodzi mnie zarząd tego serwera. Typowe działanie, w stu procentach do przewidzenia i później idealne do poczytania na forumie dymów, co lubię. 

Odnośnie tego, co napisał Rollo, to z jednym się mogę zgodzić, niektóre osoby były naprawdę debilami jeżeli chodzi o korzystanie z takiej grupy i prowadząc postać która mieszka za aglomeracją miejską, spotkałem się z idealnym przykładem, czego nie powinno się robić i co powinna egzekwować ekipa serwera, czego oczywiście nie robili, bo 3/4 osób w ekipie jest z przypadku i koleżeństwa. 

 

Spoiler

image.png?ex=65e5f60f&is=65d3810f&hm=7fdc40c433734000a85f6f03df1496e831c5f60aaa303f769948769027f3f6e1&

 



Cześć! Poczułem się lekko wywołany do tablicy, szczególnie jako jedna z osób łapiących się pod "[...]naprawdę debilami"- Bo tak się składa, że wypowiedziałem się negatywnie na temat usunięcia grupy rodzinki. I jednocześnie jestem właścicielem placu, oraz 3/4 aut które są widoczne na tym screenshocie. I prawdę mówiąc, to nawet w momencie jego wykonania prawdopodobnie kręciłem się w tle.

Trochę dziwnie czytać takie wpisy, kiedy stanąłeś sobie afkując gdzieś w tle robiąc screena tylko po to, żeby później pożalić się na aktywne ognisko gry poza miastem. Dokładnie w momencie kiedy w/w screen został wykonany, w trzy osoby odgrywaliśmy odpalanie 50-letniej bryki po pewnym czasie postoju. (Stąd dwa auta stojące ekstra "na podjeździe", o zgrozo!) Fajnie, że również zwróciłeś uwagę na auta które są tutaj ustawione- To nie jest zbiorowisko startowych Issi rocznik 2004, tylko (w większości, bo zdarzają się wyjątki) auta z lat 60 do maksymalnie 90-tych, które na serwerze miały tworzyć swoisty "yard" żywych trupów. Stany Zjednoczone są cudownym miejscem pod takie inicjatywy. Nie znajdziesz tu Roosevelta, Winkyego czy Astona Martina wartego miliony. Auta to zbiorowisko niezbyt wygórowanych cenowo klasyków "z duszą", które moje postać po prostu lubi ratować, remontować, znajdować im hobbystycznie nowy dom. W razie nudy, zachęcam również do sprawdzenia ich opisów- Bardzo dużo aut ma coś ustawione, to nie są wymapowane obiekty o których nie można nic powiedzieć.

Miało tutaj miejsce wiele interakcji- Od drobnej walki z "corn mafią" która zdewastowała jeden z samochodów, wizyty służb mundurowych, markery zostawione przez graczy jako kartka z przeprosinami i numerem za uszkodzenie błotnika w stojącej na poboczu wiekowej terenówce- Wizyty właścicieli warsztatów, fanatyków klasyków, miejsce gdzie niektórzy urobili moją postkę na odsprzedanie im wymarzonej bryki, na bazie której zapewnili rozgrywkę sobie/warsztatowi/innemu podwykonawcy, przykładowo.. Odgrywającemu tapicera. Bo tak, /me i /do pozwala na więcej, niż przyjęło się w powszechnym rozumieniu. Naturalnie nie mówię, że to typ gry który musi odpowiadać każdemu- Ale nie zgadzam się z argumentem, że panel został tutaj wykorzystany nieprawidłowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RaszkoV napisał:



Cześć! Poczułem się lekko wywołany do tablicy, szczególnie jako jedna z osób łapiących się pod "[...]naprawdę debilami"- Bo tak się składa, że wypowiedziałem się negatywnie na temat usunięcia grupy rodzinki. I jednocześnie jestem właścicielem placu, oraz 3/4 aut które są widoczne na tym screenshocie. I prawdę mówiąc, to nawet w momencie jego wykonania prawdopodobnie kręciłem się w tle.

Trochę dziwnie czytać takie wpisy, kiedy stanąłeś sobie afkując gdzieś w tle robiąc screena tylko po to, żeby później pożalić się na aktywne ognisko gry poza miastem. Dokładnie w momencie kiedy w/w screen został wykonany, w trzy osoby odgrywaliśmy odpalanie 50-letniej bryki po pewnym czasie postoju. (Stąd dwa auta stojące ekstra "na podjeździe", o zgrozo!) Fajnie, że również zwróciłeś uwagę na auta które są tutaj ustawione- To nie jest zbiorowisko startowych Issi rocznik 2004, tylko (w większości, bo zdarzają się wyjątki) auta z lat 60 do maksymalnie 90-tych, które na serwerze miały tworzyć swoisty "yard" żywych trupów. Stany Zjednoczone są cudownym miejscem pod takie inicjatywy. Nie znajdziesz tu Roosevelta, Winkyego czy Astona Martina wartego miliony. Auta to zbiorowisko niezbyt wygórowanych cenowo klasyków "z duszą", które moje postać po prostu lubi ratować, remontować, znajdować im hobbystycznie nowy dom. W razie nudy, zachęcam również do sprawdzenia ich opisów- Bardzo dużo aut ma coś ustawione, to nie są wymapowane obiekty o których nie można nic powiedzieć.

Miało tutaj miejsce wiele interakcji- Od drobnej walki z "corn mafią" która zdewastowała jeden z samochodów, wizyty służb mundurowych, markery zostawione przez graczy jako kartka z przeprosinami i numerem za uszkodzenie błotnika w stojącej na poboczu wiekowej terenówce- Wizyty właścicieli warsztatów, fanatyków klasyków, miejsce gdzie niektórzy urobili moją postkę na odsprzedanie im wymarzonej bryki, na bazie której zapewnili rozgrywkę sobie/warsztatowi/innemu podwykonawcy, przykładowo.. Odgrywającemu tapicera. Bo tak, /me i /do pozwala na więcej, niż przyjęło się w powszechnym rozumieniu. Naturalnie nie mówię, że to typ gry który musi odpowiadać każdemu- Ale nie zgadzam się z argumentem, że panel został tutaj wykorzystany nieprawidłowo. 

nie w chuj, wykorzystales ten panel lepiej niz 90% graczy tego serwisu i szkoda ze debilna decyzja ogranicza ci gierke, pozdro dla ciebie wariacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, grubasiontko napisał:

ja nie rozumiem po co wam te panele rodziny jak rownie dobre mozna to rozwiazac przez udostepnienie pojazdu na zawsze i spawn w domku. te osoby co sie zjebaly najbardziej o to to napewno wlasnie po to im kurwa byly te rodzinki zeby podpisac 10 samochodow i szukac brata do gry w szukam zagram

w skrócie chodzi o wygodę, niektóre interiory w środku mają po 3/4 pickupy (przejścia) wewnątrz, dodatkowo garaże. Wygodniej jest to podpisać pod rodzinkę i mieć z głowy, podobna sytuacja z pojazdami których również niektórzy mają wiele. Dlatego najlepszym rozwiązaniem by było wprowadzenie rodzinki na ticket i wtedy administracja rozważa czy faktycznie jest ona potrzebna, czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RaszkoV napisał:



Cześć! Poczułem się lekko wywołany do tablicy, szczególnie jako jedna z osób łapiących się pod "[...]naprawdę debilami"- Bo tak się składa, że wypowiedziałem się negatywnie na temat usunięcia grupy rodzinki. I jednocześnie jestem właścicielem placu, oraz 3/4 aut które są widoczne na tym screenshocie. I prawdę mówiąc, to nawet w momencie jego wykonania prawdopodobnie kręciłem się w tle.

Trochę dziwnie czytać takie wpisy, kiedy stanąłeś sobie afkując gdzieś w tle robiąc screena tylko po to, żeby później pożalić się na aktywne ognisko gry poza miastem. Dokładnie w momencie kiedy w/w screen został wykonany, w trzy osoby odgrywaliśmy odpalanie 50-letniej bryki po pewnym czasie postoju. (Stąd dwa auta stojące ekstra "na podjeździe", o zgrozo!) Fajnie, że również zwróciłeś uwagę na auta które są tutaj ustawione- To nie jest zbiorowisko startowych Issi rocznik 2004, tylko (w większości, bo zdarzają się wyjątki) auta z lat 60 do maksymalnie 90-tych, które na serwerze miały tworzyć swoisty "yard" żywych trupów. Stany Zjednoczone są cudownym miejscem pod takie inicjatywy. Nie znajdziesz tu Roosevelta, Winkyego czy Astona Martina wartego miliony. Auta to zbiorowisko niezbyt wygórowanych cenowo klasyków "z duszą", które moje postać po prostu lubi ratować, remontować, znajdować im hobbystycznie nowy dom. W razie nudy, zachęcam również do sprawdzenia ich opisów- Bardzo dużo aut ma coś ustawione, to nie są wymapowane obiekty o których nie można nic powiedzieć.

Miało tutaj miejsce wiele interakcji- Od drobnej walki z "corn mafią" która zdewastowała jeden z samochodów, wizyty służb mundurowych, markery zostawione przez graczy jako kartka z przeprosinami i numerem za uszkodzenie błotnika w stojącej na poboczu wiekowej terenówce- Wizyty właścicieli warsztatów, fanatyków klasyków, miejsce gdzie niektórzy urobili moją postkę na odsprzedanie im wymarzonej bryki, na bazie której zapewnili rozgrywkę sobie/warsztatowi/innemu podwykonawcy, przykładowo.. Odgrywającemu tapicera. Bo tak, /me i /do pozwala na więcej, niż przyjęło się w powszechnym rozumieniu. Naturalnie nie mówię, że to typ gry który musi odpowiadać każdemu- Ale nie zgadzam się z argumentem, że panel został tutaj wykorzystany nieprawidłowo. 

Panel rodziny został tutaj wykorzystany w piękny sposób, nie ma co się tłumaczyć. Niektórzy mają zamknięte głowy. Administracja zabiła w tym momencie wiele takich ognisk rozgrywki, wiele z nich nawet nie widocznych gołym okiem, bo ludzie tworzyli klimatyczne garaże, które były miejscem undergroundowych spotkań motoryzacyjnych freaków.

J3xDF8B.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rajan napisał:

w skrócie chodzi o wygodę, niektóre interiory w środku mają po 3/4 pickupy (przejścia) wewnątrz, dodatkowo garaże. Wygodniej jest to podpisać pod rodzinkę i mieć z głowy, podobna sytuacja z pojazdami których również niektórzy mają wiele. Dlatego najlepszym rozwiązaniem by było wprowadzenie rodzinki na ticket i wtedy administracja rozważa czy faktycznie jest ona potrzebna, czy też nie.

Ta rodzinka na ticket, już teraz niektórzy miesiące czekają na odpowiedzi w ticketach tygodnie jak nie miesiące. Przeniesienie tam spraw z panelami rodzinki przedłuży proces odpowiedzi do bliżej nieokreślonego NIGDY.

 

Edytowane przez .Ukasz
Nana, Warszawiak i ixenen lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoria spiskowa jest taka ze cale to usuniecie rodzin to owijanie w bawełne zeby gracze sie wkurwili na cos innego zamiast ciagle zwracac uwage na to ze serwer w godzinach wieczornych swoja stabilnoscia przypomina goche magical za najlepszych czasow patostreamow na urzedniczej w toruniu 

puvtxr, Kł4pi, Besert i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin