Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Esteban Mendoza, Nicholas Morris, Ramiro Vasquez, Francis Menard] 730


730

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: @730


Link do konta oskarżonego: (jeśli nie znasz to podaj nicki IC) Esteban Mendoza, Nicholas Morris, Ramiro Vasquez, Francis Menard


Powód składania skargi: Odgrywanie polskiego podwórka jako gracze LEA, zerowe pojecie o kreowaniu postaci w klimacie West Coast.


Wyjaśnienie sprawy: Siemanko dnia 4 marca chwile przed godzina 21 dokladnie o 20:47 wszedlem do gry wylozyc jakis RP, zauwazylem ze szeryfi kreca jakas gierke z naszymi ludzmi z projektu wiec podszedlem i spytalem na chacie IC "Yahir Smalls mówi: Co jest, co robicie?" od razu zostalem zjechany tekstem "Esteban Mendoza mówi: Wypierdalać bo wam pomogę. Esteban Mendoza mówi: Czegio nie rozumiecie." Wszystko dalej toczylo sie IC i nie wiem co moge tutaj wiecej napisac, dowody mowia same za siebie i zamieszczam je nizej. Osobiscie uznam to po prostu jako niesmieszny zart ze strony szeryfow.

 

Dowody:

Mocne polskie podwórko

Caly chatlog od poczatku do konca akcji (niestety mozna tylko pobrac notatnik poniewaz pastebin wykryl jakies bardzo obrazliwe slowa i jest blokowane)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz, uwielbiam zapach skarg o poranku!

W związku z tym, że używamy tylko wycinków logów, to z chęcią sam skorzystam z paru perełek, które zdołaliśmy wychwycić w trakcie gry. Pozwolę sobie zachować swoją wypowiedź w tonie satyry, bo niestety inaczej tej skargi traktować nie mogę. Zacznijmy więc, że po prowokacjach z Waszej strony, przeciąganiu akcji i próby zrobienia wszystkiego, by uniknąć konsekwencji - kończymy na forum, jako, że zaczepka Waszego zioma pasuje tutaj idealnie, żal nie skorzystać:

image.png?ex=65f997fa&is=65e722fa&hm=bd361be68357066c680a60fc35bfcd10d6fa222421559d85a7d6468c32c6743d&=

Widzisz, drogi przodowniku zachodniego wybrzeża - SD z reguły stosuje bardzo prostą zasadę; Jak Bóg Kubie, tak Kuba Bogu. I gdyby było tak, jak Twój ziomo znów twierdzi, to akcja skończyłaby się w przeciągu pięciu minut od przyjazdu, gdzie zapalonym cornerowcom zostałby zabrane dragi i każdy poszedłby w swoją stronę:

image.png?ex=65f9977f&is=65e7227f&hm=1a18fd4e390733356c76ac5d6cab7235d417cb0cf1e457499d15b4ae42d046ac&

Bardzo nas cieszy, że regularnie wyświetlacie się na swojej sekcji, jednak czasy podrzędnych serwerów, gdzie uznawano ją za teren rdzenny i byliście tam nietykalni są dawno za nami i jeśli prowokujecie do działań organizacje publiczną, to niestety skończy się na tym, że prawdopodobnie skończy się to dla Was źle. Niestety wśród naszych internetowych gangsterów powoli kiełkuje nasiono prawa marcina i każdy czarnuszek wie lepiej, co może - a co nie może. Oczywiście cieszy nas wszystkich, że powoli zaczynacie interesować się kalifornijskim prawem, jednak w tym momencie wygląda to jeszcze zabawnie - mimo wszystko trzymamy za was kciuki i mamy nadzieję, że któregoś dnia będziecie w stanie postawić klarownie na swoje, opowiadając się przy tym za prawem!

Pierwsza akcja, która powinna zakończyć się w przeciągu dziesięciu minut - została przez Was na siłę przeciągnięta. Chcesz mi powiedzieć, że na Waszej sekcji, gdy sprzedajecie pakiet na rogu - oferujecie crackheadom oszczane LSD i robicie na tym pieniądze? Czy może diler, który zobaczył jednostkę canine nawalił do gaci, jak nasz (na zawsze w sercu, ku jego pamięci) Major?

image.png?ex=65f996b5&is=65e721b5&hm=f6e92cf6013cd6828a1a5bf87d3e2528460ae2d3a4a7ad798a4165a9448812b3&
Dodam jeszcze małą adnotację, jeśli faktycznie przeszkadzasz swoim jestestwem na scenie w trakcie prowadzenia działań przez zastępców - mają oni prawo kazać Ci się odsunąć, czego nie zrobiliście. Znów prowokaliście dalej, a po zebraniu żniw swoich prowokacji wywaliliście ogromnego pikachu, czemu zastępcy użyli siły : O 

Przejdźmy dalej! Choć pressowanie się z gangsterami, przodownikami klimatu zachodniego wybrzeża - to ulubiona część wyspecjalizowanych jednostek w SD, tak ciężko wywiązać się z zaczepek, które z reguły słyszymy w gimnazjum i to jeszcze polskim! Tutaj znów mogę odwołać się do zasady, którą już wspomniałem - jak Bóg Kubie, tak Kuba Bogu.

image.png?ex=65f99782&is=65e72282&hm=e3189b81e15512d0759a27de13346ddb5ed3484f1e06f2f0a457e30fb5717ec1&=

Akcja dzięki eskalacji siły ze strony SD została zamknięta szybciej, jednak Wam najwidoczniej w tym wszystkim było jeszcze za mało, bo postanowiliście znów prowokować ostatni radiowóz, który tam został - blokując mu drogę i wygrażając się w najlepsze (To NaSZ tEreN rDZeNny I ZoSTaŁeŚ tAM saM), w nieszczęściu Waszej passy, trafiliście na mnie, gdzie liczyłem każdym atomem w swoim ciele, że akcja zakończy się na cwaniakowaniu i rozstaniemy się we względnie neutralnych warunkach. Niestety nasz już ulubiony gwiazdor, Yahir postanowił kontynuować fiestę - wyłamując lusterko radiowozu. Akcja sama w sobie nie była zła, nie mówię, że zrobił źle, bo miał do tego kompletne prawo. Jednak kiedy przyszło odpowiedzieć za konsekwencje, nasz pretendent gracza roku postanowił odpowiedzieć nam, że nie ma zamiaru dalej grać - przez co całą sytuację musiał rozwiązywać @Furix. Jego można wypytać o szczegóły, bądź poprosić o statement z jego strony - ja zostawie tylko najlepszy wycinek z dramy OOC, bo ja już pakuje mandżur i powoli szykuje się do wyjścia z SD:

image.png?ex=65f98be9&is=65e716e9&hm=c69c351f4c2029e2c871c5a424a072fb314733b45d2b755347f74dac1be9a710&=

Reasumując w wielkim skrócie, wyszliście do zastępców, myśląc, że będą Was głaskać po głowie, kiedy ich prowokujecie. Kiedy okazało się inaczej i wyszło na to, że po macoszemu nie będziecie traktowani, to gra IC przemieniła się w naprzemienne podjeżdżanie, by wyżyć się na /b i grożenie skargą. Pozdrawiam Cie serdecznie, drogi autorze i mam nadzieję, że nasze następne interakcje rozwiążą się bez nadużywania czatu ooc, tylko następnym razem już bez rozpierdalania nas w skardze 🥹

image.png?ex=65f9a56f&is=65e7306f&hm=bf1dcba1ab24e736c0842a492548c6d5bb8cb8ea4ff9001b465871db143651c9&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
Cytat

Widzisz, drogi przodowniku zachodniego wybrzeża - SD z reguły stosuje bardzo prostą zasadę; Jak Bóg Kubie, tak Kuba Bogu. I gdyby było tak, jak Twój ziomo znów twierdzi, to akcja skończyłaby się w przeciągu pięciu minut od przyjazdu, gdzie zapalonym cornerowcom zostałby zabrane dragi i każdy poszedłby w swoją stronę:

Pierwsza linijka ktora mi sie pokazala na chacie po podejsciu do was brzmiala: "Esteban Mendoza mówi: Wypierdalać bo wam pomogę. Esteban Mendoza mówi: Czegio nie rozumiecie." Takze nie podpieraj sie tutaj jakas zasada kuby i boga ;x

Dobra ziomek tylko co jest zlego w moich odpowiedziach IC? Przeciez ja zlozylem na was skarge za mocne polskie podworko, teksty typu Wydupcaj pizdo xD i zerowe pojecie o kreowaniu rozgrywki w klimacie West Coast wiec nie odwracaj kota ogonem i nie pisz tutaj o interwencjach bo nawijasz tylko makaron na uszy ludziom zebysmy wyszli na idiotow. Pozatym xD co ty w ogole za argument przytaczasz o jakims rdzennym terenie gangu czlowieku nie gram zadnego rdzennego terenu tylko IC dwa dni temu PD i SD wbilo PK @wayzupdayzup2muchshotta i odgrywamy ze zginal nasz banger, wiec chyba logiczne ze nasze postacie nie beda z wami normalnie gadac, taka jest kolej rzeczy, zabiliscie czlonka gangu to czego wy sie spodziewacie w grze?

Chyba nie zrozumiales dlaczego jestesmy w tym dziale ale w porzadku ja Ci przypomne mordeczko ;P

Sz9ceyA.png

LYEGRYn.png

bBOk2Go.png

CZOm7M8.png

9tUgBjw.png

eIwrGqK.png

Nz5twNU.png

TqirCcb.png

QjH1CZx.png

SvgcsM2.png

WrdJZmM.png

wDTpc8W.png

7BVXDaX.png

pNTPYHx.png

Jezeli nie widzicie nic zlego w swoich wypowiedziach na chacie IC to juz chyba nie mamy o czym rozmawiac i poczekamy na werdykt.

Dorzucam rowniez ciekawe info.

image.png.8466a079b723e787da95bbc86dca6674.png

Edytowane przez 730
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 730 napisał:

nie pisz tutaj o interwencjach bo nawijasz tylko makaron na uszy ludziom zebysmy wyszli na idiotow.

Nie przejmuj się, do tego akurat moja pomoc jest Ci najmniej potrzebna. Opisuję interwencję w której się właśnie takim podejściem wykazaliście się przy graczach SD, dlatego nie dziw się, że zostaliście potraktowani tym samym poziomem. To, że Ty pierwszy raz tam podszedłeś, nie znaczy, że cała reszta Twojego immersyjnego gangu już wcześniej tam nie grała. Grajcie sobie co chcecie, ale skoro fundujecie taki poziom frakcjom, nie oczekuj, że dostaniesz w zamian coś lepszego. W związku z tym, że dochodzi Wam jeszcze strzelanina w klubie, której skutki odgrywacie we wspaniały sposób, prowokując u siebie SD, to trzymam za Ciebie kciuki w kolejnym temacie! Mam nadzieję, że immersja west coast pozwoli wybronić Ci się ze strzelania w klubie pełnym ludzi!

Mordeczko, niczym się nie przejmuj! Dobrze zdaje sobie sprawę z natury tej skargi ; P Możesz to traktować, jako ostatnią (moją) wypowiedź w tym temacie. Dochodzę powoli do konkluzji, że dyskusja tutaj opiera się na tych samych zasadach, co granie w szachy z gołębiem - niby mogę wygrywać, ale finalnie ptak i tak osra mi szachownice i odleci.

Nie omieszkam jeszcze skorzystać z wypowiedzi naszego gwiazdora, bo nieziemsko mi się spodobała - a jak dalej będziemy obrzucać się argumentami, to któraś ze stron skończy, jak autor sam opisuje:

image.png?ex=65f996e2&is=65e721e2&hm=23c46d67adbba0199d3956a38141dbd316c0a22768d64607b00c7173b2ed1f71&=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącam do skargi ale aż nie mogę tego czytać co piszę użytkownik 730. Byłem na jednej z wczorajszych dwóch waszych akcji jako jednostka K9. Sami prezentujecie dość marny poziom rozgrywki i bawi mnie fakt, że to Wy piszecie skargę na kogoś z SD. Przejdźmy do screena, może najpierw oskarżających. 

WrdJZmM.png

Nie wiem co w tym widzisz złego, skoro to wasz kumpel podczas przeszukania odgrywał wyrywanie się które miało spowodować upadek Rogersa, stałem tuż przy nich. Po samym odegraniu Rogersa jedyna reakcja Cooleya to słowa IC: "kurwa mać!" - no tak, zachodni klimat pełną gębą. Gdy zapytałem na /do co zrobiła jego postać, czy upadła czy uciekła, to dostałem odpowiedź... uwaga.. po 6 minutach, ale IC "pierdole Cię suko". Ten sam gracz przypomnijmy zeszczał się w gacie bo jednostka K9 przyjechała, więc trzeba było ukryć w moczu LSD które trzymał w gaciach, a później przez połowę akcji przedłużał jego zgarnięcie z terenu. Gdy już go zwinęliśmy to szybko szybko bo nie mam czasu!!

Wrzucasz screeny z wypowiedzi ludzi z SD, które są podobne do waszych Używacie tych samych wyzwisk często, ale nie chwila! Dodam na koniec swojego tekstu "czarnuchu" albo "yo" i już jestem klimatycznym gangsterem z west coast!

image.png?ex=65f997ba&is=65e722ba&hm=b4c
image.png?ex=65f997fa&is=65e722fa&hm=bd3
image.png?ex=65f99662&is=65e72162&hm=3df

Chwila... tutaj tylko raz dodałeś "yo" na koniec swojej wypowiedzi, oj chyba jednak odbiegasz od wyimaginowanego klimatu west coast. Chociaż najbardziej mnie rozbawił tekst który wstawił Nicziro wyżej, co oczywiście również jest moim wycinkiem z waszej gry, czyli miksowanie albo na wasze pół englisz pół polisz mixowanie kogoś z asfaltem. Nie wiem czy tą skargą nie wymiksujecie się sami.

Rozumiem, że może NIEKTÓRE wypowiedzi ze strony zastępców SD nie powinny paść, ale to już chyba jest tak zwana akcja reakcja na to co wy prezentujecie w grze. Nie wiem też czego wy oczekujecie od wypowiedzi ludzi, mają konstruować je w jaki sposób? Może zrób jakiś poradnik jak kreować postać zachodniego klimatu, chętnie skorzystamy!

Edytowane przez Lukree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Tutaj się wtrącę, apropo różnych tekstów które zostały rzucone przez zastępców, to nie jest coś co uważam za naruszenie OOC, jeśli już do bliżej do IC co oczywiście można wyegzekwować jeżeli ktoś będzie skłonny to zagrać, chociaż po tej skardze wylatywanie z jakąkolwiek grą w ten sposób będzie po prostu słabym zagraniem. Uważam że najpierw powinno to pójść w kierunku skargi IC a dopiero ewentualnie w samą skargę OOC którą tu przedstawiłeś.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Spectre napisał:

Tutaj się wtrącę, apropo różnych tekstów które zostały rzucone przez zastępców, to nie jest coś co uważam za naruszenie OOC, jeśli już do bliżej do IC co oczywiście można wyegzekwować jeżeli ktoś będzie skłonny to zagrać, chociaż po tej skardze wylatywanie z jakąkolwiek grą w ten sposób będzie po prostu słabym zagraniem. Uważam że najpierw powinno to pójść w kierunku skargi IC a dopiero ewentualnie w samą skargę OOC którą tu przedstawiłeś.

Mam zglosic IC polskie podworko? W porzadku, zrobie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Po analizie całej skargi z opiekunami obu stref uznaliśmy, że dwie strony tutaj ewidentnie zawiniły. Faktem jest również, że jeden z zastępców SD przesadził zbyt mocno z swoją ofensywą słowną jak na realia postaci, które powinni odgrywać. Sama skarga zostaje zaakceptowana bo defacto jest prawidłowa jednakowo kary pozostaną słowne, ze względu na to że obie strony napędzały bezsensowną grę zamiast od razu to zatrzymać. @yeeciok otrzymuje odpowiedni wpis w profilu. Reszta jeśli chcesz jest do wyjaśnienia IC. Pozdrawiam.

Maltretacja lubi to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin