Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Furix] DiN3r


DiN3r

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/15358-din3r/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Eleanor Lagueux
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Nijaczenie postsaci
Członek ekipy nakładający karę: Furix
Wyjaśnienie sytuacji: 

Hej! Piszę ponieważ na moją postać prowadzoną od lipca została nałożona blokada postaci związana z panelami biznesów w których była. Już śpieszę z wyjaśnieniem czemu wyglądało to tak a nie inaczej. Postać była kreowana od lipca, czyli początku przygody z serwerem Vibe. Moim pierwszym miejscem jakiegokolwiek zatrudnienia było Marlowe w którym jestem do tej pory. Jedynie zmieniła się znacznie posada bo z kelnerki, ścieżkami kariery szedłem coraz wyżej w hierarchi biznesu. Moja praca z początkowo jako kelnerki wymagała znajomości w temacie win, pochodzenie Eleanor które cały czas od samego początku rozgrywki mocno zaznaczam ułatwiło sprawę. Przez zaangażowanie w Marlowe pojawiła się winnica w której jakiekolwiek prawdziwe działania pojawiły się dopiero po moim zupełnym odejściu od pomagania innym w wydarzeniach. W trakcie następnych wydarzeń pojawiła się Amelia (przyjaciółka mojej postaci, nazwisko jak dobrze pamiętam to Peterson albo Patson ale to @Zazi) która zwyczajnie prosiła mnie o pomoc w eventach Covgari, tak samo było w Palais z liderem tego biznesu w tamtym okresie. Była to pomoc, nie źródło utrzymania mojej postki. Dodam, że to było jakoś pod koniec lipca, z początkiem sierpnia. W dalszym czasie mojej rozgrywki poznałem Vicky Walker (aktualnie Saints @Bobadu) która w późniejszym czasie stała się partnerką mojej postaci. Z racji jej doświadczeń zawodowych pojawił się pomysł otworzenia sklepu z suplementami. Był dostępny slot na taki biznes więc pomyślałem, że może to być ciekawy pomysł. Ja zajmowałem się biznesowaniem tzn podpisywaniem współprac i reklamą a Vicky przesiadywała w sklepie. Z czasem nauczyła także podstaw moją postać bym mógł sensownie doradzać klientom w wyborze produktów. Po drodze, jak to w życiu pojawiły się problemy w Marlowe. Mianowicie moja postać miała spinę z menagerką. Przez problemy w komunikacji odszedłem z Marlowe i chwilowo nie miałem co z sobą zrobić i trafiłem na KIEROWNICZE już stanowisko w Bean Machine gdzie i tak w krótkim czasie wskoczyłem na jeszcze wyższe stanowisko tzn Menagera. Po krótkim okresie urzędowaniu w biznesie znajomy mojej postaci Giovanni Laurent (nie wiem jaki ma nick na forum ale na DC było i nadal jest to zsujlif ) objął zarząd w restauracji i zwolnił ludzi z którymi miałem IC problem się dogadać. Zaproponował mi stanowisko zarządcy restauracji w której spędziłem ogrom czasu i bardzo dobrze znałem jak i IC jak i OOC sposób w jaki funkcjonowała - zgodziłem się. W ten oto sposób grałem, grałem. W międzyczasie odchodząc supełnie z Winnicy bo przestało mi się podobać jak wyglądało to jako całokształt, pewien czas później także zrezygnowałem z sklepu ponieważ miałem IC dość użerania się z okolicznymi gangsterami. To także był moment przerwy w mojej grze, było to jakoś listopad-grudzień. W chwili powrotu naturalnie wróciłem na swoje stanowisko w Marlowe ale czułem niedosyt. @Bobadunapisała w moim imieniu do xMagik czy mogę podjąć pracę w komisie, również na wyższym stanowisku niż zwykły "robol". Poniżej załączę odpowiedź jaką uzyskałem. Pamiętajmy, że moja postać jest stosunkowo młoda jak na Amerykańskie warunki. Przez 8 miesięcy wiele się działo, były dramaty ale i chwile szczęścia. Nie chciałbym tracić tej postaci z powodu takich niejasności. Tym bardziej, że moim zdaniem to co robiłem było słuszne z kontekstu samej gry IC. Nic nie ustawiałem sobie poza nią. Każda rzecz jaka miała miejsce wynikała z czystej gry. Nawet w KDA gdzie dołączyłem na początku lider oraz inny pracownik pomagali mojej postaci mówiąc na co ma zwracać uwagę i jak do tego podchodzić. Wybrałem ten rodzaj biznesu by właśnie uniknąć takiej sytuacji jak teraz, jednak praca komisowa to miejsce gdzie pieniądze robią pieniądze a nie ciężka praca i zakasane rękawy do fizycznej tyry. Jeśli macie jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem.

Ewentualne screeny/świadkowie:


 

Spoiler

PrapNxS.png

 

5000, ka6i, klapucha i 8 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jedynie zmieniła się znacznie posada bo z kelnerki, ścieżkami kariery szedłem coraz wyżej w hierarchi biznesu.

Odpowiem krótko ale treściwie....
Spoko rozwój kariery rozumiem, zaangażowanie, zdobycie doświadczenia i wskoczenie na wyższy szczebel życia zwiększając sobie jego prestiż - that's okay, nie mam tutaj zastrzeżeń. W tej sytuacji rozumiem też dlaczego pojawiałeś za barem czy jako kelnerka mimo bycia w zarządzie, obeznanie w tym biznesie itd.

 

Cytat

Przez zaangażowanie w Marlowe pojawiła się winnica w której jakiekolwiek prawdziwe działania pojawiły się dopiero po moim zupełnym odejściu

Tutaj to mój czysty domysł (na ten moment bez potwierdzenia) to byłeś pod panelem spółki tak naprawdę nic nie robiąc jeszcze bo "nic się nie ruszyło" dla czystych korzyści majątkowych z ukrytego duty /undercover na co były skargi i duża wątpliwość co do prawidłowego używania go. Tutaj pozwolę oznaczyć @Brtmss.

+ z tego co mi wiadomo z Marlow zrezygnowałeś bo irytowała cię gra IC w półświatkiem (haracze itd)

 

Cytat

 W trakcie następnych wydarzeń pojawiła się Amelia (przyjaciółka mojej postaci, nazwisko jak dobrze pamiętam to Peterson albo Patson ale to @Zazi) która zwyczajnie prosiła mnie o pomoc w eventach Covgari, tak samo było w Palais z liderem tego biznesu w tamtym okresie. Była to pomoc, nie źródło utrzymania mojej postki. Dodam, że to było jakoś pod koniec lipca, z początkiem sierpnia.

Tutaj mi mega nie gra to wszystko - rozumiem że postać może być pomocna i tak dalej, ale mając takie stanowiska jak zarząd Marlowe + regularna obsługa jako kelnera czy osoba operacyjna w winnicy aż tyle znalazła czasu aby pomagać ZA BAREM w jak to nazwałeś "eventach" domyślam się że chodzi o zwykłe imprezy prowadzone przez te miejsca. Tutaj pozwolę sobie oznaczyć @milliondollarbaby bo Palais było pod jego władzą w tamtym okresie.

Cytat


Z racji jej doświadczeń zawodowych pojawił się pomysł otworzenia sklepu z suplementami.

Ten same case co wyżej - twoja postać jest "zarządzającą osobą już w 2 biznesach" i dalej znajduje siłę czas, psychikę na postawienie kolejnego biznesu i zarządzanie nim mimo braku pojęcia o "suplementach"

 

Cytat

czy mogę podjąć pracę w komisie, również na wyższym stanowisku niż zwykły "robol"


Napisał ci magik wyraźnie że wszystko ze smakiem, międzyczasie ty siedzisz codziennie w komisie wystawiając i skupując dziesiątki samochodów (śmiem twierdzić że wybrałeś ten biznes czysto dla zysków $$ mimo że twoja postać nie miała ani wiedzy na temat wozów z otwartymi rękoma przyjęli nieobeznaną w tym temacie osobe)
https://imgur.com/a/YwJ1Dvv

Więc biorąc twoje tłumaczenie pod uwagę to powinniśmy ściągnąć 3/4 blokad za nijaczenie postacie, moja decyzja pozostaje bez zmian, resztę pozostawiam w rękach @Mixer i oznaczonych osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Furix napisał:

Tutaj to mój czysty domysł (na ten moment bez potwierdzenia) to byłeś pod panelem spółki tak naprawdę nic nie robiąc jeszcze bo "nic się nie ruszyło" dla czystych korzyści majątkowych z ukrytego duty /undercover na co były skargi i duża wątpliwość co do prawidłowego używania go. Tutaj pozwolę oznaczyć @Brtmss.

W tamtym okresie szkoliłem się i grałem w koło tego rozwoju. Byłem przy załadunkach, wysyłkach i ogólnie przy postaci Giovanniego który przedstawiał mi co i jak tam wygląda.
 

6 minut temu, Furix napisał:

Tutaj mi mega nie gra to wszystko - rozumiem że postać może być pomocna i tak dalej, ale mając takie stanowiska jak zarząd Marlowe + regularna obsługa jako kelnera czy osoba operacyjna w winnicy aż tyle znalazła czasu aby pomagać ZA BAREM w jak to nazwałeś "eventach" domyślam się że chodzi o zwykłe imprezy prowadzone przez te miejsca. Tutaj pozwolę sobie oznaczyć @milliondollarbaby bo Palais było pod jego władzą w tamtym okresie.


Moja wypowiedź może być zaburzona przez chronologie. Jednak 8 miesięcy to kawał czasu i ciężko mi dokładnie wypunktować co i jak. Ale wtedy moja postać była jeszcze zaledwie kierownikiem w tym lokalu, a Nas wtedy było tam sporo. Nie byłem jedyną osobą która musiała wszystko ogarniać. Jedynie trzymać fason, rekrutować nowy graczy i pomagać im wejść w świat RP.

 

8 minut temu, Furix napisał:

Ten same case co wyżej - twoja postać jest "zarządzającą osobą już w 2 biznesach" i dalej znajduje siłę czas, psychikę na postawienie kolejnego biznesu i zarządzanie nim.


Miała częste momenty załamania. Ogarnianie dwóch biznesów? Tak były dwa biznesy. Malutki sklepik z suplementami który nie wymaga ogromnej uwagi oraz Marlowe gdzie poświęcałem jej najwięcej.

To tylko w ramach wyjaśnienia.

wojtuvs, G4liK, NaaTy i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Od siebie w tej apelacji dodam tylko tyle, że Furix również dopytywał mnie o opinie dotycząca tej postaci i mam podobne zdanie, posiadanie tylu grup i sporo różnorodności to kompletny nijak i nie ma tutaj o czym gadać, co do spółki no to tak jak furix napisał, miałeś duty - grałeś tam więc też się liczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DiN3r napisał:

W trakcie następnych wydarzeń pojawiła się Amelia (przyjaciółka mojej postaci, nazwisko jak dobrze pamiętam to Peterson albo Patson ale to @Zazi) która zwyczajnie prosiła mnie o pomoc w eventach Covgari, tak samo było w Palais z liderem tego biznesu w tamtym okresie. Była to pomoc, nie źródło utrzymania mojej postki. 

5 minut temu, Furix napisał:

Tutaj mi mega nie gra to wszystko - rozumiem że postać może być pomocna i tak dalej, ale mając takie stanowiska jak zarząd Marlowe + regularna obsługa jako kelnera czy osoba operacyjna w winnicy aż tyle znalazła czasu aby pomagać ZA BAREM w jak to nazwałeś "eventach" domyślam się że chodzi o zwykłe imprezy prowadzone przez te miejsca. Tutaj pozwolę sobie oznaczyć @milliondollarbaby bo Palais było pod jego władzą w tamtym okresie.

Twoja postac nie robila tego charytatywnie ani na zasadzie epizodu z zmienionymi danymi. Postac Eleanor za swoja prace za barem w trakcie eventow otrzymywala potezne pieniadze (jak dobrze pamietam to premia za jeden event w granicach 30-40k, plus wszelkie napiwki, premie za aktywnosc i kasa z duty). Nie pamietam co bylo motywacja twojej postaci, ale otrzymujac tak duze wynagrodzenie zwyczajnie musiala byc po prostu barmanka, ktora sie na tym zna i ma z tym obycie. A samo polaczenie tego z sprzedawaniem suplementow i pojazdow w komisie, to sa kompletnie trzy rozne branze. Ciagnie was na sile do tych pieniedzy i pozniej dziwicie sie blokada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, milliondollarbaby napisał:

Twoja postac nie robila tego charytatywnie ani na zasadzie epizodu z zmienionymi danymi. Postac Eleanor za swoja prace za barem w trakcie eventow otrzymywala potezne pieniadze (jak dobrze pamietam to premia za jeden event w granicach 30-40k, plus wszelkie napiwki, premie za aktywnosc i kasa z duty). Nie pamietam co bylo motywacja twojej postaci, ale otrzymujac tak duze wynagrodzenie zwyczajnie musiala byc po prostu barmanka, ktora sie na tym zna i ma z tym obycie. A samo polaczenie tego z sprzedawaniem suplementow i pojazdow w komisie, to sa kompletnie trzy rozne branze. Ciagnie was na sile do tych pieniedzy i pozniej dziwicie sie blokada.

Tak otrzymałem premie za wydarzenie, to prawda. Nie powiedziałem, że robiłem to za darmo. Ale osobą która mnie IC zachęcała bym pomógł był albo menager albo jakiś kierownik sali. Nie powiem int hustler czy jakoś tak, wcześniej miał inny nick na litere "M"

wojtuvs, 5000 i NaaTy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Jak moderacja uzna ten komentarz za niepotrzebny to niech go usunie - dziękuje)

Ja nie wiem - jak chcecie grać na tyle różnych wątków bo jesteście kreatywną osobą, macie tyle pomysłów to idźcie do Event Team (akurat rekrutacja otwarta) i tam róbcie na papierach co chcecie, umilając przy tym graczom rozgrywkę. A tak mamy postać która zna sie na wszystkim i na niczym (ooc co za problem wstukać w neta i nauczyć się chociażby "pojęć i żargonu", ogólnie obeznania tematem - kwestia pewnie godziny) i wychodzi brak odgórnego planu na daną postkę. Sam Cie kojarzę - a raczej moja postać Twoją z paru tych miejsc i też byłem zdziwiony co Ty robisz tutaj i tutaj, ale trochę to olałem, prowadziłem inną gierkę. Jak widać okazało sie że coś nie gra xd. Pozdrawiam

Madziula, 5000, Furix i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, DiN3r napisał:

Tak otrzymałem premie za wydarzenie, to prawda. Nie powiedziałem, że robiłem to za darmo. Ale osobą która mnie IC zachęcała bym pomógł był albo menager albo jakiś kierownik sali. Nie powiem int hustler czy jakoś tak, wcześniej miał inny nick na litere "M"

Zostałem wywołany to odpowiem, tak zaproponowałem Ci pracę mając twój numer IC, umówiliśmy się na zlecenia - bo tak działało Palais, nie był to klub otwarty co weekend a jedynie eventowo, z czego po czasie i tak zrezygnowałeś, bo nie było możliwości wbijania duty poza eventami. Zachęcałem Ciebie i kilka innych osób które odmówiły, po prostu szukaliśmy osób do pracy to nie było nic przymusowego.

DiN3r lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin