Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Sadistic Aryan Soldiers


aikon

Rekomendowane odpowiedzi

ogromne podziękowania dla @WaderQ i chłopaków którzy jako event team kolejny raz pomagają nam w tworzeniu podstaw do gry naszej organizacji, tym razem to oni wygrali i mamy aktualnie remis 1:1, akcja na naszą niekorzyść, co wpłynęło znacząco na mój plan ale bierzemy to na klatę i piszemy historie dalej

niestety tłok na czacie spowodował, że nie byłem w stanie screenować więcej i musicie zadowolić się tym co dla was przygotowałem, obserwujcie nasz temat bo zaczyna się robić naprawdę ciekawie, zapraszamy do wspólnej gry każdego, kto szuka wrażeń i nie lubi nudy 😉 

YPFeQgn.jpg

7Wrlif2.jpg

DkzkvOL.jpg

2y7oBW3.jpg
 

106nBE7.jpg

RKXtObS.jpg
 

 

tak wiem ucięło /do, Tony zmarł tam w tym pomieszczeniu

Edytowane przez aikon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pdgie napisał:

Witam. Czy postać murzyna ma szansę się do Was dostać?

To bardzo dobre pytanie, bowiem może ktoś nowy kto chciałby do nas dołączyć, może zastanawiać się nad takim rozwiązaniem. Już śpieszę z odpowiednią. Postać murzyna, czarnoskórego, nigga, osmoleńca w naszej organizacji, nie ma prawa bytu. Taki osobnik będzie bity i kopany, będzie leżał, będzie płakał i będzie żałował, że urodził się czarny. W dodatku jego dupa po kilku minutach gry z nami pęknie, czemu? Ruszcie głową. Także nasz przyjacielu @pdgie aby uniknąć problemów ze swoim postrzeganiem świata i zdrowiem psychicznym, lepiej dla ciebie i przyjemniej dla nas będzie, gdy zjawisz się u nas na postaci koloru białego, blond włosy i wąs ambrożego lub broda lincolna. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy będę murzynem co nienawidzi innych murzynów? Wiecie, jak w tej piosence 21 Savage "My choppa hate niggaz" itp, to ja będę wyznawał równie podobne motto. Ogólnie będę krzyczał, że biała rasa jest najlepsza i śmierć tym, co mają inny kolor skóry (ale nie mi, bo ja z wami co nie). I ogólnie będę miał tatuaże dot. PEN1 i różne swastyki wytatuowane na wewnętrznej części dłoni, która jest przecież praktycznie biała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pdgie napisał:

A gdy będę murzynem co nienawidzi innych murzynów? Wiecie, jak w tej piosence 21 Savage "My choppa hate niggaz" itp, to ja będę wyznawał równie podobne motto. Ogólnie będę krzyczał, że biała rasa jest najlepsza i śmierć tym, co mają inny kolor skóry (ale nie mi, bo ja z wami co nie). I ogólnie będę miał tatuaże dot. PEN1 i różne swastyki wytatuowane na wewnętrznej części dłoni, która jest przecież praktycznie biała.

 

Nie bo wtedy będziesz podrabiańcem, a nie murzynem i takim też chuj w dupe. Nie i chuj, zakładaj białasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin