Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Wiesiu]San


San

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/22233-san/
Nazwa postaci na którą nałożono karę:  N/A
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blacklista org. publicznych
Powód nałożenia kary:  "
Wynoszenie wiadomości z Discorda frakcyjnego i przekazywanie ich w formie screenów osobom trzecim, niski poziom rozgrywki, tworzenie toksycznej atmosfery."
Członek ekipy nakładający karę: Wiesiu
Wyjaśnienie sytuacji: 
Witam serdecznie po raz kolejny, to jest moja druga apelacja względem Blacklisty Org. Publicznych. Z góry chciałbym zaznaczyć, że podtrzymuje to co napisałem w pierwszej apelacji i cały czas wyrażam skruchę co do mojego postępowania. Od tamtego czasu, jestem aktywny wśród osób z przynależących do DCMC lecz nie widnieje pod panelem. Pomimo kary, nadal jestem aktywnym graczem i staram się angażować w grę. Potwierdzić to mogą ZaZi czy Valdemaro, których to wspomagałem merytorycznie w trakcie wykładów z ratownictwa medycznego na ULSA. Nadal podtrzymuje swoją chęć aktywnej gry, jak i też zaakceptowałbym, wszelakie warunki związane z ewentualnym zdjęciem kary. Z góry chciałbym podziękować za rozpatrzenie apelacji ponownie, jednocześnie nadal przepraszam za swoje zachowanie i obiecuję poprawę.
Ewentualne screeny/świadkowie: @Valdemaro @Zazi @Towarzysz Niedźwiedź
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, pozwolę się tu odezwać. Zgodnie z tym co uzgodniłem z Sanem, ode mnie jest zielone światło do zdjęcia blacklisty. Biorę pod uwagę warunki niżej:

  • Opanowanie się, wyjście ze strefy toksyczności.
  • Odejście od wynoszenia z wnętrza projektu/frakcji informacji i zachowanie tego co się w nim/niej dzieje dla siebie.
  • Poprawna kreacja postaci, dostosowanie się do standardów.
  • Brak wywyższania się nad innymi, traktowanie graczy frakcji na tym samym poziomie.
  • Brak możliwości wejścia na stanowiska zarządzające, w tym przy wydziałach.

Wszystko zostało wcześniej przegadane z Sanem na PW. 

Chciałbym by osoba wystawiająca karę - @Wiesiu jeszcze się odniósł. Tak samo by @San w apelacji przyklepał, iż owe warunki przez niego zostały zaakceptowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwier, jako osoba zajmująca się częścią Rescue, przedstawił warunki, które są do przyjęcia - zgadzam się na to. Ostrzegam jedynie ze swojej strony, że ewentualne kolejne pojawienie się na czarnej liście może okazać zdecydowanie dłuższe lub permanentne.

Madziula, Dziob4k, San i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin