Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Wiesiu]San


San

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/22233-san/
Nazwa postaci na którą nałożono karę:  N/A
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blacklista org. publicznych
Powód nałożenia kary:  "
Wynoszenie wiadomości z Discorda frakcyjnego i przekazywanie ich w formie screenów osobom trzecim, niski poziom rozgrywki, tworzenie toksycznej atmosfery."
Członek ekipy nakładający karę: Wiesiu
Wyjaśnienie sytuacji: 
Witam serdecznie po raz kolejny, to jest moja druga apelacja względem Blacklisty Org. Publicznych. Z góry chciałbym zaznaczyć, że podtrzymuje to co napisałem w pierwszej apelacji i cały czas wyrażam skruchę co do mojego postępowania. Od tamtego czasu, jestem aktywny wśród osób z przynależących do DCMC lecz nie widnieje pod panelem. Pomimo kary, nadal jestem aktywnym graczem i staram się angażować w grę. Potwierdzić to mogą ZaZi czy Valdemaro, których to wspomagałem merytorycznie w trakcie wykładów z ratownictwa medycznego na ULSA. Nadal podtrzymuje swoją chęć aktywnej gry, jak i też zaakceptowałbym, wszelakie warunki związane z ewentualnym zdjęciem kary. Z góry chciałbym podziękować za rozpatrzenie apelacji ponownie, jednocześnie nadal przepraszam za swoje zachowanie i obiecuję poprawę.
Ewentualne screeny/świadkowie: @Valdemaro @Zazi @Towarzysz Niedźwiedź
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, pozwolę się tu odezwać. Zgodnie z tym co uzgodniłem z Sanem, ode mnie jest zielone światło do zdjęcia blacklisty. Biorę pod uwagę warunki niżej:

  • Opanowanie się, wyjście ze strefy toksyczności.
  • Odejście od wynoszenia z wnętrza projektu/frakcji informacji i zachowanie tego co się w nim/niej dzieje dla siebie.
  • Poprawna kreacja postaci, dostosowanie się do standardów.
  • Brak wywyższania się nad innymi, traktowanie graczy frakcji na tym samym poziomie.
  • Brak możliwości wejścia na stanowiska zarządzające, w tym przy wydziałach.

Wszystko zostało wcześniej przegadane z Sanem na PW. 

Chciałbym by osoba wystawiająca karę - @Wiesiu jeszcze się odniósł. Tak samo by @San w apelacji przyklepał, iż owe warunki przez niego zostały zaakceptowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwier, jako osoba zajmująca się częścią Rescue, przedstawił warunki, które są do przyjęcia - zgadzam się na to. Ostrzegam jedynie ze swojej strony, że ewentualne kolejne pojawienie się na czarnej liście może okazać zdecydowanie dłuższe lub permanentne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin