Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #75 Tatuaże i fryzury


avepy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.02.2024 o 18:03, miami napisał:

Ci co piszą farmazony, że nie ma nowych fryzur to polecam założyć okulary i to te z takim grubym szkłem, serio..
- dla simek: ID 84, 85
- dla simów: ID 79, 80 i 81
Pozdrawiam

wow mega duzo wlosow dodane, pozwoli mi to z pewnoscia na jeszcze wieksza personalizacje mojej simeczki!!!!
zwlaszcza ze wlosy od bodajze numeru 248 az po 289 nie dzialaja od... DAWIEN DAWNA 💋💅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, h0n3i napisał:

wow mega duzo wlosow dodane, pozwoli mi to z pewnoscia na jeszcze wieksza personalizacje mojej simeczki!!!!
zwlaszcza ze wlosy od bodajze numeru 248 az po 289 nie dzialaja od... DAWIEN DAWNA 💋💅

To są puste sloty, które czekają na nowe fryzury (nie doczekają się).

PS: Te co dodali, są tak okropne, że już wolę używać tych z samego początku listy.

h0n3i lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Aktualnie prowadzimy jeszcze dyskusje wewnątrz ekipy w temacie grup rodziny. Wiemy, że martwicie się zbliżającym terminem i brakiem komendy na odpisanie swoich dóbr spod grup. Gdy dojdzie co do czego, po wgraniu komendy na serwer, damy Wam co najmniej 7 dni na jej użycie.

~ Ekipa Vibe RolePlay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limit posiadanych aut powinien zostać zniesiony skoro grupa rodziny zostaje usunięta. Każdy zadowolony wtedy będzie xD

 

AyJay001, KKAC, kokaxxx i 1 inny lubią to

sukuna.gif

“𝕯𝖔𝖓’𝖙 𝖑𝖔𝖔𝖐 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊 𝖒𝖊 𝖜𝖎𝖙𝖍𝖔𝖚𝖙 𝖕𝖊𝖗𝖒𝖎𝖘𝖘𝖎𝖔𝖓. 𝕴 𝖍𝖆𝖙𝖊 𝖎𝖙…”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bobadu napisał:

kto mówi o używaniu xD po to kupujesz autka by mieć je z respione, by wejść do garażu gdzie masz kolekcje np

Bentrum moment

rodeo, Synthol i inpursuit lubią to

sukuna.gif

“𝕯𝖔𝖓’𝖙 𝖑𝖔𝖔𝖐 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊 𝖒𝖊 𝖜𝖎𝖙𝖍𝖔𝖚𝖙 𝖕𝖊𝖗𝖒𝖎𝖘𝖘𝖎𝖔𝖓. 𝕴 𝖍𝖆𝖙𝖊 𝖎𝖙…”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, vvlvt napisał:

chuja, mam 4 auta i garaż pod nie specjalnie i sie kurwa pusto zrobilo, wielce gwiazda przemowila

Nie wiem o chuy Ci chodzi, ale jaki jest sens w spawnowaniu sobie aut aby se stały? 

sukuna.gif

“𝕯𝖔𝖓’𝖙 𝖑𝖔𝖔𝖐 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊 𝖒𝖊 𝖜𝖎𝖙𝖍𝖔𝖚𝖙 𝖕𝖊𝖗𝖒𝖎𝖘𝖘𝖎𝖔𝖓. 𝕴 𝖍𝖆𝖙𝖊 𝖎𝖙…”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin