Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#16 Vibe Update 1.41


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Rafalsky napisał:

Zapewne narrator, który będzie nadzorował twoją akcję pomoże ci uporać się z tym wielkim problemem jaki stanie na twej drodze, nie martw się. Wszędzie gdzie wbijasz na imprezę masz bilety, powiedzmy że to jest takie odwzorowanie i ja na przykład ten system szanuje - w końcu jakieś wynagrodzenie dla klubów, gdzie skrypt umożliwi im zarobek i zwrot kosztów poświęconych na reklamę, kadrę jak i opłacenie chociażby gwiazdy jeśli chodzi o koncert. 

Btw. Powiedzmy system w UK działa tak, ze jak tylko sprujesz się do ochroniarza na imprezie to masz bana na wszystkie kluby w ciągu pięciu minut i nigdzie nie wejdziesz, uwierz.

Znowu mam przykład gościa, który przenosi jakieś swoje odczucia z programów telewizyjnych, życia, dokumentów czy innych bzdetów do GIERKI. I nie mów mi, że tutaj kluby żyją jakimś giga życiem i wydatkami, bo jedyny wydatek na jaki się rzucają to 60k dla najlepszego tancerza, żeby ktokolwiek tam przyszedł - change my mind.

yourold lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mario napisał:

Nie widzę przeszkód, by napisać jakąś propozycje, że zamaskowane osoby mogą wchodzić bez potrzeby płacenia, ale wtedy jakieś lokalne /do dla wszystkich w budynku, że ktoś wszedł tu nielegalnie. Naprawdę wystarczy trochę kreatywności.

Mimo wszystko, na moje jest to niepotrzebny system. Nie gra tu po 50 graczy, zorganizowanie sobie imprezy powinno opierać się na ogarnięciu całej kadry a nie DJ Vasyla, który rzuci parę tekstów z remizy i rozda 60k za najlepsze dobieranie animek .taniec1mx .taniec2mx .taniec1kx .taniec2kx.

Mejaru i Mrwk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można będzie budować chatki od zera, podoba to się dla mnie - pojawi się możliwość gry postaci architektów itp. Fajnie, że moja propka odnośnie zdalnego ściągania blokad przejdzie - kolejny plus, no dobrze ten teges.

 

 

PS: Czy właśnie apropo postaci architekta i osoba, która nie jest patronem, będzie miała możliwość zwiększenia ilości obiektów?  I ile będzie podstawowo "na dom" przypadać obiektów bez dopłat?

Edytowane przez TenZPeugeota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że ekipa o niczym nie zapomniała. Tak przynajmniej przypuszczam jest wszystko czego mi potrzeba, serwer dla mnie jest już grywalny w stu procentach o ile nic po tym wszystkim nie spowoduje większych crash. jesteście genialni. Co do tego głośnika niestety mam mieszane uczucia, wyobrażam sobie graczy grających w centrum Vespucci i część tańczących w kółeczku jak to było swego czasu na pewnym serwerze. Mam nadzieję, że jakiekolwiek ograniczenia na ten przedmiot zostaną nadane. W przykładzie miejsca w których głośnik po prostu nie będzie mógł robić swojej roboty, piszę tu przede wszystkim o środku śródmieścia gdzie przelewa się ludźmi.

Sapusenxa lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mario napisał:

 

  • automatyczne usuwanie interiorów postaci nieaktywnych przez: patron - miesiąc/zwykłe konto - 2 tygodnie,

2 tygodnie dla zwykłego gracza? Szczerze mówiąc ten czas jest zdecydowanie za krótki, przyjdą wakacje i co, ludzie mają wykupić patrona żeby nie stracić domku? Bez sensu, przemyślcie to jeszcze raz i zmieńcie. Nie trzeba tutaj podzielać między zwykłym graczem a patronem.

 

EDIT:

Coś chyba jednak nie działa.
1n9RhD6.png

Edytowane przez Lukree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skryptowo wygląda to już naprawdę dobrze, świetne ruchy. 

Na wstępie wykluczyłbym robienie inteteriorow za hajs IC na postaciach gangsterów itd. 

Chcesz zrobić interior? Załóż postke do tego, biuro.. Cokolwiek. Według mnie, sponsorowanie sobie gangu czy zgp na interioriach robionych ooc to słaby ruch. To wszystko. 

 

Aktualizacja wygląda mega dobrze. 

Kubas, Jaguar, Garrett i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin