Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

CelebrityAwards.com


Madeleine

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.4e2e8ae03db304ff271c2d2053400304.png

Drooooodzy Gracze, droga Ekipo!

Dziś będzie bardzo oficjalnie. Otóż, wczoraj odbyła się gala rozdania nagród, Celebrity Awards. Jako opiekun chcę Wam wszystkim podziękować za udział w evencie - nie tylko jako gracze branży, ale jako gracze całego serwera, bowiem była tu naprawdę spora mieszanka wielu sektorów. Na samej sali była setka osób, z czego na samą listę zaproszonych wpisanych było niemalże sto osób. Sytuacje In Character jak zawsze zrobiły swoje - niespodziewany sposób wystąpienia Soul Evisceration, kobietka wpadająca na scenę i szerząca krzykiem własne opinie, a także mdlejąca Asami. Nie można zapomnieć o wygranych (no, po coś się tam zebraliśmy). Żałuję jednak, że niektóre kategorie nie mogły się pojawić, jednak nie było to w dużej mierze zależne od nas.

Skoro mowa o zwycięzcach, to gratulacje dla: @thaZu @Meph @Mith @Sava @Paullaa @HRVATSKA @blacksugar @sleepwalker @Quennie @yungg @Verevi @natanek. Mam nadzieję, że w tym roku również nas zaskoczycie. Gratulacje od nas wszystkich!

image.png?ex=6611a467&is=65ff2f67&hm=b9d06d68dbac586ca84eb19388b290f9ee4dce16c53900fdf16d00c3efe1c3f2&Słowem zakończenia chcę podziękować za (przede wszystkim) możliwość organizacji tak dużego przedsięwzięcia - Celebrity Awards. Choć praktycznie od początku całe planowanie spadło na moje barki, to w późniejszym czasie wszystko dopięte zostało z OGROMNĄ pomocą @El Fenomeno @Garrett, osób z DAC @Azzi_24 @Husio @wuuu. Miesiąc organizacji, a w tym niekiedy kilkukrotnie długie spotkania z interesantami, mnóstwo spraw związanych z prawem (choćby do wykorzystania wizerunku), gra In Character w przeróżnych godzinach (przedział czasowy 20-3 w nocy), masa stresu by zdążyć ze wszystkim na czas i BY event się udał. Pomniejsze poprawki na ostatni moment, godziny spędzone dzień przed eventem, by dzień później niczego nie zabrakło. Nie można jednak zapomnieć o osobach, które również brały udział w prowadzeniu, obsłudze eventu, czyli LEA @Necro @Wiesiu, Moka Cafe @Gwiazda2k23 @V3G4 (gorące podziękowania za super postawę i chęć pomocy w evencie jako kelnerzy), Stage Crew Galaxy @Kbvcpr (świetne oświetlenie!) i Daily Globe @Ozianin @MarceI @puvtxr (którym z całego serca dziękuję, osobiście podziękowałam, dziękuję i tak też tu - wznieśliście wydarzenie na wysoki poziom), Blackwood Zhong Law @moszyn @reglan97 (za moje nagłe potrzeby obsługi prawniczej i jeszcze bardziej ekspresowe wsparcie), Ventre Technologies @SchouDK @miami (przygotowanie strony In Character, świetna robota!), @Th3Pitterr za pomoc graficzną i wsparcie mentalne, @El Fenomeno @Mith za wysłuchiwanie i wsparcie przy ostatecznym wyborze zwycięzców.

Do zobaczenia na kolejnych eventach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin