Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/kasiula] charon


charon

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/11176-charon/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: CHAD TUBBS
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: Notoryczne obrazy OOC wobec graczy. Poprzednie kary nic Cię nie uczą. Masz czas na przemyślenie kreacji swojej postaci i zachowania na serwisie.
Członek ekipy nakładający karę: kasiula
Wyjaśnienie sytuacji:

- Notoryczne obrazy OOC wobec graczy.

gdzie kogos obrazilem?

- Poprzednie kary nic Cię nie uczą

ucza bo sie powstrzymalem dzisiaj od napisania mocnych wyzwisk, jeszcze miesiac temu wylalbym patologiczne przeklęte epitety ale sie powstrzymalem czyli jednak kary te nauczyly mnie czegos.

- Masz czas na przemyślenie kreacji swojej postaci

w jaki sposób moja kreacja postaci jest niepoprawna?

- i zachowania na serwisie

osoba skarzaca sie na mnie ktora stala obok ciebie uzywala do mnie takich zwrotow: 

image.png.2ebd54604d22124f35375c83f2068ec6.png

Wypowiedz tego uzytkownika zniszczyla mnie nie tylko moralnie ale i psychicznie, dlatego ze ja nie mam rodziny w tym rodzicow. Czy moja wiadomosci skierowane do gracza byly gorsze od wjezdzania na rodzine?? Mnie ten tekst naprawde dotknal i wyrzadzil szkody na tle psychicznym. Czy to samo mozna powiedziec w druga strone? napewno nie... Czy doszło tu do kolesiostwa?

Ludzie! kieruje sie teraz nie tylko do administratorow rozpatrujacych te skarge ale i do was! czy MY jako spolecznosc graczy, mamy na to pozwalac!? Czy naprawde mamy tolerowac takie skrajnosci i adminofaszyzm? ban 7 dniowy za SŁOWA... tak, słowa... nie to nie jest scena z ksiazki orwella... Bo jakie ja słowa napisałem? "ty głuptasku.."? Czy czat w grze online to naprawde tak bardzo restrykcyjne pole wypowiadania się gdzie za najmniejsza przeklenstwo jestes skazany na 30 batów? Tak, dokladnie... nie mozecie miec emocji! Broń boże, że podczas sytuacji frustrujacej wynikającej z czyjegoś głupiego zachowania napiszecie zwykłą niesforną nieszkodliwą lekką inwektywe lub troszeczke zaostrzycie język, dostaniecie bana. I to nie nie mute... globalnego bana!

CZEKAM, czekam na zademonstrowanie przez supportera KASIULA moich straszych zbrodni językowych które były tak masakryczne, że dostałem aż SIEDEM dni calkowitego bana... Zostałem potraktowany jakbym przeklnal kogos na 5 pokolen wstecz i zwyzywal kazdego jego czlonka rodziny z imiena i nazwiska a na koniec zyczyl mu smierci lub tortur . MÓWIE TEMU WSZYSTKIEMU NIE! NIE DAM SIĘ STŁAMSIĆ I BEDE WALCZYL O WOLNOSC SLOWA I PRAWA NAS. GRACZY. 


Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez charon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec, zgłoszenie było na Twoją poprzednią postać, z której się przelogowałeś (Earl Carpenter) nim mogłam się pojawić. 
Odnosząc się do Twoich zapytań, zacznijmy od pierwszego: 
G6E7wHU.png
cMQwpeD.png

Tu już byłeś w tym samym miejscu, ale już na innej postaci:
rGOguc7.png
f24a1xX.png

Owe słowa równie mocno uraziły gracza, które zniszczyły go tak samo jak Ciebie - nie tylko moralnie ale i psychicznie.  Mogę stwierdzić, że dotknęło to jego poczucia własnej wartości i samooceny. 

Patrząc po Twoich logach kar, zasugerowałam się tym, że jednak wcale się na nich nie uczysz i przerwa dobrze Ci zrobi :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KasiuLa napisał:

A wiec, zgłoszenie było na Twoją poprzednią postać, z której się przelogowałeś (Earl Carpenter) nim mogłam się pojawić. 
Odnosząc się do Twoich zapytań, zacznijmy od pierwszego: 
G6E7wHU.png
cMQwpeD.png
 

posluchaj kobieto bo 2 razy sie nei bede powtarzal. 

Nazwanie kogos taboretem intelektualnym nie jest obrazą JEGO tylko nazwaniem jego STANU intelektualnego, jest to opinia ktora mam prawo wyrazić.  Tak samo nie jest obrazą nazwać kogoś mentalnie głupim, obrazą by było jakbym napisał, że jest taboretem. A nawet jesli bym kogos nazwal taboretem, to czy nazwanie kogos wyrobem drewnym w tym przypadku meblem jest czyms tak karygodnym?? 

Od kiedy słowa: morda 😄, wypierdalaj 😜, nob 😝 to obraza za która daje sie graczom bany? naduzywasz po prostu swojej wladzy bo nie jestes w stanie podejsc do sprawy racjonalnie i kierujesz sie swoimi emocjami .

2 godziny temu, KasiuLa napisał:


rGOguc7.png
f24a1xX.png

Owe słowa równie mocno uraziły gracza, które zniszczyły go tak samo jak Ciebie - nie tylko moralnie ale i psychicznie.  Mogę stwierdzić, że dotknęło to jego poczucia własnej wartości i samooceny. 
 

"owe słowa rownie mocno urazily gracza" a co mnie obchodzi co go urazilo, dajemy teraz bany kierujac sie subiektywnymi uczuciami graczy bo uraza ich cos co nie jest obrazą?  ? ? ? 😂??  what the hell ?! ? W jaki sposób zdanie "Musisz miec niezle problemy na tle psychiatrycznym lub nudne zycie" jest obrazą? Postawilem tylko hipoteze bo gracz ten reportuje mnie do administracji w sprawie która go nawet nie dotyczy, na podstawie tego stwierdzilem, że musi byc to wynikiem nudnego życia lub choroby psychicznej. W obu przypadkach nie jest to obraźliwe. Probujesz teraz stygmatyzowac osoby chore psychicznie?? 

"dotknęło to jego poczucia własnej wartości i samooceny. " to moze wprowadzmy kompletny ZAKAZimage.png.55425cc7c770bf1541c3fa806ccd8d96.png uzywania czatu ooc? bo jeszcze ktos poczuje sie urazonym i jego samoocena sie obnizy😪 bo ktos cos powie . TO JEST CHORE !

Animated Rolling And Laughing Emoji GIF | GIFDB.com

czy to sa jakieś jaja ? w jaki sposob powiedzenie komuś żeby wysłał zdjecie swojego uzebienia z flszem jest obrazą?? czy twoje uzebienie to az taki kompleks ze samo wspomnienie o nich cie obraza?? 

2 godziny temu, KasiuLa napisał:

Patrząc po Twoich logach kar, zasugerowałam się tym, że jednak wcale się na nich nie uczysz i przerwa dobrze Ci zrobi 🙂
 

No i wyszło SZYDŁO Z WORKA cała ta kara jest podyktowana zwykłym uprzedzeniem, emocjami i dyskryminacją. Mimo, że nikogo nie obrazilem zostalem ukarany za moje kary na profilu które dobiegły już dawno końca.

 

Cytat

Masz czas na przemyślenie kreacji swojej postaci 

 

 

Co ma znaczyc te zdanie w powodzie bana?? czy to sa jakies jaja? jaka kreacja postaci?

Edytowane przez charon
Mimik, Marko., Speedy i 9 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy raz stosujesz do kogoś atak słowny i usprawiedliwiasz to "wyrażeniem opinii". Kiedyś już przez to przechodziłem - wszelka obraza w kierunku innego gracza serwisu była usprawiedliwiana "subiektywną opinią". 

  

W dniu 21.04.2024 o 22:13, charon napisał:

Wypowiedz tego uzytkownika zniszczyla mnie nie tylko moralnie ale i psychicznie,

11 godzin temu, charon napisał:

"owe słowa rownie mocno urazily gracza" a co mnie obchodzi co go urazilo

Bruh.  

Apelację odrzucam, następnym razem podejdź do niej na poważnie, a nie robisz ze swojej apelacji laurkę i wizję pseudo anarchisty serwerowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin