Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #75 Tatuaże i fryzury


avepy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.02.2024 o 18:03, miami napisał:

Ci co piszą farmazony, że nie ma nowych fryzur to polecam założyć okulary i to te z takim grubym szkłem, serio..
- dla simek: ID 84, 85
- dla simów: ID 79, 80 i 81
Pozdrawiam

wow mega duzo wlosow dodane, pozwoli mi to z pewnoscia na jeszcze wieksza personalizacje mojej simeczki!!!!
zwlaszcza ze wlosy od bodajze numeru 248 az po 289 nie dzialaja od... DAWIEN DAWNA 💋💅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, h0n3i napisał:

wow mega duzo wlosow dodane, pozwoli mi to z pewnoscia na jeszcze wieksza personalizacje mojej simeczki!!!!
zwlaszcza ze wlosy od bodajze numeru 248 az po 289 nie dzialaja od... DAWIEN DAWNA 💋💅

To są puste sloty, które czekają na nowe fryzury (nie doczekają się).

PS: Te co dodali, są tak okropne, że już wolę używać tych z samego początku listy.

h0n3i lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Aktualnie prowadzimy jeszcze dyskusje wewnątrz ekipy w temacie grup rodziny. Wiemy, że martwicie się zbliżającym terminem i brakiem komendy na odpisanie swoich dóbr spod grup. Gdy dojdzie co do czego, po wgraniu komendy na serwer, damy Wam co najmniej 7 dni na jej użycie.

~ Ekipa Vibe RolePlay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limit posiadanych aut powinien zostać zniesiony skoro grupa rodziny zostaje usunięta. Każdy zadowolony wtedy będzie xD

 

sukuna.gif

“𝕯𝖔𝖓’𝖙 𝖑𝖔𝖔𝖐 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊 𝖒𝖊 𝖜𝖎𝖙𝖍𝖔𝖚𝖙 𝖕𝖊𝖗𝖒𝖎𝖘𝖘𝖎𝖔𝖓. 𝕴 𝖍𝖆𝖙𝖊 𝖎𝖙…”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bobadu napisał:

kto mówi o używaniu xD po to kupujesz autka by mieć je z respione, by wejść do garażu gdzie masz kolekcje np

Bentrum moment

sukuna.gif

“𝕯𝖔𝖓’𝖙 𝖑𝖔𝖔𝖐 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊 𝖒𝖊 𝖜𝖎𝖙𝖍𝖔𝖚𝖙 𝖕𝖊𝖗𝖒𝖎𝖘𝖘𝖎𝖔𝖓. 𝕴 𝖍𝖆𝖙𝖊 𝖎𝖙…”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, vvlvt napisał:

chuja, mam 4 auta i garaż pod nie specjalnie i sie kurwa pusto zrobilo, wielce gwiazda przemowila

Nie wiem o chuy Ci chodzi, ale jaki jest sens w spawnowaniu sobie aut aby se stały? 

sukuna.gif

“𝕯𝖔𝖓’𝖙 𝖑𝖔𝖔𝖐 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊 𝖒𝖊 𝖜𝖎𝖙𝖍𝖔𝖚𝖙 𝖕𝖊𝖗𝖒𝖎𝖘𝖘𝖎𝖔𝖓. 𝕴 𝖍𝖆𝖙𝖊 𝖎𝖙…”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin