Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

Changelog #89


Toyer

Rekomendowane odpowiedzi

Już sobie wyobrażam te codzienne dialogi na mieście

-Co wygrałeś?
-Wczoraj slot na animacje, a dzisiaj tylko meble do intka
-Co to jest slot? Co to jest intek? Nie wiem o czym mówisz
-No takie coś w sklepie premium
-Jakie premium? O czym ty do mnie gadaaaaaasz. Znowu za dużo grasz w Call of Duty, uciekam do pracy, cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze? slabe posuniecie z tym kolem, teraz tym bardziej malo osob bedzie siedziec na duty bo beda wchodzic do gry kolem zakrecic i cieszyc morde bo siano wypadlo. Jakby byly tam do wylosowania rzeczy z premium to ok, ale znizki na podatki i pieniadze? Szanujmy sie, powoli robi sie z tego jakies RPG a nie o to tutaj chodzi. Gospodarka serwera zamiast sie polepszac to jest jeszcze gorzej, zaraz kazdy bedzie jezdzic jakims drogim sportscarem bijac duty w gastronomii. Zawiodlem sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, też bym chciał móc codziennie wylosować klucze do fury na dwa tygodnie albo zniżkę na prąd w Tauronie. Albo darmowego maczka czy meblościankę do pokoju XD

Ah no tak, takie rzeczy tylko na RPG.

Edytowane przez Kbvcpr
CZEMP1ON, Sava, lownee i 4 innych lubią to

Nie wyzywałem. Nie groziłem. Śmiałem się – z tego, co wielu widziało, ale niewielu miało odwagę nazwać. A potem przyszła cisza. Nie ta spokojna – ta, co knebluje. Ta, co wygodna dla tych, co rządzą zza kulis. Wyroki wypisane na kolanie, diagnozy z kapelusza — tam, gdzie zabrakło wiedzy, pojawiła się pewność siebie większa niż u prawdziwych ekspertów. Może powinniśmy się przepisać do specjalistów psychologii i psychiatrii pod spółką d2qube? 

Nie dostałem ostrzeżenia. Dostałem etykietę: toksyczny. Bo łatwiej jest wykluczyć, niż zrozumieć. Łatwiej zbanować, niż przyznać, że ktoś zadał niewygodne pytanie. A pytania? Znikają. Komentarze? Usuwane. Ludzie? Uciszani – zanim zdążą zapytać dlaczego. Bo prawda boli. Ale tylko tych, którzy mają coś do ukrycia. Większość społeczności widziała więcej, niż wolno było powiedzieć — i nie zgadzała się, choć milczała. Bo każdy, kto próbował powiedzieć to głośno, wiedział, że następny może być on — wystarczyło jedno zdanie za dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z tym kołem fortuny to nieśmieszny żart, który pokazuje, że Vibe Rp to tak naprawdę projekt RPG postawiony głównie na robienie hajcu, defacto gówno wartego bo gospodarka jest niesamowicie skopana i jedynym sposobem jej ratunku to totalna czystka.

Sposób naprawy gospodarki - Rozdajmy więcej kasiory za free, bez powodu. Cudo.

Reszta zmian super.

Edytowane przez CZEMP1ON
Mr. Feniks, lownee, Hmm i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde! Moge wylosować burgera? Dosyłacie go na adres, czy osobiście mam się zgłosić do siedziby Vibe RP?

cz. 2: A tak na serio, to jakiś chyba żart jest... W prawdziwym życiu też codziennie latasz kręcić kołem? Do usunięcia to w trybie natychmiastowym... 
#USUNKOLO
 

Edytowane przez sedrakS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin