Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Ta0wca/Sierra]


Sierra

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/25257-sierra/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Bakari King
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: obraza na /b w strone ekipy podczas interwencji
Członek ekipy nakładający karę: Tak0wy
Wyjaśnienie sytuacji: Ogólnie to już w powodzie jest kłamstwo, bo nikogo nie obraziłem, a jedynie zadałem kluczowe dla sytuacji pytanie. Grałem rp z dwoma osobami, doszło do tego, że ja i ktoś dostaliśmy BW po bójce na ulicy. Gracz trzeci próbował nas przenieść na chodnik, lecz nie udawało mu się to, bo jak przesunął jednego gościa, to nie mógł go odłączyć i jak próbował mnie wziąść i przenieść w bezpieczne miejsce, to wbił mi przypadkowo PK. Z tego powodu nadał reporta, aby naprostować akcje i żebyśmy mogli dalej grać. Administrator zamiast sprawnie zareagować, to mozolnie o wszystko wypytywał, w tym nie był chętny do udzielenia mi pomocy mimo tego, że z tego powodu właśnie został wezwany. Finalnie, nie został on obrażony, więc nie rozumiem za co ban. Dodatkowo, gościowi przedtem gracz tłumaczył mu trzy razy, że mam pk, a ten dalej niedowierzał i zadał pytanie czy graliśmy IC? Administrator pyta się czy ktoś grał IC na serwerze RP jakby to było coś nowego - żenada.
Ewentualne screeny/świadkowie:
Zrzutekranu2024-03-08191113.png.e2fddf50a4276a5ff02b3664083f72c4.png

Edytowane przez Sierra
charon lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy normalny stwierdzi, że nie zostałeś przeze mnie obrażony. Ban jak najbardziej niesłuszny, ale odczekam go bo i tak jutro mi mija. Chciałem tylko sprawdzić czy jest tu wolność słowa, ale widzę że komuna dalej 

charon i Maylor lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin