Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

093. Who the **** is Dakota Williams?!


puvtxr

Rekomendowane odpowiedzi

rRvkJqS.png

fSPr1R7.pngWho the **** is Dakota Williams?!

Przychodzą dni, w których zastanawiam się nad sensem swojego życia. Sami rozumiecie - rachunki przychodzą, trzeba zapłacić, więc człowiek pisze artykuły dla najlepszego portalu plotkarskiego. Nie powiem, dają ciekawe tematy - jednak gdy otrzymałem dzisiaj maila z poleceniem sporządzenia tegoż artykułu o tejże piosenkarce (?) - pytanie z tytułu wypowiedziałem natychmiastowo po ujrzeniu tego nazwiska. 

Całe szczęście, że ktoś inny musiał pierwszy o niej wspomnieć, inaczej research nie dałby odpowiedzi na te pytanie. Dakota Williams to początkująca modelka (?), która śpiewa (??), ale średnio jej to wychodzi (tu brak znaku zapytania). Dwa dni temu światło dziennie ujrzała piosenka 'I love Vinewood'. Biorąc pod uwagę 'talent' jest to miłość bez wzajemności. Co można napisać o tej piosence? Beat ma bujać głową bez pomyślunku, a sam tekst idealnie wpasowuje się w tę filozofię. Szefie, jeśli to czytasz to wisisz mi pięć stów za wizytę u otolaryngologa. 

Rymy napisane na kolanie... Nie wróżymy tutaj świetlanej kariery, a jeśli ten tekst to dzieło ghostwritera - to ewidentnie dostał za mało pieniędzy albo miał gdzieś tę pseudogwiazdeczkę. 'Dadzą - poprowadzą', 'idiotą - złotą', 'dusze - fundusze'... Sam zamysł tego wybitnego dzieła literackiego jest dość prosty i w żaden sposób odkrywczy - wymienić sławniejszych od siebie, licząc, że Ci odpowiedzą, jednocześnie rzucając trochę światła na autorkę.

No i podziałało - Lou Coulibaly odpowiedziała na szpilkę wbitą w nią i jej menadżero-kochanka Marquis North, dokraszając to pikantną fotką na tle napisu Vinewood. Dziwne - człowiek pomyślałby, że manager takiej gwiazdy jak Chase Love doradziłby swojej klientce, by nie odpowiadać na takie śmieszne zaczepki - chyba, że był zajęty nurkowaniem między tymi udami... Zazdroszczę. Wracając do meritum - plan zadziałał. Nawet jeśli Coulibaly nigdzie nie wymieniła Williams z nazwiska, to i tak każdy, a przynajmniej większość, domyśli się do czego jest to odpowiedź.

 

Zrzut_ekranu_2024-02-07_133250.png?ex=65d5f545&is=65c38045&hm=a1478da794783c2c14b4a0807db5be4bcf6094a184e8b58f8b404651451a04a3&O samej Williams po części traktował nasz poprzedni artykuł, który znajdziecie tutaj. W tym przeczytacie o tym jak pustą i arogancką su... per dziewczyną jest nasza bohaterka. Otóż nasi dzielni paparazzi przyczaili ją w towarzystwie Ansgar von Brauchitsch II. No i co z tego, powiecie? Udało im się też nagrać ich rozmowę... Szokujące!

**W tym miejscu pojawia się nagranie. Jest ono słabej jakości, a dla samego rozpoznania słów bohaterów przez czytelników portal posłużył się również tekstową formą: **

Ansgar von Brauchitsch II: Mam inne zdanie.
Dakota Williams: Słucham? Śmiesz mieć inne zdanie niż ja? Co to za postawa?
AvB: Ja Cię rozumiem, ale ludzie dookoła nie... Uspokój się, bo Cię wezmą za wariatkę.
DW: Nie rozumiem? O czym mówisz? Śmiesz mi się przeciwstawiać? Powinieneś całować mnie po szpileczkach i przytakiwać na wszystko co powiem. Co z Ciebie za chłopak?
AvB: Jesteś okropna...
DW: Za to mnie kochasz?
AvB: Może... Ale oszczędź już wstydu - błagam. Bo następną kolację jemy w jakimś wiejskim pubie.
DW: Wstydzisz się mnie? Skandal, po prostu skandal. Jestem zdegustowana... Jako zadośćuczynienie musisz zakupić mi nową torebkę hermes. Jak to masz w zwyczaju, prawda?
AvB: Torebkę hermes? W ogóle stać mnie na to?
DW: Jeśli nie to wychodzę i nie dzwoń do mnie więcej.

Nawet ja nie wiem jak to podsumować... Tak wielkiego ego nie widziałem dawno, a obracam się w kuluarach celebryckich. Tak wielkiego, nadumanego ego, nie popartego absolutnie niczym... Jednak czy kogokolwiek dziwi, po przeczytaniu tego co napisałem wyżej, że Dakota Williams nie jest nikim więcej niż pustą materialistką? Jeśli tak Ci zależy na pieniądzach, Dakota, to jest łatwiejszy sposób i lepszy - szczególnie dla potencjalnych odbiorców treści, które tworzysz, bo ich nie dostaną. Zostań eskortką. Cokolwiek. Po prostu zniknij. A Ty, Ansgar, chłopie... Jeśli masz chociaż krztę rozumu to mamy dla Ciebie radę: 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Stan po przeczytaniu artykułu zapamiętał sobie słowa "Jestem zdegustowana... Jako zadośćuczynienie musisz zakupić mi nową torebkę hermes.", śmieje się za każdym razem, kiedy je wspomina. Przesłał artykuł do znajomych.**

gif2.gif.2164ebad06edf0a30511550ff45ed18b.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Avice zastanawia się czy dla managmentu afery wokół krowowe i reszty są korzystne. Sądzi, że prędzej czy później - dojdzie do sytuacji, kiedy przegną i dojdzie do faktycznego cancelu. Dziwi się, że w erze cancelu i przesadnej poprawności politycznej managment wybiera taką drogę zapewne mniej korzystniejszą w sytuacji potencjalnych współprac z markami. 

jjordan i Madeleine lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Mad przeczytała artykuł czekając na samolot. Szczerze żałuje, że dała wkręcić się w bycie ghostwriterem dla serwisów plotkarskich. Pieniądze przestały jej już wynagradzać tępotę i próżność wątpliwej jakości gwiazdeczek, o których zmuszona jest pisać.**

Mafio lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin