Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/miliondollarbaby] kremowapapiezuwa


Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/11280-kremowapapiezuwa/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Claudia Rawkey
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: 
Brak umiejętności gry na swoją niekorzyść podczas rabunku, oszustwo narracyjnie. Po interwencji członka ekipy oczekując na wznowienie akcji odkładasz biżuterie do pojazdu by jej nie stracić i kłamiesz na /do odnośnie przedmiotów w aucie.
Członek ekipy nakładający karę: miliondollarbaby
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, nie spodziewałabym się, że znajdę się tutaj w dziale, ale wydarzyło się. Krótko po 21:30 stało mi się oczywiście na Mirror - nie ukrywając alt tabowałam grając w inną gierkę więc na spokojnie byłam wystawiona jako cel. Mimo chęci wyjścia postanowiłam sobie pograć po cięższym dniu, wbiłam do garażu po furę - i wyjeżdżając zaczęła się cała akcja. Z zaskoczenia po zajeździe przez napastników napotkały się problemy przez moją rzekomą ucieczkę - zaraz po zaczęłam grać IC puszczając 911, ale akcja została cofnięta. Z tego co dowiedziałam się, Mirror objęte jest niebieską strefą, a kilku z napastników wspominało, że akcja zaplanowana zgodnie z regulaminem na moją osobę (przejechałam raz po ucieczce przy puszczaniu 911; myślałam, że ich tam nie zobaczę, ale być może wyczekiwali kogoś następnego aby po prostu walnąć loota na byle kim. Nie mam pewności czy rzekomy wymagany ticket na mnie został złożony na niebieskiej strefie - nikt tego nie zweryfikował raczej). Przy cofaniu akcji wyjaśniliśmy wszystko, nie miałam z tym żadnego problemu mimo docinek ze strony napastników na /b. Ustawiłam się normalnie, czekaliśmy na znak na rozpoczęcie akcji (napastnicy nie puścili 911 z tego co mi wiadomo) - gdy napastnicy wysiadali z pojazdu dostałam wręcz na /b pytanie w stylu "czy zdążyłam sobie już schować itemki?". W tym momencie (wiedząc, że gracze są nastawieni do mnie ofensywnie i "jajcują" sobie ze mnie aby na szybko mnie zlootować) krucho u mnie było z nerwami i pękło coś we mnie. Gdy tylko zaczęli wysiadać schowałam jedynie (zostawiając resztę typu telefon, siano i inne) zegarek na /p  do pojazdu - tak właściwie było to zupełnym błędem, inaczej się na to patrzy gdy nie wyczuwa się ofensywy innych graczy. Totalnie nie mogę się zgodzić z tym, że jestem "mustwinem" i jeden przedmiocik znaczy dla mnie tak dużo. Skupiałam się na grze IC, co pokazuje mój majątek podczas przebywania sporo godzin na jednej postaci. Wiele gier było zupełnie na niekorzyść, nie bawię się w jednostronny mustwin. Nie pierwszy raz lootują, nie ostatni - zwłaszcza na Mirror, na co sama się pisałam kupując IC tam chatę. Podczas zapytania na /do o powierzchnię auta odegrałam to co jest widoczne. W takiej ciemności widać zawartość foteli - nie było dodatkowo zapytanki o schowek, którego zawartości nie mogłam opisać bo powierzchnia auta to powierzchnia. Wiele rabunków na mnie dokonano, gdzie sam ten zegarek przewinął się bez żadnych problemów już po kilku napastnikach, którzy nie nastawiali się w moim kierunku negatywnie OOC.  Z czego za wrzucenie zegarka pragnę przeprosić, ponieważ czyn wykonany pod wpływem nerwów, a jak widać być może  posiadał dużą wartość dla gracza mimo pozostałych fantów, które trafiły w ich dłonie. Mając na serwerze ponad 2k godzin, prowadząc biznes i tworząc innym rozgrywkę daną postacią nie byłam karana w żaden sposób, nie mam na celu utrudnienia rozgrywki innym osobom i mimo chwili puszczenia nerwów przez wyzwiska nie chcę aby historia mojej postaci zakończyła się blokadą. Z góry dziękuję za rozpatrzenie.
Ewentualne screeny/świadkowie: https://imgur.com/a/Lmt3m2m


 

Edytowane przez kremowapapiezuwa
Karoczeq, Hopely, Bobadu i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od tego, że osoby które prowadziły akcje rabunkową zgłosiły mi twoją mało realistyczną ucieczkę. Jak ona wyglądała? A no po wyjechaniu z garażu miałaś zastawiony wjazd, więc zrobiłaś z Tempesty Spyder traktor bądź czołg i po prostu przejechałaś przez wysoki krawężnik, po trawniku i przez ogromny krzak, na którym twoje auto najpewniej by się zatrzymało i nigdzie byś nie uciekła (ale zwyczajnie w grze nie posiada kolizji). 

Kilka twoich kwestii odnośnie pierwszej ucieczki (osoba rozpatrująca skargę wchodząc w twoje logi będzie miała kompletną całość):

(( Claudia Rawkey (373): Zwykly kraweznik, a ja widocznie ic potłukłam wam tył autka. ))
(( Claudia Rawkey (373): To mam sie dac wam po prostu zlootowac i nie probowac niczego, ani stuknac, ani nic. ))
(( Claudia Rawkey (373): Nie wierze ze krzak nie przepusci mi fury tak, to nie jest kurwa jakas bela drewna na metr. ))
(( Claudia Rawkey (373): Nie wiem, ja uwazam ze nie ale nie ja tu decyduje jak juz o krzaka sie czepiaja bo przeciez nie mam opcji spierdolenia. ))
(( Claudia Rawkey (373): Moglam, jak najbadziej - ale tak sie po prostu nie stalo, celowanie widzialam dopiero przy probie wyjazdu przez krzaka. ))

Krzak przez który przebiłaś się za pomocą auta Tempesta Spyder:

imagecr.png.814d725bd40e44d683e9ba42edceaab2.png

 

Po mojej interwencji i rozmowie doszliśmy do tego, że akcja zostanie zagrana po prostu na nowo. Jednostka LSSD pojechała na miejsce, z którego odebrała zgłoszenia a wy ustawiliście się na swoich miejscach. Chłopaki ustalali na prywatnej wiadomości zgodność z graczami SD by wyjechali równo z startem przez nich akcji (zaznacze tutaj, że to była ich własna inicjatywa, nie musieli tego robić bo jak sama wspomniałaś - to ty zgłosiłaś rabunek po tym jak uciekłaś). W oczekiwaniu na wznowienie akcji, postanowiłaś zdjąć zegarek i schować go do auta a później pominęłaś go w komendzie narracyjnej opisując co mogli znaleźć w aucie. 

 

W dniu 16.05.2024 o 23:36, kremowapapiezuwa napisał:

 Z tego co dowiedziałam się, Mirror objęte jest niebieską strefą, a kilku z napastników wspominało, że akcja zaplanowana zgodnie z regulaminem na moją osobę (przejechałam raz po ucieczce przy puszczaniu 911; myślałam, że ich tam nie zobaczę, ale być może wyczekiwali kogoś następnego aby po prostu walnąć loota na byle kim. Nie mam pewności czy rzekomy wymagany ticket na mnie został złożony na niebieskiej strefie - nikt tego nie zweryfikował raczej). 

Pod niebieską strefę podlega projekt Utopia Gardens. Nie dotyczy całego Mirror Parku.

 

W dniu 16.05.2024 o 23:36, kremowapapiezuwa napisał:

Przy cofaniu akcji wyjaśniliśmy wszystko, nie miałam z tym żadnego problemu mimo docinek ze strony napastników na /b. Ustawiłam się normalnie, czekaliśmy na znak na rozpoczęcie akcji (napastnicy nie puścili 911 z tego co mi wiadomo) - gdy napastnicy wysiadali z pojazdu dostałam wręcz na /b pytanie w stylu "czy zdążyłam sobie już schować itemki?". W tym momencie (wiedząc, że gracze są nastawieni do mnie ofensywnie i "jajcują" sobie ze mnie aby na szybko mnie zlootować) krucho u mnie było z nerwami i pękło coś we mnie. Gdy tylko zaczęli wysiadać schowałam jedynie (zostawiając resztę typu telefon, siano i inne) zegarek na /p  do pojazdu - tak właściwie było to zupełnym błędem, inaczej się na to patrzy gdy nie wyczuwa się ofensywy innych graczy. 

Nie mów o tym, że ktoś jest nastawiony do ciebie ofensywnie i nie poruszaj tematu docinek w twoją strone kiedy ty sama poruszyłaś temat rodziny jednego z graczy (a przy okazji nazwałaś go mustwinem), litości. Nie rób już z siebie poszkodowanej. A jeśli krucho u ciebie z nerwami to trzeba zrobić sobie większą przerwę bo to nie jest żadne usprawiedliwienie.

[15.05.2024 22:47](( Nieznajomy FB3J (114): Nastepnym razem grasz wodoglowie xd no chyba zew juz to grasz. ))

[15.05.2024 22:47](( Claudia Rawkey (373): Matce to powiedz. ))

[15.05.2024 22:47](( Nieznajomy FB3J (114): Classic baba. ))

[15.05.2024 22:47](( Claudia Rawkey (373): Juz gramy czy nie? ))

[15.05.2024 22:47](( Claudia Rawkey (373): Masz powtorke. ))

[15.05.2024 22:47](( Nieznajomy FB3J (114): Bez slowa. ))

[15.05.2024 22:46](( Nieznajomy FB3J (114): Mustwinku xdddd typiara co odjechala. ))

[15.05.2024 22:46](( Claudia Rawkey (373): I daj mi isc spac. ))

[15.05.2024 22:46](( Claudia Rawkey (373): Zlootuj mustwinku. ))

[15.05.2024 22:46](( Nieznajomy FB3J (114): Xddd. ))

[15.05.2024 22:46](( Claudia Rawkey (373): Albo kompleks. ))

[15.05.2024 22:46](( Nieznajomy EJI1 (168): Zaraz mi dadza znaka. ))

[15.05.2024 22:46](( Claudia Rawkey (373): Cos kurwa z glowa. ))

[15.05.2024 22:46](( Claudia Rawkey (373): Ty masz chyba. ))

[15.05.2024 22:46](( Nieznajomy EJI1 (168): Jeszcze chwila, napisze wam. ))

[15.05.2024 22:46](( Nieznajomy FB3J (114): Gramy? dostal ktos cyne czy co. ))

[15.05.2024 22:45](( Nieznajomy EJI1 (168): Nie masz sie o co martwic teraz, luzik. ))

[15.05.2024 22:45](( Nieznajomy EJI1 (168): Schowalas sobie itemki, zdazylas pewnie, co? ))

 

W dniu 16.05.2024 o 23:36, kremowapapiezuwa napisał:

Gdy tylko zaczęli wysiadać schowałam jedynie (zostawiając resztę typu telefon, siano i inne) zegarek na /p  do pojazdu - tak właściwie było to zupełnym błędem, inaczej się na to patrzy gdy nie wyczuwa się ofensywy innych graczy. 

Nie, nie gdy tylko zaczęli wysiadać. Zrobiłaś to w momencie kiedy akcja nie była jeszcze rozpoczęta bo chłopaki dogadywali się z graczami SD. Schowałaś zegarek bo tylko z tym mogłaś oszukać. Pieniędzy nie masz gdzie odłożyć, jeśli wyłączysz telefon to pokaże się akcja na czacie a tak na twoje szczęście przeoczyli automatyczne /ame odkładania przedmiotu do pojazdu. 

[15.05.2024 22:48]    (( Nieznajomy EJI1 (168): Ta, tera mozemy juz. ))
[15.05.2024 22:48]    Odłożono przedmiot UID 3304825 do pojazdu UID 90251.
[15.05.2024 22:48]    Zakończono używanie przedmiotu UID 3304825.
[15.05.2024 22:48]    (( Nieznajomy FB3J (114): Gramy kurwa? ))
[15.05.2024 22:47]    (( Nieznajomy FB3J (114): Nastepnym razem grasz wodoglowie xd no chyba zew juz to grasz. ))
[15.05.2024 22:47]    (( Claudia Rawkey (373): Matce to powiedz. ))
[15.05.2024 22:47]    /b matce to powiedz
[15.05.2024 22:47]    (( Nieznajomy FB3J (114): Classic baba. ))

 

W dniu 16.05.2024 o 23:36, kremowapapiezuwa napisał:

Podczas zapytania na /do o powierzchnię auta odegrałam to co jest widoczne. W takiej ciemności widać zawartość foteli - nie było dodatkowo zapytanki o schowek, którego zawartości nie mogłam opisać bo powierzchnia auta to powierzchnia. 

Zacznijmy od tego, że ty w ogóle nie odegrałaś jakiegokolwiek schowania zegarka ani jego zdjęcia. Wcześniej próbowałaś nakłamać, że zrobiłaś to jak do ciebie podchodzili - zdejmiesz zegarek w sekundę i odpowiednio go schowasz? Auto nie ma dachu, doskonale widać co robisz. W takiej sytuacji najpewniej twojej postaci mogłyby znacznie trząść się ręce ze strachu co mogłoby o kilka sekund opóźnić zdjęcie zegarka i schowanie go. Nie odegrałaś tego w żaden sposób i nie pozwoliłaś im tego dostrzec czy zareagować. Ale o czym my tutaj gadamy, skoro zegarek schowałaś kiedy oni dogadywali się z graczami SD a ty prowadziłaś dyskusje na czacie OOC.

 

W dniu 16.05.2024 o 23:36, kremowapapiezuwa napisał:

Z czego za wrzucenie zegarka pragnę przeprosić, ponieważ czyn wykonany pod wpływem nerwów, a jak widać być może  posiadał dużą wartość dla gracza mimo pozostałych fantów, które trafiły w ich dłonie. Mając na serwerze ponad 2k godzin, prowadząc biznes i tworząc innym rozgrywkę daną postacią nie byłam karana w żaden sposób, nie mam na celu utrudnienia rozgrywki innym osobom i mimo chwili puszczenia nerwów przez wyzwiska nie chcę aby historia mojej postaci zakończyła się blokadą. Z góry dziękuję za rozpatrzenie.

Robienie czegoś pod wpływem nerwów nie jest żadnym wytłumaczeniem ani usprawiedliwieniem. Ja też mogę sobie od tak zbanować kilka osób i potem napisać, że no sory to pod wpływem nerwów? A jeśli akcja rabunkowa wywołuje w tobie takie emocje to może warto zrobić sobie przerwę od gry. No i jeszcze raz, jakich nerwów, skoro sama byłaś ofensywna w ich kierunku i posunęłaś się do tematu rodziny.

Apelacja i tłumaczenie tutaj zawarte jest bezczelne z twojej strony. Po pierwszej interwencji dostałaś okazje zagrania tego na nowo. Prosiłem, żeby zrobić to w normalny sposób ale najwidoczniej mimo posiadania dużego majątku bolał ciebie ten zegarek i kolejny raz musiałaś oszukać graczy i w tym członka ekipy. Bo ledwo po moim zniknięciu ty kolejny raz i to swiadomie dopuszczasz się brudnych zagrywek by zachować przedmioty. Na całe szczęście coś mnie podkusiło by jednak zostać a przy okazji sprawdzić liste twoich przedmiotów. I jak widać to nie było błędem bo za chwile zobaczyłem jak odkładasz coś do auta a później pomijasz to w narracji. Przechodziłem już przez kilka takich apelacji i wszyscy macie tą jedną wspólną cechę - wszyscy są źli, tylko nie ja. To co zrobiłem jest przez wszystkich dookoła, ale nie z mojej winy. Szukacie wymówek, usprawiedliwienia, jakichś głupich tłumaczeń a może pora odpowiedzieć za cyrk, który się robi w grze. Bo gdyby mnie tak akurat nie było to bez jakichkolwiek konsekwencji ukryłabyś wartościowy przedmiot w nieregulaminowy sposób. Ktoś zachowuje się czy gra w nieodpowiedni sposób? Masz /report, możesz napisać na DM do kogoś z administracji, możesz napisać ticket na dc półświatka, możesz napisać skargę, mogłaś napisać do mnie jako że chwile temu wyjaśniałem sprawę. Dostałaś pięć opcji do wyboru a ty jeszcze piszesz, że to pod wpływem nerwów bo zapytali czy zdążyłaś odłożyć itemki gdzie sama nazywasz ich mustwinami i w grze poruszasz temat rodziny innego gracza. Sugerujesz, że chcieli cie tylko okraść, a oni nawet starali się dopasować wznowienie akcji z patrolem SD by mógł dołączyć do rozgrywki. I nie musieli tego robić bo zgłoszenie na 911 wysłałaś po ucieczce Tempestą przez krzaki. Jak chcecie mieć milionowe auta, to respektujcie to czym takie auta są. Bo na pewno nie traktorem. Równie dobrze z twoim rozumowaniem możemy wytłumaczyć ich docinki tym, że zagrałaś niepoprawnie w pierwszej sytuacji. No i zobacz teraz jak to wygląda.

 

Podsumowując. Nie kupuje w żadnym stopniu tych tłumaczeń. Po prostu chciałaś przychachmęcić sobie zegarek i liczyłaś, że nikt tego nie zauważy. Macie nagrindowane miliony na postaciach a i tak dalej próbujecie kręcić, no i teraz są tego konsekwencje. Dwa razy zachowałaś się w ten sam sposób i tu nie ma już żadnego przypadku, dostałaś okazje na zagranie tego normalnie i nie skorzystałaś a dodatkowo próbowałaś oszukać członka ekipy, więc osobiście podtrzymuje to, że kara jest nadana słusznie. 

GroooVek, Brtmss, Kekse i 9 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, milliondollarbaby napisał:

Zaczęło się od tego, że osoby które prowadziły akcje rabunkową zgłosiły mi twoją mało realistyczną ucieczkę. Jak ona wyglądała? A no po wyjechaniu z garażu miałaś zastawiony wjazd, więc zrobiłaś z Tempesty Spyder traktor bądź czołg i po prostu przejechałaś przez wysoki krawężnik, po trawniku i przez ogromny krzak, na którym twoje auto najpewniej by się zatrzymało i nigdzie byś nie uciekła (ale zwyczajnie w grze nie posiada kolizji).

Zgadza się, nie mam problemu i nie rzucam się o żaden krzak. Czekałam aż sam wyrazisz zgodę i dodasz ostatnie słowa - czy puszczamy, czy ponawiamy. Apelację sama kieruję w stronę dalszej akcji, już po puszczeniu dalej. Rozegranie jej było słuszne.

 

18 minut temu, milliondollarbaby napisał:

Pod niebieską strefę podlega projekt Utopia Gardens. Nie dotyczy całego Mirror Parku.

W regulaminie już patrzyłam to wiele razy, gdzie bardzo często polowali na mój dom - dwie paletki na Mirror są zaznaczone na niebiesko.
 image.png.c50cef118271b2d3d0b574d31cd67eb0.png Więc jestem nastawiona na to, że trzeba mieć ticket bo chyba tak to działa.

Zwłaszcza, że chciałabym zapewnić, że akcja wcale nie powinna się odbyć. Z racji, że jestem wprawiona w boju i zegarek przetaczał się może już 10 razy to mieszkając w tamtym miejscu upewniłam się co do zgody.

.jmpH0kA.png

Wtoczyli również to do samego Ciebie; podkreślając, że jednak wszystko zaplanowane i jestem celem. Nikt tego nie zweryfikował w takim momencie, jak wspomniałam.
(( Eladio Ramos (168): Dodam jeszcze milliondollarbaby, że akcje mamy zaplanowaną - nie jest to przypadkowy pierwszy lepszy dom. ))

28 minut temu, milliondollarbaby napisał:

A jeśli krucho u ciebie z nerwami to trzeba zrobić sobie większą przerwę bo to nie jest żadne usprawiedliwienie.

Liczyłam, że rozpatrzymy to, puścimy od nowa, a nie poskaczemy sobie do gardeł. Nie robiłam nikomu problemu, nie walczyłam na siłę. Jedyne zastrzeżenie jakie wystąpiło to podczas wrzucenia zegarka - z góry przeprosiłam.

 

34 minuty temu, milliondollarbaby napisał:

Nie, nie gdy tylko zaczęli wysiadać. Zrobiłaś to w momencie kiedy akcja nie była jeszcze rozpoczęta bo chłopaki dogadywali się z graczami SD. Schowałaś zegarek bo tylko z tym mogłaś oszukać. Pieniędzy nie masz gdzie odłożyć, jeśli wyłączysz telefon to pokaże się akcja na czacie a tak na twoje szczęście przeoczyli automatyczne /ame odkładania przedmiotu do pojazdu. 

Jestem pewna, że dwójka wysiadła z pojazdu. Mimo, że wątpie aby ktoś podchodził do mnie wcelowany na kamerze pierwszoosobowej więc ame nie było zauważone. Miałam też inne przedmioty, które mogły zostać odłożone. O podobnej wartości do danego zegarka. Jak napomniałam, zupełnie nie interesują mnie e-dolarki i zdenerwowałam się po tekście. Szczerze? Nawet i uważam, że sam telefon przez grę IC ma wyższą wartość. 

 

41 minut temu, milliondollarbaby napisał:

Auto nie ma dachu, doskonale widać co robisz.

Byli znacznie za mną, godzina późna za budynkiem. Nie jest to możliwe aby oponent widział co robię w momencie gdy stoi przy swoim pojeździe. Napastnicy mogliby zobaczyć dopiero co robi moja postać gdy auto maską skierowane stałoby do nich.

 

45 minut temu, milliondollarbaby napisał:

zaznacze tutaj, że to była ich własna inicjatywa, nie musieli tego robić bo jak sama wspomniałaś - to ty zgłosiłaś rabunek po tym jak uciekłaś

 

Godzinę temu, milliondollarbaby napisał:

mimo posiadania dużego majątku bolał ciebie ten zegarek i kolejny raz musiałaś oszukać graczy i w tym członka ekipy. Bo ledwo po moim zniknięciu ty kolejny raz i to swiadomie dopuszczasz się brudnych zagrywek by zachować przedmioty.

Nigdy nie oszukiwałam członka ekipy - dodatkowo na swoją korzyść, przez całą moją grę na tym serwisie grałam tak jak wszystko było narzucone. Wrzucenie zegarka to jedyna 'brudna' zagrywka z mojej strony, więc nic nie wykonałam kolejny raz bo interwencja to nie była brudna zagrywka z mojej strony, a wyjaśnianie i poprawne cofnięcie akcji. Przy cofaniu nie rzucałam się jak psychopatka, płacząc, krzycząc, że NIE. Cofnięcie to cofnięcie, rozwiązaliśmy tamten problem.

 

Godzinę temu, milliondollarbaby napisał:

Przechodziłem już przez kilka takich apelacji i wszyscy macie tą jedną wspólną cechę - wszyscy są źli, tylko nie ja. To co zrobiłem jest przez wszystkich dookoła, ale nie z mojej winy. Szukacie wymówek, usprawiedliwienia, jakichś głupich tłumaczeń a może pora odpowiedzieć za cyrk, który się robi w grze.

Pragnę zaznaczyć iż pisałam na samej górze, że nie jestem bez winy. Apeluję wyrażając skruchę co do zegarka, ale uwzględniając również inne aspekty, które toczyły się wokół. Nie wyobrażam sobie usunięcia całkowicie kary z mojej osoby, ale też nie uważam, że wszystko co się wydarzyło w tym przedziale (hacząc przedziałem czasowym o nawet cofniętą akcję) dotyczy tylko mojej winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kremowapapiezuwa napisał:

W regulaminie już patrzyłam to wiele razy, gdzie bardzo często polowali na mój dom - dwie paletki na Mirror są zaznaczone na niebiesko.
 image.png.c50cef118271b2d3d0b574d31cd67eb0.png Więc jestem nastawiona na to, że trzeba mieć ticket bo chyba tak to działa.

Zwłaszcza, że chciałabym zapewnić, że akcja wcale nie powinna się odbyć. Z racji, że jestem wprawiona w boju i zegarek przetaczał się może już 10 razy to mieszkając w tamtym miejscu upewniłam się co do zgody.

.jmpH0kA.png

Wtoczyli również to do samego Ciebie; podkreślając, że jednak wszystko zaplanowane i jestem celem. Nikt tego nie zweryfikował w takim momencie, jak wspomniałam.
(( Eladio Ramos (168): Dodam jeszcze milliondollarbaby, że akcje mamy zaplanowaną - nie jest to przypadkowy pierwszy lepszy dom. ))

Twoja postać ani twój dom nie należy do projektu Utopia Gardens. Najwidoczniej grafika jest tylko poglądowa bo na discrodzie strefy przestępczej i w temacie w którym jest zawarta mapka, napisane jest, że to Utopia Gardens jest pod niebieską strefą, nie cały Mirror Park. A to jak dokładnie jest przedstawiona mapka, nie ode mnie zależy. Posługuje się tym co jest napisane przez danych opiekunów. Ciebie nie ma nawet na discordzie tej społeczności więc nie rozumiem dlaczego miałoby to obowiązywać twój dom.

 

16 minut temu, kremowapapiezuwa napisał:

Jestem pewna, że dwójka wysiadła z pojazdu. Mimo, że wątpie aby ktoś podchodził do mnie wcelowany na kamerze pierwszoosobowej więc ame nie było zauważone. Miałam też inne przedmioty, które mogły zostać odłożone. O podobnej wartości do danego zegarka. Jak napomniałam, zupełnie nie interesują mnie e-dolarki i zdenerwowałam się po tekście. Szczerze? Nawet i uważam, że sam telefon przez grę IC ma wyższą wartość. 

W jaki sposób mieli wysiąść skoro dopiero kolejnymi kwestiami na czacie były słowa o wznowieniu akcji. Przed tym zdjęłaś i schowałaś zegarek a dopiero po tym ruszyła akcja.

 

17 minut temu, kremowapapiezuwa napisał:

Byli znacznie za mną, godzina późna za budynkiem. Nie jest to możliwe aby oponent widział co robię w momencie gdy stoi przy swoim pojeździe. Napastnicy mogliby zobaczyć dopiero co robi moja postać gdy auto maską skierowane stałoby do nich.

No to tylko wzięłaś wycinek mojej całej wypowiedzi odnośnie tej sytuacji. To teraz mógłbym równie napisać, że np. masz światło nad bramą garażową, które padało na twój wóz co mogłoby im pomóc by dostrzec, że twoja sylwetka w aucie się porusza. 

 

22 minuty temu, kremowapapiezuwa napisał:

Nigdy nie oszukiwałam członka ekipy - dodatkowo na swoją korzyść, przez całą moją grę na tym serwisie grałam tak jak wszystko było narzucone. Wrzucenie zegarka to jedyna 'brudna' zagrywka z mojej strony, więc nic nie wykonałam kolejny raz bo interwencja to nie była brudna zagrywka z mojej strony, a wyjaśnianie i poprawne cofnięcie akcji. Przy cofaniu nie rzucałam się jak psychopatka, płacząc, krzycząc, że NIE. Cofnięcie to cofnięcie, rozwiązaliśmy tamten problem.

Analizujemy tylko ten jeden przypadek. Otóż wykonałaś kolejny raz, bo pierwsza była nagięciem i naturalnie po rozmowach zostało to wyjaśnione bo każdy może popełnić błąd. Ale nie w sytuacji gdzie rozmawiamy, poruszamy pewne tematy i jest prośba, żeby zagrać to na nowo normalnie a ty za kilka minut robisz praktycznie to samo. I to jeszcze przed rozpoczęciem akcji na nowo. Nigdzie nie napisałem, że się rzucałaś przy cofaniu i rozwiązywaniu akcji, bo nawet na to nie byłoby miejsca. 

 

27 minut temu, kremowapapiezuwa napisał:

Pragnę zaznaczyć iż pisałam na samej górze, że nie jestem bez winy. Apeluję wyrażając skruchę co do zegarka, ale uwzględniając również inne aspekty, które toczyły się wokół. Nie wyobrażam sobie usunięcia całkowicie kary z mojej osoby, ale też nie uważam, że wszystko co się wydarzyło w tym przedziale (hacząc przedziałem czasowym o nawet cofniętą akcję) dotyczy tylko mojej winy.

Napisałbym, że cieszę się z twoich refleksji ale zakładam, że niestety są tylko i wyłącznie przez fakt zablokowanej postaci. Szczególnie, że miałaś do nich okazje po rozmowie a gdy tylko zniknęła osoba z ekipy to postanowiłaś spróbować zrobić no praktycznie to samo.

Kekse lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, milliondollarbaby napisał:

Twoja postać ani twój dom nie należy do projektu Utopia Gardens. Najwidoczniej grafika jest tylko poglądowa bo na discrodzie strefy przestępczej i w temacie w którym jest zawarta mapka, napisane jest, że to Utopia Gardens jest pod niebieską strefą, nie cały Mirror Park. A to jak dokładnie jest przedstawiona mapka, nie ode mnie zależy. Posługuje się tym co jest napisane przez danych opiekunów. Ciebie nie ma nawet na discordzie tej społeczności więc nie rozumiem dlaczego miałoby to obowiązywać twój dom.

W regulaminie na forum, a dokładniej tu dalej jest wpisek, że na te tereny potrzebna jest zgoda. Z racji, że zrobiłam już wiele ticketów odnośnie tego na przestępczej i dopytywałam to idę zgodnie z regulaminem i tym co jest podane i co pokazane na mapce, gdzie niebieski obejmuje jednak to miejsce zamieszkania.

13 minut temu, milliondollarbaby napisał:

No to tylko wzięłaś wycinek mojej całej wypowiedzi odnośnie tej sytuacji. To teraz mógłbym równie napisać, że np. masz światło nad bramą garażową, które padało na twój wóz co mogłoby im pomóc by dostrzec, że twoja sylwetka w aucie się porusza

Zacytowałam to do czego chciałam się odnieść odnośnie widoczności wszystkiego w aucie bez dachu, powtarzam już któryś raz, że nie bronię się przed tym, że nie odegrałam wrzucenia zegarka. Wykazuję tylko, że dosłownie WSZYSTKO nie było widoczne, ponieważ poruszyłeś temat tego, że widać co robi moja postać.

28 minut temu, milliondollarbaby napisał:

Analizujemy tylko ten jeden przypadek. Otóż wykonałaś kolejny raz, bo pierwsza była nagięciem i naturalnie po rozmowach zostało to wyjaśnione bo każdy może popełnić błąd. Ale nie w sytuacji gdzie rozmawiamy, poruszamy pewne tematy i jest prośba, żeby zagrać to na nowo normalnie a ty za kilka minut robisz praktycznie to samo. I to jeszcze przed rozpoczęciem akcji na nowo. Nigdzie nie napisałem, że się rzucałaś przy cofaniu i rozwiązywaniu akcji, bo nawet na to nie byłoby miejsca. 

Przeglądając apelację raczej nie analizujemy już tylko jednego przypadku, a wszystko od początku (wrzucając w to przejazd przez krzaka, który sam poruszyłeś). Nie było to nagięciem, a akcją, która najpierw wymagała interwencji. Krzak, moje rzekome w i s. Wyjaśniliśmy. Nie zrobiłam tego samego, zaznaczam. Wina leży tylko po wrzuceniu marnego zegarka, nie wiem dlaczego uważasz i podtrzymujesz zdanie o tym, że nagromadzenie majątku stoi u mnie wyżej niż jakakolwiek fabuła, czy gra IC - zwłaszcza, że 2k godzin nastukane, a e-dolarków przeciętnie z tego co słyszałam po innych. 

42 minuty temu, milliondollarbaby napisał:

Napisałbym, że cieszę się z twoich refleksji ale zakładam, że niestety są tylko i wyłącznie przez fakt zablokowanej postaci. Szczególnie, że miałaś do nich okazje po rozmowie a gdy tylko zniknęła osoba z ekipy to postanowiłaś spróbować zrobić no praktycznie to samo.

Założenie zawsze może być mylne, zwłaszcza, że emocje schodzą po fakcie. Niestety refleksja nie przychodzi nagle po sekundzie, zwłaszcza podczas dalszej toczącej się akcji i szykującym się tekście, który mylnie z powodu poniesienia doprowadził mnie do schowania tylko tego zegarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kremowapapiezuwa napisał:

W regulaminie na forum, a dokładniej tu dalej jest wpisek, że na te tereny potrzebna jest zgoda. Z racji, że zrobiłam już wiele ticketów odnośnie tego na przestępczej i dopytywałam to idę zgodnie z regulaminem i tym co jest podane i co pokazane na mapce, gdzie niebieski obejmuje jednak to miejsce zamieszkania.

Tak, tylko przeczytaj opis niebieskiej strefy. Jest tam wyróżniony projekt Utopia Gardens, do którego twoja postać nie przynależy. https://forum.v-rp.pl/topic/29306-utopia-gardens-your-place-of-residence/

 

27 minut temu, kremowapapiezuwa napisał:

Przeglądając apelację raczej nie analizujemy już tylko jednego przypadku, a wszystko od początku (wrzucając w to przejazd przez krzaka, który sam poruszyłeś). Nie było to nagięciem, a akcją, która najpierw wymagała interwencji. Krzak, moje rzekome w i s. Wyjaśniliśmy. Nie zrobiłam tego samego, zaznaczam. Wina leży tylko po wrzuceniu marnego zegarka, nie wiem dlaczego uważasz i podtrzymujesz zdanie o tym, że nagromadzenie majątku stoi u mnie wyżej niż jakakolwiek fabuła, czy gra IC - zwłaszcza, że 2k godzin nastukane, a e-dolarków przeciętnie z tego co słyszałam po innych. 

Tak, całą tą sytuacje nazwałem po prostu jednym przypadkiem. Uważam, że zrobiłaś to samo bo nie jestem w stanie inaczej tego nazwać. Po prostu w innym stylu. Najpierw w mało realistyczny sposób próbowałaś uciec od rabunku, a potem próbowałaś ukryć zegarek przed rabunkiem. Motyw jest ten sam. A odstęp czasowy między naszą rozmową w grze a kolejną sytuacją trwał.. nie wiem, pięć minut? 

 

30 minut temu, kremowapapiezuwa napisał:

Założenie zawsze może być mylne, zwłaszcza, że emocje schodzą po fakcie. Niestety refleksja nie przychodzi nagle po sekundzie, zwłaszcza podczas dalszej toczącej się akcji i szykującym się tekście, który mylnie z powodu poniesienia doprowadził mnie do schowania tylko tego zegarka.

W to tłumaczenie nie bardzo wierzę. Szczególnie, że tak jak pisałem - sama atakowałaś ich słownie i to przed schowaniem zegarka a zbliżona sytuacja była chwile temu. Ale jeśli pojawiła się jakakolwiek refleksja, to super. Natomiast to czy blokada zostanie podtrzymana czy zdjęta, to już zdecydują osoby od apelacji.

Kekse lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
Godzinę temu, milliondollarbaby napisał:

Tak, tylko przeczytaj opis niebieskiej strefy. Jest tam wyróżniony projekt Utopia Gardens, do którego twoja postać nie przynależy. https://forum.v-rp.pl/topic/29306-utopia-gardens-your-place-of-residence/

Mimo wszystko na mapce dzielnica to dzielnica, nie sądziłabym, że niebieska strefa dotyczy tylko osób pod Utopia Gardens bo wzorowałam się konkretniej tym i odpowiedziami w ticketach na przestępczej.

image.png.38e4d5806ffc8fc75bede8295a4fd160.png

Godzinę temu, milliondollarbaby napisał:

Tak, całą tą sytuacje nazwałem po prostu jednym przypadkiem. Uważam, że zrobiłaś to samo bo nie jestem w stanie inaczej tego nazwać. Po prostu w innym stylu. Najpierw w mało realistyczny sposób próbowałaś uciec od rabunku, a potem próbowałaś ukryć zegarek przed rabunkiem. Motyw jest ten sam.

Pierwsza gra to próba IC, pierwsze co przychodzi na myśl to po prostu próba ucieczki immersyjnie tak jakby robiła to postać, uwzględniając jej przeżycia związane z innymi rabunkami. Druga to mój błąd do którego się przyznaję i żałuję, że dostałam blokadę za nic nieznaczący dla mnie zegarek, a posłużył mi  jako losowy przedmiot w EQ do wyładowania impulsu. Gdybym chciała koniecznie bentrumić i stackować siano to na spokojnie miałam za jednym ruchem do odłożenia dodatkową biżuterię - nie to miałam na celu.

 

Godzinę temu, milliondollarbaby napisał:

W to tłumaczenie nie bardzo wierzę. Szczególnie, że tak jak pisałem - sama atakowałaś ich słownie i to przed schowaniem zegarka a zbliżona sytuacja była chwile temu. Ale jeśli pojawiła się jakakolwiek refleksja, to super. Natomiast to czy blokada zostanie podtrzymana czy zdjęta, to już zdecydują osoby od apelacji.

Rozumiem Twoje wątpliwości co do tłumaczenia, mimo wszystko staram się wytłumaczyć jak mogę. Tym razem na spokojnie bo nie mam zamiaru więcej robić czegoś pod wpływem nerwów. Konfliktowa nigdy nie byłam co widać po mojej całej grze  odbytej na serwisie (nawet po odpisywaniu w stronę napastników - zazwyczaj gram z wyłączonym czatem OOC aby nie wpychać się w kontakt inny niż strona IC), ale jak w każdym coś we mnie sypnęło i popełniłam błąd z itemkiem.

Edytowane przez kremowapapiezuwa
miami, Hopely, SchouDK i 4 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po przeanalizowaniu sprawy - wina oczywiście jest po Twojej stronie. Zachowałaś się nie-fair w stosunku do graczy, którzy na Tobie odgrywali akcję ofensywną, jak i do samego członka. Nie wspomnę już o sytuacji, w której doszło do Twojej agresji słownej w kierunku innych graczy.

 

Masz czyste logi, nawet masz wpisy za udział w życiu serwisu i pomoc w organizacji eventu - po konsultacji z innymi opiekunami apelacji, zamieniamy Ci blokadę postaci na 240 minutowego AdminJaila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin